Топ объявлений Подгорцы

137 000 $
1 529 $/м²
ул., 15
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Park Lake City
2 комнаты
89.6 / 22 / 33 м²
этаж 3 из 4
2022 год постройки
сегодня
✅Актуальна, найкраща пропозиція в житловому комплексі✅
ЖК Park Lake City
с. Підгірці
Загальна площа - 89.6 м2
Площа житлова - 30 м2
Площа кухні - 30 м2
Висота стелі - 3м
Кімнат - 2
Поверх 3/4
• Квартира 2к під ремонт.
Окремі 2 кімнати, кухня-вітальня, 2 санвузли та 2 тераси.
• ЖК бізнес класу.
Зі зручностей: закрита територія, гостьовий паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження, генератор.
• Інфраструктура: На території заплановані власний дитячий садок і початкова школа (як альтернатива, поруч вже працюють кілька шкіл, дитячих садочків та клубів раннього розвитку). Незабаром працюватимуть магазини, кав’ярні, салони краси, ресторани.
У центрі комплексу розташована водойма, вздов...
760 000 $
3 040 $/м²
Садовая ул.
250 / 175 / 45 м²
1 этаж
3 сот
4 комнаты
сегодня
Одноповерховий будинок з трьома спальнями 240 м2, двома санвузлами, великою кухнею-вітальнею та терасою з готовими комунікаціями, власною ділянкою в оточенні озер.
OASIS — це місце, де природа та комфорт поєднуються в гармонії.
Котеджне містечко розташоване лише за 18 км від Києва, у мальовничому місці з власним озером та закритою територією.
Сучасні будинки 240 м² з якісним ремонтом, панорамними вікнами та енергоефективними технологіями.
Повна автономність: теплові насоси, власна свердловина, біо-септик, сонячні панелі.
Зручна інфраструктура — охорона, зони відпочинку, дитячий і спортивний майданчики, зарядки для електромобілів.
Про комплекс
Сучасний котеджний комплекс на березі озера в...

262 000 $
2 921 $/м²
ул., 17
2 комнаты
89.7 / 38.6 / 23.5 м²
этаж 3 из 4
2023 год постройки
сегодня
Пропонується 3-х кімнатна квартира з новим ремонтом преміум класу у ЖК Park Lake City у будинку ,
В квартирі дві просторі світлі спальні з панорамними вікнами до підлоги та затишна кухня-вітальня. З усіх кімнат можна потрапити на власну терасу з видом на озеро, загальною площею 15 м2.
Встановлена кухня та вмонтована техніка (встроєний холодильник, духовий шкаф Electrolux, варильна поверхня, витяжка, посудомийна машина Bosch, пральна машина Haier)
В кожній кімнаті встановлені кондиціонери Cooper Hunter.
ЖК Park Lake City, це клубний заміський житловий екологічний комплекс бізнес-класу із власним блакитним озером
ЖК "Park Lake City" є першим і основним кварталом заміського комплексу бізнес-кла...

280 000 $
1 657 $/м²
Луговая ул.
169 / 55 / 38 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Пропонується на продаж якісний будинок, площею 159 кв. м., на ділянці 6,2 сот., у Мальовничому селищі Підгірці, неподалік м. Києва, по Новообухівському шосе. Сімейне котеджне містечко на 8 будинків. Усі будинки повністю збудовані, половина будинків вже заселені.
Будинок новий, повністю мебльований та наповнений побутовою технікою.
Комунікації: електрика 15 кВт (3 фази), опалення - газове, встановлено двоконтурний газовий котел, водяний підігрів підлоги на першому поверсі та в санвузлі на 2-му поверсі, встановлено камін зі стільницею з натурального каменю, власний септик об'ємом 10 куб. м.
Будинок збудовано за монолітно-каркасною технологією, в тому числі перекриття, фасадні стіни та міжкі...
255 000 $
2 045 $/м²
ул., (Будинок 2.8 Vita)
4 комнаты
124.7 / 80 / 40 м²
этаж 3 из 4
сегодня
Продаж просторої сімейної 3-кімнатної квартири в преміальному комплексі Park Lake City.
БЕЗ КОМІСІЇ!
124,69 м²
3 поверх (ідеальний середній)
Прямий вид на воду
3 спальні + кухня-вітальня 39 м²
2 санвузли + вбиральня + балкон/тераса
Ключові переваги:
* НАЙНИЖЧА ціна в комплексі
* Вид на воду (рідкісний формат)
* Індивідуальне газове опалення (котел) - самі регулюєте тепло та витрати
* Продумане планування для сім'ї
* Закритий преміум-комплекс з охороною
* Власна набережна та озеро
* Великий наземний паркінг на території
* Двори без машин = тиша та безпека
Зручна локація поряд з Києвом, природа та тиша
Показ у будь-який час!

