Топ объявлений Павловки

30 000 $
333 $/м²
16-го липня
БЕЗ КОМИССИИ
90 / 45 / 12 м²
1 этаж
37 сот
3 комнаты
5 дней назад
Продається аварійний будинок з великою земельною ділянкою 37 сот., в с. Павлівка. Будинок потребує ремонту, але його потенціал для реконструкції великий. Є всі комунікації. Земельна ділянка має хорошу площу, що дає можливість для садівництва, городництва або навіть будівництва нового обʼєкта. Спокійна і мальовнича місцевість, з гарною транспортною доступністю, асфальтована дорога в 10м від будинку, та близькістю до основних комунікацій.
Чудова можливість для тих, хто хоче зайнятися реконструкцією чи створити власний затишний куточок на природі неподалік міста.

240 000 $
2 182 $/м²
Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 48.9 / 12.7 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
сегодня
Павлівка — заміський будинок 110 м² за 15 хв від Івано-Франківська
Поєднання природи та комфорту: тиха локація, простора ділянка 11 соток і швидкий доїзд до міста. Формат як для постійного проживання, так і для приватної резиденції.
Основне
Площа — 110 м²
Ділянка — 11 соток
Будинок із екологічного дерев’яного зрубу. Повністю укомплектований меблями та технікою — можна заїжджати одразу.
Комунікації та оснащення
• 3 фази електрики
• власна вода
• автономний біо-септик (до 8 осіб, очищення до 90%)
• електричне опалення
• котел Protherm з високим ККД
• бойлер
Планування
Дизайнерська кухня зі скляним баром, простора вітальня з обідньою зоною, три окремі спальні, санвузол із душовою, техніч...
53 000 $
82 $/м²
Ливина, 1а
БЕЗ КОМИССИИ
645 / 43 / 11 м²
1 этаж
13 сот
4 комнаты
сегодня
Продається господарство в с.Павлівка. На території житловий будинок, господарські споруди, літна кухня, санвузол, сад. Територія огороджена. Зручний заїзд.
Будинок з блоків, в жилому стані, чотири кімнати та веранда. В літній кухні є ванна та газова колонка для підігріву води.
До будинку підведено світло, газ. До літньої кухні підведено світло, газ та власна вода (колодязь).
Наявне відео в середині, надішлю окремо!

165 000 $
1 435 $/м²
Франка
БЕЗ КОМИССИИ
115 / 62 / 27 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Продається приватна дача/будинок у селі Павлівка, що 8 км від Івано-Франківська. Капітальний цегляний будинок площею 115 м². Земельна ділянка 6 сот, будинок ззовні утеплений пінопластом. Будинок 2021 року побудови. Дах з металочерепиці утеплений мінватою. Вікна металопластикові, перекриття між поверхами панельне, встановлені захисні ролети, ворота на заїзд в двір автоматичні. Асфальтний дорога майже до будинку. Вуличне освітлення до будинку. Заведено 20 кВт. Електричне опалення + камін на дровах. Дві криниці на воду з насосами для подачі води в будинок, каналізація септик. Зроблений ремонт. Меблі та побутова техніка залишаються. Інтернет, сигналізація. На першому поверсі розташовані коридор,...
240 000 $
2 182 $/м²
Невідома
110 / 44 / 14 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
вчера
🏡 Продається заміський будинок у мальовничому с. Павлівка
(15 хвилин до Івано-Франківськ)
🌿 Ідеальне поєднання природи та комфорту
Тиха локація, свіже повітря, простора ділянка — і водночас швидкий доступ до міста. Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для заміської резиденції.
📐 Основні характеристики:
Площа будинку — 110 м²
Земельна ділянка — 11 соток
Будинок з екологічного дерев’яного зрубу
🔌 Комунікації та технічне оснащення:
✔ Електрика — 3 фази
✔ Власна вода
✔ Сучасний автономний біо-септик (розрахований на 8 осіб, очищення до 90%)
✔ Електричне опалення
✔ Котел Protherm з високим ККД
✔ Бойлер
🏡 Планування:
Дизайнерська кухня зі скляним баром
Простора вітальня з...

