Топ объявлений Ковьяри

72 000 $
1 125 $/м²
Повітряна, 8
3 комнаты
64 / 38 / 8 м²
этаж 4 из 5
3 нед. назад
Терміново❗️❗️❗️
Продається 3 кімнатна квартира по вул. Повітряна. с. Ков'ярі. 5 км. до Львова.
4/5 п. Площа: 63,20/ 37,40/ 8 кв.м.
Гарне планування, 3 кімнати ізольовані. Зроблений євроремонт. Квартира світла та тепла. Є великий закритий балкон.
Опалення - індивідуальне газове.
Санвузол -роздільний.
Всі меблі та побутова техніка залишаються.
Не зволікай❗️Саме ти можеш стати власником цієї чудової квартири 🏡 Ідеальний варіант, як для власного проживання, так і під здачу в оренду.
Ціна: 72 000 $🔥🔥🔥
Максим АН "Golden City "

45 000 $
597 $/м²
Повітряна
БЕЗ КОМИССИИ
75.4 / 65 / 10 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
сегодня
Продається цегляний дачний будинок садівничному товаристві “Троянда” с. Ков’ярі
Код обєкта 29576711
Цегляний будиночок з
ділянкою 6 соток
Ділянка доглянута, обгороджена, наявний заїзд, сад , теплиця. Будинок частково з ремонтом на першому поверсі – коридор, кухня (проведена вода, бойлер на гарячу воду) та кімната (15м2), мансарда – одна велика кімната (13м2), підвал та гараж. Опалення – електричне та камін
Біля будинку простора веранда ,місце для зберігання дров та інвентарю.
Комунікації: свердловина, світло, колодязь із питною чистою водою, проведений інтернет. Вигоди на вулиці. Є літній душ-проведена гаряча вода.
Поруч постійно проживають сусіди
Чекаємо на огляд, телефонуй

277 000 $
1 000 $/сот
сельхозназначение
277 сот
сегодня
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса — село Жирівка, Пустомитівський район, Львівська область
Площа ділянки — 2, 7790 ГА.
Призначення — для ведення особистого селянського господарства.
Комунікації поруч з ділянкою світло — 700 метрів від ділянки.
Особливості даної ділянки — поруч з ділянкою знаходиться ліс, недалеко живуть сусіди.
Доїзд до ділянки —доїзд до ділянки не прокладений.
Відстань до ТРЦ King Cross Leopolis — 6,5 км.
Код обʼєкта: 4456
99 999 $
556 $/м²
Алли Горської
180 / 95 / 35 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
2021 год постройки
вчера
Продаж Будинок 180м² з гаражем та ділянкою 6 сот. Ков'ярі 99999$
Продаж
Будинок 180м² та дачна ділянка 6.1 сотих с.Ковярі
300 метрів від готелю Європа.
Дачна ділянка приватизована, площа 6.1 сот.,
Правильної форми. Розміри ділянки ~20м Х ~30м
Кадастровий номер ділянки
4623682800:10:000:1007
В будинок заведено світло від села(не дачне світло)
3фази-15кіловат,на ділянці додатково встановлено електричний стовп з електричним лічильником.
Є власна скважина.
Посаджені молоді фруктові дерева : яблуня, вишня, черешні, абрикос , персик, ліщина, лохина , полуниця і суниця.
Будинок збудований з повнотілої цегли в 1,5 цегли, цемент марки 400.
Дах металочерепиця, ArcelorMittal Німеччина товщиною 0,5 мм...

15 300 $
2 354 $/сот
сельхозназначение
7 сот
2 дня назад
Дача з будиночком і світлом — Липники, Ков’ярі
Продається дачна ділянка 6,5 соток між Липниками та Ков’ярями, Пустомитівський район.
Головна перевага — дерев’яний будиночок на ділянці, вже підведене світло та власна криниця. Це означає, що можна користуватися одразу, без додаткових витрат на комунікації.
Площа: 6,5 соток
Будиночок: дерев’яний, готовий для відпочинку
Комунікації: світло є, криниця на ділянці
Локація: тиха зелена зона між Липниками та Ков’ярями
Кадастровий номер: 4623681800:08:000:0273
Можливий торг
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!
43 000 $
956 $/м²
Головна, 1
45 / 12 / 14 м²
1 этаж
5 сот
1 комната
2000 год постройки
3 дня назад
Дача, де легко дихається — і ще легше приймається рішення
Пропозиція, яка закриває одразу кілька запитів: і для відпочинку, і для життя, і як інвестиція.
Локація — Ков'ярі, район готелю «Європа». Зручний доїзд, ділянка розташована при в’їзді — без зайвих маневрів і втрати часу.
Земельна ділянка — 5 соток ✔️ Правильна прямокутна форма — максимум функціональності ✔️ Є господарський сарай для інвентарю або підсобних потреб ✔️ Додатково — вуличний санвузол
Будинок — 44 м² Продуманий, компактний і вже готовий до використання: ▫️ окрема спальня ▫️ кухня ▫️ санвузол у будинку (душ, умивальник) ▫️ підключені всі комунікації
Індивідуальне опалення — власний котел ⚡ Електролічильник день...
45 000 $
1 023 $/м²
Степана Бандери
44 / 20 / 10 м²
1 этаж
5 сот
1 комната
4 дня назад
Дача, де легко дихається — і ще легше приймається рішення
Земельна ділянка — 5 соток
Правильна прямокутна форма — максимум функціональності
Є господарський сарай для інвентарю або підсобних потреб
Додатково — вуличний санвузол
Будинок — 44 м²
Продуманий, компактний і вже готовий до використання:
окрема спальня
кухня
санвузол у будинку (душ, умивальник)
підключені всі комунікації
Індивідуальне опалення — власний котел
Електролічильник ден...

