Топ объявлений Лисиничей

110 000 $
1 910 $/м²
ул., 5
2 комнаты
57.6 / 32 / 13 м²
этаж 3 из 4
2021 год постройки
сегодня
Продаж квартири у Винниках, ЖК Бузковий(вулиця Бузкова).
Двокімнатна квартира площею 57,6 м², розташована на 3 поверсі з 4.
Індивідуальне газове опалення, встановлений газовий котел. У ванній кімнаті — тепла водяна підлога. Також встановлені фільтри на воду. У будинку діє ОСББ.
Квартира продається зі всіма меблями та технікою, що є на фото — можна одразу заїжджати та жити. У квартирі ніхто не проживав.
У подарунок до квартири — комірка на поверсі.
Поруч вся необхідна інфраструктура: продуктові магазини, салони краси, кафе, аптеки, масажні салони, зупинка громадського транспорту, недалеко школи та садочки. У самому будинку є різна комерція для комфортного проживання.
Є відеоогляд
Варті...
70 000 $
800 $/м²
Романа Шухевича ул., 3
3 комнаты
87.5 / 18.2 / 13.2 м²
этаж 10 из 10
2021 год постройки
сегодня
Продаж дворівнева 3-кімнатна квартира по вул.Тракт Глинянський (Личаківський район)
ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті 1.
Панорамні вікна та балкон
Загальна площа квартири 87,5 м.кв.
Житлова-17.1 кв.м.
Санвузол-4.4 кв.м.
На другому рівні можна розмістити:
1 Кімната-17.3 кв.м
2 Кімната-15.1 кв.м
Санвузол-4.5 кв.м
Другий поверх має вільне планування!
На першому поверсі можна зробити кухню-студію 30 квадратів
Стеля-2,5м на першому поверсі
Другий поверх має 2м!(технічний)
Можна поставити сходи на 2 поверх
Квартира в о-циклі. Індивідуальне опалення. Будинок 2021р. заданий і заселений. Підключені всі центральні комунікації.
ВІД ВЛАСНИКА БЕЗ КОМІСІЇ
Планування:
Можливе перепланування 1 і 2 рівня під себе

86 000 $
2 048 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
ПРЕМИУМ
ЖК Эко-дом на Тракте
1 комната
42 / 16 / 12 м²
этаж 5 из 10
2024 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири з якісним ремонтом | вул. Тракт Глинянський
Пропоную до продажу 1-кімнатну квартиру з якісним ремонтом на вул. Тракт Глинянський у будинку, введеному в експлуатацію у 2021 році.
Загальна площа — 42 м²
Поверх — 5 з 9
Квартира розташована на зручному середньому поверсі у вже заселеному та обжитому будинку. Виконано хороший сучасний ремонт із використанням якісних матеріалів.
Встановлено теплу підлогу в кухні, коридорі та санвузлі, що забезпечує комфорт у холодну пору року. Квартира дуже тепла та світла.
Є засклена лоджія, яка додає додатковий простір для відпочинку або зберігання.
Важлива перевага — зверху та знизу вже виконані ремонти, тому шумних робіт у май...

92 000 $
1 379 $/м²
Глинянский Тракт ул., 1Б
2 комнаты
66.7 / 32.7 / 11.3 м²
этаж 10 из 11
2021 год постройки
вчера
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Екодім», вул. Глинянський Тракт
Продається простора 2-кімнатна квартира. у сучасному житловому комплексі «Екодім».
Квартира світла, з якісним євроремонтом. Характеристики:
Площа: площею 66/32,7/11,3м м.кв. Знаходиться на 9 поверсі 10 пов. Дві ізольовані кімнати. Роздільні вигоди, ванна. Засклена лоджія з кухні , де є комора. Індивідуальне опалення, двофункційний котел. Підігрів підлоги. Ліфт працює, будинок заселений . Можливість збільшити площу за рахунок горища (за додаткову оплату) Інфраструктура: Поруч знаходяться АТ...

