Топ объявлений Грузевицы

18 000 $
900 $/сот
Стрілка, 31
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
20 сот
сегодня
Продається земельна ділянка 20 соток за приємною ціною
с. Грузевиця, вул. А. Стрілка 31
Кадастровий номер:
6825082200:01:004:0853
Цільове призначення:
Під житлову забудову
Розміри: 35х57.15 метрів
Ділянка рівнинна, без забудов.
Живуть сусіди.
Вулиця активно забудовується
Підʼїзд до самої ділянки ґрунтовий.
Всі комунікації поруч з ділянкою, значно спрощує процес підведення до майбутнього будинку.
Можливий торг
Ціна: 18000$+1%

350 000 $
1 367 $/м²
Совхозна, 36
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
256 / 114.5 / 12.4 м²
2 этажа
31 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Пропонуємо Вашій увазі шикарний будинок мрії для комфортного проживання у Грузевиці!
Якщо Ви досі не знайшли своє гніздечко, то це саме те, що Ви шукаєте, адже у цьому будинку відчувається більше ніж душа! Благородна атмосфера просто віє навколо. Спокійно, тихо, затишно й комфортно! Щойно Ви зайдете всередину одразу закохаєтеся і не захочете покидати цей простір. Все зроблено ідеально!Локація екологічна, затишна й мальовнича.
Будинок має два повноцінних поверхи, а також мансарду, оздоблену вагонкою як повноцінний третій поверх із кімнатами та встановленими радіаторами. Утеплення даху виконано мінватою (30 см). Загальна площа будинку 256 кв.м, земельна ділянка 31 сотка.
У будинку є підсобне...

18 000 $
900 $/сот
Стрілка
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
20 сот
вчера
Ідеальна ділянка для вашого майбутнього дому . Чистенька , рівна поверхня. Поруч проходять всі комунікації, вулиця активно забудовується , до міста буквально 7 хв на машині . Ціна супер , телефонуйте

105 000 $
296 $/м²
Лесі Українки, 68
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
354.4 / 211.2 / 25 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2017 год постройки
вчера
Повністю обжитий масив, закрита територія, заїзд - бруківка! Проживають сусіди!
Підведені всі комунікації!
Стан таунхаусу - від будівельників, штукатурка ствн, стяжка, розводка електрики! Всі стіни цегляні! Будинок має 3 поверхи:
- нульовий - підвальне приміщення+кімнати з виходом на задній двір;
- на першому поверсі - гараж на 2 машини, простора кухня - вітальня, с/в;
- другий поверх - мансардний - має 4 спальні, просторий с/в.
Зовнішнє утеплення, якісна побудова! Прибудинкова територія, власна ділянка!
7 500 $
1 034 $/сот
Королівська
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
7.25 сот
2 дня назад
Продається земельна ділянка в спальному районі міста Дальні Гречани, ОК "Королівський", під житлову забудову. Питання присвоєння назви вулиці Королівська та підведення світла в процесі розгляду. Перевагою земельної ділянки є дуже гарне розташування: біля лісу з неймовірним співом пташок, поряд не має багатоповерхівок і не буде (район приватного сектору), що дає можливість мешканцям зберегти приватність. При цьому близько до міської інфраструктури: в доступності до 3 км. нові школа та дитячий садок, лікарня, магазини, аптеки, зупинка громадського транспорту, спортивний стадіон, ліс та річка.
Гарна автомобільна розвʼязка при виїзді з району в різні напрямки міста!!!
Якщо ви мрієте про власний...
98 600 $
850 $/м²
Королівська
БЕЗ КОМИССИИ
116 / 56 / 12.6 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2 дня назад
ПРОДАЖ СУЧАСНОГО БУДИНКУ В ЕЛІТНОМУ РАЙОНІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО!
Продається чудовий компактний будинок в новому житловому масиві ОК "Королівський" в спальному районі міста Дальні Гречани, Грузевиця 3, загальною площею 116 кв.м. на два поверхи.
В будинку є 4 повноцінних кімнати, кухня вітальня, робочий кабінет, гардеробна та 2 санвузли. Будинок розташований на земельній ділянці площею 5,03 сот. під житлову забудову. Перевагою цього будинку є дуже гарне розташування: біля лісу з неймовірним співом пташок, поряд не має багатоповерхівок і не буде (район приватного сектору), що дає можливість мешканцям зберегти приватність. При цьому близько до міської інфраструктури: в доступності до 3 км. нові шк...
37 500 $
1 250 $/сот
Королівська
под застройку
30 сот
2 дня назад
Продається земельна ділянка, площею 30 соток, в спальному районі міста Дальні Гречани, Грузевиця 3, поруч з ОК "Королівський", під житлову забудову. Ділянка прямокутної форми, є можливість розділити на 5 земельних ділянок. Є світло на 5 точок.
Масив активно забудовується. Перевагою земельної ділянки є дуже гарне розташування: біля лісу з неймовірним співом пташок, поряд не має багатоповерхівок і не буде (район приватного сектору), що дає можливість мешканцям зберегти приватність. При цьому близько до міської інфраструктури: в доступності до 3 км. нові школа та дитячий садок, лікарня, магазини, аптеки, зупинка громадського транспорту, спортивний стадіон, ліс та річка.
Гарна автомобільна розвʼ...

