Топ объявлений Люботина

200 000 $
1 038 $/м²
Слобожанская ул.
Відеотур
192.7 / 108.3 / 65.1 м²
1 этаж
18 сот
3 комнаты
сегодня
Продам сучасний будинок у м. Люботин (30 хв до центру Харкова)
Пропонуємо до продажу затишний будинок у зручній локації — неподалік Київської траси, на центральній дорозі, що з’єднує місто з трасою.
🚗 Парковка та гараж
простора стоянка на 4 авто перед будинком
гараж на 2 авто з автоматичними воротами та виходом у будинок
🌿 Територія
рівна доглянута ділянка з ландшафтним дизайном
кілька зон відпочинку та виходів із будинку
генератор у комплекті
🏠 Будинок
простора кухня-студія
2 спальні + кабінет
майстер-спальня з власною ванною кімнатою та гардеробом
сучасне обладнання для комфортного проживання
🔥 Додатково
На ділянці розташована лазня зі зрубу з кімнатою відпочинку, ароматом на...
9 000 $
100 $/м²
Котлова
90 / 72 / 7 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продам будинок у Водяному 90 м2, 3 житлові кімнати, газ у будинку вода свердловина. 15 хвилин пішки до зупинки транспорту. Площа ділянки – 7 соток. Своє подвір'я, є заїзд для машини. Будинок у житловому стані, опалення газовий котел. Поруч магазини та школа.
10 500 $
250 $/м²
гражданская
42 / 18 / 7 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
сегодня
Предлагаю уютный домик в Люботине 42м2, 2 комнаты , веронда, хорошее жилое состояние, Два вида отопления газовый котел и печь, сливная яма,свет, вода, На участке 6 соток расположены хоз\постройки, хорошее место расположения, Отличный вариант для проживания и активного отдыха
31 500 $
420 $/м²
Речкова
75 / 41 / 6 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
1990 год постройки
сегодня
Продам 2/3 частини будинку в Люботині 75 м2, 3 житлові кімнати, всі зручності, опалення 2 х видів газове та твердопаливне, вода-свердловина (автоматична подача води в будинок), погріб, є заїзд для машини та гараж на дві машини, ділянка 10 соток в кінці ділянки ставок. Поруч магазини. 10 хвилин пішки до зупинки транспорту у будь-який кінець міста.
25 000 $
347 $/м²
провулокКрасный
72 / 42 / 10 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
1968 год постройки
сегодня
Продам будинок в Люботині 72 м2, 3 житлові кімнати всі зручності. 5 хвилин пішки до зупинки транспорту. Площа ділянки – 7 соток. Свій двір, є заїзд для машини та 2 гаражі. Будинок у відмінному стані, опалення газовий котел. Ділянка рівна. Поруч магазин.
16 000 $
308 $/м²
Збройних Сил України ул. (Московська)
52 / 41 / 10 м²
1 этаж
13 сот
2 комнаты
сегодня
Продам будинок в Люботині 52 м2, 3 житлові кімнати всі зручності. 15 хвилин пішки до зупинки транспорту. Площа ділянки – 13 соток. Своє подвір'я, є заїзд для машини та гараж. Будинок у гарному стані, опалення газовий котел. Ділянка рівна. Поруч магазини, дитячий садок та школа.

31 500 $
426 $/м²
Слобожанская ул., 157
єВідновлення
74 / 48 / 12 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
вчера
Пропонується до продажу затишна частина будинку (пів будинку) з окремим двором. Спільна лише одна стіна з сусідом — повна автономність і комфорт приватного будинку.
---
📐 Основні характеристики:
Загальна площа: 74 м²
Ділянка: 10 соток
Прямий вихід до ставка — всього 20 м 🌊
Поруч дубова та березова рощі — свіже повітря, гриби, риболовля 🌳
---
🏠 Планування:
3 окремі кімнати
Електричний бойлер
2 баки для води
2 котли (газовий + твердопаливний)
2 насоси + власний колодязь
---
🚗 Додаткові переваги:
Гараж на 2 авто
Баня
Погріб, підвал, сарай
Навіс
Сад та виноград...

20 000 $
253 $/м²
вул.Стадіонна, 1
79 / 45 / 7 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
вчера
Код 25283
Продається затишний і повністю доглянутий будинок у Люботині (район Любівка). Це ідеальний варіант для тих, хто шукає незалежність від міських мереж та цінує комфорт.
Будинок площею 79 м² має дуже практичне планування: три житлові кімнати, передпокій, тамбур та окрему котельню. Прямо в домі є сухий погріб — дуже зручно для зберігання запасів. Стан — житловий, усе охайне та готове до прийому нових господарів.
Головна перевага цього дому — його технічне оснащення:
Своя вода: Свердловина глибиною 62 метри з питною водою. Встановлена автоматика, вода заведена в дім.
Завжди з гарячою водою: На кухні та в санвузлі встановлені окремі бойлери.
Автономне тепло: Система опалення на твер...

