Топ объявлений Павловки

30 000 $
333 $/м²
16-го липня
БЕЗ КОМИССИИ
90 / 45 / 12 м²
1 этаж
37 сот
3 комнаты
5 дней назад
Продається аварійний будинок з великою земельною ділянкою 37 сот., в с. Павлівка. Будинок потребує ремонту, але його потенціал для реконструкції великий. Є всі комунікації. Земельна ділянка має хорошу площу, що дає можливість для садівництва, городництва або навіть будівництва нового обʼєкта. Спокійна і мальовнича місцевість, з гарною транспортною доступністю, асфальтована дорога в 10м від будинку, та близькістю до основних комунікацій.
Чудова можливість для тих, хто хоче зайнятися реконструкцією чи створити власний затишний куточок на природі неподалік міста.

6 000 $
600 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
10 сот
2 нед. назад
Продається земельна ділянка 10 сот в Павлівці
Приватна власність - Землі сільськогосподарського призначення
Івано-Франківська область, Тисменицький район, Павлівська сільська рада, урочище "Сікані"
01.05 Для індивідуального садівництва
Площа 0.1 га

240 000 $
2 182 $/м²
Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 48.9 / 12.7 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
сегодня
Павлівка — заміський будинок 110 м² за 15 хв від Івано-Франківська
Поєднання природи та комфорту: тиха локація, простора ділянка 11 соток і швидкий доїзд до міста. Формат як для постійного проживання, так і для приватної резиденції.
Основне
Площа — 110 м²
Ділянка — 11 соток
Будинок із екологічного дерев’яного зрубу. Повністю укомплектований меблями та технікою — можна заїжджати одразу.
Комунікації та оснащення
• 3 фази електрики
• власна вода
• автономний біо-септик (до 8 осіб, очищення до 90%)
• електричне опалення
• котел Protherm з високим ККД
• бойлер
Планування
Дизайнерська кухня зі скляним баром, простора вітальня з обідньою зоною, три окремі спальні, санвузол із душовою, техніч...
53 000 $
82 $/м²
Ливина, 1а
БЕЗ КОМИССИИ
645 / 43 / 11 м²
1 этаж
13 сот
4 комнаты
сегодня
Продається господарство в с.Павлівка. На території житловий будинок, господарські споруди, літна кухня, санвузол, сад. Територія огороджена. Зручний заїзд.
Будинок з блоків, в жилому стані, чотири кімнати та веранда. В літній кухні є ванна та газова колонка для підігріву води.
До будинку підведено світло, газ. До літньої кухні підведено світло, газ та власна вода (колодязь).
Наявне відео в середині, надішлю окремо!

5 500 грн
1 100 грн/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
5 сот
сегодня
Продається земельна ділянка площею 5 сотих у садовому товаристві «Машинобудівник», село Павлівка (всього 5 км до Івано-Франківська).
Ділянка розташована в затишному та екологічно чистому місці — поруч ліс і річка. Знаходиться на пагорбі біля лісу, що забезпечує гарні панорамні краєвиди та відчуття приватності.
Ідеальний варіант як для облаштування дачі, так і для вигідної інвестиції. Спокійна локація з природою навколо та зручним доїздом до міста.

165 000 $
1 435 $/м²
Франка
БЕЗ КОМИССИИ
115 / 62 / 27 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Продається приватна дача/будинок у селі Павлівка, що 8 км від Івано-Франківська. Капітальний цегляний будинок площею 115 м². Земельна ділянка 6 сот, будинок ззовні утеплений пінопластом. Будинок 2021 року побудови. Дах з металочерепиці утеплений мінватою. Вікна металопластикові, перекриття між поверхами панельне, встановлені захисні ролети, ворота на заїзд в двір автоматичні. Асфальтний дорога майже до будинку. Вуличне освітлення до будинку. Заведено 20 кВт. Електричне опалення + камін на дровах. Дві криниці на воду з насосами для подачі води в будинок, каналізація септик. Зроблений ремонт. Меблі та побутова техніка залишаються. Інтернет, сигналізація. На першому поверсі розташовані коридор,...

