Самые популярные улицы города
Улицы Калуша
Топ объявлений Калуша

35 700 $
550 $/м²
Малицкой ул., (Будинок 1)
2 комнаты
64.86 / 34 / 18.5 м²
этаж 8 из 9
2 нед. назад
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Family House», м. Калуш АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ — суттєво нижча ціна, ніж у забудовника (ДІЄ ПРОТЯГОМ 1 ТИЖНЯ). ЗАРАЗ 588$ м2
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Family House», поруч з ТЦ «Епіцентр».
Основні характеристики: Загальна площа: 64,86 м²
Поверх: 8 з 9 Під’їзд:
1 Черга будівництва: 1 Введення в експлуатацію: IV квартал 2026 року
Технологія будівництва: цегляна Планування: дві окремі просторі кімнати велика кухня-студія з виходом на балкон
Переваги: вигідна інвес...

33 200 $
982 $/м²
Евшана ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Центр
1 комната
33.8 / 16.9 / 6 м²
этаж 4 из 5
сегодня
✨ Продаж однокімнатної квартири в самому серці Калуша
📍 вул. Євшана, 1
📐 Площа 33,8 м²
🏢 Поверх 4 з 5
— Повністю внутрішня — за рахунок цього квартира досить тепла в зимовий період
— Вікна замінені на металопластикові
— Встановлений кондиціонер
— Суміжний санвузол
🔥 Є дозвіл на індивідуальне опалення
Квартира повністю готова до проживання!
25 000 $
575 $/м²
Кривоноса ул., 17
БЕЗ КОМИССИИ
Баня
43.5 / 31 / 9 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
1976 год постройки
сегодня
Продається затишний будинок в м.Калуш. Будинок дерев'яний на бетонному фундаменті в гарному жилому стані, до будинку підведені воду,світло та газ, можна зробити в будинку санвузол (септик треба копати). Будинок обігрівають дві пічки до яких підведено газ. Над будинком є горище, а під будинком підвал. На території господарська споруда.
Територія огороджена, є місце для грядки та клумби, на території ростуть фруктові дерева.

270 000 $
1 350 $/сот
Промысловая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения
200 сот
сегодня
Продаю земельну ділянку в місті Калуш, вул. Промислова, 14, поруч із торговельним комплексом «Епіцентр».
Загальна площа: 200 соток
Кадастровий номер: 2610400000:03:001:0059
Категорія земель: землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншої промисловості.
Цільове призначення (код 11.02): для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Додатково: наявний спеціальний дозвіл на користування надрами.
Ділянка розташована в активній промисловій зоні, має зручний під’їзд та хорошу логістику. Поруч діючі підприємства та об’єкти інфраструктури.
Підходить для розміще...

104 000 $
355 $/м²
Ивано-Франковская ул., 81
БЕЗ КОМИССИИ
292.7 / 153.3 / 24.3 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2022 год постройки
сегодня
Продаж будинку в м. Калуш (р-н Підгірки)
Продається цегляний будинок по вул. Івано-Франківська, 81.
Загальна площа — 292,7 м², земельна ділянка — 10 соток
Кадастровий номер: 2610400009:34:007:0044
Будинок має 5 кімнат, котельню та басейн.
Перекриття бетонні, виконана електропроводка та сантехніка, стіни поштукатурені, частково пошпакльовані. Зроблена розводка опалення та каналізації.
Є власна криниця, заведено 3 фази.
Встановлені дубові вікна з подвійними склопакетами.
Гараж на дві машини з автоматичними воротами, є вхід у будинок.
По периметру ділянки залитий фундамент під паркан, змуровані стовпчики. Асфальтований заїзд. На території збудована дровітня.

43 999 $
506 $/м²
ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Центр
87 / 42 / 16 м²
1 этаж
1 сот
2 комнаты
1980 год постройки
сегодня
Продається частина будинку у самому центрі м. Калуш!
- Будинок у хорошому стані
- Новий дах із металочерепиці
- Встановлені сучасні склопакети
- Центральне розташування
- Наявний гараж
- Усі міські комунікації підключені
- збоку є комерція яку можна окремо придбати
Чудовий варіант для проживання або комерції!
Дзвоніть для деталей!
42 200 $
781 $/м²
Олены Пчилки ул., 5
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
54 / 28 / 9 м²
этаж 5 из 9
сегодня
Продається 2кім.квартира в новому ЖК Комфорт Сіті. Будинок цегляний, на території передбачено місця для паркування автомобілів, дитячий майданчик, поруч декілька садочків, школа, магазини.
В наповнення квартири входить:
-панорамні вікна
- якісні броньовані вхідні двері
- чорнова підлога підготовлена до укладання чистової стяжки з прокладанням підігріву підлоги;
- утеплений фасад
- індивідуальне газове опалення
- заведена до квартири електрика з лічильником
- заведене до квартири водопостачання та водовідведення з лічильником
- великий ліфт
- відеонагляд, домофон та телекомунікації
Доступні різні планування і площі. До введення в експлуатацію можливе перепланування перестінків квартири під по...