10 000 $
233 $/м²
ворошилова, 48-а
єВідновлення
43 / 30 / 10 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
вчера
Код 25065
Пропонується до продажу цегляний будинок у селищі Коваленки, всього за 3, 5 км від мiста Люботин.
Загальна площа будинку 43 м²
Планування:
дві житлові кімнати, санвузол та кухня.
вода заведена в будинок
Ділянка 10, 5 соток простора територія для життя, відпочинку або ведення господарства.
На території розташована господарська будівля (сарай) із двома приміщеннями:
погріб зі зручними сходами для зберігання продуктів
друга кімната (використовувалась як майстерня), яку можна облаштувати під літню кухню
Є піч на дровах
Великий город
Зручне розташування: всього 5 хвилин пішки до зупинки електрички з прямим сполученням до мiста Харків
Будинок підійде як для постійного проживання, так...

38 000 $
475 $/м²
Слобожанская ул., 100/1
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
80 / 30 / 17.5 м²
1 этаж
4 сот
2 комнаты
вчера
Будинок 80 м² у м. Люботин, вул. Слобожанська, 100/1
Без комісії для покупця
Пропонується до продажу житловий будинок загальною площею 80 м².
Планування:
• 2 роздільні житлові кімнати
• Передня
• Кухня — 17,6 м²
• Санвузол роздільний
Комунікації:
• Будинок газифікований
• Централізоване водопостачання та каналізація
• Твердопаливний котел + двоконтурний газовий котел
• Лічильники на газ, воду та електроенергію
• Стабільне електропостачання (будинок підключений до лінії залізничної станції)
Зручне розташуванн...

25 000 $
397 $/м²
Ватутіна
єВідновлення
63 / 45 / 8 м²
1 этаж
15 сот
1 комната
2 дня назад
ID об'єкта : Q51522
Продам будинок у м. Люботин, пров. Ватутіна, 16. Площа 63 кв. м. Формат: 2 кімнати, кухня, передпокій, санвузол.
Будинок цегляний, опалення газовий котел, водопровід — центральний, каналізація — зливна яма.
Прибудинкові споруди: гараж, льох, сарай.
Ділянка 15 соток, прямої форми, рівна.
Поруч зупинка транспорту, центр міста, інфраструктура
Розглядаємо продаж за програмою єВідновлення.
Ми запрошуємо Вас на перегляд об'єкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.

17 000 $
283 $/м²
Тургенева ул. (Тургенєва), 4
єВідновлення
60 / 45 / 5 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
4 дня назад
Код об'єкту #15972
Продається будинок загальною площею 62 кв.м у місті Люботин. У будинку є всі зручності, встановлено газовий котел і твердопаливний котел, зроблено косметичний ремонт, замінено дах. Є септик.
Ділянка площею 6 соток, на території ростуть плодові дерева. Також є новозбудовані літній душ і туалет.
Будинок розташований за 15 метрів від центру міста — зручна транспортна розв’язка. Поблизу знаходяться школа та дитячий садок.

