Фильтры
Продажа квартир за 50000 долларов в Кропивницком
67 объявлений
- наибольшая площадь
67 объявлений
- наибольшая площадь

21 900 $
1 153 $/м²
Кропивницкий, Степана Чобану ул. (Добровольського), (Будинок)
1 комната
19 / 14 / 4 м²
этаж 4 из 4
2025 год постройки
сегодня
Продам 1-о кімнатну квартиру студію в дуже хорошому та зручному розташуванні на Новомиколаївці в ЖК " S K Y ".
В кроковій доступності школа, дитячий садочок, парк, ринок, супермаркути, транспорт, то що.
Данний ЖК гарно організований, в ньому все продумано до дрібничок:
- окрема ізольована територія яка закриватиметься на електронний замок
- облаштований дитячий майданчик
- платний паркінг з можливістю зарядки електромобіля та паркінг
- територія для відпочинку з альтанками та комфортними санвузлами
- професійне озеленення території
- тротуарна плитка навколо будинку
Квартира гарно підійде як для здачі в оренду, можливо подобово так і для молодої пари та студентам.
- загальна площа квартири...

22 000 $
917 $/м²
Юрия Коваленко ул. (Маршала Конєва), 23 к4
ПРЕМИУМ
Попова
1 комната
24 / 12 / 5 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продам малогабаритну 1 кім квартиру на Жадова, 5й поверх 5ти поверхового цегляного будинку
- загальна площа 24 кв.м.
- не кутова
- повноцінний балкон
- центральне опалення
Стан квартири під ремонт
квартира розташована в дуже розвиненому районі міста, поруч три школи, два садочка,
супермаркети, поліклініка, зупинка громадського транспорту.
Ідеальний варіант для купівлі під житло або здачу в оренду
Пропозиція від агенції нерухомості GRAND HAUSE.
№ 213-323-026
Вам треба швидко продати нерухомість?
Допомогти підібрати для придбання варіант?
Здати вигідно в оренду?
То вам саме до нас!
Купить квартиру в Кропивницком за 50000 долларов ($)

37 500 $
1 042 $/м²
Кропивницкий, Промышленный просп., 25 к3
1 комната
36 / 19 / 7 м²
этаж 5 из 5
1 нед. назад
Готові до продажу по сертифікату! Продам 1 кім квартиру 5/5 з євроремонтом у Кропивницькому на 101 мікрорайоні, площею 36 кв.,
У квартирі зроблено дороговартісний капітальний ремонт, де мінялось абсолютно все:
замінена електропроводка, встановлено двухтарифний лічильник, та пільговий тариф,
дороговартісна вбудована кухня.
Продається з усіма наявними меблями окрім ліжка, та техніки.
Відмінний варіант як для власного проживання так і для орендного бізнесу.
Вартість квартири 37500 дол...

45 500 $
948 $/м²
Набережная ул., 4
2 комнаты
48 / 28 / 8 м²
этаж 10 из 14
3 дня назад
Продається 2-к квартира в Кропивницькому , р-н Центр
Площа - 48 М²
Поверх - 10/14
Основні переваги:
Надзвичайно світлі, теплі та сонячні кімнати. Не кутова — тепла та комфортна для проживання. Велика лоджія-балкон 8 м², засклена якісними пластиковими вікнами. Встановлені енергоощадні вікна. Проведено автономне електроопалення. Стан — під ремонт, що дозволяє зробити все під себе, у власному стилі та дизайні.
Локація:
Будинок знаходиться в самому центрі міста, у районі площі Богдана Хмельницького — одна з найзручніших і найпрестижніших локацій Кропивницького. Поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, транспорт, кафе, школи, парк.
Ціна - $ 45500, можливий ТОРГ.
Телефонуйте, пр...

