Топ объявлений Любинцев

15 500 $
246 $/м²
Стрыйская ул.
63 / 40 / 20 м²
2 этажа
25 сот
2 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Любинці, Стрийського р-ну, вулиця Молодіжна.
Площа ділянки - 25 соток
Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Розмір ділянки - 22 м на 113 м.
Розмір фундамента - 10 м на 13 м
Розмір другого будинка - 7 м на 9 м. (63 кв.м)
Комунікації - вода свердловина, газ, поруч з ділянкою світло - 10 метрів від ділянки.
Особливості даного будинку - поруч живуть сусіди, на ділянці є будинок з одною кімнатою, кухня, комірчина та ванна, коридор та дві кімнати на мансарді. Також підведена колонка і відвід газовий до фундаменту від основної лінії.
На ділянці є фундамент? є можливість добудувати будинок, неподалік траса та зупинка елетропотягу.
Доїзд до...

15 000 $
600 $/сот
Молодіжна
под застройку
25 сот
1 нед. назад
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса - село Любинці, Стрийського р-ну, вулиця Молодіжна.
Площа ділянки - 25 соток
Розмір ділянки - 22 м на 113 м.
Розмір фундамента - 10 м на 13 м
Розмір другого будинка - 7 м на 9 м.
Особливості даної ділянки - поруч живуть сусіди, на ділянці є будинок з одною кімнатою, кухня, комірчина та ванна, коридор та дві кімнати на мансарді. Також підведена колонка і відвід газовий до фундаменту від основної лінії. На ділянці є фундамент 10 *13 розміром є можливість добудувати будинок, неподалік траса та зупинка елетропот...

4 800 $
400 $/сот
Зелена
сельхозназначение
12 сот
1 нед. назад
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса — село Любинці, вулиця Зелена, Львівська область.
Площа ділянки — 12 соток.
Призначення — для ведення особистого селянського господарства.
Розмір ділянки — 2 м на 6 м.
Комунікації - без комунікацій.
Особливість даної ділянки - поруч з ділянкою знаходиться річка.