Фильтры
1 объявление
1 объявление
200 $/мес
17 $/м²

Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39

паркоместо
12 м²
сегодня
Здам в оренду паркомісце / машиномісце / паркінг у підземному паркінгу ЖК TRIIINITY (Трініті), центр Києва Здається в оренду паркомісце (машиномісце, місце в паркінгу) у сучасному підземному паркінгу ЖК TRIIINITY. Локація: центр Києва, вул. Тютюнника 39/2 (Анрі Барбюса), перехрестя з вул. Іоанна Павла II Площа: 12 м² Цілодобова охорона 24/7 — ваша машина завжди в безпеці Паркомісце підходить для: • легкового авто • SUV / кросовера • 2 мотоциклів Зручний заїзд, сухий і теплий підземний паркінг. Поруч знаходяться: ЖК Бульвар Фонтанів, Престиж Хол, Французький квартал, вул. Іоанна Павла II Паркомісце Київ центр, машиномісце оренда Київ, підземний паркінг Київ, паркінг Трініті, TRIIINITY п...
PRO аккаунт
Риелтор
19 объявлений
THE Capital
250 $/мес
20 $/м²

Сапёрное Поле ул., 3

паркоместо
13 м²
сегодня
Оренда Паркомісця в ЖК "Бульвар Фонтанів", по вул. Саперне поле, 3. мінус другий поверх. Площа – 12.6 м2, зручний заїзд. Поруч із ліфтом. Цілодобова охорона, відеоспостереження, в'їзд та виїзд за картками.
Риелтор
11 000 грн/мес
846 грн/м²

Сапёрное Поле ул., 5-А

паркоместо
13 м²
сегодня
Здається в оренду Паркомісце в ЖК "Бульвар Фонтанів", вул.Саперне Поле, 5-А, Печерський район Києва. Цілодобова охорона і відеоспостереження.
Ігор
Ігор
Собственник
BALENA
350 $/мес
29 $/м²

Предславинская ул., 55

паркоместо
12 м²
вчера
Пропоную в оренду паркомісце. Предславинська,55 Ціна 350$ + комунальні
Риелтор
PRIMES
500 $/мес
38 $/м²

Предславинская ул., 42-А

паркоместо
13 м²
2 нед. назад
В оренду пропонується паркувальне місце в ЖК Французький квартал 2 за адресою Предславинська 44 . Загальна площа 13 м2, (9.7.паркомісце . 3.3. кладова) Деталі по телефону!
Риелтор
PRIMES
500 $/мес
38 $/м²

Предславинская ул., 44

паркоместо
13 м²
3 нед. назад
В оренду пропонується паркувальне місце в ЖК Французький квартал 2 за адресою Предславинська 44 . Загальна площа 13 м2, (9.7.паркомісце+. 3.3. кладова)
Риелтор
12 000 грн/мес
200 грн/м²

Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 28А

паркоместо
60 м²
вчера
В оренду пропонується паркомісце в підземному паркінгу ЖК Кардинал, 60м2 на 3 машини
Риелтор
Сертифицированный риелтор СФНУ
3 500 грн/мес
199 грн/м²

Лабораторный пер., 6

гараж
18 м²
2 дня назад
Оренда гаража цегляний, утеплений Печерськ, ГБК Перемога, пров. Лабораторний 9. Заг. площа 17,6 кв.м. + оглядова яма + просторий погріб. Окремий заїзд на 16 боксів. Територія під відео наглядом та охороною.
Риелтор
5 000 грн/мес
357 грн/м²

Евгения Коновальца ул. (Щорса), 34-А

паркоместо
14 м²
сегодня
Здам паркомісце 14 кв.м. в підземному паркінгу , Печерський р-н, вул. Коновальця, 34-А, ЖК «Аристократ», нижнє місце. Охорона, сигналізація, відео нагляд. 5000 грн/місяць.
Риелтор
250 $/мес
17 $/м²

Ивана Фёдорова ул., 2-А

паркоместо
15 м²
5 дней назад
Оренда паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 15 кв.м., знаходиться на -1 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7. Є можливість підключити електрозарядку. Є додатково сусіднє.
Риелтор
Сертифицированный риелтор АФНУ Сертифицированный риелтор СФНУ
Office Finder
8 000 грн/мес
667 грн/м²

Большая Васильковская ул. (Красноармейская), 72

паркоместо
12 м²
2 нед. назад
Оренда паркомісця, вулиця Велика Васильківська 72. БЦ Олімпійский, 2-й рівень підземного паркінгу. Зручний доступ, надійна охорона. площа 12 кв.м. вартість оренди 8000 грн/місяць Тел.: [телефон скрыт]
Риелтор
GOOD HOME
6 000 грн/мес
400 грн/м²

Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 14

паркоместо
15 м²
3 нед. назад
БЕЗ КОМІСІЇ! Пропоную в оренду два паркинга в ЖК Делмар, за адресою Андрія Верхогляда 14, та будинок 9-А. Паркінг під охороною. Оренда 6000 грн в місяць. [телефон скрыт] Юлія
PRO аккаунт
Риелтор
PRIMES
200 $/мес
15 $/м²

Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 9

паркоместо
13 м²
4 дня назад
В оренду пропонується паркувальне місце в ЖК Новопечерські Липки. Адреса Андрія Верхогляду, 9, мінус 1 поверх.
Риелтор
Yakimets Company
7 000 грн/мес
700 грн/м²

Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 16

паркоместо
10 м²
вчера
Здається в оренду, паркомісця у ЖК Новопечерські Липки, Київ. Пропозиція квітня! Вартість оренди при заключенні договору терміном на 6 місяців і більше лише 7000 грн. + комунальні витрати! Без комісій та переплат! Паркомісце площею 9.5 кв.м., та 13 кв.м. У наявності є 3 місця у будинках: - Андрія Верхогляда 20 (Драгомирова)- 1 місце площею 9.5 кв.м; - Андрія Верхогляда 16 - 2 місця площею 9.5 кв.м. та 13 кв.м. Паркінг підземний, паркомісця розташовані на -1 му рівні. Телефонуйте всі деталі розповім.
Риелтор
THE Capital
200 $/мес
13 $/м²

Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 3

паркоместо
16 м²
сегодня
Оренда паркомісця в ЖК Новопечерські Липки, вул. Андрія Верхогляда, 3 Вартість: 200$ / місяць Площа: 16 м² Зручне розташування, широкі проїзди та цілодобова охорона забезпечують комфорт та безпеку вашого авто. Підійде як для мешканців будинку, так і для власників, що працюють неподалік.