63 000 $
1 255 $/м²
Золота ул., 2
1 комната
50.2 / 15.7 / 23.7 м²
этаж 1 из 4
2022 год постройки
сегодня
Продаж ексклюзивної 1-к квартири з панорамним видом у ЖК «Royal hill» з правом власності
Ціна: 63000$
Площа: 50.2м² / кухня 23.7 м²
Поверх: 1/4
Санвузол: суміжний
Опалення: індивідуальне (квартирний лічильник тепла)
Локація: вул.Золота 2, ЖК «Royal hill» с.Лисиничі на межі з Винниками
Нова на ринку 1-кімнатна квартира з чорновим ремонтом у будинку бізнес-класу. Продумане планування: окрема спальня та простора кухня-вітальня.
Квартира має газовий двоконтурний котел, великі панорамні вікна, що забезпечують велику кількість світла по всій квартирі.
Також є можливість перепланування у 2-кімнатну.
Заселений будинок, ОСББ.
До зупинки громадського транспорту 5 хв пішки
Доступна велика кількіст...
19 000 грн/мес
Глинянский Тракт ул., 1Б
1 комната
45 / 16 / 15 м²
этаж 8 из 10
2024 год постройки
сегодня
Перша здача‼️
Оренда 1-к квартири/ЖК Еко Дім на Тракті вул.Тракт Глинянський, 1 Е.
Гарна, світла квартира з хорошим, якісним ремонтом!
Поверх 8/10
Площа 44,4 м2
Встановлена хороша техніка. Є підігрів підлоги у кухні, коридорі та санвузлі.
Є велика шафа при вході та у кімнаті!
Індивідуальне газове опалення, встановлено дфохфункційний котел.
З техніки є: посудомийна машина, холодильник, газова поверхня, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, пральна машина, телевізор.
Хороше транспортне сполучення (4 автобуса у різні напрямки). Поруч є АТБ, Рукавичка, та інші комерційні приміщення.
Стосовно огляду телефонуйте!
420 $/мес
Глинянский Тракт ул., 1В
1 комната
46 / 16 / 14 м²
этаж 9 из 10
2025 год постройки
сегодня
Перша здача‼️
Оренда 1-к квартири/ЖК Еко Дім на Тракті вул.Тракт Глинянський, 1 В.
Поверх 9
Площа 46 м2
У квартирі зроблено якісний ремонт та встановлена хороша техніка.
Індивідуальне газове опалення, встановлено дфохфункційний котел та бойлер!
У кімната є кондиціонер!
Квартира світла та тепла! Не кутова.
З техніки є: посудомийна машина, холодильник, газова поверхня, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, пральна машина, електрочайник та доставлять телевізор у кімнаті!
Хороше транспортне сполучення (4 автобуса у різні напрямки). Поруч є АТБ, Рукавичка, кавʼярня та інші комерційні приміщення.
Стосовно огляду телефонуйте!
500 $/мес
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
62 / 50 / 12 м²
этаж 7 из 10
2024 год постройки
сегодня
Оренда 2-кімнатної квартири в ЖК «Еко Дім 1» по вул. Шухевича
Здається в оренду сучасна двокімнатна квартира з продуманим плануванням. Дві ізольовані кімнати, окреме технічне приміщення.
Квартира обладнана всім необхідним для комфортного проживання:
• індивідуальне опалення
• підігрів підлоги
• кондиціонер
• посудомийна машина
• сенсорні підсвітки на кухні
• дзеркало з підігрівом у санвузлі (не запотіває)
Санвузол суміжний. Є закритий балкон.
Обідній стіл розкладний, диван також розкладний.
Передбачено багато місця для зберігання речей.
Квартира ідеально підійде для однієї особи або пари.

85 250 $
1 300 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
65.6 / 32.7 / 12.4 м²
этаж 6 из 10
2024 год постройки
сегодня
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК «Еко-Дім на Тракті», с. Лисиничі (вул. Шухевича). Квартира розташована на 6 поверсі з 10. Загальна площа — 65,6 м². Зручне та продумане планування: дві ізольовані кімнати (18,2 м² та 14,5 м²), простора кухня 12,4 м², роздільний санвузол, місткий коридор, балкон та окрема кладова.
Будинок новий, введений в експлуатацію, збудований за цегляно-монолітною технологією та утеплений. В квартирі індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно регулювати температуру та економити на комунальних послугах. Висота стелі — 2,5 м.
Житловий комплекс з відкритою територією, передбачений гостьовий паркінг, є укриття (підвал). Спокійний та затишний район.
Поруч є вс...