32 000 $
640 $/м²
Ивано-Франковская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
50 / 30 / 6 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж фасадної земельної ділянки з будинком в місті Калуш.
Вулиця Івано-Франківська – чудова локація.
Земельна ділянка 10 сот.
На території є будинок, літня кухня, криниця.
Є газ.
Хороша локація повз центральну дорогу.
Є відеоогляд.
За деталями телефонуйте.

32 000 $
640 $/м²
Ивано-Франковская ул., 20
БЕЗ КОМИССИИ
50 / 35 / 5 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж фасадної земельної ділянки з будинком в місті Калуш.
Вулиця Івано-Франківська – чудова локація.
Земельна ділянка 10 сот.
На території є будинок, літня кухня, криниця.
Хороша локація повз центральну дорогу.
Є відеоогляд.
За деталями телефонуйте.

20 000 $
494 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения, под застройку
40.5 сот
вчера
Земельна ділянка 40 сотих у мальовничому селі Креховичі
(урочище «Корчмище», Долинський напрямок)
Пропонуємо на продаж земельну ділянку площею 40 сотих, яка розташована в затишному і зеленому селі Креховичі, біля головної траси Н-10 (Долинський напрямок).
Призначення:
• Для будівництва і обслуговування житлового будинку
• Ідеально підходить для:
• житлового будівництва
• дачної забудови
• аграрної діяльності
• комерційних проєктів
Переваги:
• Зручне розташування біля центральної дороги
• Тиха й екологічно чиста місцевість
• Гарне транспортне сполучення
• Простора площа для реалізації будь-яких ідей
Чудова інвестиція для тих, хто цінує природу, простір і зручний доступ до інфрас...

35 999 $
555 $/м²
Малицкой ул., (Будинок 1)
2 комнаты
64.86 / 45 / 19 м²
этаж 7 из 9
вчера
🏡 Двокімнатна квартира в ЖК Family House | Калуш
Простір, де комфорт відчувається з перших кроків ✨
У продажі — двокімнатна двостороння квартира в сучасному житловому комплексі Family House.
📍 м. Калуш
🏢 Поверх: 8 з 10
📐 Площа: 64,86 м²
Квартира двостороння — максимум світла, свіже повітря і правильне планування для життя, а не “просто квадратів”.
🔥 Індивідуальне газове опалення — тепло та економія під вашим контролем.
⏳ Здача вже цього року — можна планувати переїзд зовсім скоро.
💰 Ціна: 550 $/м²
(вигідна пропозиція для такого формату)
Це варіант для тих, хто хоче:
— нове житло без компромісів
— комфортний поверх
— сучасний комплекс для життя
📩 Пишіть або телефонуйте — розкажу дета...

550 $/мес
10 $/м²
Леси Украинки просп., 88Б
помещение свободного назначения
55 м²
вчера
Оренда фасадного комерційного приміщення
Калуш | Центр | вул. Лесі Українки, 88в
Приміщення розташоване у новому торговому комплексі з активним трафіком.
Площа — 55м²
1 поверх (фасад)
Ціна оренди — 550 $ / місяць
Технічні характеристики:
✔ електроенергія 10 кВт
✔ міська вода та каналізація
✔ 4 окремих входи
✔ наявні підсобні приміщення
Сусіди, що генерують трафік:
• продуктовий маркет «Сімі»
• фітнес-центр
Телефонуйте або пишіть — надам планування та організую перегляд!

1 900 $/мес
2 $/м²
Литвина, 3
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
1000 м²
вчера
Івано-Франківська обл.
Калуш
Здам в оренду комерційне приміщення в місті Калуш на вулиці Литвина 3.
Загальна площа приміщень: 1000м2
Загальна площа ділянки 15 соток
Вода, каналізація
Електрика 15кВт, з можливістю збільшення,
трансформатор на території комплексу.
Закрита територія позаду магазина з широким в'їздом, рампою та підсобними приміщеннями.
Об'єкт знаходиться на перехресті біля дороги на Львів.
Ціна 1900$ в місяць.

270 000 $
1 350 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
Центр
коммерческого назначения
200 сот
вчера
Івано-Франківська обл.
Місто Калуш
Продаю комерційну ділянку в місті Калуш на вулиці Промислова 14.
Площа: 2га
Категорія: землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншої промисловості.
Цільове призначення: код 11.02: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Електрика: 250кВт з можливістю збільшення до 600кВт
Власний трансформатор
До ділянки асфальтована дорога.
Поруч залізниця
Ціна 270000$
[телефон скрыт]Вячеслав

75 000 $
532 $/м²
Ринкова, 4
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
140.9 м²
2 дня назад
Пропонується до продажу комерційне приміщення з вигідною локацією у центрі м. Калуш
Локація: м. Калуш, вул. Ринкова, 4б
Приміщення знаходиться у жвавому районі, що забезпечує постійний потік потенційних клієнтів та високий рівень видимості для вашого бізнесу.
Площа приміщення: 140,9 кв.м (2 поверхи)
Тип приміщення: Комерційне
Земельна ділянка: 0,012 га ( 2610400000:08:013:0007)
Приміщення розташоване у зручній локації біля нової автостанції, що забезпечує легкий доступ як для пішоходів, так і для автомобільного транспорту. Поруч знаходяться інші комерційні об'єкти, що створює привабливе середовище для ведення бізнесу: заправка "Amic", ТЦ "Епіцентр", продуктовий магазин "Торба", навпроти А...

