Самые популярные улицы города
Улицы Лисиничей
Топ объявлений Лисиничей

110 000 $
1 910 $/м²
ул., 5
2 комнаты
57.6 / 32 / 13 м²
этаж 3 из 4
2021 год постройки
сегодня
Продаж квартири у Винниках, ЖК Бузковий(вулиця Бузкова).
Двокімнатна квартира площею 57,6 м², розташована на 3 поверсі з 4.
Індивідуальне газове опалення, встановлений газовий котел. У ванній кімнаті — тепла водяна підлога. Також встановлені фільтри на воду. У будинку діє ОСББ.
Квартира продається зі всіма меблями та технікою, що є на фото — можна одразу заїжджати та жити. У квартирі ніхто не проживав.
У подарунок до квартири — комірка на поверсі.
Поруч вся необхідна інфраструктура: продуктові магазини, салони краси, кафе, аптеки, масажні салони, зупинка громадського транспорту, недалеко школи та садочки. У самому будинку є різна комерція для комфортного проживання.
Є відеоогляд
Варті...
70 000 $
800 $/м²
Романа Шухевича ул., 3
3 комнаты
87.5 / 18.2 / 13.2 м²
этаж 10 из 10
2021 год постройки
сегодня
Продаж дворівнева 3-кімнатна квартира по вул.Тракт Глинянський (Личаківський район)
ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті 1.
Панорамні вікна та балкон
Загальна площа квартири 87,5 м.кв.
Житлова-17.1 кв.м.
Санвузол-4.4 кв.м.
На другому рівні можна розмістити:
1 Кімната-17.3 кв.м
2 Кімната-15.1 кв.м
Санвузол-4.5 кв.м
Другий поверх має вільне планування!
На першому поверсі можна зробити кухню-студію 30 квадратів
Стеля-2,5м на першому поверсі
Другий поверх має 2м!(технічний)
Можна поставити сходи на 2 поверх
Квартира в о-циклі. Індивідуальне опалення. Будинок 2021р. заданий і заселений. Підключені всі центральні комунікації.
ВІД ВЛАСНИКА БЕЗ КОМІСІЇ
Планування:
Можливе перепланування 1 і 2 рівня під себе

86 000 $
2 048 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
ПРЕМИУМ
ЖК Эко-дом на Тракте
1 комната
42 / 16 / 12 м²
этаж 5 из 10
2024 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири з якісним ремонтом | вул. Тракт Глинянський
Пропоную до продажу 1-кімнатну квартиру з якісним ремонтом на вул. Тракт Глинянський у будинку, введеному в експлуатацію у 2021 році.
Загальна площа — 42 м²
Поверх — 5 з 9
Квартира розташована на зручному середньому поверсі у вже заселеному та обжитому будинку. Виконано хороший сучасний ремонт із використанням якісних матеріалів.
Встановлено теплу підлогу в кухні, коридорі та санвузлі, що забезпечує комфорт у холодну пору року. Квартира дуже тепла та світла.
Є засклена лоджія, яка додає додатковий простір для відпочинку або зберігання.
Важлива перевага — зверху та знизу вже виконані ремонти, тому шумних робіт у май...

92 000 $
1 379 $/м²
Глинянский Тракт ул., 1Б
2 комнаты
66.7 / 32.7 / 11.3 м²
этаж 10 из 11
2021 год постройки
2 дня назад
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Екодім», вул. Глинянський Тракт
Продається простора 2-кімнатна квартира. у сучасному житловому комплексі «Екодім».
Квартира світла, з якісним євроремонтом. Характеристики:
Площа: площею 66/32,7/11,3м м.кв. Знаходиться на 9 поверсі 10 пов. Дві ізольовані кімнати. Роздільні вигоди, ванна. Засклена лоджія з кухні , де є комора. Індивідуальне опалення, двофункційний котел. Підігрів підлоги. Ліфт працює, будинок заселений . Можливість збільшити площу за рахунок горища (за додаткову оплату) Інфраструктура: Поруч знаходяться АТ...

63 000 $
1 255 $/м²
Золота ул., 2
1 комната
50.2 / 15.7 / 23.7 м²
этаж 1 из 4
2022 год постройки
вчера
Продаж ексклюзивної 1-к квартири з панорамним видом у ЖК «Royal hill» з правом власності
Ціна: 63000$
Площа: 50.2м² / кухня 23.7 м²
Поверх: 1/4
Санвузол: суміжний
Опалення: індивідуальне (квартирний лічильник тепла)
Локація: вул.Золота 2, ЖК «Royal hill» с.Лисиничі на межі з Винниками
Нова на ринку 1-кімнатна квартира з чорновим ремонтом у будинку бізнес-класу. Продумане планування: окрема спальня та простора кухня-вітальня.
Квартира має газовий двоконтурний котел, великі панорамні вікна, що забезпечують велику кількість світла по всій квартирі.
Також є можливість перепланування у 2-кімнатну.
Заселений будинок, ОСББ.
До зупинки громадського транспорту 5 хв пішки
Доступна велика кількіст...
500 $/мес
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
62 / 50 / 12 м²
этаж 7 из 10
2024 год постройки
вчера
Оренда 2-кімнатної квартири в ЖК «Еко Дім 1» по вул. Шухевича
Здається в оренду сучасна двокімнатна квартира з продуманим плануванням. Дві ізольовані кімнати, окреме технічне приміщення.
Квартира обладнана всім необхідним для комфортного проживання:
• індивідуальне опалення
• підігрів підлоги
• кондиціонер
• посудомийна машина
• сенсорні підсвітки на кухні
• дзеркало з підігрівом у санвузлі (не запотіває)
Санвузол суміжний. Є закритий балкон.
Обідній стіл розкладний, диван також розкладний.
Передбачено багато місця для зберігання речей.
Квартира ідеально підійде для однієї особи або пари.

