Топ объявлений Пустомыт

139 000 $
463 $/м²
Поршнянська
300 / 200 / 20 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - м. Пустомити, вулиця Поршнянська, 22.
Кількість кімнат - п'ять.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - газоблок.
Земельна ділянка - 10 соток, огороджена.
Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку / під садівництво.
Загальна площа будинку - 300 м2, житлова - 200 м2, кухня - 20 м2.
Будинок в 0 циклі.
Санвузли - два суміжний.
Перший поверх: кухня-вітальня з виходом на терасу, камін, кабінет (або гостьова кімната) з виходом на терасу, котельня, санвузол, гараж на дві машини
Другий поверх: чотири ізольовані кімнати, санвузол.
Наявні комунікації: електрика газ(поряд) , свердловина, каналізація септик .
Особливості даного будинку - ве...

130 000 $
707 $/м²
Тараса Шевченко ул.
184 / 64 / 23 м²
3 этажа
24 сот
3 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - м. Пустомити (с.Підсадки) , Пустомитівський район, Львівської області .
Кількість кімнат - 3 кімнати.
Поверховість -триповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 24 соток, (огороджена). Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 184,4м2, житлова - 64м2, кухня - 23,7м2.
В будинку зроблений ремонт, наявні меблі та побутова техніка ( двоконтурний газовий котел Vaillant, телевізор, пральна машина , холодильник , душова кабіна та ванна в санвузлі на першому поверсі, двоспальне ліжко в спальній кімнаті , дивани в інших кімнатах, кухонні меблі ). Під час продажу всі меблі і техніка залишаються.
Опалення - газовий...
114 996 $
958 $/м²
Свободы ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 60 / 25 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
239 000 $
1 494 $/м²
Садовая ул.
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
160 / 46 / 48 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2024 год постройки
сегодня
Продаж будинку з дизайнерським ремонтом у Пустомитах.
Новий житловий квартал
Їздить шкільний автобус
Подвірʼя - 6 соток
Будинок - 160м2
Спалень - 3
Гардеробних - 2
Санвузлів - 2
Пральня
Газ
Електрика
Вода - центральна
Каналізація - септик
Індивідуальне газове опалення
Тепла підлога по всьому будинку
1 поверх - плитка
2 поверх - паркетна дошка
Резервне живлення на 6 кВт
Підігрів підлоги по всьому будинку
Комунікації для встановлення електричних панелей

130 000 $
705 $/м²
Фабричная ул., 150
184.4 / 64 / 23.7 м²
3 этажа
24 сот
5 комнат
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Кількість кімнат - 3 кімнати.
Поверховість -триповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Опалення - газовий...

160 000 $
1 333 $/м²
Андрея Шептицкого ул.
120 / 80 / 18 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж будинку біля Львова.
м. Пустомити.
2 поверховий окремостоячий будинок.
Велике обгороджене власне подвір'я.
Земельна ділянка 24 сотоки + 6 соток для ведення особистого господарства.
Загальна площа будинку 120 м.кв. + підвальне приміщення.
Будинок з якісним ремонтом.
Централізоване водопостачання.
Опалення індивідуальне газове.
Світло 3 фази.
Вигрібна яма.
Балкон.
Будинок розташований не в проїздній частині близько озеро і гарна територія для проживання і прогулянок.
Телефонуйте!
Код - 346441.

150 000 $
538 $/м²
Садовая ул.
279 / 173 / 25 м²
3 этажа
15 сот
6 комнат и более
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Садова
Кількість кімнат — п'ять.
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — газоблок.
Земельна ділянка — 15,79 соток, огороджена.
10 соток — для будівництва та обслуговування житлового будинку.
5,79 соток — для ведення особистого селянського господарства.
Загальна площа будинку — 279,9 м², житлова — 172,9 м², кухня — 25,4 м².
В будинку зроблений частковий ремонт
Опалення — газовий котел.
З підігрівом підлоги на кухні, у коридорі та санвузлі
Санвузли — 5 (з них 2 — вбиральні)
Цокольний поверх будинку включає: тамбур, коридор, вітальня, кухня.
Перший поверх будинку включає: санвузол, вітальня, кабінет...