20 000 грн/год
667 грн/сот
Козоріса, 44а
БЕЗ КОМИССИИ
промназначение
30 сот
2 дня назад
Здається в оренду земельну ділянку комерційного призначення в місті Калуш, Івано-Франківська область, на вулиці Козоріса. На території передбачена велика парковка площею близько 1500 м², що є зручним для різних видів діяльності та потенційних клієнтів. Оренда 20 000 грн/міс.
Oсь кілька можливих варіантів використання:
- Стоянка для вантажівок, фур або спецтехніки – зручно для перевізників, оскільки є 30-тонні ваги.
- Автомайданчик для продажу авто чи спецтехніки – клієнти СТО можуть бути потенційними покупцями.
- Оренда місця для мобільного шиномонтажу – хороший трафік відвідувачів СТО.
- Склад відкритого типу – зберігання сипучих матеріалів (щебінь, пісок, бетонні вироби).
- База для...

57 900 $
888 $/м²
Драгоманова ул., 22
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
65.2 / 39.1 / 8.1 м²
этаж 1 из 5
2 дня назад
Продається затишна 3-кімнатна квартира у хорошому спальному районі міста Калуш, по вул. Драгоманова, 22.
Квартира розташована на зручному 1 поверсі 5-поверхового будинку. На поверсі лише 2 квартири, що забезпечує більше тиші та комфорту для проживання.
Переваги квартири:
- зручне двостороннє планування — вікна виходять на обидві сторони будинку;
- 3 окремі кімнати — комфортно для сім’ї, дітей або облаштування робочого кабінету;
- індивідуальне опалення;
- частково залишаються меблі;
- є підвал;
- металеві грати на вікнах — додаткова безпека;
- квартира світла, охайна та придатна для проживання без зайвого поспіху.
Переваги будинку та локації:
- затишний, непроїзний двір;
- є дитячий майда...

12 000 $
506 $/м²
Леси Украинки просп., 102
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
23.7 м²
2 дня назад
Комерційне приміщення 23,7 м² у ТЦ, цоколь — м. Калуш, вул. Лесі Українки, 102.
Пропонується до продажу комерційне приміщення площею 23,7 м², розташоване в цокольному поверсі торгового центру за адресою вул. Лесі Українки, 102. Приміщення правильної форми, що дозволяє максимально ефективно використовувати кожен квадратний метр та легко адаптувати простір під різні види діяльності.
Переваги об’єкта:
- діючий торговий центр із постійним потоком клієнтів;
- цокольний поверх — комфортний доступ;
- правильна геометрія приміщення;
- ліквідна площа, яка легко здається в оренду;
- вигідне розташування у жвавому районі міста;
- зручний під’їзд та парковка поруч.
Ідеально підходить для:
- інвестиції...

25 496 $
647 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 57
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
39.4 / 24.1 / 6 м²
этаж 4 из 4
2 дня назад
Пропонується до продажу компактна 2-кімнатна квартира у панельному будинку м.Калуш, вул. Б. Хмельницького 57, розташована на 4 поверсі з 4. Будинок утеплений, що допомагає зберігати тепло взимку та комфортну температуру влітку.
Загальна площа: 39,4 м²
Житлова площа: 24,1 м²
Квартира має задовільний житловий стан, що дозволяє заїхати та проживати або поступово оновлювати ремонт під власні потреби:
- Опалення — газовий конвектор,
- Світла квартира з хорошим природним освітленням.
- Утеплений будинок — додаткова економія на опаленні.
Квартира стане хорошим варіантом як для проживання, так і для інвестиції під оренду завдяки невеликій площі та економним комунальним витратам.
Деталі та огляд...

19 498 $
633 $/м²
Литвина ул., 9
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
30.8 / 16.4 / 6.5 м²
этаж 2 из 5
2 дня назад
Пропонується до продажу компактна та зручна 1-кімнатна квартира на комфортному 2 поверсі 5-поверхового цегляного будинку в м. Калуш, вул. Литвина 9
Характеристики:
Площа — 30,8 м²
Поверх — 2 з 5
Будинок — цегляний
Балкон — засклений
Встановлено бойлер
Домофон
Стан:
Без меблів — можливість облаштувати квартиру під себе або під оренду
Чистий житловий стан / під ремонт (можна адаптувати під свій бюджет)
Переваги:
Зручний середній поверх
Хороший варіант як для проживання, так і під інвестицію (оренда)
Мінімальні витрати на старт — не переплачуєте за чужий ремонт чи меблі
Телефонуйте або пишіть — домовимось про огляд
Підберу також інші варіанти під ваш бюджет
Все улицы