Продаж 3-кімнатної квартири з терасою в ЖК Park Lake City
Локація: ЖК Park Lake City, Київська область
Поверх: 4-й із 4
Загальна площа: 84,79 м²
Стан: без ремонту (після будівельників)
Будинок здано в експлуатацію
Опис квартири:
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира з терасою в одному з найсучасніших житлових комплексів передмістя Києва — Park Lake City. Квартира розташована на останньому поверсі, що гарантує тишу, гарний краєвид та відсутність сусідів зверху.
Переваги:
Тераса — ідеальне місце для відпочинку на свіжому повітрі
Раціональне планування, яке легко адаптується під ваш інтер’єр
Панорамні вікна, багато світла
Сучасний житловий комплекс преміум-класу з власним о...
3-кімнатна з чудовим видом на водойму в заміському комплексі.
Новообухівське шоссе. С. Підгірці. Вул. Паркова, 19. ЖК Park Lake City
4 поверх. 139,69 кв.м. Квартира з чудовим панорамним видом на водойму. Має велику кухню-вітальню, 3 спальні, 3 гардеробні, 3 ванні кімнати та відкриту терасу по периметру. Енергозберігаючі склопакети, розсувні панорамні вікна. Висота 3м. Передбачено облаштування каміна. Стіни з червоної керамічної цегли.
Будинок обладнаний тепловими ґрунтовими насосами та сонячними панелями.
Заміський житловий комплекс класу комфорт з закритою територією, що охороняється.
Власна водойма з пляжем, бігові доріжки та чудовий ландшафтний дизайн.
Введення в експлуатацію 2 квартал 2...
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира площею 69 кв.м у вже зданому будинку (черга 2.2).
Квартира після забудовника — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн-проєкт.
Житловий комплекс Park Lake City розташований у с. Підгірці — всього 20 хвилин до метро Печерська. Це сучасний комплекс бізнес-класу із закритою територією, власною інфраструктурою, наземним паркінгом, а також мальовничим озером.
Квартира знаходиться на 2-му поверсі, з вікон відкривається вид на майбутнє озеро — чудове поєднання комфорту та природи.
Додатково є можливість придбати комору.
Є відеоогляд — надам за запитом.
Без комісії.
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира площею 42,7 кв.м в будинку 1.5 Vita.
Квартира після забудовника — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн-проєкт.
Житловий комплекс Park Lake City розташований у с. Підгірці — всього 20 хвилин до метро Печерська. Це сучасний комплекс бізнес-класу із закритою територією, власною інфраструктурою, наземним паркінгом, а також мальовничим озером та пляжем.
Квартира знаходиться на 4-му поверсі, з вікон відкривається — чудове поєднання комфорту та природи.
Є відеоогляд — надам за запитом.
Без% для покупця!!! Пропонується простора видова 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу Park Lake City.
Адреса: с. Підгірці, вул. Полярна.
ЖК розташований у мальовничій локації поруч із природою та озерами, лише кілька хвилин від Києва.
Характеристики квартири:
• Поверх: 3 з 4
• Кількість кімнат: 2
• Загальна площа: 70,59 м²
• Житлова площа: 26,32 м²
• Видова квартира
• Два санвузли
• Лоджія-тераса – ідеальне місце для відпочинку
• Стан: без ремонту – можливість реалізувати власний дизайн-проєкт
Переваги будинку:
• Бізнес-клас
• Монолітно-каркасна технологія будівництва
• Цегляні стіни – хороша тепло- та шумоізоляція
• Висота стелі 3 – 3,3 м
• Закрита територія б...
🏡 Сучасна квартира в новобудові – ідеальне рішення для життя та вигідна інвестиція!
Пропонуємо квартиру в новому сучасному будинку, де продумано кожну деталь для вашого комфорту. Це чудовий варіант як для власного проживання, так і для тих, хто шукає надійну інвестицію в нерухомість.
✨ Переваги квартири:
✔ сучасне та зручне планування;
✔ якісне будівництво з використанням надійних матеріалів;
✔ великі вікна та багато природного світла;
✔ автономні комунікації та енергоефективні рішення;
✔ комфортні під’їзди та сучасні місця загального користування;
✔ благоустрій території та зони відпочинку.
📍 Вигідна локація
с. Підгірці Обухівський напрямок
Поруч усе необхідне для комфортного життя: шко...
Продам чудову фактично 2х кімнатну кватиру в новому обжитому ЖК поруч з Мега маркетом та ТЦ Мануфактура в Ходосівці, вул. Феодосія Печерського 35. Зручне розташування поблизу транспортних зупинок, ТРЦ, місць прогулянок, відпочинку.
Квартира з якісним ремонтом, який робився для власного використання. Продумане планування, квартира двохстороння, має просторий коридор з вбудованими шафами,окрему кухню зі столовою зоною з приємним виглядом з вікна, відокремлена вітальня з диваном і модулем під ТВ, містка окрема спальня з гардеробом і можливістю облаштувати робоче місце з видом у внутрішній гарненький дворик.
Меблями і технікою квартира укомплектована. Все сучасне, якісне, фактично не було в е...