100 000 $
833 $/м²
Луговая ул.
120 / 70 / 10 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
вчера
Будинок 120 м² із землею — приватизовано, хороша локація
Продається будинок площею 120 м² із приватизованою земельною ділянкою.
Усі документи в порядку, приватизовано
Зручна локація
Підключення: три фази електрики
Власна свердловина
Каналізація
Ідеальний варіант для проживання чи інвестиції у нерухомість.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

35 000 $
142 $/м²
Тараса Шевченко ул.
246 / 100 / 30 м²
2 этажа
19 сот
6 комнат и более
вчера
Продаж будинку, незавершене будівництво і земельна ділянка 19 соток.
Будинок знаходиться в с. Містки, одразу поруч з м. Пустомити.
Відстань до Львова (Метро, Епіцентр на ГОродоцькій) - 18 км від будинку.
Будинок має; 3 поверхи:
цокольний поверх (можна використовувати як укриття) площа 123 кв. м.
перший поверх 123 кв. м.
другий поверх - 113 кв. м.
мансардний поверх
Комунікації проходять по вулиці біля будинку - газ, електрика.
Централізована каналізація.
Будинок розташований по центральній вулиці, обжитій вулиці, поруч живуть сусіди.
Можна розглядати як для комерційних цілей так і для власного проживання.
Детальніше за номером: 098+649+70+06 Оксана

115 000 $
958 $/м²
Пасічна
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 50 / 45 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Продаж котеджу в топовій локації у м. Пустомити вул. Пасічна
Локація: м. Пустомити
Площа ділянки: 5 соток
Площа котеджу: 120м
Котеджі на завершальному етапі, залишилось доробити сходи, бруківку та паркан. Якісне будівництво котеджів. Є 2 локації будівництва котеджів, можна обрати місце.
Якісне будівництво з найкращих матеріалів: стіни - цегла, утеплення - пінопласт (12 см), вікна 2/7, хороші вхідні двері, газове опалення. З 3-х сторін біля котеджу буде паркан, покладена бруківка, озеленення території.
До котеджу підведений газ, централізоване водопостачання, світло 5 квт, септик
Вільне планування всередині.
З трьох сторін біля котеджу буде паркан, збоку будинку є місце для паркування, ве...

170 000 $
1 197 $/м²
Миколы Хвылёвого ул.
142 / 50 / 32 м²
2 этажа
7 сот
3 комнаты
вчера
Продається просторий будинок площею 142 м² у тихому спальному районі м. Пустомити, ближній центр.
Переваги:
Тераса 15 м² для відпочинку
Паркомісце на 2 авто (40 м²)
Зручне планування для сімейного життя
Тиха локація з розвиненою інфраструктурою
Документи готові до угоди.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!
230 100 $
1 534 $/м²
Владимира Великого ул.
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 80 / 15 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
вчера
Продаж сучасних котеджів в околиці м. Львова, всього 15 хв до ТЦ Вікторія Ґарденс
Площа котеджів 150м2,
ділянка 5 сот.
Будинки цегляні , монолітний фундамент і перекриття, висота стелі — 3 м.
Енергоефективні вікна (Aluprof, Польща), утеплення 150–250 мм, дах - експлуатований, додатковий простір для відпочинку. Покрівля - ПВХ мембрана.
Підведені всі інженерні мережі: газ, світло 15 кВт, вода, каналізація, індивідуальне опалення.
Котеджне містечко з закритою територією, охорона, автоматичні ворота, озеленення території — усе для вашого спокою й затишку.
Власний двір, тераса, паркомісце — ідеальний простір для всієї родини.
Завершення будівництва - 3 квартал 2026 року. Можливе розтермінува...
155 000 $
1 360 $/м²
Свободы ул., 24
114 / 46 / 31 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
вчера
Продається котедж в м.Пустомити з євроремонтом,в гарній локації,район новобудов,продається з меблями,побутовою технікою,1 поверх кухня-вітальня з виходом на терасу,+ кімната,санвузол і коридор, підігрів підлоги,2 поверх,три житлові кімнати,санвузол,коридор і гардеробна,2,5 сотки землі приватизованих,всі комунікації підведені,опалення індивідуальне газове,великим плюсом є камін на дрова який обігріває і перший і другий поверх,гарне місце розташування.Показую по домовленості.Торг.
45 000 $
750 $/м²
Александра Довженко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
60 / 30 / 15 м²
2 этажа
3 сот
2 комнаты
вчера
Без жодних комісій %%% [телефон скрыт]
Виготовлення каркасних будинків під замовлення в будь якій локації. Зведення до 3 міс. Гарантія від виробника. За домовленістю проєкт, доставка, ремонт, комунікації… Запрошуємо на виробництво для ознайомлення та детального прорахунку.
Ціна від 750$ /м2
109 999 $
509 $/м²
Вірменська, 1
216 / 109 / 16 м²
3 этажа
15 сот
4 комнаты
2010 год постройки
4 дня назад
Продаж будинку в Пустомитах.
Фото і об, єкт реальний.
Будинок збудований з цегли (40см).
Перекриття - бетонні панелі.
Дерев, яні склопакети встановлені.
Опалення - твердопаливний (піролізний) котел.
Електрика - 3-и фази.
Вода - центральна.
Каналізація - трьохрівневий септик. Діаметр бетонів 2*2.
Загальна площа 216 м2.
Земельна ділянка 15 сотих.
Півпідвал: тамбур, кухня - 16м2. Кімната, санвузол, душова простора, комірка, гараж.
На 1-му поверсі: хол, санвузол, три кімнати, простір для проведення часу біля каміна.
Мансарда: велика простора зала, 2-і ізольовані кімнати, санвузол.
Тепла підлога всюди де плитка (коридор та санвузол).
Якісна столярка: дерев'яні сходи, двері та вікна, дерев'яний...