18 000 $
900 $/сот
Андрія Стрілка, 31
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
20 сот
2 дня назад
Продається земельна ділянка 20 соток за приємною ціною
с. Грузевиця, вул. А. Стрілка 31
Кадастровий номер:
6825082200:01:004:0853
Цільове призначення:
Під житлову забудову
Розміри: 35х57.15 метрів
Ділянка рівнинна, без забудов.
Живуть сусіди.
Вулиця активно забудовується
Підʼїзд до самої ділянки ґрунтовий.
Ціна: 16000$ +1%

23 000 $
209 $/м²
Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 80 / 12 м²
1 этаж
22 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж будинку в с.Грузевиця.
Будинок в стадії будівництва.
Має 110 кв.метрів.
Площа ділянки 22 соти.
Підведена електрика.
В дворі є власна скважина з трубою і насосом.
Газ поруч по вулиці, можна підвести до будинку.
Вікна пластикові, двері вхідні замінені.
Потребує вкладень в зовнішні і внутрішні роботи.
Дах перекритий з шиферу.
Гарна локація ,центр села , поруч школа, садочок,магазини і зупинка транспорту.
6 км . до м . Хмельницький

105 000 $
297 $/м²
Лесі Українки, 68
БЕЗ КОМИССИИ
354 / 211 / 12.9 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Підведені всі комунікації!

200 000 $
1 143 $/м²
Героїв крут, 2
БЕЗ КОМИССИИ
175 / 92 / 15 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2 нед. назад
🏠 Продається 2-поверховий будинок, загальна площа — 175,5 м², житлова — 91,2 м²
— без комісії для покупця
Район Грузевиця - 3
Вул. Героїв Крут 2
Поверхи 2
Є підвал
Опалення газове та електрична
Є септик
Є скважена
Комунцікації світло , газ
Ділянка 10 сот
Кад. 6825082200:04:008:2053
Є гараж
Тепла підлога де плитка
Дуже гарний ландшафт
Санвузол на першому поверсі
Кухня мансарда
Комора на другому поверсі
Є вольєр для тварин

29 500 $
263 $/м²
Лісова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
Відеотур
112.3 / 38 / 17 м²
2 этажа
7 сот
2 комнаты
1 мес. назад
🏡 **Продається просторий 2-поверховий цегляний будинок з гаражем у Грузевиці — лише 15 км від Хмельницького!**
🔍 Основні характеристики:
Загальна площа: 112,3 м² (житлова — 38 м², кухня — 17 м²)
Два поверхи + цоколь (гараж, кладова, котельня)
Ділянка: 6,6 сотки з фруктовими деревами та клубнікою
Комунікації: світло з новою проводкою, газовий двоконтурний котел, свердловина, септик
По всьому першому поверсі: теплі підлоги, натяжні стелі, сучасна плитка у санвузлі
Другий поверх — без ремонту — можливість зробити власний дизайн
🌟 Переваги:
Гараж у цоколі + майданчик перед будинком
Два заїзди на ділянку — зручність для техніки, авто, гостей
Теплі підлоги + якісна обробка на 1-...

22 000 $
195 $/м²
Центральна, 28
БЕЗ КОМИССИИ
113 / 63 / 40 м²
2 этажа
12 сот
5 комнат
2 мес. назад
У продажу цегляна коробка з ділянкою 12 соток.
Площа першого поверху 113 м2
На другому поверсі можна зробити три кімнати.
Велика кухня студія - 40 м2 з панорамним вікном І другий поверх, також можна зробити три кімнати.
Готові розглянути Ваші цінові пропозиції

240 000 $
1 050 $/м²
Лесі Українки, 92
БЕЗ КОМИССИИ
228.5 / 78.7 / 49.9 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2 мес. назад
Окремий будинок у локації Ledovski, але будувався власниками для себе — не типовий проєкт від забудовника. Якість будівництва на дуже високому рівні.
Основні характеристики:
• Загальна площа — 229 м² (включаючи гараж 23 м²)
• Земельна ділянка — 8.3 сотки
По будинку:
• Утеплення даху — 20 см мінеральної вати, вся покрівля та система виконані під індивідуальне замовлення
• Якісні металопластикові вікна
• Вхідні броньовані двері Страж
• Автоматизовані гаражні ворота
Комунікації та технічна частина:
• Повністю розведена електрика (будинок, тераса, двір, ворота)
• Повністю зроблена сантехніка
• Розведене опалення, тепла підлога
• Встановлений двоконтурний котел (новий, запакований)
• Світло 15...

12 000 $
1 200 $/сот
масив Проскурівський
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
10 сот
3 мес. назад
Продаж !!! Ділянки площею 10 соток, кутова. Має трішки нахил. Поряд побудовані будинки, масив заселений. Комунікації біля ділянки.
Додаткова інформація за номером телефону.
Все новостройки