210 000 $
194 $/м²
Шевченка, 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1083 м²
сегодня
Терміновий продаж. Продаж комерційного приміщення в с.Павлівка вул.Шевченка
Пропонуємо унікальний об’єкт комерційної нерухомості з цільовим призначенням під ресторанний комплекс. Загальна площа — 1083 м² — ідеальна для створення проєкту преміум-класу з комплексом послуг для гостей.
Переваги об’єкта
Продумане планування, яке дозволяє легко адаптувати простір під різні концепції;
2-й поверх — вражаюча тераса з панорамним краєвидом, що стане візитівкою закладу;
Продумані готельні номери ; Плюс мансарда.
Площа ділянки має прямокутну форму 32 сотки;
Кадастровий номер: 2625883801:01:002:1618
Власна свердловина ;
Можливість докупити сусідні ділянки для розширення та масштабного розвитку про...
240 000 $
2 182 $/м²
Невідома
110 / 44 / 14 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
вчера
🏡 Продається заміський будинок у мальовничому с. Павлівка
(15 хвилин до Івано-Франківськ)
🌿 Ідеальне поєднання природи та комфорту
Тиха локація, свіже повітря, простора ділянка — і водночас швидкий доступ до міста. Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для заміської резиденції.
📐 Основні характеристики:
Площа будинку — 110 м²
Земельна ділянка — 11 соток
Будинок з екологічного дерев’яного зрубу
🔌 Комунікації та технічне оснащення:
✔ Електрика — 3 фази
✔ Власна вода
✔ Сучасний автономний біо-септик (розрахований на 8 осіб, очищення до 90%)
✔ Електричне опалення
✔ Котел Protherm з високим ККД
✔ Бойлер
🏡 Планування:
Дизайнерська кухня зі скляним баром
Простора вітальня з...

30 000 $
1 000 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
30 сот
3 дня назад
Продається ділянка, 30 сот під ведення особистого селянського господарства в с. Павлівка
Опис:
Продається земельна ділянка у с. Павлівка, попри асфальтовану дорогу
- код об’єкта - # 1 0 5 2
30 сот
31 м на 98 м
правильної форми
кадастровий номер — 2625883801:02:005:0059
геолокація - 48.971197, 24.623173
заїзд - з центральної вулиці Франка
Ділянка знаходиться в гарній для життя локації, недалеко від центру села, у спокійному та видовому місці між селами Павлівка та Рибне. В селі Павлівка є ходьби знаходяться школа, дитячий садок, відділення Нової пошти та Укрпошти, зупинка, магазин, ліс, до центру ІФ 15 км. Навколо є побудовані будинки, село активно розбудовується, дорога до ділянки асфал...

15 500 $
1 033 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
3 дня назад
Продається ділянка 15 сот під будівництво в с. Павлівка
Продається земельна ділянка у с. Павлівка
під індивідуальне будівництво
- код об’єкта - # 2 5 7
15 сот
26 м на 52 м
правильної форми
кадастровий номер — 2625883801:02:005:0091
геолокація -48.976695, 24.628863
Ділянка знаходиться в гарній для життя локації район новобудов
Біля ділянки є світло, неподалік газ - організовуємо проведення комунікацій під ключ.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас є пропозиції ділянок у кращих для життя локаціях міста та околиць, сервіс на всіх етапах і пропозиції готових рішень будівництва на цих ділянках.
Телефонуйте, щ...

20 000 $
2 222 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
9 сот
3 дня назад
Продається земельна ділянка дачного типу, розташована в с. Павлівка
9 сотих
7 км до Івано - Франківська
- код об’єкта - # 1 2 0 4
9 сот
20 м на 45 м
правильної форми
кадастровий номер — 2625883801:01:003:0635
геолокація - 48.994720, 24.664580
заїзд - з вул. Шевченка
Ділянка знаходиться в гарній для життя локації — в 5 хв ходьби знаходяться школа, дитячий садок, зупинка, магазин, ліс, до центру ІФ тільки 7 км. Навколо побудовані будинки, дороги асфальтовані.