40 000 $
889 $/м²
Кропивницкий, Независимости ул. (Космонавта Попова), 9 к1
2 комнаты
45 / 28 / 6 м²
этаж 2 из 9
3 дня назад
Продається 2-к квартира в Кропивницькому , р-н Попова
Площа - 45 М²
Поверх - 2/5
Пропонується до продажу світла та простора двокімнатна квартира. Квартира некутова, дуже тепла, має продумане планування — дві окремі кімнати на різні сторони, що додає комфорту для проживання.
Переваги квартири:
частково замінені металопластикові вікна
автономне газове опалення по всій квартирі
балкон, засклений деревом
замінені всі сантехнічні комунікації
великий коридор та окрема кладова
Квартира в охайному житловому стані – можна одразу заїжджати та жити
чудовий варіант під оренду або інвестицію.
Розташування:
Будинок знаходиться в дуже зручному місці — район Попова славиться розвиненою інфраструктурою...

35 000 $
921 $/м²
Кропивницкий, Вінстона Черчилля ул. (Хабаровська), 5 к3
1 комната
38 / 19 / 8 м²
этаж 5 из 5
3 дня назад
Продається 1-к квартира з ремонтом, р-н Кущівка (Кропивницький)
Площа - 37,5 М²
Поверх - 5/5
Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира чеського планування в одному з комфортних районів міста — Кущівка.
Розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку + є технічний поверх (дах у відмінному стані).
Кімната — 19,5 м²
Кухня — 8 м²
Квартира не кутова — тепла та економна по комунальних
Автономне електроопалення
Замінена електропроводка та сантехніка
Енергоощадні вікна + металопластиковий балкон
Натяжні стелі, сучасний ремонт
При продажу залишається:
– вбудована кухня
– частково меблі
Додаткові переваги:
– всі лічильники встановлені
– велика кладова (можна перепланувати у простору...

45 000 $
900 $/м²
Кропивницкий, Независимости ул. (Космонавта Попова), 9 к1
2 комнаты
50 / 40 / 9 м²
этаж 8 из 9
4 дня назад
Продам двокімнатну квартиру. Вулиця Незалежності.
Простора та світла двокімнатна квартира загальною площею 50м #178;.
- кімнати роздільні;
- кухня 9м #178;;
- вікна металопластикові;
- санвузол роздільний;
- меблі та техніка залишаються по домовленості;
- індивідуальне газове опалення;
- балкон засклений;
- не кутова.
Розповідати можна багато та краще подивитись!
Телефонуйте в зручний для вас час, запрошую вас на огляд квартири!
Пропозиція від агенції нерухомості GRAND HAUSE.
№ 213-314-446
Вам треба швидко продати нерухомість?
Допомогти підібрати для придбання варіант?
То вам саме до нас!

33 900 $
1 027 $/м²
Победы просп., 12 к4
1 комната
33 / 25 / 6 м²
этаж 9 из 9
4 дня назад
Продам однокімнатну квартиру на Ковалівці.
Загальна площа 33м #178;, знаходиться на 9-му поверсі 9-и поверхового будинку.
- велика, світла кімната 3х6 м, з нішею-коморою 2,2х0,7 м;
- меблі та техніка залишаються по домовленості;
- індивідуальне електроопалення;
- санвузол суміжний;
- в ванній кімнаті електрична рушникосушарка, бойлер;
- вікна деревяні зроблені під замовлення;
- балкон засклений;
- кутова;
- є технічний поверх;
- зручне місцезнаходження;
- ліфт працює.
Торг можливий. Розповідати можна багато та краще подивитись!
Пропозиція від агенції нерухомості GRAND HAUSE.
№213-253-403
Вам треба швидко...
Ищите недвижимость в Кропивницком за 50000 долларов ($) по фильтрам

50 000 $
667 $/м²
Гоголя ул., 131
3 комнаты
75 / 50 / 10 м²
этаж 1 из 1
1 мес. назад
Продам частину будинку (по документах квартира) в центрі міста.
Червона лінія! 5хв.до центру. (Пошта, міськвиконком, ринок, тощо) гарно підійде під бізнес: офіс,салон,студію і т.д.
Загальна площа 75 м #178;.
- зручне місцезнаходження;
- 3 кімнати, кухня, 2 коридори з теплою підлогою;
- санвузол сумісний;
- вікна металопласикові;
- індивідуальне газове опалення, котел-колонка;
- висота потолків 3,60 м;
- високий фундамент 2м;
- двір загальний;
- вікна всі виходять на дорогу;
- є гараж, господарче приміщення в дворі;
- великий погріб, можна облаштувати додаткове приміщення, зробивши вхід з вулиці.
Телефонуйте в зручний...