240 000 $
2 182 $/м²
Львовская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 80 / 9.5 м²
2 этажа
11 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продається заміський будинок в мальовничому с. Павлівка що за 15хв від Івано-Франківська.
Дане розташування це ідеальне поєднання заміського затишку і комфорту із швидким доступом до міста.
Будинок повністю виконаний із ЕКО матеріалу дерев'яного зрубу!
Заведено всі комунікації, електрика 3 фази, вода, та установлено сучасний автономний БІО-септик, що розрахований на 8 осіб, та очищає відходи на 90 відсотків не забруднюючи середовище.
Електричне опалення з котлом Protherm що має високий ККД, також установлено бойлер.
Перед будинком розташована відпочинкова тераса, укомплектована столом ручної роботи та барбекю комплексом виконаним на замовлення.
Подвір'я з ландшафтним дизайном, вимощене брукі...

63 000 $
371 $/м²
шевченка, 43
БЕЗ КОМИССИИ
170 / 66 / 15 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
1990 год постройки
4 дня назад
Загальна площа будинку — 170,6 м²
Житлова площа — 66,6 м²
Площа земельної ділянки — 7 соток
Будинок двоповерховий з цоколем:
• 1 поверх — 2 кімнати
• 2 поверх — 2 кімнати
• Цоколь — кухня, санвузол, гараж
🔹 Є всі комунікації
🔹 Опалення комбіноване: пічне та індивідуальне газове
🔹 Велике подвір’я з фруктовими деревами
🔹 Гарна асфальтована дорога
🔹 Поруч автобусна зупинка
💰 63 тис.дол Реальним покупцям — розумний торг

63 000 $
369 $/м²
Шевченка, 42а
БЕЗ КОМИССИИ
170.6 / 66.6 / 5 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
6 дней назад
Продаж будинку в с.Павлівка.
Заг.площа 170.6 м.кв.
Житлова 66.6 м.кв.
Площа ділянки 7сот.
2-а поверхи і цоколь.
На першому поверсі три кімнати.
На другому поверсі дві кімнати.
В цоколі:кухня,санвузол і гараж.
Є всі комунікації.
Опалення комбіноване(пічне і індивідуальне газове).
Велике подвір'я з фруктовими деревами.
Гарна асфальтована дорога.
Близько автобусна зупинка.
Реальним покупцям можливий "розумний" торг.
Інфраструктура:
Школа,залізничне і автобусне сполучення.

30 000 $
183 $/м²
Урочище Камінне
БЕЗ КОМИССИИ
163.5 / 150 / 13.5 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
2010 год постройки
6 дней назад
Продається будинок із земельною ділянкою у с. Павлівка, урочище «Камінне».
Площа забудови — 163.9 м²
Площа ділянки — 15 сот
Кадастровий номер — 2625883801:01:005:0128
Будинок цегляний (сирець), з бетонним стрічковим фундаментом. Між першим і другим поверхом — залізобетонне перекриття, між другим і третім — дерев’яне. Є гараж із металевими воротами. Покрівля — шифер.
Ділянка правильної прямокутної форми. Зручний заїзд з асфальтованої дороги, поруч хороший щебеневий під’їзд.
Комунікації:
— електрика проходить поруч із ділянкою (можливе швидке підключення)
— газ можна підвести із сусідньої вулиці
Локація:
— поруч ліс із грибними місцями 🌲
— мальовничий краєвид із ділянки
— 10 хв пішки до зупинк...
165 000 $
1 455 $/м²
вул. Франка
БЕЗ КОМИССИИ
113 / 32 / 27 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2021 год постройки
2 нед. назад
Продаж будинку біля Івано-Франківська, с. Павлівка | лише 8 км до міста.
Продається капітальний цегляний будинок для комфортного проживання поруч з містом, у тихій та зеленій локації.
Загальні характеристики:
• загальна площа будинку — 115 м²
• земельна ділянка — 6 сотих
• будинок утеплений пінопластом
• дах — металочерепиця, утеплений мінватою
• перекриття між поверхами — панельне
• металопластикові вікна
• встановлені захисні ролети
• автоматичні ворота на заїзд у двір
Комунікації та технічні переваги:
- асфальтний доїзд майже до будинку
- вуличне освітлення
- електроенергія 20 кВт
- електричне опалення + камін на дровах
- 2 криниці з насосами (подача води в будинок)
- каналізація — се...

