Фильтры
Продажа квартир в Пустомытах (Львовский район, Львовская область)
11 объявлений
- наибольшая площадь
11 объявлений
- наибольшая площадь

129 500 $
938 $/м²
Садовая ул., 16а
ПРЕМИУМ
4 комнаты
138 / 78 / 14 м²
этаж 3 из 3
2016 год постройки
вчера
Терміновий продаж!
Ціна актуальна до кінця місяця!
Продаж просторої дворівневої квартири у якійсній малоквартирній новобудові 2016 року м. Пустомити, Садова, 16а
Гарне та зручне планування.
Просторі світлі ізольовані кімнати. Класна вітальня з каміном та виходом на балкон з гарним краєвидом. Велика кухня з лоджією, укомплектована сучасною побутовою технікою.
Квартира в двох рівнях, що складає враження проживання в особняку.
Два санвузли: один з душовою, другий - простора ванна кімната.
Ремонт якісний в світлих тонах ремонт виконаний з використанням якісних матеріалів:
• підлога в житлових кімнатах — паркетна дошка
• кухня, камінна зала, санвузли, коридор — плитка з підігрівом підлоги...

119 000 $
673 $/м²
Тихий пер., 11
ВЫГОДНО
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
177 / 73 / 20 м²
этаж 4 из 4
2014 год постройки
сегодня
Продаж просторої трикімнатної квартири у центрі Пустомит!
Пропонується до продажу велика трикімнатна квартира загальною площею 176,7 м², розташована на мансардному (4-му) поверсі цегляного будинку.
Квартира вирізняється продуманим плануванням, значною площею та високими стелями, що створює відчуття простору й комфорту.
Основні характеристики:
Висота стель: 2,7 м
Загальна площа: 176,7 м²
Житлова площа: 72,8 м²
Планування:
Перша кімната — 26 м²
Друга кімната — 25 м²
Третя кімната — 21,8 м²
Простора кухня — 20,4 м²
Ванна кімната — 9,2 м²
Окрема вбиральня — 2,3 м²
Коридор — 34,7 м²
Гардероб — 14,1 м²
Додаткові площі — 14,4 м²
Будинок:
Матеріал зовнішніх стін — цегла
Перекритт...

113 000 $
883 $/м²
Миру, 1
5 комнат
128 / 51 / 20 м²
этаж 4 из 5
5 дней назад
Простора квартира 128 м² — Пустомити, вул. Миру
Продається простора квартира площею 128 м² у самому серці Пустомит, вул. Миру, 1.
1-й поверх: відремонтований, готовий до заселення
2-й поверх (мансарда): без ремонту, але з великим потенціалом — додаткова спальня, кабінет чи дитяча
Індивідуальне газове опалення
Локація: поруч школа та дитячий садок, тиха та затишна вулиця
Зручне розташування — вся інфраструктура поряд
Ідеально для великої родини або тих, хто цінує простір
Ви отримуєте 128 м² за ціною стандартної трикімнатної квартири — унікальна пропозиція на ринку!
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

96 000 $
1 297 $/м²
Радоцинская ул., 5
2 комнаты
74 / 38 / 13 м²
этаж 1 из 4
1 нед. назад
🏠 2-КІМНАТНА КВАРТИРА
У ПУСТОМИТАХ – КІЛЬКА ХВИЛИН ДО ЛЬВОВА
📏 74 м² | 1-й високий поверх | 4 поверхи
💵 99 000 $
✅ ПЕРЕВАГИ
✔ Новобудова з ремонтом, готова до заселення
✔ Зручне планування, квартира не кутова
✔ Двостороння, світла, тепла та простора
✔ Індивідуальне газове опалення
✔ Закрита територія, дитячий майданчик, паркомісця
✔ Поруч школа, стадіон, спортивні майданчики та супермаркети
Є відеоогляд
📞 Запис на перегляд за номером:
[телефон скрыт]— Михайло
#інвестиції #нерухомість #нерухомістьльвів
#новобудова #квартира