35 000 $
1 094 $/м²
Марии Примаченко ул., 5
1 комната
32 / 25 / 5 м²
этаж 2 из 5
2 мес. назад
Продам однокімнатну квартиру, Полтавська.
В квартирі на 80% зроблений ремонт стеля та стіни декоративна штукатурка.
Загальна площа 32м #178;.
Затишна квартира:
- 2-й поверх 5-ти поверхівки;
- не кутова;
- індивідуальне газове опалення;
- вікна дерево;
- балкон засклений (дерево);
- санвузол сумісний.
Розповідати можна багато та краще подивитись!
№ 213-253-398
Вам треба швидко продати нерухомість?
Допомогти підібрати для придбання варіант?
То вам саме до нас!
31 499 $
905 $/м²
Тараса Карпы ул. (Тимірязєва), 100
БЕЗ КОМИССИИ
Центр
1 комната
35 / 14 / 7 м²
этаж 1 из 1
1908 год постройки
сегодня
Продається Квартира однокімнатна: 1/1 пов.будинку,
34,80 кв.м.загальної площі
має:
1 кімнату житлову~13,9 кв.м., кухню ~7,4 кв.м., санвузол ~ 4,1 кв.м.,
коридор ~9,4 кв.м. всі зручності, висота до 3м.
(зменшена за допомогою гіпсокартону у кухні, кімнаті та коридорі);
Кухня прямокутної форми,
вхід через кімнату,
на 'робочій'стіні кахлі,
решта-шпалери миючі,
підлога дерев'яна та вкрита лінолеумом,
є невеличкий погріб,
газова 4х.плита та витяжка,
газовий турбо котел-колонка,
вікно м/п пласт.і рішітка.
Кімната прямокутної форми з двома м/пласт.вікнами з рішітками,
підлога дерев'яна та вкрита лінолеумом,
на стінах шпалери.
Радіатори опалення чавунні,
опалення та водопровід пласт...
49 800 $
996 $/м²
Героев Украины ул. (Героїв Сталінграду), 22 к2
2 комнаты
50 / 35 / 9 м²
этаж 8 из 9
сегодня
Продається двокімнатна затишна квартира в одному з затребуваному районі міста - Попова.
Не кутова, утеплена ззовні, тепла.
На восьмому поверсі дев'ятиповерхового будинку.
Загальною площею 49,1 кв.м.
Автономне газове опалення. Кондиціонер.
Металопластикові вікна та балкон.
Натяжні стелі.
Добротні вхідні двері.
При продажу залишається вбудована кухня та деякі меблі.
Ціна 49800 доларів

19 000 $
905 $/м²
Василия Никитина ул., 15
1 комната
21 / 12 / 5 м²
этаж 1 из 9
сегодня
Продається однокімнатна квартира малосімейного типу на Новомиколаївці, на 1 поверсі . Високий цоколь , житловий стан , опалення централізоване , але є можливість встановити автономне . Кімната загальною площею 12 м2, кухня 5 м2, не кутова . Цікавий варіант, хто шукає 1 поверх . Поруч є вся необхідна інфраструктура:школа , садочок , супермаркети , аптеки, банкомат , зупинка транспорту 21 маршруту.

35 000 $
946 $/м²
Вінстона Черчилля ул. (Хабаровська), 5 к1
1 комната
37 / 20 / 8 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продаю 1кім.квартиру район Кущівка. Будинок чеського проекту, квартира 37 кв. Ремонт, електро опалення. Поряд будинку парковка для авто, магазини, аптека, зупинка.