240 000 $
2 182 $/м²
Когута
110 / 76 / 25 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
1 мес. назад
🏡 Елітний заміський будинок у Павлівці
📍 15 хвилин до Івано-Франківська
Мрієте про життя серед природи, але з комфортом міста поруч? Цей будинок — ідеальне поєднання затишку, якості та локації 🌿
📐 110 м² простору + 11 соток доглянутої території
Будинок з екологічного дерев’яного зрубу — теплий, атмосферний та повністю готовий до проживання.
Планування:
✔ дизайнерська кухня зі скляним баром
✔ простора вітальня з обідньою зоною
✔ 3 окремі спальні
✔ санвузол з душовою
✔ технічна кімната (котельня)
✔ мансардний поверх (можливість облаштування додаткових кімнат)
Комунікації:
🔌 3 фази електроенергії
💧 власна вода
♻ сучасний автономний біо-септик
🔥 електричне опалення, котел Protherm, бойлер
Терито...

240 000 $
2 182 $/м²
Львовская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 60 / 12 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Продається заміський будинок у мальовничому с. Павлівка
(15 хвилин до Івано-Франківськ)
🌿 Ідеальне поєднання природи та комфорту
📐 Основні характеристики:
Площа будинку — 110 м²
Земельна ділянка — 11 соток
Будинок з екологічного дерев’яного зрубу
🔌 Комунікації та технічне оснащення:
✔ Електрика — 3 фази
Простора вітальня з о...

22 000 $
325 $/м²
Довженка, 12
БЕЗ КОМИССИИ
68 / 33 / 9 м²
1 этаж
15 сот
2 комнаты
1991 год постройки
2 мес. назад
Продається будинок із земельною ділянкою у с. Павлівка на вул. Довженка
- код ділянки - # 2 4 5 1
площа будинку — 67.7 м2
площа ділянки — 15 сот
геолокація — 48.993374, 24.664477
заїзд — до асфальту 280 метрів
Будинок дерев'яний, повністю поштукатурений ззовні.
Зроблений фундамент, присутнє підвальне приміщення.
Будинок одно-поверховий, вікна дерев'яні.
Хороша ділянка з великим дорослим садом.
Світло підключене, газ теж, все функціонує. рахунки сплачуються.
Води на ділянці немає, але можна зробити скважину чи криницю.
Сусіди збоку проживають постійно.
За 3 хвилини машиною можна дістатись садка, школи, відділення пошти, магазину і навіть кінного клубу!
До Івано-Франківська 15 хвилин машино...

30 000 $
183 $/м²
урочище Камінне
БЕЗ КОМИССИИ
163.9 / 88 / 20 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
2 мес. назад
Продається будинок із земельною ділянкою у с. Павлівка, урочище "Камінне"
- код ділянки - # 2 5 1 3
площа забудови — 163.9 м2
площа ділянки — 15 сот
кадастровий номер — 2625883801:01:005:0128
геолокація - 48.98[телефон скрыт]7, 24.63[телефон скрыт]1
заїзд - з асфальтованої дороги, попри будинок хороший щебінь
Будинок цегляний, сирець, фундамент бетонний стрічковий.
Між першим та другим поверхом залізобетонне перекриття, між другим та третім дерев'яне перекриття.
Є гараж, де встановлено металеві ворота. Покрівля з шиферу.
Ділянка прямокутна, правильної форми.
Недалеко ліс, в якому є гарні грибні місця)
Красивий краєвид з ділянки, який захоплює.
Газ можна підключити з сусідньої вулиці.
Світ...
Все коттеджные городки