60 000 $
1 299 $/м²
Глинянский Тракт ул., 1В
1 комната
46.2 / 20 / 14 м²
этаж 5 из 10
2025 год постройки
сегодня
Пропонуємо на продаж 1-кім.квартиру в ЖК Еко Дім на Тракті І. Вул.Тракт Глинянський, Личаківський район., забудовник Еко Дім.
Квартира на 5 поверсі.
Будинок зданий, частково заселений, ліфт працює.
Квартира світла, простора , не кутова.
Комунікації підключені, можна робити ремонт.
Встановлено індивідуальне опалення - котел.
Відкритий балкон з кухні.
ЖК розташований у зеленому та спокійному районі міста, з гарним транспортним сполученням і розвиненою інфраструктурою., активно працює комерція. супермаркет АТБ, Близенько, магазини. аптека, відділення нової пошти, салон краси, в кроковій доступності школа. дитячий садок,зупинка громадського транспорту.
160 000 $
1 280 $/м²
Глинянский Тракт ул., 1Б
4 комнаты
125 / 85 / 14 м²
этаж 10 из 10
2021 год постройки
сегодня
Продаж 2-рівневої квартири з ремонтом по вул. Тракт Глинянський, 1 б.
Можливий обмін на 1-2 кім. квартири з ремонтом, з доплатою . Деталі уточнюйте .‼️
ЖК Еко-Дім на Тракті.
Зданий, заселений будинок!
Площа 124 м
Поверх 10-11
На першому поверсі є 2 кімнати, кухня, 2 санвузла, 1 відкритий балкон та заселений!
Є підігрів підлоги всюди, окрім кімнат!
Також є вивід під кондиціонер.
Наявна така побутова техніка: холодильник, газова поверхня Gorenje, духова шафа Whirpool, пральна машина.
Індивідуальне газове опалення.
На 2 поверсі є 2 ізольовані кімнати, гардеробна, санвузол.
Поруч є комерція ( АТБ, Рукавичка, Близенько), дитячий садок, школа.
Хороша транспортна розвʼязка!
Телефонуйте, с...

117 000 $
1 828 $/м²
Романа Шухевича ул., 3
2 комнаты
64 / 31 / 13 м²
этаж 10 из 10
2021 год постройки
вчера
🔥 ПРОДАЖ: 2-кімнатної квартири
на Тракті Глинянському «ЕКО-ДІМ»
10/10ц
Заг.пл. -64 м²/ житл.пл. 30,7 м²/ кухня - 15 м.кв.
Кімнати ізольовані, ІО, с/в разом, підігрів підлоги .
Кухня збільшена за рахунок балкону, облаштований простір для відпочинку.
Окрема гардеробна
Простора лоджія з кімнати.

112 000 $
2 101 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
53.3 / 10.1 / 13.1 м²
этаж 9 из 10
2024 год постройки
вчера
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів, вулиця Тракт Глинянський (фактична адреса, Лисиничі, вулиця Шухевича, 5)
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 9 з 9.
Тип будинку — новобудова (житловий фонд від 2021 року).
Матеріал стін - керамічна червона цегла.
Загальна площа - 53.3 м2, житлова - 19.4 м2, кухня - 13.1 м2.
В квартирі зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
Без підігріву підлоги.
Балкон - один, лоджія - одна.
Санвузол - один, суміжний.
Особливості даної квартири - сучасний житловий комплекс комфорт-класу з панорамними вікнами та декоративним оздоблення стін (венеціанка). В квартирі зроблени...

112 000 $
2 101 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
53.3 / 19.4 / 13.1 м²
этаж 9 из 10
2021 год постройки
вчера
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 9 з 9.
Тип будинку — новобудова (житловий фонд від 2021 року).
Матеріал стін - керамічна червона цегла.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
Без підігріву підлоги.
Балкон - один, лоджія - одна.
Санвузол - один, суміжний.