85 250 $
1 300 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
65.6 / 32.7 / 12.4 м²
этаж 6 из 10
2024 год постройки
вчера
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК «Еко-Дім на Тракті», с. Лисиничі (вул. Шухевича). Квартира розташована на 6 поверсі з 10. Загальна площа — 65,6 м². Зручне та продумане планування: дві ізольовані кімнати (18,2 м² та 14,5 м²), простора кухня 12,4 м², роздільний санвузол, місткий коридор, балкон та окрема кладова.
Будинок новий, введений в експлуатацію, збудований за цегляно-монолітною технологією та утеплений. В квартирі індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно регулювати температуру та економити на комунальних послугах. Висота стелі — 2,5 м.
Житловий комплекс з відкритою територією, передбачений гостьовий паркінг, є укриття (підвал). Спокійний та затишний район.
Поруч є вс...

60 000 $
1 299 $/м²
Глинянский Тракт ул., 1В
1 комната
46 / 20 / 14 м²
этаж 5 из 10
2025 год постройки
вчера
Пропонуємо на продаж 1-кім.квартиру в ЖК Еко Дім на Тракті І. Вул.Тракт Глинянський, Личаківський район., забудовник Еко Дім.
Квартира на 5 поверсі.
Будинок зданий, частково заселений, ліфт працює.
Квартира світла, простора , не кутова.
Комунікації підключені, можна робити ремонт.
Встановлено індивідуальне опалення - котел.
Відкритий балкон з кухні.
ЖК розташований у зеленому та спокійному районі міста, з гарним транспортним сполученням і розвиненою інфраструктурою., активно працює комерція. супермаркет АТБ, Близенько, магазини. аптека, відділення нової пошти, салон краси, в кроковій доступності школа. дитячий садок,зупинка громадського транспорту.

117 000 $
1 828 $/м²
Романа Шухевича ул., 3
2 комнаты
64 / 30.7 / 12.7 м²
этаж 10 из 10
2021 год постройки
2 дня назад
🔥 ПРОДАЖ: 2-кімнатної квартири
на Тракті Глинянському «ЕКО-ДІМ»
10/10ц
Заг.пл. -64 м²/ житл.пл. 30,7 м²/ кухня - 15 м.кв.
Кімнати ізольовані, ІО, с/в разом, підігрів підлоги .
Кухня збільшена за рахунок балкону, облаштований простір для відпочинку.
Окрема гардеробна
Простора лоджія з кімнати.

112 000 $
2 101 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
53.3 / 10.1 / 13.1 м²
этаж 9 из 10
2024 год постройки
2 дня назад
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів, вулиця Тракт Глинянський (фактична адреса, Лисиничі, вулиця Шухевича, 5)
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 9 з 9.
Тип будинку — новобудова (житловий фонд від 2021 року).
Матеріал стін - керамічна червона цегла.
Загальна площа - 53.3 м2, житлова - 19.4 м2, кухня - 13.1 м2.
В квартирі зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
Без підігріву підлоги.
Балкон - один, лоджія - одна.
Санвузол - один, суміжний.
Особливості даної квартири - сучасний житловий комплекс комфорт-класу з панорамними вікнами та декоративним оздоблення стін (венеціанка). В квартирі зроблени...

112 000 $
2 101 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
53.3 / 19.4 / 13.1 м²
этаж 9 из 10
2021 год постройки
2 дня назад
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 9 з 9.
Тип будинку — новобудова (житловий фонд від 2021 року).
Матеріал стін - керамічна червона цегла.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
Без підігріву підлоги.
Балкон - один, лоджія - одна.
Санвузол - один, суміжний.

60 000 $
1 299 $/м²
Глинянский Тракт ул., 1В
1 комната
46.2 / 20 / 14 м²
этаж 5 из 10
2025 год постройки
2 дня назад
Квартира на 5 поверсі.
Будинок зданий, частково заселений, ліфт працює.
Квартира світла, простора , не кутова.
Комунікації підключені, можна робити ремонт.
Встановлено індивідуальне опалення - котел.
Відкритий балкон з кухні.
БЕЗ СП.