195 000 $
848 $/м²
Повітряна
230 / 80 / 23 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продаж окремого будинку з правом власності
Всі комунікації вже заведені в будинок
Локація Солонка / Ков'ярі
-Загальна площа будинку 230 квадратів
-Ділянка 8 сотих.
-Все робили з якісних матеріалів.
-Зручне продумане планування
-Всі комунікації: газ, світло, каналізація ,свердловина .
-Територія облагороджена, гараж , бруківка .
-Гараж з автоматичними воротами .
-Утеплений дах
Обжита вулиця( сусіди вже проживають ) , зручний доїзд
Телефонуйте за деталями
25 000 $
4 167 $/сот
под застройку
6 сот
4 дня назад
Продаж земельної ділянки з будинком – простір для життя, натхнення та нових можливостей!✨
с.Ковʼярі, Львівської області ✨
Зручне розташування– всього 7 хвилин до ТРЦ King Cross, що забезпечує доступ до всіх необхідних магазинів, розваг та інфраструктури
Основні переваги:
✅ Земельна ділянка – 6 соток – простір для саду, альтанки, зони барбекю
✅ Садовий будиночок
✅ Комунікації – електрика, вода та каналізація вже підключені!
✅ БОНУС! Близько ділянки є додаткова територія у користування– ще більше простору для господарських потреб або відпочинку!
Ідеальний вибір для власного дому або вигідної інвестиції!
Це місце, де ви зможете створити затишне середовище для життя, на...

184 000 €
800 €/м²
Ковирська
230 / 199 / 30 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
1 нед. назад
Будинок 230 м² у Ковярях поруч зі Львовом
Продам просторий будинок площею 230 м² у селі Ковярі, всього 5 км від Львова.
Площа ділянки — 8 соток, росте велика черешня
Перший поверх: кухня-студія, гараж, котельня, санвузол, тераса ~20 м²
Другий поверх: 4 окремі кімнати, вихід на балкони з двох кімнат, окремі санвузли
Зручне планування для сім’ї, сучасний формат простору
Локація поруч зі Львовом — комфортне проживання та вигідна інвестиція
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

195 000 $
848 $/м²
Повітряна
230 / 80 / 23 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Продаж окремого будинку з правом власності
Всі комунікації вже заведені в будинок
Локація Солонка / Ков'ярі
-Загальна площа будинку 230 квадратів
-Ділянка 8 сотих.
-Все робили з якісних матеріалів.
-Зручне продумане планування
-Всі комунікації: газ, світло, каналізація ,скважина .
-Територія облагороджена, гараж , бруківка .
-Гараж з автоматичними воротами .
-утеплений дах
Обжита вулиця( сусіди вже проживають ) , зручний доїзд
Телефонуйте за деталями
44 900 $
1 020 $/м²
Центральна, 77
44 / 17 / 7 м²
1 этаж
5 сот
2 комнаты
3 нед. назад
Затишний цегляний дачний будинок біля Львова | с. Ков’ярі
Ідеальний варіант для постійного проживання або дачного відпочинку. Тиша, природа та швидкий доїзд до Львова — все, що потрібно для комфортного життя за містом.
Характеристики:
🧱 Цегляний, утеплений будинок
📐 Площа — 44 м²
🌿 Земельна ділянка — 6 соток, повністю обгороджена
Планування:
Просторий коридор
Кухня з водою та бойлером
2 світлі кімнати
Мансарда — під зберігання або зону відпочинку
Комунікації та зручності:
🔥 Пічне опалення, розведені радіатори (готово під котел)
🚿 Душ та туалет у будинку
⚡ Електрика
💧 Колодязь з чистою водою
🌐 Інтернет — можна проживати постійно
Територія:
Доглянута ділянка з садом
Місце для дров та господарс...

16 250 $
2 500 $/сот
сельхозназначение, под застройку
7 сот
1 мес. назад
Продаж дачної ділянки с. Ков'ярі .
Продаж земельних ділянок:
Кадастровий номер №1: 4623682800:09:000:0424 - 7,5 сотих
Кадастровий номер №2: 4623682800:09:000:0781 - 6,5 сотих
Ділянка №1 та №2 розміщенні поруч що дозволяє придбати цільну ділянку загальною площею 14 сотих.
Ділянки розміщені в дуже зеленній локації, поруч ліс та природа. Відстань до траси на Львів 800 метрів.
Ділянки правильної геометричної форми! Рівний ландшафт.
З комунікацій світло 3 фази. Вода- скважина або колодязь.
По сусідству будуються та живуть люди. Перспективний кооператив.
За детальною інформацією телефонуйте!
Михайло Seven Riel
Все ориентиры