Фильтры
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
20 объявлений
NOVA real estate lviv
19 800 $
1 165 $/м²

Лесная ул., 5

паркоместо
17 м²
вчера
Пропонується до продажу паркомісце в житловому комплексі Aurum Forest / Аурум Форест Площа: 17,4 м² Ціна: 19 800 $ Оформлення — за рахунок продавця Зручне розташування, комфортний заїзд та виїзд. Ідеальний варіант для мешканців комплексу або як інвестиція. Деталі за телефоном
PRO аккаунт
Риелтор
14 500 $
906 $/м²

Галицкая ул., (Будинок)

ПЕРЕУСТУПКА
ЖК PERFECT LIFE
паркоместо
16 м²
вчера
ЗДАНИЙ БУДИНОК продаж підземного паркінгу в жк Перфект Лайф, це Винники вул Галицька, Лісна поверх -1 площа 16.17м2 парікнг номер 35 секція 2 зручний заїзд. ціна 14 500$
Риелтор
Атланта Агенція Нерухомості
18 750 $
1 159 $/м²

Лесная ул., (Будинок)

БЕЗ КОМИССИИ
ЖК PERFECT LIFE
паркоместо
16 м²
3 нед. назад
Код об'єкта: 473736. АН "Атланта". Продається паркінг і комора в ЖК Perfect Life по вул. Галицька. Паркінг має площу 16. 18м2 в 5 секції будинку (Номер на генплані 47). Комора має площу 3.89м2 в 6 секції будинку (номер на генплані К24). Продаж по переуступці, БЕЗ КОМІСІЇ .
Риелтор
Simple
15 310 $
750 $/м²

Галицкая ул., 1

БЕЗ КОМИССИИ
паркоместо
20 м²
1 нед. назад
Продається індивідуальне паркомісце у сучасному та надійному підземному паркінгу житлового комплексу бізнес-класу Perfect Life (Секція 7, -2 поверх) від забудовника LEV Development. Ваше авто буде під цілодобовою охороною, захищене від погодних умов та звільнить вам час від пошуку місця на вулиці. Паркомісце розташоване на зручному -2 рівні. Сам ЖК Perfect Life реалізований за концепцією "Двір без машин" та "Місто в місті", забезпечуючи мешканцям високий рівень безпеки та розвинену внутрішню інфраструктуру. Це інвестиція у Ваш комфорт та довговічність Вашого автомобіля.
Риелтор
Metrum Estate
30 700 $
1 425 $/м²

Галицкая ул., 12а

паркоместо
22 м²
сегодня
Продаж паркінгу в ЖК Perfect Life (Винники). Без комісії. Продаж паркінгу в ЖК Perfect Life, Винники у першій секції. Площа 21.54 кв м Ціна нижча від забудовника, є різні варіанти. Ціна паркінгу - 30 700 $ Телефонуйте, є ще інші варіанти паркомісць у різних секціях.
PRO аккаунт
Риелтор
Metrum Estate
25 000 $
1 427 $/м²

Галицкая ул., 14

паркоместо
18 м²
сегодня
Продаж паркінгу в ЖК Perfect Life (Винники). Без комісії. Продаж паркінгу в ЖК Perfect Life, Винники у першій секції. Площа 17.52 кв м Ціна нижча від забудовника, є різні варіанти. Ціна паркінгу - 25 000 $ Телефонуйте, є ще інші варіанти паркомісць у різних секціях.
PRO аккаунт
Риелтор
Novobud IN
15 000 $
817 $/м²

Лисеницкая ул., (Будинок 1)

паркоместо
18 м²
1 мес. назад
БЕЗ комісії Продаж великого гарного підземного паркінгу 18,37м у густозаселеному районі вул.Лисеницька, поруч Пасічної, біля парку Личаківський р-н міста Забудовник Моно Девелопмент ЖК на 4 поверхи, 2 будинки, 142 квартири/ 125 паркомісць 1 будинок, 8 секція всього 125 підземних паркінги Здача комплексу 1кв -2кв 2027р Чудова інвестиція! Та хороший варіант,якщо ви там плануєте проживати!
PRO аккаунт
Риелтор
Metrum Estate
15 000 $
1 200 $/м²

Пасечная ул., 39б

БЕЗ КОМИССИИ Майоровка
паркоместо
13 м²
вчера
Продаж паркомісця в сучасному офісно-адміністративному центрі Pasichna Center, м. Львів, вул. Пасічна, 39Б. Площа паркінгу 12,5 м² Рівень -1 Ціна 15 000 $ В наявності 6 паркомісць(Продаж від Підрядника) Підземний паркінг у багатофункціональному комплексі з офісними, торговими та сервісними приміщеннями. Зручний заїзд, безпечне зберігання авто, сучасні системи безпеки та вентиляції. Комплекс розташований у зручному районі Львова, поруч із парковою зоною та всією міською інфраструктурою. Підійде як для власного користування, так і для здачі в оренду або інвестиції з подальшим перепродажем. За деталями телефонуйте або пишіть
Риелтор
АН Savula Agency
15 500 $
1 123 $/м²

Долгая ул., 30а

паркоместо
14 м²
сегодня
Продаж паркомісця в підземному паркінгу ЖК КАРПАТБУД по вул. Довга, 30А. Загальна площа 13.8 кв. м. Поверховість: паркінг в 10 - ти поверховому будинку. Ціна 15 500$
Риелтор
XHOUSE
8 000 $
184 $/м²

Воробкевича ул., 4

гараж
44 м²
2 дня назад
Продаж гаража вулиця Воробкевича Личаківський район Гараж цегляний Є можливість підключити світло Великий , просторий гараж . Є яма Ціна 8000$ +послуги АН
Риелтор
15 000 $
429 $/м²