800 000 $
776 $/м²
Озерная ул., 11
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1031 м²
2021 год постройки
сегодня
Продаж 4-поверхового будинку з підключеними комунікаціями | Перспективний об'єкт для житла або бізнесу
Пропонується до продажу окремий 4-поверховий капітальний будинок в сучасному дизайні. Заклад ідеально підійде для багатоквартирного будинку, багатоквартирного будинку, гуртожитку, офісного центру, клініки, навчального закладу чи іншого комерційного проекту.
Збірка та матеріали:
• Стіни - газоблочні (міцність, теплоізоляція, енергоефективність)
• Доступна холодна і га...

136 000 $
1 943 $/м²
ул., (Будинок 1.5 Vita)
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Park Lake City
2 комнаты
70 / 26 / 19 м²
этаж 3 из 4
сегодня
Без% для покупця!!! Пропонується простора видова 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу Park Lake City.
Адреса: с. Підгірці, вул. Полярна.
ЖК розташований у мальовничій локації поруч із природою та озерами, лише кілька хвилин від Києва.
Характеристики квартири:
• Поверх: 3 з 4
• Кількість кімнат: 2
• Загальна площа: 70,59 м²
• Житлова площа: 26,32 м²
• Видова квартира
• Два санвузли
• Лоджія-тераса – ідеальне місце для відпочинку
• Стан: без ремонту – можливість реалізувати власний дизайн-проєкт
Переваги будинку:
• Бізнес-клас
• Монолітно-каркасна технологія будівництва
• Цегляні стіни – хороша тепло- та шумоізоляція
• Висота стелі 3 – 3,3 м
• Закрита територія б...

250 000 $
2 273 $/м²
ул.
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Озерный
110 / 30 / 35 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж будинку з дизайнерським ремонтом у сучасному котеджному містечку
Теплий і стильний будинок біля чистого озера, лише 15 хвилин від Києва по вільній Новообухівській трасі. Територія містечка — це 4 озера, паркова зона, дитячий майданчик та розвинена інфраструктура.
Основні характеристики:
Ділянка — 6,5 соток (є можливість облаштувати басейн, альтанку чи гараж).
Висота стелі — 2,9 м.
Панорамні алюмінієві вікна.
Підлога — керамограніт із водяним підігрівом.
Стіни — гіпсова штукатурка + фарбування.
Натяжні стелі.
Двері прихованого монтажу.
Комунікації:
Опалення: газ, електрокотел, камін + дизельний генератор.
Вода — централізована, артезіанська свердловина.
Територія огороджен...

124 990 $
676 $/м²
будівельників, 5
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
185 / 98 / 24 м²
2 этажа
9 сот
5 комнат
2018 год постройки
сегодня
Без комісії!
Продаж двоповерхового будинку з додатковим напівцокольним поверхом, загальна площа будинку 243 м² за адресою: вул. Будівельників, 5, с. Підгірці.
Будинок із продуманим плануванням.
У вартість входить сумісна ділянка площею 9 соток та 8 соток що поряд. Що дозволяє збільшити територію для вашої забудови.
Три спальні, простора кухня, вітальня кімната, окрема дитяча ігрова кімната, великий балкон з видом на сад.
До будинку добудовано сауну та спортивну залу, передбачене місце під басейн площею 80м².
На напівцокольному поверсі облаштоване окреме приміщення з кухнею, спальнею та санвузлом — може використовуватися як гостьова зона або автономний простір.
Ділянка доглянута.
На терит...

70 000 $
3 500 $/сот
Песчаная ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
20 сот
3 дня назад
Пропонується до продажу унікальна земельна ділянка площею 20 соток у престижному та активно розвиненому передмісті Києва — Підгірці, поруч із котеджним містечком Озерний гай.
Це місце для тих, хто хоче поєднати приватність, природу, панорамні краєвиди та швидкий доступ до міста. Ділянка розташована лише 25 км від Києва по Новообухівська траса, із зручним заїздом також з Одеської траси.
Головна цінність — локація і вид
Локація тиха, навколо — приватна забудова, статусні сусіди, природа і простір.
Підготовка під будівництво — значна економія для покупця
• ділянка правильної форми, зручна для будь-якого проєкту будинку
• капітальна огорожа з клінкерної цегли по периметру
• вже збудований фу...

