Топ объявлений Каменицы

15 000 $
2 143 $/сот
Гагаріна
под застройку
7 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки в селі Камʼяниця. Ділянка рівна, знаходиться на пагорбі, звідки відкривається чудовий краєвид на гори. Вулиця житлова, комунікації поруч. Цільове призначення під будівництво.

9 000 $
200 $/м²
ур. Реформа
45 / 30 / 10 м²
1 этаж
5 сот
2 комнаты
вчера
Будинок розташований в дачному мальовничому масиві урочище Реформа, призначення-для індивідуального садівництва, 5 соток, є електрика, свердловина (75м) з насосом та інтернет. Дорога асфальтована до поворота на вулицю.

26 000 $
3 059 $/сот
Ужанська
под застройку
8.5 сот
вчера
Продаж земельної ділянки 8,5 соток, с. Невицьке
вул. Ужанська
Зручна ділянка під будівництво біля центральної дороги — вигідне розташування для життя або інвестиції ✨
Основне:
• площа — 8,5 соток
• призначення — під будівництво
Переваги:
• розташування біля центральної дороги
• зручний під’їзд
✨ хороший варіант для будинку або комерційного проєкту
Ціна: 26 000 $
[телефон скрыт]Вероніка
[ссылка скрыта].ua

13 500 $
1 350 $/сот
Коцки
под застройку
10 сот
вчера
Продається земельна ділянка в с. Камʼяниця.
Загальна площа - 10 соток.
Призначення: для будівництва та обслуговування будівель.
До ділянки асфальтована дорога.
Фасад - 26,79м.

65 000 $
2 167 $/сот
Ужанська
под застройку
30 сот
вчера
Продається земельна ділянка з виглядом на
Невицький замок.
Загальна площа - 30соток.
Межує з центральною дорогою.
Світло вздовж вулиці.
Хороший підʼїзд до ділянки.
Виставлені межі.

16 000 $
200 $/сот
Сонячна
под застройку
80 сот
3 дня назад
продаж ділянки в с.Камяниця
Закарпатська обл.
✔️7.48 соток землі( будівництво)
✔️вулиця стрімко забудовується
✔️електрика поруч
Ціна 16 000$
[телефон скрыт]Олександра
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

16 000 $
2 139 $/сот
Сонячна
под застройку
7.48 сот
4 дня назад
Продаж ділянки в с.Камяниця, Ужгородський район (12 км від центру Ужгород)
✔️7.48 соток землі( будівництво)
✔️вулиця стрімко забудовується
✔️електрика поруч

80 000 $
8 000 $/сот
Ужанська
под застройку
10 сот
1 нед. назад
Альянс Агентство нерухомості
продаж недобудови
с.Камяниця ,Закарпатська обл.
✔️400 кВ м недобудова
✔️10 соток землі
✔️центр села при центральній дорозі
Ціна 80 000$

16 000 $
2 286 $/сот
Молодіжна
под застройку
7 сот
1 нед. назад
Ділянка 7 сот прямокутної форми,краєвид чарівний, свіже повітря. Поруч є ліс. Всі комунікації. Вздовж ділянки тече струмок. І це як у казці! Комунікації: електрика: є можливість провести газ: є можливість підключити Територія має: вихід до водойми: 1 лінія (з прямим доступом) особиста водойма: огорожа струмка: немає Характеристики ділянки: рельєф: хвилястий.

130 000 $
751 $/м²
Ужанська
єОселя
єВідновлення
173 / 88 / 12 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Пропонується до продажу затишний житловий будинок у мальовничому селі Кам’яниця, лише 15 хвилин на авто до Ужгорода. Це чудовий варіант для тих, хто шукає спокій, природу, простір і водночас зручну близькість до міста.
Загальна площа будинку — 173 м²
Земельна ділянка — 10 соток
У будинку — 3 окремі кімнати, простора кухня, санвузол, функціональні допоміжні приміщення для комфортного сімейного проживання.
Опалення — газове.
Будинок не в сучасному стилі, але його велика перевага — доглянутий стан, чистота, охайність і дуже приємна домашня атмосфера. Це житло, в якому відчувається турбота, порядок і справжній затишок.
На території є все для комфортного відпочинку:
• баня
• бесідка
• мангальн...
20 000 $
2 353 $/сот
Ужанська
под застройку
8.5 сот
1 нед. назад
Продаж ділянки з видом на ЗАМОК
Ділянка з унікальним краєвидом на Невицький замок — рідкісна пропозиція
Продається земельна ділянка площею 8,5 соток, призначена для будівництва житлового будинку.
Розташована в надзвичайно мальовничій частині Ужгородського району — з прямим видом на легендарний Невицький замок.
Переваги ділянки:
Ідеальна форма та зручний під’їзд
Світло поруч (можливість швидкого підключення)
Газ також доступний
Тиха локація без шуму та міської метушні
Поруч — ліс, річка, чисте повітря
Престижний та безпечний район для проживання
Рельєф дозволяє створити будинок із панорамними вікнами
Ідеально підійде для:
приватного будинку або котеджу
будинку для відпочинку
інвестиції...

55 000 $
4 351 $/сот
коммерческого назначения
12.64 сот
3 нед. назад
Продаються дві спарені земельні ділянки в селі Кам’яниця з мальовничими краєвидами та панорамним видом на Невицький замок. Ділянки розташовані на набережній річки, у тихому та затишному місці з чудовою природою навколо.