Топ объявлений Немирова
75 000 $
658 $/м²
Гетьмана дорошенка
114 / 80 / 16 м²
1 этаж
20 сот
4 комнаты
вчера
Продаж чудового 1-поверхового житлового будинку🔥🔥🔥
м. Немирів, вул. Гетьмана Дорошенка
🔹 Площа - 114м2
• кухня - 16м2
• 4 кімнати
• електрика, газ
• центральний водопровід + власна свердловина
• каналізація - септик
• двоконтурний котел (підігрів води)
🔹 Опалення:
газове + твердопаливний котел + електричне + пічне.
(будинок адаптований до будь-яких умов)
🔹 Переваги при відключеннях світла:
є вода, газ та передбачене резервне живлення
🔹 Ділянка...
50 000 $
658 $/м²
Соборная ул. (Ленина), 75
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
76 / 43 / 12 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Будинок знаходиться в найкращому районі міста,
Поруч вся інфраструктура , лікарня в кроковому доступі
Магазини всі під боком
Напроти будинку знаходиться спортивний комплекс
В будинку три спальні кімнати
Укомплектована ванна кімната
Встановлено газовий котел, та будинок опалюється пічним опаленням
Будинок теплив в зимку
На території земельна ділянка 8 соток на якій є гараж сарайні приміщення та погріб
Будинок вартий того щоб його придбати, рекомендую!!!

50 000 $
658 $/м²
Соборная ул. (Ленина)
єВідновлення
76 / 43 / 11 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
3 нед. назад
Терміновий продаж будинку!
Підходить під КОМЕРЦІЮ
Знаходиться у центрі Немирова, 3 кімнати, веранда, літня кухня з пічним отопленням, гараж, господарські споруди.
Є газовий котел, який працює незалежно від світла, також твердопаливний котел та грубки, вода централізована.
Хороший стан - зайти і жити, майже все залишається.
На подвірʼї цегляний гараж.
Поруч лікарня, стадіон, безліч магазинів, фасадне місце.
Будинок дуже теплий та сухенький.
Запрошую до перегляду.
Можна під програми.
Всі деталі по телефону.
29 000 $
408 $/м²
Провулок маяковського, 7
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
71 / 52 / 10 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
1978 год постройки
1 мес. назад
Будиночок в Немирові
Можна по програмі єВідновлення
Загальна площа будинку 71.2.кВ.м
Площа ділянки 6 соток
На території є гараж, сарайні приміщення, погріб та газифікована літня кухня