Фильтры
Аренда торговых помещений в Ровно
31 объявление
- наибольшая площадь
31 объявление
- наибольшая площадь

27 100 грн/мес
404 грн/м²
вул. Дворецька, 46
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
67 м²
сегодня
❗❗❗ Здам в довготривалу оренду офісне приміщення м. Рівне, вул. Дворецька 46 , район пивзавод.
Зручне розташування.
Загальна площа 67 метрів квадратних.
Повноцінний перший поверх.
Здано в експлуатацію.
Новобудова.
Створено ОСББ.
Закрита територія під охороною.
Зручний заїзд, парковка.
Розвинена інфраструктура району. Відео домофон.
В приміщенні зроблений стильний, авторський, сучасний ремонт.
Сучасне електроопалення.
Якісне освітлення.
Наявні декілька кабінетів.
Сучасна кухня.
Це атмосферне приміщення готове для використання під будь-який вид діяльності.
Вартість 27100 грн. + К.П. В агентство нерухомості комісія 50% одноразово.
Приміщення вільне !! Ключі.
П...
120 000 грн/мес
300 грн/м²
Пасхальна, 28
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
400 м²
1 нед. назад
Open space, що доступний для оренди - це ідеальне рішення для вашого бізнесу:
- вільний великий простір від 400кв.м., який дозволяє кожному орендареві розмістити свій бізнес зручно та ефективно
- можливості для різних форматів організації простору, щоб відповідати потребам кожного клієнта
- наявність всіх необхідних комунікацій, електропостачання для забезпечення безперебійної роботи вашого бізнесу
- захоплюючий панорамний вид на озеро, що створює чудову атмосферу для роботи та відпочинку
- простора тераса, де ви можете насолоджуватися свіжим повітрям та відпочинком під час перерв у роботі
Телефонуйте та орендуйте вже!

5 300 грн/мес
147 грн/м²
Льнокомбинатовская ул., 15
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
36 м²
2 нед. назад
Оренда комерційного приміщення в м. Рівне (р-н Льонокомбінату)
Адреса: вул. Льонокомбінатівська, 15
Площа: 36 м²
Поверх: 1/9 цегла, фасадне приміщення, високий цоколь
Ідеально під офіс, магазин, салон краси чи інший бізнес
Характеристики:
Сучасний ремонт
Окремий санвузол
Умивальник + додатково виведена вода в кімнаті (ідеально під перукарню/б’юті сферу)
Автономне опалення (власний лічильник, можливість регулювання)
Електропостачання
Пожежна сигналізація
Переваги:
Фасадне розташування — добре проглядається
Зручний район з активним трафіком
Підходить під різні види комерційної діяльності
Ціна: 5300 грн + комунальні
Комісія АН: 50%

56 700 грн/мес
180 грн/м²
Ивана Сирко ул., 11б
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
315 м²
сегодня
Здається комерційне приміщення район Чайки
Здаємо в оренду просторе комерційне приміщення площею 315 м² на 3 поверсі будівлі.
Ціна: 180 грн/м²+ торг
✔️Опалення ( економне)
✔️Світло не відключають 24/7
✔️Територія: закрита, з великою парковкою , встановлений відеонагляд.
✔️Є підвальне приміщення
✅Пожежна сигналізації
✅ Приміщення світле, сухе, просторе
✅ Зручна транспортна розв’язка
Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди
Телефонуйте [телефон скрыт]Анастасія ( працюємо без вихідних)

56 700 грн/мес
180 грн/м²
Ивана Сирко ул., 11б
Доступна на короткий срок
многофункциональное помещение
315 м²
сегодня
Здається комерційне приміщення район Чайки
Ціна: 180 грн/м²
✔️Опалення ( економне)
✔️Територія: закрита, з великою парковкою
✔️Є підвальне приміщення
✅ Приміщення світле, сухе, просторе
✅ Зручна транспортна розв’язка
Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди

56 700 грн/мес
180 грн/м²
Ивана Сирко ул., 11б
Доступна на короткий срок
многофункциональное помещение
315 м²
сегодня
Здається комерційне приміщення район Чайки
Ціна: 180 грн/м²
✔️Опалення ( економне)
✔️Територія: закрита, з великою парковкою
✔️Є підвальне приміщення
✅ Приміщення світле, сухе, просторе
✅ Зручна транспортна розв’язка
Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди

56 700 грн/мес
180 грн/м²
Ивана Сирко ул., 11
Доступна на короткий срок
многофункциональное помещение
315 м²
сегодня
Здається комерційне приміщення район Чайки
Ціна: 180 грн/м²
✔️Опалення ( економне)
✔️Територія: закрита, з великою парковкою
✔️Є підвальне приміщення
✅ Приміщення світле, сухе, просторе
✅ Зручна транспортна розв’язка
Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди

56 700 грн/мес
180 грн/м²
Ивана Сирко ул., 11
Доступна на короткий срок
многофункциональное помещение
315 м²
сегодня
Здається комерційне приміщення район Чайки
Ціна: 180 грн/м²
✔️Опалення ( економне)
✔️Територія: закрита, з великою парковкою
✔️Є підвальне приміщення
✅ Приміщення світле, сухе, просторе
✅ Зручна транспортна розв’язка
Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди
Ищите торговые помещения в Ровно по фильтрам
40 000 грн/мес
392 грн/м²
Гурия Бухало ул. (6-та Гвардійська), 13
многофункциональное помещение
102 м²
2023 год постройки
вчера
Оренда фасадного комерційного приміщення | м. Рівне
Готове кафе / ресторан / street food / dark kitchen
Здається в оренду фасадне комерційне приміщення у новому густонаселеному спальному районі м. Рівне.
Рівень — заходь і працюй з першого дня
Що ви отримуєте:
• Сучасний дизайнерський ремонт у стилі лофт / urban / street food
• Повністю обладнана професійна кухня
▫️ потужна витяжка
▫️ холодильне та теплове обладнання
▫️ нержавіюча професійна поверхня
• Зал для гостей з продуманим зонуванням
• Кондиціонери
• 2 санвузли
• Професійне обладнання — можливе залишення за домовленістю
• Фасад + великі вітрини
• Зручна парковка біля приміщення
Суперлокація:
• Новий спальний район з активною забудово...
10 000 грн/мес
93 грн/м²
Фабричная ул., 2а
многофункциональное помещение
107 м²
2015 год постройки
вчера
Здам в оренду приміщення вул. Фабрична, зручний доїзд, приміщення на окремій земельній ділянці
окремий вхід
площа 107 м2
комунікації - вода, електроенергія
можлива тривала оренда під склад
8000+кп
[телефон скрыт]Ірина, пропозиція від АН
10 000 грн/мес
588 грн/м²
Яворницкого ул., 40
многофункциональное помещение
17 м²
2015 год постройки
вчера
Оренда фасадного приміщення — вул. Яворницького
Площа: 17 м²
Окремий вхід
Сучасний свіжий ремонт
Кондиціонер
Санвузол у приміщенні
Ідеально підходить для: офісу, салону, магазину, послуг тощо
Фасад, активний пішохідний та автомобільний трафік
Ціна: 10000 грн/міс
Пропозиція від АН — тел. [телефон скрыт]
13 000 грн/мес
433 грн/м²
Богоявленская ул. (Черняка), 8
многофункциональное помещение
30 м²
2 дня назад
Здам комерційне приміщення в районі Чайки.
▪️площа 30м2
▪️ремонт по всій площі приміщення
▪️окремий вхід, 1 поверх
▪️централізоване опалення
▪️для перукарів є можливість поставити мийку
▪️підійде гарно для шоуруму ,магазину та б'юті сфери, або офіс.
Для уточнення деталей, телефонуйте
[телефон скрыт]Анна
АН "Капітал"
15 000 грн/мес
375 грн/м²
Гайдамацкая ул. (Марфи Струтинської), 2г
многофункциональное помещение
40 м²
2019 год постройки
4 дня назад
Оренда світлого простору під BEAUTY / ОФІС / ШОУРУМ ✨
Шукаєте ідеальне місце для вашого бізнесу? Це приміщення створене для натхнення та комфортної роботи!
• Район ЧАЙКИ
• Площа: 40 м2
• Перший поверх
• Гарне освітлення, можливість зонування, підведена вода.
• Тиха атмосфера, швидкісний інтернет, зручна транспортна розв'язка.
• Стильний ремонт та простір.
• Доступ 24/7.
• Окремий вхід / Презентабельна вхідна група.
• Кондиціонер та система вентиляції.
Ціна: 15000грн + ком послуги
Телефонуйте та
Приходьте на перегляд, щоб відчути атмосферу особисто

1 812 $/мес
20 $/м²
Студентская ул., 24-А
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК На Щасливому
многофункциональное помещение
91 м²
2024 год постройки
6 дней назад
Розташоване у сучасному кварталі Happy Street з активним потоком людей, будинок С.
Локація престижна, з паркомісцями та повністю розвиненою інфраструктурою.
Квартал знаходиться у житловому комплексі з постійним потоком відвідувачів - стабільний клієнтопотік щодня.
Сучасна інфраструктура забезпечує зручність, доступність та комфорт.
Пишіть або телефонуйте, показ у зручний для вас час!

