Фильтры
Аренда склада в Ровно
21 объявление
- наибольшая площадь
21 объявление
- наибольшая площадь

5 300 грн/мес
147 грн/м²
Льнокомбинатовская ул., 15
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
36 м²
2 нед. назад
Оренда комерційного приміщення в м. Рівне (р-н Льонокомбінату)
Адреса: вул. Льонокомбінатівська, 15
Площа: 36 м²
Поверх: 1/9 цегла, фасадне приміщення, високий цоколь
Ідеально під офіс, магазин, салон краси чи інший бізнес
Характеристики:
Сучасний ремонт
Окремий санвузол
Умивальник + додатково виведена вода в кімнаті (ідеально під перукарню/б’юті сферу)
Автономне опалення (власний лічильник, можливість регулювання)
Електропостачання
Пожежна сигналізація
Переваги:
Фасадне розташування — добре проглядається
Зручний район з активним трафіком
Підходить під різні види комерційної діяльності
Ціна: 5300 грн + комунальні
Комісія АН: 50%

56 700 грн/мес
180 грн/м²
Ивана Сирко ул., 11б
Доступна на короткий срок
многофункциональное помещение
315 м²
сегодня
Здається комерційне приміщення район Чайки
Здаємо в оренду просторе комерційне приміщення площею 315 м² на 3 поверсі будівлі.
Ціна: 180 грн/м²
✔️Опалення ( економне)
✔️Територія: закрита, з великою парковкою
✔️Є підвальне приміщення
✅ Приміщення світле, сухе, просторе
✅ Зручна транспортна розв’язка
Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди
Телефонуйте [телефон скрыт]Анастасія ( працюємо без вихідних)

56 700 грн/мес
180 грн/м²
Ивана Сирко ул., 11б
Доступна на короткий срок
многофункциональное помещение
315 м²
сегодня
Здається комерційне приміщення район Чайки
Ціна: 180 грн/м²
✔️Опалення ( економне)
✔️Територія: закрита, з великою парковкою
✔️Є підвальне приміщення
✅ Приміщення світле, сухе, просторе
✅ Зручна транспортна розв’язка
Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди

60 000 грн/мес
150 грн/м²
Млыновская ул., 20
многофункциональное помещение
400 м²
сегодня
Здається в оренду комерційне приміщення.
вул. Млинівська, район Луцького кільця
Площа — 323 м², 2-й поверх.
У приміщенні 7 окремих кабінетів, кожен обладнаний кондиціонером, а також є підсобні приміщення.
консалтингового агентства
студії дизайну, архітектури чи навчального центру
Приміщення вільне та готове до огляду.
60000 грн+ к.п
[телефон скрыт],[телефон скрыт]Таня Ан. Craft House
225 000 грн/мес
300 грн/м²
Пасхальна ул., 9
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
750 м²
вчера
Без Комісії для орендаря
Open space, що доступний для оренди - це ідеальне рішення для вашого бізнесу: Поруч вже є Фітнес простір ресторан автосервіс Нова почта
- вільний великий простір, який дозволяє кожному орендареві розмістити свій бізнес зручно та ефективно
- можливості для різних форматів організації простору, щоб відповідати потребам кожного клієнта
- наявність всіх необхідних комунікацій, електропостачання для забезпечення безперебійної роботи вашого бізнесу
- захоплюючий панорамний вид на озеро, що створює чудову атмосферу для роботи та відпочинку
- простора тераса, де ви можете насолоджуватися свіжим повітрям та відпочинком під час перерв у роботі
Телефонуйте [телефон скрыт]та...
35 000 грн/мес
121 грн/м²
Гайдамацкая ул. (Марфи Струтинської), 20
многофункциональное помещение
290 м²
1 нед. назад
Здається в оренду ангар у місті Рівне
Район ТРЦ “Чайка”
Пропонується просторий та функціональний ангар, який чудово підійде для складу, виробництва або логістики.
Загальна площа: 280 кв.м
Висота стелі: 4,5 м
⚡ Потужність електроенергії: 30 кВт
Оснащений кран-балкою
Можливість заїзду фури прямо всередину
️ Перед ангаром є зручні паркомісця
Вигідне розташування та зручний доступ для транспорту роблять цей об’єкт чудовим варіантом для бізнесу.
Деталі та перегляд:
[телефон скрыт]
Пропозиція від агентства нерухомості.
25 000 грн/мес
125 грн/м²
Небесной Сотни ул. (Кіквідзе), 34
склад
200 м²
1 нед. назад
Оренда складського приміщення на вул. Небесної Сотні, 34
Пропонується в оренду окремо стояче складське приміщення загальною площею 200 м².
Об’єкт розташований у зручній локації з хорошим заїздом для транспорту.
Є рампа для зручного завантаження та розвантаження товару.
Територія закрита, що забезпечує додаткову безпеку.
Проведене світло, потужність — 10 кВт.
Ідеально підійде під склад, логістику або невелике виробництво
Вартість оренди: 25 000 грн/міс.