240 000 $
2 182 $/м²
Львовская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 80 / 9.5 м²
2 этажа
11 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продається заміський будинок в мальовничому с. Павлівка що за 15хв від Івано-Франківська.
Дане розташування це ідеальне поєднання заміського затишку і комфорту із швидким доступом до міста.
Будинок повністю виконаний із ЕКО матеріалу дерев'яного зрубу!
Заведено всі комунікації, електрика 3 фази, вода, та установлено сучасний автономний БІО-септик, що розрахований на 8 осіб, та очищає відходи на 90 відсотків не забруднюючи середовище.
Електричне опалення з котлом Protherm що має високий ККД, також установлено бойлер.
Перед будинком розташована відпочинкова тераса, укомплектована столом ручної роботи та барбекю комплексом виконаним на замовлення.
Подвір'я з ландшафтним дизайном, вимощене брукі...

63 000 $
371 $/м²
шевченка, 43
БЕЗ КОМИССИИ
170 / 66 / 15 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
1990 год постройки
4 дня назад
Загальна площа будинку — 170,6 м²
Житлова площа — 66,6 м²
Площа земельної ділянки — 7 соток
Будинок двоповерховий з цоколем:
• 1 поверх — 2 кімнати
• 2 поверх — 2 кімнати
• Цоколь — кухня, санвузол, гараж
🔹 Є всі комунікації
🔹 Опалення комбіноване: пічне та індивідуальне газове
🔹 Велике подвір’я з фруктовими деревами
🔹 Гарна асфальтована дорога
🔹 Поруч автобусна зупинка
💰 63 тис.дол Реальним покупцям — розумний торг

63 000 $
369 $/м²
Шевченка, 42а
БЕЗ КОМИССИИ
170.6 / 66.6 / 5 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
6 дней назад
Продаж будинку в с.Павлівка.
Заг.площа 170.6 м.кв.
Житлова 66.6 м.кв.
Площа ділянки 7сот.
2-а поверхи і цоколь.
На першому поверсі три кімнати.
На другому поверсі дві кімнати.
В цоколі:кухня,санвузол і гараж.
Є всі комунікації.
Опалення комбіноване(пічне і індивідуальне газове).
Велике подвір'я з фруктовими деревами.
Гарна асфальтована дорога.
Близько автобусна зупинка.
Реальним покупцям можливий "розумний" торг.
Інфраструктура:
Школа,залізничне і автобусне сполучення.

30 000 $
183 $/м²
Урочище Камінне
БЕЗ КОМИССИИ
163.5 / 150 / 13.5 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
2010 год постройки
6 дней назад
Продається будинок із земельною ділянкою у с. Павлівка, урочище «Камінне».
Площа забудови — 163.9 м²
Площа ділянки — 15 сот
Кадастровий номер — 2625883801:01:005:0128
Будинок цегляний (сирець), з бетонним стрічковим фундаментом. Між першим і другим поверхом — залізобетонне перекриття, між другим і третім — дерев’яне. Є гараж із металевими воротами. Покрівля — шифер.
Ділянка правильної прямокутної форми. Зручний заїзд з асфальтованої дороги, поруч хороший щебеневий під’їзд.
Комунікації:
— електрика проходить поруч із ділянкою (можливе швидке підключення)
— газ можна підвести із сусідньої вулиці
Локація:
— поруч ліс із грибними місцями 🌲
— мальовничий краєвид із ділянки
— 10 хв пішки до зупинк...

9 000 $
1 125 $/сот
Калуське, 18
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
8 сот
1 нед. назад
Земельна ділянка рівної форми в селі Павлівка, садівниче товариство "Веселка" .
Ділянка для ведення садівництва . Площа 0.0796 га.
Кадастровий номер: 2625883801:06:001:0686
Код обєкту: 7720

5 500 $
1 100 $/сот
сельхозназначение
5 сот
1 нед. назад
Все новостройки