149 000 $
1 120 $/м²
Глинская ул.
133 / 50 / 20 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
4 дня назад
Продаж таунхауса з якісним ремонтом у місті Пустомити, Львівська область.
Просторий таунхаус площею 133 м², кухня-вітальня 24 м.кв. продуманий для комфортного життя.
На першому поверсі — тепла підлога, сучасна кухня з виходом у майбутню відпочинкову зону (викладається бруківка).
Планування:
4 кімнати: три ізольовані та велике мансардне приміщення, яке можна облаштувати під ігрову, кабінет чи затишний лаунж;
два паркомісця;
міська каналізація;
10 кВт світла.
Локація:
до Львова та ТЦ «Вікторія Гарденс» — 10 хвилин;
поряд АТБ, дитячий садок і спортзал — по 200 метрів.
Таунхаус підійде тим, хто цінує тишу, приватність і швидкий доступ до міста. Готовий до проживання — залишилось лише додати свої...

150 000 $
538 $/м²
Садовая ул., 6
279 / 172 / 25 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Кількість кімнат — п'ять.
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — газоблок.
Земельна ділянка — 15,79 соток, огороджена.
В будинку зроблений частковий ремонт
Опалення — газовий котел.
З підігрівом підлоги на кухні, у коридорі та санвузлі
Санвузли — 5 (з них 2 — вбиральні)

95 000 $
820 $/м²
Михаила Грушевского ул.
115.8 / 46.5 / 26.15 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
5 дней назад
Продаж спареного котеджу центр м. Пустомит
Продаж спареного котеджу в центральній частині м, Пустомити
Центр міста
100м до маршрутки!
Здача нульового циклу:
Включає:
Газ, світло, вода- заведені в котедж!
В кожному котеджі підвальне приміщення також служить укриттям
висота підвалу 2. 6м/ площа 35м кв
Ділянка під кожною половиною котеджа - 2. 2сот землі
мурується з газоблоку 40см товщина стіни
утеплено використано пінопластом
висота стелі першої поверхні 3м
котедж продається з газовим котлом Італтерм
24квТ
*перекриття між поверхами монолітне
*сходи (заливні, бетонні)
Вікна WDS

139 000 $
463 $/м²
Поршнянська
300 / 99.5 / 44.2 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - м. Пустомити, вулиця Поршнянська
Кількість кімнат - п'ять.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - газоблок.
Земельна ділянка - 10 соток, огороджена.
Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку - 300 м2, житлова - 99.5 м2, кухня - 44.2 м2.
Будинок в 0 циклі.
Санвузли - два суміжний.
Другий поверх: чотири ізольовані кімнати, санвузол.
Особливості даного будинку - великою перевагою є заг...

105 000 $
378 $/м²
Ивана Крипякевича ул.
278 / 250 / 20 м²
2 этажа
14 сот
5 комнат
5 дней назад
Будинок у Пустомитах з ділянкою 14 соток
Продається просторий будинок у м. Пустомити, вул. Крип’якевича.
- 278 м² площі
- 5 кімнат
- 2 поверхи
- 14 соток приватизованої землі
- Газ, вода, світло поруч
- Новий житловий квартал біля великого озера
- Є гараж та горище
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
Все коттеджные городки