Хлебная ул., 6

гараж
35 м²
вчера
Пропозиція продажу гаражу по вул. Хлібна. Гараж у двох рівнях. Є кладова кімната.Є яма. За додатковою інформацією телефонуйте
Риелтор
XHOUSE
14 000 $
824 $/м²

Миська ул. (Врубеля), 42а

паркоместо
17 м²
вчера
Продаж паркомісця 17,3 м² | вул. Врубеля, 42 (Вашингтона) | Сихівський район Продажу просторого паркомісця у підземному паркінгу по вул. Врубеля (Е.Миська) район Вашингтона. Ідеальне рішення для комфортного та безпечного зберігання авто. Основні характеристики: Площа: 17,3 м² Локація: Сихівський район, Львів Формат: паркомісце / гараж у підземному паркінгу Підійде для великого автомобіля (позашляховик, мінівен) Переваги: Зручний заїзд та просторе місце Під час відключень світла: працює освітлення функціонують ворота Відеоспостереження для безпеки Будинок з ОСББ (доглянута територія та порядок) Інфраструктура (до 500 м): Автомийка СТО, шиномонтаж АЗС Супермаркети, ТРЦ Зупин...
Риелтор
33 000 $
1 111 $/м²

Пимоненко ул. (Донбассовская), 14-А

паркоместо
30 м²
1 нед. назад
Продаж підземного пакрінгу. Вулиця Пимоненка 14 А, ЖК HYGGE LUX Паркомісце гарної площі 26,7 .кв з кладовкою. Паркомісце знаходиться на (-1поверсі) в 6 секції. Поруч з ліфтом. Гарна пропозиція під власні потребаи, або під інвестицію.
Риелтор
Член ЛОР
Novobud IN
17 500 $
1 250 $/м²

Пластовая ул. (Силикатная), (Будинок D6)

БЕЗ КОМИССИИ
ЖК ORLAN RESIDENTS
паркоместо
14 м²
1 мес. назад
Продаж великого гарного підземного паркінгу 14 м у густозаселеному районі вул.Пластова,4 Личаківський р-н міста Забудовник Резидент Девелопмент ЖК на 9 поверхів, 5 будинків, 900 квартир утричі менше підземних паркінгів Здача комплексу у 2028р Чудова інвестиція! Та хороший варіант,якщо ви там плануєте проживати! Телефонуйте!
PRO аккаунт
Риелтор
S.Invest
15 000 $
1 250 $/м²

Пимоненко ул. (Донбассовская), 7д

БЕЗ КОМИССИИ Пасеки ЖК AUROOM CITY
паркоместо
12 м²
3 дня назад
Продаж паркомісць у підземному паркінгу | Львів, вул. Пимоненка 7д, ЖК Auroom City. Пропоную до продажу 3 підземні паркомісця у сучасному житловому комплексі Auroom City. Площа кожного місця — 12м² Зручне розташування — поруч із виїздом та ліфтом Сухий, чистий та безпечний підземний паркінг Ідеальний варіант для мешканців комплексу або інвесторів.
Риелтор
S.Invest
16 000 $
1 333 $/м²

Пимоненко ул. (Донбассовская), 7д

БЕЗ КОМИССИИ Пасеки ЖК AUROOM CITY
паркоместо
12 м²
1 нед. назад
Продаж паркомісця ЖК Аурум вул.Пимоненка Продаж парко місця. Будикок зданий та заселено
PRO аккаунт
Риелтор
17 500 $
972 $/м²

Пластовая ул. (Силикатная), (Будинок С1)

БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА
ЖК ORLAN RESIDENTS
паркоместо
18 м²
вчера
Продаж паркомісця у підземному паркінгу площа 18 м2 у першій та другій черзі будівництва
Риелтор
Delim
15 000 $
682 $/м²

Харьковская ул., 46

гараж
22 м²
1 мес. назад
Продаж гаражу. вул. Харківська-Личаківська. (15.000$.). Площа 22 кв.м. 1-но повер, в гаражному кооперативі, елетрика. висота 3м, бентона підлога. хороший доїзд, приватизований. Віталій
Риелтор
XHOUSE
21 000 $
977 $/м²

Александра Олеся ул., 2

БЕЗ КОМИССИИ Погулянка
гараж
22 м²
вчера
Продаж гаража з ремонтом у ближньому центрі Львова | всі документи Продається капітальний гараж з повним пакетом документів у ближньому центрі Львова, адреса: вул. Олександра Олеся, 2. Нещодавно виконаний якісний ремонт Стан — заїжджай і користуйся (такий, що можна і жити) Характеристики: цегляний гараж металеві ворота під гаражем — додаткове приміщення майже таких самих розмірів загальна площа — 21.5 м2 плитка на підлозі стелажі для зберігання вентиляція / витяжка з таймером сухий, доглянутий стан Комунікації: електроенергія індивідуальний лічильник Територія: гаражний кооператив охорона безпечний, закритий комплекс Локація: поруч парк Погулянка, вул. Зелена, Водокан...
Риелтор
sevenRiel
20 000 $
870 $/м²

Навроцкого ул., 39

паркоместо
23 м²
1 мес. назад
Продаж паркомісця у ЖК " AUROOM SPARK. Легкий та безпечний заїзд/виїзд, місце стандартного розміру, підійде як для седана, так і для кросовера. Локація: вул. Навроцького 39. Ціна: 20 000$ Паркінг добре освітлений, під відеонаглядом та цілодобовою охороною також обладнаний системою автоматичного пожежогасіння. Ліфт з будинку опускається у підземний паркінг. Михайло, Seven Riel
Риелтор