11 000 грн/мес
129 грн/м²
Соборна, 51
многофункциональное помещение
85 м²
1 нед. назад
Здам в оренду фасадну окрему будівлю.
Знаходиться біля Готелю Швейцарія.
Асфальтований доїзд ( від траси 30 м до приміщення ).
Обарів, вулиця Соборна 51.
Будівля з силікатної цегли,вікна металопластикові.
Поверх 1й.
Площа - 85м2.
Ширина воріт - 3м.
Висота воріт - 3 м.
Електрика,свердловина,санвузол на території.
Стоянка.
Відкритий майданчик для зварювання.
Склад для зберігання металоконструкцій.
Поруч громадський транспорт.
Ищите коммерческую недвижимость в Ровно по фильтрам

22 000 грн/мес
73 грн/м²
Соборна, 51
многофункциональное помещение
300 м²
1 нед. назад
Здам комерційне приміщення в оренду.
Знаходиться - Обарів,вулиця Соборна 51.
Поруч готель Швейцарія.
Асфальтований доїзд ( від траси 30м до приміщення ).
Поверх 1й.
Площа 300м2.
Будівля з силікатної цегли.
Комунікації: електрика, свердловина, санвузол на території.
Станок для декоративного гнуття металопрофілю та труб.
Поруч зупинка громадського транспорту.
10 000 грн/мес
111 грн/м²
Кулика і Гудачека ул. (Макарова), 10
многофункциональное помещение
90 м²
1 нед. назад
Оренда фасадного окремостоячого приміщення на Макарова
Здається в оренду окремостояче фасадне приміщення на короткий термін — до кінця червня (3 місяці). Ідеально підійде під склад, майстерню або тимчасове зберігання товару.
Площа: 90 м²
Опалення: електричне
Своя прилегла територія
Локація: вул. Макарова
Ціна: 10 000 грн + комунальні послуги
Деталі та перегляд:
[телефон скрыт]
26 500 грн/мес
196 грн/м²
Соборная ул., 181
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
135 м²
1 нед. назад
Здається в оренду приміщення поруч центру.
Підходить для виробництва або іншого формату
Є парковка.
Є додатковий вхід для з двору .
Потужність світла 50 кВт.
Пропозиція без комісії для орендаря.
Детальна інформація за телефоном
[телефон скрыт]Катерина

310 грн/мес
3 грн/м²
Княгиницького вул., 1
многофункциональное помещение
118 м²
1 нед. назад
Оренда Фасадного комерційного приміщення в центральній частині міста.
Вулиця Княгиницького 1.
Новобудова.
Площа 115 м2.
Поверх 2/2
Автономне опалення ( тепла зонована підлога,теплові насоси )
Потужність 25 кВт.
Планування : торгова площа - 107 м2,санвузол - 3 м2,душева - 3м2, кабінет - 6м2.
Кондиціонер.
Віджеонагнляд.
Автостоянка.
Ціна 350 грн./ 1м2

67 000 грн/мес
47 грн/м²
вул. Транспортна, 7
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1420 м²
2 нед. назад
Здам в оренду виробниче приміщення! Смт. Клевань 2. Склад - модуль. Загальна площа 1420 м.кв. Площа земельної ділянки 2,2 га. На все є право власності! Земельна ділянка приватизована! Великий запас потужності світла ! 380 Клв. Вже є 200 кіловат електроенергії + можна збільшити!!! Водопостачання! Водовідведення. Заїзд. Дорога ! Ворота. Повне забезпечення виробничого процесу! Розглядається оренда з правом викупу! Розглядається розтермінування! Асфальтований доїзд. На другому поверсі офісні приміщення. Також є столярні верстати ! Дуже міцна , металева конструкція з утепленням ! Утеплений всередині стіни скловатою ! Поруч ліс ! Місце супер!!! Пропозиція від агентства нерухомості Цитадель! Олекса...