60 000 $
1 299 $/м²
Глинянский Тракт ул., 1В
1 комната
46.2 / 20 / 14 м²
этаж 5 из 10
2025 год постройки
вчера
Квартира на 5 поверсі.
Будинок зданий, частково заселений, ліфт працює.
Квартира світла, простора , не кутова.
Комунікації підключені, можна робити ремонт.
Встановлено індивідуальне опалення - котел.
Відкритий балкон з кухні.
БЕЗ СП.

112 000 $
2 101 $/м²
Романа Шухевича ул., 3
2 комнаты
53.3 / 19.4 / 13.1 м²
этаж 9 из 9
2021 год постройки
2 дня назад
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 9 з 9.
Тип будинку — новобудова (житловий фонд від 2021 року).
Матеріал стін - керамічна червона цегла.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
Без підігріву підлоги.
Балкон - один, лоджія - одна.
Санвузол - один, суміжний.

117 000 $
1 773 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
66 / 30 / 16 м²
этаж 1 из 10
2024 год постройки
2 мес. назад
Продам 2-кім.квартиру,Шухевича 5 ЖК Еко Дім забуд.Еко Дім ZHK Eko Dim [ссылка скрыта] Dim
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 1-му поверсі, 10-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 66 м.кв.,житлова - 30 м.кв., кухня - 16 м.кв.
Будинок зданий 2025 .Індивід газове опалення .Продаж , як на фото .2- кімнатна: 2 роздільні кімнати і кухня, гардеробна, комірка на балконі. Балкон засклений
Бажаєте отримати додаткову інформацію або домовитися про перегляд? Не дзвонили або немає мережі ? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на питання в реальному часі.
Вартість квартири 117 тис. долл.+ агентські послуги 3....
134 900 $
422 $/м²
Нова, 10
Відеотур
320 / 188.7 / 31 м²
3 этажа
14 сот
6 комнат и более
1989 год постройки
сегодня
Продається просторий будинок у селі Лисиничі, мальовнича локація поруч зі Львовом. До Тракту Глинянського — близько 500 метрів, зручний доїзд до міста.
Будинок з частково виконаним ремонтом: стіни під побілку, повністю розведена електрика, встановлені дерев’яні міжкімнатні двері та металопластикові вікна. Дах покритий оцинкованим металом.
Загальна площа будинку — 320 м². Два повноцінні поверхи, більше шести кімнат, дві кухні, два санвузли, чотири кладові, два балкони. У будинку передбачені сауна та басейн.
Підключені всі комунікації: газ, електрика потужністю 25 кВт з можливістю збільшення до 50 кВт, центральне водопостачання, каналізація — септик. Додатково є власний колодязь.
Земельна...
4 500 $
506 $/сот
Сагайдачного
под застройку
8.9 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки під забудову в с.Лисиничі. 8,9 сот. Гарна рівна ділянка. Два заїзди . Усі комунікації поряд. 4500$ за сот.
Кадастровий номер:4623683800:01:002:0483 Площа:0.0894 га
Цільове призначення:для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)
Вид використання:02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Категорія:Землі житлової та громадської забудови Адреса:Львівська область, Пустомитівський район, с. Лисиничі, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 40
177 000 $
590 $/м²
Шевченко ул.
300 / 196 / 26 м²
3 этажа
14 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку з частковим ремонтом с. Лисиничі
Заг. площа 300м2
Площа ділянки 14 сот.
Будинок замуровано з цегли.
Дах накритий металочерепицею , утеплений мін. ватою.
Фасад утеплено пінопластом
Стіни поштукатурено
Розведено опалення та водопостачання по будинку.
Гіпсокартонні конструкції на стелі
Будинок складається з 3 поверхів:
1 Поверх:кухня , вітальня, ванна, гараж.
2 Поверх: вітальня 40 м2 з балконом, ванна з теплою підлогою, спальня, кухня.
3 Поверх мансардний: 3 просторі спальні ( одна з яких майстер спальня), ванна кімната, 3 балкони.
Дуже гарне та зручне планування будинку.
Комунікації: електрика, централізоване водопостачання на ділянці перед входом плюс свердловина, септик,...
Все районы