30 000 €
400 €/м²
Богдана Хмельницького пер., 8
єВідновлення
75 / 50 / 10 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продам часть дома Люботин
Продам Дом в Люботине, центр,5 минут остановка Нижняя Причипиловка,75кв.м., 10 соток,огород выходит прямо на пруд КАЧКА, дубовая и берёзовая рощи,3-и раздельные комнаты,большой коридор в вагонке,кухня,эл.бойлер+ гидроаккумулятор с фильтрами, газ.котёл(при отключении света-работает)+котёл под дрова,душ+сан.узел,прихожая, 2-а ба под воду,колодец+два насоса,сарай,подвал,погреб, баня,гараж на два авто,,сад,от огорода до пруда=20м.,в наличии есть все строй материалы для второго этажа под летнюю комнат или ПОМЕНЯЮ на 3÷4кв. в любом состоянии в г.Харькове, в районе метро Пушкинская
200 000 $
1 000 $/м²
Люботин
200 / 100 / 20 м²
2 этажа
22 сот
4 комнаты
6 дней назад
Продам изысканный 2 этажный дом с мансардой.
Год постройки 2019.
Площадь дома 200 м2
+Гостевой дом 80 м2
+24 сотка земли (2 гос Акта).
Дом находится в живописном месте, перед Люботином (на повороте с Киевской трассы на Днепр)
Асфальтированная дорога к дому!
Дом новой постройки со всеми коммуникациям.
Солнечные батареи, генератор.
Очень тихо и красиво.
Для жизни и отдыха.
Планировка дома:
3 спальни,
Ухоженная территория.
200.000 $
Эксклюзивная продажа, фото соответствуют
[телефон скрыт]ОО
[телефон скрыт]
200 000 $
1 000 $/м²
Люботин
200 / 100 / 20 м²
2 этажа
22 сот
4 комнаты
6 дней назад
Продам изысканный 2 этажный дом с мансардой.
Год постройки 2019.
Площадь дома 200 м2
+Гостевой дом 80 м2
+24 сотка земли (2 гос Акта).
Асфальтированная дорога к дому!
Дом новой постройки со всеми коммуникациям.
Солнечные батареи, генератор.
Очень тихо и красиво.
Для жизни и отдыха.
Планировка дома:
3 спальни,
Гостиная с камином,
Кухня,
Сауна,
Постирочная
котельная
220 000 торг
На участке:
Гостевой дом,
бассейн,
Барбекю с печью.
Ухоженная территория.
Стоимость 180000 $ торг
Эксклюзивная продажа, фото соответствуют
[телефон скрыт]ОО
[телефон скрыт]
10 000 $
1 000 $/сот
благовещенская, 11
под застройку
10 сот
1 нед. назад
Продам участок 10 соток с гос актом под строительство жилого дома по адресу: Люботин, ул Благовещенская. Жилая котеджная улица, все коммуникации вдоль участка. Живописное место, березовая роща, вторая линия от водоема. 10 тыс торг

10 500 $
175 $/м²
Люботин
60 / 50 / 8 м²
1 этаж
24 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Код об'єкту #18653
Продається нежитловий будинок з ділянкою 24 сотки.
В будинок підведені всі необхідні комунікації: газ, світло, вода. Є кадастровий номер, документи повністю в порядку. Велика рівна ділянка під власний проєкт і ремонт. Чудовий варіант для тих, хто шукає простір і готовий облаштувати житло під себе

11 000 $
120 $/м²
Люботин
92 / 69 / 9 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Код об'єкту #18652
Продам будинок недалеко від центру Люботина.
Поруч дубовий ліс і кілька водойм із зонами відпочинку. Асфальтований під’їзд. Кутове розташування з виходом на дві вулиці. Ділянка повністю огороджена єврозабором із воротами та хвірткою з профлиста. Нова вигрібна яма на 4 кільця, заведена та підключена в будинок. Є також вуличний туалет. Електрика з новим вводом і лічильником. Опалення пічне. У будинку два погреби. Газ і вода проходять по вулиці, є оптичний інтернет від двох провайдерів. У пішій доступності продуктові магазини (5 хвилин), поруч дитячий садок. Автобусна зупинка — 100 метрів. Рівна ділянка з фруктовими деревами, виноградом і квітниками. Двір викладений тротуарно...

80 000 $
348 $/м²
Гайдара вул., 40
230 / 189 / 23 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
2 нед. назад
Код об'єкту #17904
Люботин, Харківська область, вулиця Гайдара, район Гвоздики. Площа будинку 230 м. кв.
0 поверх - цокольний, підвал, 1 поверх - житловий, вимагає ремонту, 2 поверх мансардний (незавершений, без внутрішніх робіт). Площа ділянки 10 соток, вода міська та свердловина, септик, гараж. Опалення газове. Тераса з краєвидом.

41 000 $
500 $/м²
Люботинська вул, 32
82 / 69 / 9 м²
2 этажа
6 сот
2 комнаты
3 нед. назад
Код об'єкту #17057
Продається просторий, гарний будинок 82 кв.м на земельній ділянці 6 сот. в Люботині (Караван)
Переваги:
• Мальовнича локація – поруч ставок та ліс, ідеально для відпочинку на природі.
• Велика територія – доглянутий сад, молоді плодові дерева з виноградниками, багато простору для власних ідей.
• Комфортний будинок – три просторі кімнати і цокольний поверх, що наразі дуже безпечно в даній ситуації. Вана, туалет, майже всі меблі та техніка лишаються, індивідуальне опалення газове, є пічка, яка обігріває три поверхи (дуже тепло і економно взимку) все для вашого затишку.
• На тереторії подвір'я жилий будинок, альтанка, вальєр для Вашого улюбленця, зручний навіс для авто, велик...
Все новостройки