Топ объявлений Новой Гуты

360 000 $
1 705 $/м²
Суха Ліщина, 28 А
211.1 / 112.2 / 28.1 м²
2 этажа
30 сот
5 комнат
сегодня
Ексклюзивний будинок біля Івано-Франківська: ваш особистий оазис спокою
Код будинку- #40048283
Шукаєте ідеальний баланс між міським життям і гармонією з природою? Цей будинок — саме те, про що ви мріяли! Розташований лише за 10 кілометрів від Івано-Франківська в тихому і спокійному місці, він дарує вам унікальне поєднання комфорту та усамітнення.
На великій, доглянутій ділянці з професійним ландшафтним дизайном росте фруктовий сад, що робить ваш простір ще затишнішим. Відпочити після насиченого дня можна у власній сауні, а потім насолоджуватися смаком найчистішої джерельної води, яка заведена прямо в будинок.
Зручне, комфортне планування створює ідеальний простір для життя, а ексклюзивні е...

550 000 $
331 $/м²
Богдана Хмельницького, 10Г
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1662.3 м²
3 нед. назад
Продається завод - пропонується виробнича будівля з вбудованими адміністративними приміщеннями. Сам цех представляє собою каркасно-металеву конструкцію з бетонними підлогами та великими воротами для зручного заїзду великогабаритного транспорту. Висота цеху 7,3 м. Ширина (крок колон) 18 м. Він обладнаний вузькоколійкою, кранбалками та тельферами, що дозволяє здійснювати ефективну роботу з вантажами.
Адміністративна частина будівлі є двохповерховою капітальною будівлею і включає офісні приміщення, санвузли та приміщення для обладнання.
Зручний асфальтований під'їзд сприяє легкому доступу до будівлі. Ділянка комплексу становить 0,74 га, огороджена та межує з колією, що забезпечує хорошу транспо...

18 100 $
1 090 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
16.6 сот
1 мес. назад
Продається земельна ділянка у с. Нова Гута, сама ділянка знаходиться у дуже красивому, тихому місці. Ділянка із двох сторін межує із лісом.
- код об’єкта - # 1 5 2 3
16.6 сот
правильної форми
кадастровий номер — 2625882703:03:001:0611
геолокація - 48.992314, 24.566626
11м на 150м
Ділянка знаходиться в дуже красивій і екологічно чистій для життя локації, у спокійному та видовому місці біля лісулісу. До центру Івано-Франківська 15 км автомобілем. Саме село активно розбудовується, дорога до ділянки поки що грунтова, але до двох років мають зробити асфальт
Недалеко від ділянки є світло- організовуємо проведення комунікацій під ключ.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб...

26 000 $
1 068 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
24.35 сот
1 мес. назад
- код об’єкта - # 1 5 2 2
24.45 сот
правильної форми
кадастровий номер — 2625882703:03:001:0612
геолокація - 48.988290, 24.583265
30м на 82м
заїзд - з центральної вулиці поворот вліво
(!) перевірено к...

26 500 $
2 650 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
1 мес. назад
Продається ділянка, 10 сот під будівництво в с. Нова Гута
Опис:
Продається земельна ділянка у с. Нова Гута, сама ділянка знаходиться у дуже красивому, тихому місці. Вулиця, на котрій знаходиться ділянка є тупиковою.
- код об’єкта - # 1 3 5 8
10 сот
кадастровий номер —
геолокація - 48.989469, 24.577828
заїзд - з центральної вулиці поворот направо
Ділянка знаходиться в дуже красивій і екологічно чистій для життя локації, недалеко від центру села, у спокійному та напроїздному місці навколо лісу. До центру Івано-Франківська 15 км автомобілем. В даному районі побудовані будинки, а саме село активно розбудовується, дорога до ділянки підсипана щебнем.
Недалеко від ділянки є світло та газ - орг...

48 000 $
1 055 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
45.5 сот
1 мес. назад
Продається ділянка, 45.5 сот під ведення особистого селянського господарства (з можливістю переведення під будівництво) в с. Нова Гута
Опис:
Продається земельна ділянка у с. Нова Гута, сама ділянка знаходиться у дуже красивому, тихому місці. Ділянка межує із лісом.
- код об’єкта - # 1 5 4 5
45.5 сот
правильної форми
кадастровий номер — 2625882703:03:001:0615
геолокація - 48.991137, 24.567414
40 м на 114 м
Ділянка знаходиться в дуже красивій і екологічно чистій для життя локації, у спокійному та видовому місці біля лісу. До центру Івано-Франківська 15 км автомобілем. Саме село активно розбудовується, дорога до ділянки поки що грунтова, але мають робити асфальт
Недалеко від ділянки є світ...
259 000 $
1 620 $/м²
Лісна
БЕЗ КОМИССИИ
159.9 / 110 / 17 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Цей шикарний будинок на закритій території — ідеальне місце для життя та відпочинку. З загальною площею 159,9 м² і ділянкою 5 соток, він забезпечує максимальний комфорт і приватність. На території розташовані басейн під відкритим небом з підігрівом, а також сауна на дровах з японською джакузі для справжнього релаксу.
Будинок повністю автономний, оснащений сонячними батареями та має запас дров (50 куб.м), що забезпечує незалежність від зовнішніх ресурсів. Крім того, його розташування на межі лісу, поруч з озером і джерелом з високоякісною водою, створює неповторну атмосферу природного середовища. Вода з цього джерела використовувалась фармацевтичними компаніями, що свідчить про її чистоту та...
Все новостройки