112 000 $
2 101 $/м²
Романа Шухевича ул., 3
2 комнаты
53.3 / 19.4 / 13.1 м²
этаж 9 из 9
2021 год постройки
3 дня назад
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 9 з 9.
Тип будинку — новобудова (житловий фонд від 2021 року).
Матеріал стін - керамічна червона цегла.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
Без підігріву підлоги.
Балкон - один, лоджія - одна.
Санвузол - один, суміжний.

117 000 $
1 773 $/м²
Романа Шухевича ул., 5
2 комнаты
66 / 30 / 16 м²
этаж 1 из 10
2024 год постройки
2 мес. назад
Продам 2-кім.квартиру,Шухевича 5 ЖК Еко Дім забуд.Еко Дім ZHK Eko Dim [ссылка скрыта] Dim
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 1-му поверсі, 10-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 66 м.кв.,житлова - 30 м.кв., кухня - 16 м.кв.
Будинок зданий 2025 .Індивід газове опалення .Продаж , як на фото .2- кімнатна: 2 роздільні кімнати і кухня, гардеробна, комірка на балконі. Балкон засклений
Бажаєте отримати додаткову інформацію або домовитися про перегляд? Не дзвонили або немає мережі ? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на питання в реальному часі.
Вартість квартири 117 тис. долл.+ агентські послуги 3....
20 520 $
3 000 $/сот
под застройку
6.84 сот
сегодня
Продаються дві земельні ділянки під забудову у м.Винники (Лисиничі). Ділянки правильної форми, поруч сусіди та всі комунікації. Ідеально для будівництва власного будинку. Ділянки знаходяться біля дороги по вул.Винниківська, поруч Львівський обласний госпіталь імені Юрія Липи, ЖК Royal Hill, ЖК Auroom forest. Дуже перспективне місце.
Ділянки можна викупити як разом, так і окремо.
Є відеоогляд.
Площі ділянок:
0.0684 га
0.0680 га
Кадастровий номер :
4623683800:07:000:1294
4623683800:07:000:1295
Ціна 3000 $ за сотку
Пропозиція від агенції нерухомості

24 000 $
3 000 $/сот
под застройку
8 сот
сегодня
Продаж ділянки під забудову — с. Лисиничі (вул. П. Бубелі)
Шукаєте місце для власного будинку зовсім поруч зі Львовом? Маємо чудовий варіант у Лисиничах. Це правильна, прямокутна ділянка в районі, що активно забудовується.
Площа: 8 соток (0.08 га).
Призначення: Для будівництва та обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка).
Кадастровий номер: 4623683800:01:002:0516
Форма: витягнутий прямокутник (фасад ~16 м, глибина ~50 м).
Лисиничі — це фактично передмістя Львова з боку Глинянського Тракту. До міста — лічені хвилини.
Приватність та спокій: ділянка розташована на тихій вулиці П. Бубелі, далеко від шуму магістралей, але з комфортним доїздом.
Документи в порядку, право власнос...
177 000 $
590 $/м²
Шевченко ул.
300 / 196 / 26 м²
3 этажа
14 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку з частковим ремонтом с. Лисиничі
Заг. площа 300м2
Площа ділянки 14 сот.
Будинок замуровано з цегли.
Дах накритий металочерепицею , утеплений мін. ватою.
Фасад утеплено пінопластом
Стіни поштукатурено
Розведено опалення та водопостачання по будинку.
Гіпсокартонні конструкції на стелі
Будинок складається з 3 поверхів:
1 Поверх:кухня , вітальня, ванна, гараж.
2 Поверх: вітальня 40 м2 з балконом, ванна з теплою підлогою, спальня, кухня.
3 Поверх мансардний: 3 просторі спальні ( одна з яких майстер спальня), ванна кімната, 3 балкони.
Дуже гарне та зручне планування будинку.
Комунікації: електрика, централізоване водопостачання на ділянці перед входом плюс свердловина, септик,...
134 900 $
422 $/м²
Нова, 10
Відеотур
320 / 188.7 / 31 м²
3 этажа
14 сот
6 комнат и более
1989 год постройки
вчера
Продається просторий будинок у селі Лисиничі, мальовнича локація поруч зі Львовом. До Тракту Глинянського — близько 500 метрів, зручний доїзд до міста.
Будинок з частково виконаним ремонтом: стіни під побілку, повністю розведена електрика, встановлені дерев’яні міжкімнатні двері та металопластикові вікна. Дах покритий оцинкованим металом.
Загальна площа будинку — 320 м². Два повноцінні поверхи, більше шести кімнат, дві кухні, два санвузли, чотири кладові, два балкони. У будинку передбачені сауна та басейн.
Підключені всі комунікації: газ, електрика потужністю 25 кВт з можливістю збільшення до 50 кВт, центральне водопостачання, каналізація — септик. Додатково є власний колодязь.
Земельна...
Все улицы