94 500 грн/мес
700 грн/м²
Петра Могилы ул., 28
многофункциональное помещение
135 м²
1 нед. назад
Оренда приміщень біля Пивзаводу, Рівне — вул. Петра Могили
Шукаєш простір під банк, магазин, офіс, салон краси, студія, медкабінет, пункт видачі, ,майстерня, освітній центр та інше?
Маю варіант у дуже зручній локації, перший поверх, нормальний під’їзд і можливість обрати саме той метраж, який підходить під твою справу.
Доступні площі:
• 135 м²
• 215 м²
• або окремі блоки: 3 приміщення по 30 м² і одне 45 м²
У кожному — власна каналізація
Планування:
Вітражні вікна з бокової частини (не фасад)
Перший поверх, над вами — квартири.
Парковка
Доступність:
Зручний під’їзд для інклюзивного пересування.
Стан приміщень:
Перед здачею буде виконано базовий ремонт: штукатурка, плитка, стеля A...

14 000 грн/мес
399 грн/м²
16-го Июля ул., 58
многофункциональное помещение
35 м²
1 нед. назад
Продаж фасадного приміщення у центрі міста!
Локація з високим пішохідним та автомобільним трафіком
Площа 35 мг
Ідеально під магазин, салон, кавярню, офіс, шоурум чи іншу діяльність
Фасадний вхід, вітрина, комунікації підключені
60 000 грн/мес
150 грн/м²
Гетмана Выговского ул., 45
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
400 м²
1 нед. назад
Пропонуємо в оренду приміщення в тихому спальному районі. Ідеально підходять для малого та середнього бізнесу, який потребує закритої території для зручної та безпечної роботи.
Основні переваги:
Площа: від 400кв.м. до 800 кв.м, що дозволяє легко обрати ідеальний варіант для вашого бізнесу.
Закрита територія: комплекс із обмеженим доступом, що забезпечує додатковий рівень безпеки та приватності.
Зручне розташування: спальний район із відмінною транспортною доступністю — легко дістатися як на автомобілі, так і на громадському транспорті.
Підходить для різних видів виробництва: приміщення адаптовані для зручного розміщення виробничого обладнання, складування та логістики.
Тихий район: спокійне...
125 000 грн/мес
500 грн/м²
Елены Телиги ул., 20
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК FAMILY City
многофункциональное помещение
250 м²
1 нед. назад
Оренда торгових площ у новобудові "Family City"!
Ідеальне місце для вашого супермаркету на першому поверсі новобудови в спальному районі. Зручний доступ, великі площі та всі необхідні умови для вашого бізнесу.
- розташування в спальному районі
- готові приміщення з усіма комунікаціями
- великі площі для супермаркетів
- паркувальні місця
Зв’яжіться з нами для отримання детальної інформації та огляду приміщень!
61 800 грн/мес
600 грн/м²
Вышиванка ул. (Орлова), 2
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Pokrovsky Apart Complex
многофункциональное помещение
103 м²
1 нед. назад
Відкрийте свій бізнес у престижній локації, де поєднуються висока прохідність центральної вулиці та платоспроможна аудиторія елітного житлового комплексу!
Доступні приміщення:
* 103 кв.м — оптимально для ресторанів, аптек, шоурумів
* 143 кв.м — прекрасний варіант для супермаркетів, фітнес-студій, б'юті сфери
Переваги для вашого бізнесу:
* Преміальна локація — центральна вулиця міста з високим пішохідним трафіком
* Заможна аудиторія — мешканці елітного житлового комплексу та їхні гості
* Сучасні комунікації — підведені всі необхідні інженерні системи
* Панорамні вітрини — максимальна видимість для потенційних клієнтів
* Вільне планування — можливість реалізувати будь-яку дизайнерську концеп...
1 000 $/мес
6 $/м²
Пластовая ул. (Остафова), 13
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
156 м²
1 нед. назад
Оренда офісного приміщення, що надихає на успіх!
Шукаєте ідеальний офіс для своєї команди? Ми пропонуємо саме те, що потрібно для комфортної та продуктивної роботи:
Локація: тихий центр, зручний доступ до усієї інфраструктури.
Площа: 156кв.м. з можливістю адаптувати під ваш бізнес.
Комфорт: сучасний ремонт та меблі, всі комунікації, камін.
Зручності: паркомісця, швидкісний інтернет, закрита територія, зона барбекю.
Ідеально підходить для:
IT-компаній,
креативних студій,
салонів краси,
навчальних центрів,
консалтингових агентств,
або будь-якого бізнесу, який цінує якісне робоче середовище.
Забронюйте свій простір для зростання вже сьогодні!