1 300 $/мес
Луговая ул.
180 / 60 / 25 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2015 год постройки
сегодня
Пропонується в оренду, на довготривалий термін, затишний квадрекс- будинок зі стильним ремонтом та генератором!
Селище Підгірці, Київська область, Ново Обухівський напрямок.
Будинок здається вперше. Готовий повністю до проживання. Загальний метраж 180 м2.
Будинок на 4 входи окремі. Проживають тільки 2 сімї із 4-х.
Має два поверхи.
На першому поверсі розташована: веранда, кухня-вітальня (обладнана необхідною технікою та меблями), гостьова зала з диваном мяким та телевізором , підсобні приміщення з зоною прання білизни та сушильною машиною, санвузол з душовою кабіною.
На другому поверсі облаштована: спальня, дитяча кімнатна, велика гардеробна кімнатна окрема та санвузол з великою ванною.
Вс...

250 000 $
1 701 $/м²
ул., 19
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Park Lake City
3 комнаты
147 / 50 / 40 м²
этаж 3 из 4
2021 год постройки
сегодня
Заміський житловий комплекс Park Lake City. с.Підгірці, вул. Паркова, 19. (будинок 1.1.).
Хочеш жити в квартирі, але у відчутті заміського курорту?
У тихому, спокійному, сучасному просторі біля озера, де зранку — свіже повітря, а ввечері — прогулянки набережною?
Park Lake City — це не просто житловий комплекс.
Це формат життя.
Невисока забудова — без «мурашників» і шуму багатоповерхівок.
Закрита територія, відеонагляд, сучасна архітектура та продумане планування.
Ти живеш у квартирі, але:
— поруч озеро та пляж
— пірси для риболовлі
— зона барбекю
— прогулянкові алеї
— дитячі майданчики
— лаунж-простори
Унікальна, простора квартира 147 м.кв. ідеальний варіант для родини, таке планува...

25 000 $
2 083 $/сот
сельхозназначение
12 сот
сегодня
Продається земельна ділянка в Підгірцях!
Локація:Обухівський рн, с.Підгірці, СТ Шляховик
У хвилині вихід до річки.
Площа: 12 соток
Біля будинку є газ, по вулиці електрика.
Гарна локація, заїзд до ділянки з двох сторін.
Інфраструктура поруч: ресторан Бакинський Бульвар, Заміський комплекс з басейном Партизан, Блакитне озеро, Lobster beach club, готель Трипільське сонце та ін.
До центру міста 20-30 хв.
Поруч Лісники, Ходосівка, Нові Безрадичі, Конча-Заспа.

137 000 $
1 529 $/м²
ул., (Будинок 1.5 Vita)
2 комнаты
89.6 / 30 / 30 м²
этаж 3 из 4
2022 год постройки
сегодня
‼️ Прямий вид на озеро‼️
ЖК Park Lake City
с. Підгірці
✅ Загальна площа - 89.6 м2
Площа житлова - 30 м2
Площа кухні - 30 м2
Висота стелі - 3м
Кімнат - 2
Поверх 3/4
✅ Квартира 2к під ремонт.
Окремі 2 кімнати, кухня-вітальня, 2 санвузли та 2 тераси.
⭐️ ЖК бізнес класу.
⭐️ Інфраструктура: На території заплановані власний дитячий садок і початкова школа (як альтернатива, поруч вже працюють кілька шкіл, дитячих садочків та клубів раннього розвитку). Незабаром працюватимуть магазини, кав’ярні, салони краси, ресторани.
У центрі комплексу розташована водойма, в...
130 000 $
1 884 $/м²
ул., 11
2 комнаты
69 / 27 / 20 м²
этаж 2 из 4
2022 год постройки
сегодня
На продаж пропонується 2-к квартира 69 кв.м в сданому будинку 2.2
Квартира після забудовника, за додаткову плату можно придбати комору.
ЖК Парк Лейк Сіті знаходиться в с.Підгірці, це 20 хвилин до метро Печерська.
Велика закрита територія, ЖК бізнес класу зі своєю інфраструктурою, паркінгом та озером.
Квартира розташована на 2 поверсі і вікнами виходить на майбутне озеро.
Є відео.