Пропонується до продажу затишна квартира в одному з найзручніших заміських комплексів — ЖК «Нова Конча-Заспа» у Ходосівці.
ТОП-локація: поруч Мегамаркет, ТРЦ «Мануфактура», McDonald’s, магазини, ресторани та вся необхідна інфраструктура.
Дуже зручний виїзд у напрямку Києва, при цьому поруч природа та комфорт заміського життя. Немає заторів, якісна дорога.
Квартира світла, затишна та повністю готова до проживання. Залишається вся необхідна побутова техніка:
посудомийна машина;
пральна машина;
холодильник;
телевізор;
кондиціонер;
газова плита;
газовий котел;
акумулятор для безперебійного живлення котла;
охоронна система «Венбест».
Велика перевага — автономне газове опалення та акумулятор...
Продається 1-кімнатна квартира в будинку «Вілар» (ЖК «Нова Конча-Заспа»), с. Ходосівка, вул. Леоніда Каденюка, 18. До Києва 7 км, до м.Видубичі - 15хв.
- Балкон
- Індивідуальне газове опалення
- Встановлено газовий котел,
- змонтована сантехніка
- Машинна штукатурка стін
- Підготовлено для укладки теплої підлоги(є всі матеріали для теплої підлоги)
- Лічильники на газ, воду та електроенергію
- Є можливість зробити гардеробну кімнату
Сучасний ЖК комфорт-класу з розвиненою інфраструктурою та зручним виїздом до Києва.
Продаж по перепоступці без відсотків для покупця!
Перепоступка!
Трикімнатна квартира без ремонту в ЖК «Нова Конча-Заспа» - простір для реалізації вашого ідеального інтер’єру. Будинок зданий.
Пропонується світла та простора квартира у сучасному житловому комплексі в Ходосівці. Стан після будівельників дозволяє створити дизайн та атмосферу саме під ваш стиль життя без компромісів.
Переваги квартири:
• функціональне планування
• великі вікна
• багато природного світла
• нові комунікації та якісне будівництво
• можливість реалізувати будь-який дизайн-проєкт
ЖК «Нова Конча-Заспа» - це:
• закрита територія
• охорона та відеоспостереження
• сучасні дитячі та спортивні майданчики
• зелена та спокійна локація
• зручний виїзд до Києва...
2-кімнатна квартира з панорамним видом у ЖК «Вілар», Ходосівка.
70 м2 | 8 поверх із 10 | Цегляний будинок | Перепоступка.
Дійсно варта вашої уваги! Просторе та функціональне планування, чудові видові характеристики та одна з найкращих локацій у найближчому передмісті Києва.
Про квартиру:
• Загальна площа — 70 м2;
• 8 поверх із 10;
• Дві окремі просторі спальні (схід/захід);
• Велика кухня-вітальня з виходом на балкон;
• Індивідуальне газове опалення;
• Встановлений двоконтурний газовий котел;
• Панорамний вид на зелену зону;
• Будинок введений в експлуатацію, активно заселяється;
• Цегляний будинок із власним укриттям.
Це планування створене для комфортного життя: максимум простору, баг...
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
ЖК Виллар
2 комнаты
69 / 37 / 15 м²
этаж 1 из 10
2025 год постройки
сегодня
Хороший варіант для життя або інвестиції — простора квартира в новому будинку з індивідуальним газовим опаленням.
Характеристики:
• 68.8 м² (житлова 36.7 м², кухня 14.9 м²)
• 1/10 поверх
• Цегляний будинок (2025 рік)
• Підземний паркінг — немає
Стан квартири:
Квартира з ремонтом. Роздільне планування, є балкон.
Переваги:
• Індивідуальне газове опалення, підключений газ
• Цегляний та теплий будинок 2025 року
• Ідеальний варіант під єОселю, не перекладаємо податки на покупця
Локація:
село Ходосівка, вул. Феодосія Печерського, 11 — поруч ТЦ Мануфактура, МегаМаркет, багато комерції на будь-який смак. Зручний виїзд на Київ по 3 напрямкам, 15 хв на авто до метро Теремки.
Ціна: 110 000 $
Можл...
Зверніть увагу на однокімнатну квартиру в ЖК «Вілар» у Ходосівці. Хороший варіант для власного проживання або інвестиції: цегляний теплий будинок 2025 року, індивідуальне газове опалення та зручне розташування з швидким виїздом до Києва.
Основне:
• 38 м² загальної площі, кухня 9,7 м²
• 7 поверх із 10
• Цегляний будинок 2025 року
• Підземного паркінгу немає
Про квартиру:
Квартира без ремонту, із роздільним та зручним плануванням. Є балкон, індивідуальне газове опалення та газ. Житлова площа — 15,9 м².
Локація:
Поруч із ЖК — ТЦ «Мануфактура», «МегаМаркет» та багато комерції на будь-який смак. Зручний виїзд на Київ по трьох напрямках. До метро «Теремки» — близько 15 хвилин автомобілем.
Варт...
Код об'єкта:492449-34
Підходить під умови програми єОселя 3%,7%!