72 000 $
1 957 $/м²
Садовая ул., 55
єВідновлення
1 комната
37 / 16 / 10 м²
этаж 1 из 7
сегодня
Код об'єкта: 471941. АН "Атланта".
Пропонується сучасна квартира у новобудові з уже завершеним ремонтом. Виконаний якісний та стильний ремонт у світлих тонах, з використанням сучасних матеріалів і продуманих рішень для комфортного проживання.
Квартира розташована на високому першому поверсі, що поєднує зручність доступу та комфорт. Встановлено кондиціонер, який працює як на охолодження, так і на обігрів. Уся побутова техніка нова та на гарантії.
Будинок заселений, територія впорядкована, є закритий внутрішній дворик для мешканців комплексу. Підключені всі необхідні комунікації, є газ — важлива перевага для індивідуального опалення.
Є право власності, що дозволяє швидко оформити угоду. Кв...
68 200 $
1 100 $/м²
Спортивная ул., (Будинок)
2 комнаты
62 / 25 / 20 м²
этаж 3 из 7
вчера
Продаж квартир у м. Пустомити ЖК «Спортивна»
Пропонуємо сучасні квартири та комерційні приміщення у новому житловому комплексі.
Квартири:
• Площа 62 м2 ( також є інші варіанти )
• Зручні та продумані планування
• Сучасний житловий комплекс для комфортного проживання
Ціна 1100 $ м2
Переваги комплексу:
• Наявне бомбосховище у будинку
• Сучасне будівництво
• Завершення будівництва — кінець червня
• Теплові насоси!
Зручне розташування — тиха та перспективна локація неподалік Львова
Здача у червні 2026 року
55 000 $
647 $/м²
Казацкая ул., 8
4 комнаты
85 / 58 / 9 м²
этаж 1 из 2
вчера
Квартира знаходиться по вулиці Козацька . Квартира з 14 річним ремонтом. Всі кімнати ізольовані. Є прибудова 1 кімнати. 2 функційний котел.
Город. Сарай Є великий гараж з антресоллю. Заїзд для високого буса.

74 900 $
1 971 $/м²
Паркова ул., 4
1 комната
38 / 15 / 19 м²
этаж 4 из 6
3 дня назад
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом біля Львова
Кульпарківська 15 хв
Продаж з технікою і меблями
Індивідуальне газове опалення
Середній 4 поверх
Встановлено додатково газове і електроопалення, + бойлер 80л.
Продаж з технікою і меблями
Великий балкон
Квартира знахадиться в парковій зоні у пішій доступності до центру Пустомит і всієї інфраструктури
ЖК які не мають аналогів і дуже варті уваги
Телефонуйте !
Ищите недвижимость в Пустомытах (Львовский район, Львовская область) по фильтрам

85 500 $
900 $/м²
Видродження ул., (Будинок 1)
3 комнаты
95 / 45 / 30 м²
этаж 1 из 5
6 дней назад
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК «Сонячні Пагорби», м. Пустомити
Площа: 95 м²
Поверх: 1 (високий)
Функціональне та продумане планування:
•три ізольовані спальні
•простора кухня-студія
•два санвузли
•комірка
•три балкони
У квартирі виконано частковий ремонт:
•тепла підлога (санвузли, кухня, коридор)
•повністю розведена електрика
•у санвузлах покладена плитка, встановлена інсталяція та ванна
•стіни підготовлені до фарбування
Індивідуальне опалення — двоконтурний газовий котел.
ЖК «Сонячні Пагорби» — сучасна малоповерхова забудова в оточенні приватного сектора та заміського ландшафту Пустомитів. Тихе та комфортне місце для життя.
До ТЦ Victoria Gardens — близько 15 хвилин.
Деталі та перег...
44 000 $
898 $/м²
Тараса Шевченко ул., 7
1 комната
49 / 18 / 16 м²
этаж 2 из 5
2010 год постройки
1 нед. назад
Продаж 1 кім кв Пустомити, вул Шевченка 2/5, будинок зданий, індивідуальне газове опалення, котел ще доставлять. Площа 49 м², велика кімната, кухня з виходом на закритий балкон. Вигоди роздільні.
52 999 $
1 432 $/м²
Фабричная ул., 1а
1 комната
37 / 29 / 8 м²
этаж 3 из 5
1 нед. назад
Терміновий продаж! Готова 1-кімнатна квартира з ремонтом + гараж і підвал у подарунок!
Продається затишна, повністю укомплектована 1-кімнатна квартира в м. Пустомити (вул. Фабрична). Ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати одразу без жодних витрат і ремонту.
🏡 Чому варто купити саме цю квартиру:
37 м² продуманого простору
3-й поверх — найзручніший варіант
Цегляний будинок (тепло взимку, прохолодно влітку)
Свіжий ремонт (менше року) — все нове і якісне
🛋 Повна комплектація — ви економите тисячі доларів:
Всі меблі залишаються
Велике ліжко 180×200
Телевізор 50’’
Нова кухня з технікою Gorenje
Нова проводка та сантехніка
Рекуператор Prana — свіже повітря без відкривання вікон
Балкон + кл...