30 000 $
833 $/м²
Севастопольская ул., 7а
1 комната
36 / 20 / 10 м²
этаж 2 из 4
сегодня
Продам однокімнатну квартируна вул. Севастопольська біля АТБ площа 36/10 поверх 2/4 .Продається
сучасна однокімнатна квартира з новим ремонтом! Квартира абсолютно нова, після якісного ремонту - ніхто не проживав.
Виконано з використанням сучасних матеріалів, продумане планування забезпечує максимальний комфорт і функціональність простору. Світла та простора кімната,
затишна кухня, стильний санвузол. Встановлено нову
сантехніку, електрику, якісні вікна та двері. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду. Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, транспорт, навчальні заклади та зони відпочинку. Телефонуйте...
40 000 $
1 176 $/м²
Юрия Коваленко ул. (Маршала Конєва), 15
ПЕРЕУСТУПКА
Попова
1 комната
34 / 20 / 7 м²
этаж 5 из 9
сегодня
Квартира з косметичним ремонтом, автономне опалення, бойлер, м/п вікна, балкон, утеплена, меблі, зручне розташування.

47 500 $
913 $/м²
Независимости ул. (Космонавта Попова), 26 к4
2 комнаты
52 / 29 / 9 м²
этаж 4 из 5
вчера
Продам 2 кім квартиру в одному з кращих спальних районів міста Кропивницький на Попова маг Маркетопт, на зручному 4 поверсі з автономним газовим опаленням, вікна замінено на натуральне дерево, кондиціонер, в житловому стані не кутова.
Не над дорогою але все поруч, школа, садочки, супермаркети, відмінна транспортна розв'язка. Вартість квартири 47500 дол США, торг. Пропозиція від агентства нерухомості Комунальник [телефон скрыт]

26 000 $
839 $/м²
Героев Мариуполя ул., 81
БЕЗ КОМИССИИ
Катрановка
1 комната
31 / 18 / 8 м²
этаж 1 из 5
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири
📍 вул. Героїв Маріуполя, 81
1 поверх (високий цоколь), 31 м²
Кухня — 7,5 м²
Електроопалення, бойлер
На вікнах встановлені решітки
🔥 Ідеально під комерцію є можливість зробити окремий вхід або добудову
✔️ Магазин у будинку
✔️ Зупинка транспорту поруч
💰 Комісію сплачує власник
📞 Дзвоніть — розповім деталі та покажу квартиру
17 500 $
1 074 $/м²
Университетский просп., 17/2
БЕЗ КОМИССИИ
101-й микрорайон
1 комната
16 / 10 / 4 м²
этаж 1 из 9
2 дня назад
Продаж компактної однокімнатної квартири на першому поверсі девʼятиповерхового будинку в м.Кропивницький
Будинок - сусід "Епіцентру"
Малосімейного типу
Проспект Університетський буд 17/2
Квартира потребує косметичного ремонту, при цьому:
• стеля вже зроблена
• сантехнічні комунікації замінено
• металопластикове вікно та захисні грати встановлено.
Вигоди через невелику площу квартири (16.3 м2):
• недороге центральне опалення
• швидкий та економний ремонт
• мінімальні витрати на переоформлення
Зручна локація. Доглянутий підʼїзд та двір.
Це чудова пропозиція як для першого власного житла так і для інвестиції під оренду.
Не зволікайте, дзвоніть.
Пропозиція від агенції нерухомості «Angels...
20 500 $
891 $/м²
Университетский просп., 21
БЕЗ КОМИССИИ
101-й микрорайон
1 комната
23 / 13 / 3 м²
этаж 2 из 9
2 дня назад
Продаж однокімнатної квартири 101 мікрорайон
проспект Університетський 21 (будинок малосімейного типу)
Малогабаритна (23 м2) проте є усе необхідне:
коридор, сумісний санвузол, кухонна зона і кімната 13.1 м2
Що саме краще в цій квартирі?
1. Вона лишається укомплектованою
2. Другий поверх
3. Поруч є все необхідне: супермаркети, магазини, епіцентр, зупинка громадського транспорту.
Документи готові до угоди.
Пропозиція від агенції нерухомості «Angels»
Показ в зручний для Вас час за попередньою домовленістю.