Двокімнатна квартира з окремими кімнатами правильной форми.
Два окремих санвузли.
Великий просторий балкон.
ДВОКОНТУРНИЙ ГАЗОВИЙ КОТЕЛ!
Біля ЖК маршрутки до КИЄВА.(до Виставкового центру і до станціі метро Видубичі)
Житловий комплекс комфорт класу «Vilar»
Також серед особливостей та переваг можна відзначити велику кількість зон для відпочинку, занять спортом та дитячих майданчиків на території комплексу.
Розташований комплекс Vilar у гарній локації Ходосівки, де доступні всі необхідні об'єкти інфраструктури для комфортного життя. Поруч розташовані дитячі садки, загальноосвітні школи. З комерційної інфраструктури доступні су...
Київська область, Обухівський район, с. Ходосівка, ЖК Нова Конча Заспа, вулиця Леоніда Каденюка, N 16, розташована на 1/10 поверсі цегляного будинку, однокімнатна, 45.4/20.2/14.8 м2, високий перший поверх ( бєльетаж), після будівельників, не кутова, двостороння, лоджія з кухні у двір, підлога чорнова стяжка, двохконтурний газовий котел ( опалення та гаряча вода є завжди або коли Вам потрібно), ліфт, санвузол окремо, розвинена інфраструктура, зданий в експлуатацію та частково заселений, територія охороняється, неподалік супермаркет, магазинчики, Сінево, Комфі, ТЦ Мануфактура, документи - право власності травень 2026 р. , 49940 у.о., можливо розрахунок в грн або готівка, комісію ріелтора сплач...
Нова пропозиція без комісії для покупця. Розглянемо державні програми: ВПО, Євідновлення, єОселя, всі постанови.
Продаж 1 кімнатних квартир залишились на 1, 6, 7, 8 поверхах, десяти поверхового будинку.
Квартира знаходиться на 1 поверху (э інші поверхи) десятиповерхового будинку.
Метраж квартири 42 м2.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, ЖК VLASNA, Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025року на етапі введення в експлуатацію. У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 к...
Продається простора, світла квартира у с. Ходосівка! вул. Леоніда Каденюка 18. ЖК Нова Конча - Заспа.
Розташована в 4-й секції, 5 під'їзду 5 поверх/9 поверхового будинку. Квартира площею 38 метрів. Дуже гарний вид ! Квартира після будівельників. Газ. Автономне опалення. Новий дитячий майданчик!
Головна перевага квартири її місцезнаходження. Траса не завантажена, немає пробок! До центру Києва 20 хвилин на машині. До метро Видубичі 12 хв на машині! Поряд ліс . Озера!!!
Розвинена інфраструктура, транспорт, школа, садок.
Мегамаркет, Мануфактура, кінотеатр, спортзал, аллея бутіків! Навколо чудова природа для відпочинку та заняття спортом, красиві та чисті озера.
Квартира готова для ремонту та за...
Продається простора 2х кімнатна квартира з панорамними вікнами в селі Ходосівка вул.Каденюка Леоніда 16 (поруч вул. Кузьми Скрябіна),
9 поверх з 10
ЖК "Нова Конча Заспа.
Санвузол роздільний. 2 лоджії.
Обухівський район, Київська обл. Будинок 2025 року. Загальна площа квартири 62,1м. Кімнати: 17,5м та 16,1м. Автономне опалення. Лічильники на воду та газ наявні. Форма оплати: готівка, безготівковий, програми. 16 км до ст.м. Видубичі та ст.м. Теремки
Київська область, Обухівський район, с. Ходосівка, ЖК Нова Конча Заспа, вулиця Леоніда Каденюка, N 16, розташована на 1/10 поверсі цегляного будинку, однокімнатна, 39.3/17/14.4 м2, високий перший поверх ( бєльетаж), після будівельників, не кутова, лоджія з кухні у двір, підлога чорнова стяжка, двохконтурний газовий котел ( опалення та гаряча вода є завжди або коли Вам потрібно), ліфт, санвузол сумісний, розвинена інфраструктура, зданий в експлуатацію та частково заселений, територія охороняється, неподалік супермаркет, магазинчики, Сінево, Комфі, ТЦ Мануфактура, документи - право власності травень 2026 р., 43230 у.о., можливо по програмі в грн або готівка, комісію ріелтора сплачує покупець...
Київська область, Обухівський район, с. Ходосівка, ЖК Нова Конча Заспа, вулиця Леоніда Каденюка, N 16, розташована на 4/10 поверсі цегляного будинку, однокімнатна, 34.3/15.9/11.5 м2, без балкона , після будівельників, не кутова, у двір, підлога чорнова стяжка, двохконтурний газовий котел ( опалення та гаряча вода є завжди або коли Вам потрібно), ліфт, санвузол сумісний , розвинена інфраструктура, зданий в експлуатацію та частково заселений, територія охороняється, неподалік супермаркет, магазинчики, Сінево, Комфі, ТЦ Мануфактура, документи - право власності травень 2026 р., 34300 у.о., можливо розрахунок в грн або готівка, комісію ріелтора сплачує покупець . Ріелтор.
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН