Топ объявлений Романовки

50 000 $
128 $/м²
Східна, 1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
390 м²
2 дня назад
Продаж приміщення в с. Романівка, 14 кілометрів від Тернополя, сухе, хороша стяжка, 3 фази, септик, огорожена територія 0, 582 га. Покупець комісійних не сплачує ! Можливий обмін на квартиру в м. Тернопіль.
37 000 $
381 $/м²
Бандери
97 / 40 / 9 м²
2 этажа
9 сот
3 комнаты
сегодня
🔥ПРОДАЖ ДАЧІ з ділянкою🔥
📍с. Романівка
🏡 Площа будинку: 100 м²
🌱 Ділянка: 9 сотих
🏠 Поверхів: 2
Планування:
• 1 поверх — коридор, кімната, кухня
• 2 поверх — дві кімнати та санвузол
• Встановлені дубові сходи
• Світло та газ в будинку
• Вода та септик ззовні
Локація:
Розташована в тихому та мальовничому місці — поруч озеро та сосновий ліс, ідеально для відпочинку та життя на природі.
💰 Вартість: 37ʼ000$
📞 [телефон скрыт]

19 000 $
380 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения, сельхозназначение
50 сот
3 нед. назад
Ділянка приватизована 0,5 га ( 50 сотих), село Романівка ,
за 200-250 метрів ШОСЕ М12 - Тернопіль-Волочиськ ,
кам"яна вулиця до ділянки , Площа 50 сотих,
Під комерцію можна змінити цільове, під виробництво чи склад та іншу діяльність.
Ціна 19.000 ТОРГ
моб [телефон скрыт]Володимир, Хатинка
є світло, трансформатор через дорогу навпроти ділянки.
Тернопіль - 14 кілометрів, до Волочиська - 30 кілометрів.
Розміри ділянки на ФОТО , прямокутної форми.
Детальніше відповімо та покажемо при зустрічі.

3 500 $
583 $/сот
под застройку
6 сот
2 мес. назад
Ділянка 6 сотих у селі Романівка в дачному кооперативі Заозерне, до м.Тернопіль біля 15 км.
СТАВОК у другій вулиці, є ліс, спокійне місце і чисте повітря