72 000 $
1 593 $/м²
ул., (Будинок 1.5 Vita)
1 комната
45 / 25 / 15 м²
этаж 4 из 4
1 нед. назад
#30647
1 кімнатна квартира в заміському комплексі Park Lake City - серед соснового лісу та озер.
Адреса: вул. Паркова, 19, Підгірці, 10 км від Києва (Новообухівське шосе)
Площа: 45 м²
Будинок введено в експлуатацію
Переваги:
Панорамні розсувні вікна, висота стель - 3.2 м
Червоний керамічний кірпич, Енергоефективні склопакети, Теплові ґрунтові насоси, Керамограніт Ariostea
Пожежостійка мінеральна вата, сучасна вхідна група та лобі
Інфраструктура:
Власні водойма 3, 8 га
Пляжна зона, лаунж-простір
Бігові та велосипедні доріжки
Закрита територія, охорона, відеоспостереження
Артезіанська вода зі свердловини 164 м
Згорнути
Характеристика приміщення: висота стелі, м: 3 • стан квартири: без оздобл...
130 000 $
1 884 $/м²
ул., 11
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Park Lake City
2 комнаты
69 / 27 / 20 м²
этаж 2 из 4
2022 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира площею 69 кв.м у вже зданому будинку (черга 2.2).
Квартира після забудовника — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн-проєкт.
Житловий комплекс Park Lake City розташований у с. Підгірці — всього 20 хвилин до метро Печерська. Це сучасний комплекс бізнес-класу із закритою територією, власною інфраструктурою, підземним та наземним паркінгом, а також мальовничим озером.
Квартира знаходиться на 2-му поверсі, з вікон відкривається вид на майбутнє озеро — чудове поєднання комфорту та природи.
Додатково є можливість придбати комору.
Є відеоогляд — надам за запитом.
Без комісії.
293 500 $
2 096 $/м²
ул., (Будинок 2.7 Vita)
3 комнаты
140 / 45 / 40 м²
этаж 4 из 4
2026 год постройки
сегодня
3-кімнатна з чудовим видом на водойму в заміському комплексі.
Новообухівське шоссе. С. Підгірці. Вул. Паркова, 19. ЖК Park Lake City
4 поверх. 139,69 кв.м. Квартира з чудовим панорамним видом на водойму. Має велику кухню-вітальню, 3 спальні, 3 гардеробні, 3 ванні кімнати та відкриту терасу по периметру. Енергозберігаючі склопакети, розсувні панорамні вікна. Висота 3м. Передбачено облаштування каміна. Стіни з червоної керамічної цегли.
Будинок обладнаний тепловими ґрунтовими насосами та сонячними панелями.
Заміський житловий комплекс класу комфорт з закритою територією, що охороняється.
Власна водойма з пляжем, бігові доріжки та чудовий ландшафтний дизайн.
Введення в експлуатацію 2 квартал 2...
155 000 $
3 163 $/м²
ул., 11
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Park Lake City
1 комната
49 / 12 / 25 м²
этаж 2 из 4
сегодня
Сучасна квартира з ремонтом, меблями та технікою в ЖК Park Lake City
с. Підгірці. Новообухівське шосе, 10 кілометр.
Поверх: 2
Площа: 49 м²
Кухня-вітальня: 24,5 м²та окрема спальна кімната з виходом на терасу. Панорамні розсувні вікна. Висота 2.9 м.
Дизайнерський ремонт
Повна комплектація меблями та технікою: холодильник, пральна машина Bosch, бойлер, кондиціонери, плита, духова шафа, посудомийна машина.
Тепла підлога.
Житло чудово підійде як для власного проживання так і для орендного бізнесу
Власна водойма площею 3,8 га
Пляжна зона, лаунж-простори
Бігові та велосипедні доріжки
Закрита територія, охорона, відеоспостереження
Артезіанська вода (свердловина 164 м)Дизайнерське лобі, сучасні...
39 000 $
2 297 $/м²
ул., (Будинок 2.4 Vita)
помещение свободного назначения
16.98 м²
сегодня
Продам комерційне приміщення 17м в ЖК Park Lake City
Park Lake City VITA – це локація активного натхненного ком’юніті.
VITA має найвищу готовність серед усіх кварталів Park Lake City: в експлуатацію введені чотири будинки першої черги. Будується друга черга.
Житловий комплекс активно живе своїм життям. Тут і поза його межами є все для активного відпочинку, але недостатньо розвинена сфера послуг всередині самого комплексу. Тому для зручності мешканців гостро потрібна комерційна інфраструктура.
Комерційне приміщення 17м розташоване в будинку 2.4., будівництво якого буде завершено у 4 кварталі 2026р.
Завдяки зручній транспортній розв’язці можна дістатися центру Києва за 20 хвилин.
Все районы