3 000 грн/мес
484 грн/м²
Кулика і Гудачека ул. (Макарова), 2
склад
6 м²
2 нед. назад
Здається в оренду металевий контейнер для зберігання речей або будь-яких ваших потреб.
Локація: район авторинку, місто Рівне
Територія охороняється
Доступ: з 09:00 до 22:00
6.2 * 2.5 м2
Чудове рішення для зберігання інструментів, товару чи особистих речей. Зручний доїзд та вигідне розташування.
За деталями звертайтесь:
Агентство нерухомості RealBest
Інна Гринь 0️⃣6️⃣8️⃣9️⃣6️⃣9️⃣7️⃣4️⃣4️⃣1️⃣

70 000 грн/мес
49 грн/м²
вул. Центральна, 32а
многофункциональное помещение
1420 м²
3 нед. назад
Здам в оренду виробниче приміщення! Смт. Клевань 2. Склад - модуль. Загальна площа 1420 м.кв. Площа земельної ділянки 2,2 га. На все є право власності! Земельна ділянка приватизована ! Водопостачання! Електропостачання 10 Клв. Водовідведення. Заїзд. Дорога ! Повне забезпечення виробничого процесу! Висота до стелі більше 10 метрів! Можна встановити Кран балку! Асфальтований доїзд. На другому поверсі офісні приміщення. Дуже міцна , металева конструкція з утепленням ! Утеплений всередині стіни скловатою ! Поруч ліс ! Місце супер!!! Пропозиція від агентства нерухомості Цитадель! Олександр Євгенійович! Вартість 70000 грн. + К.П. Телефон [телефон скрыт]; [телефон скрыт]Олександр Євгенійович

6 000 грн/мес
167 грн/м²
Василя Червонія ул. (Гагаріна), 39
Відеотур
многофункциональное помещение
36 м²
3 нед. назад
Здається в оренду приміщення з новим ремонтом
Фото до ремонту!
Під офіс або виробництво чи інше використання , Площа - 42 м кв. з коридором
У бізнес-центрі на території Газотрона.
Світло та інтернет завжди є.
Дуже тепло, світло і комфортно.
Приємні та порядні сусіди.
Є кондиціонер.
Металеві броньовані двері.
Уже вільне, можна заїхати завтра.
Свіжий ремонт, відеоспостереження, внутрішній двір та стоянка,
дуже вдале розташування:
поруч зупинка, ТЦ, автостанція, 4 банки (Приват, А-Банк)
В районі ТЦ Чайка, Гагаріна 39.
Санвузол на поверсі.
На довготривалий час з можливістю викупу.
Оплата за перший і останній місяць,
Одноразова комісія АН
Телефонуйте! АН Real Best

40 000 грн/мес
200 грн/м²
Солов'їна, 1
склад
200 м²
3 нед. назад
Здам на довготривалу оренду овочесховище з професійним обладнанням.
Призначення - зберігання овочів,фруктів та ягід.
Вул.Соловʼїна 1А,траса Київ -Чоп,біля Квасилова з виїздом на трасу .
Відстань від Рівного - 5 км.
Асфальтований доїзд.
Велика територія,яка огороджена парканом та охороняється.
Комунікації: ел./ен. 40 кВт , три фази 230/380,свердловина,санвузол.
За додаткову оплату можлива оренда офісу.
Ціна 40000 грн./ 1 місяць + КП.

56 700 грн/мес
180 грн/м²
Сирка Ивана ул., 11
многофункциональное помещение
315 м²
3 нед. назад
Здається комерційне приміщення район Чайки
Ціна: 180 грн/м²
✔️Опалення ( економне)
✔️Територія: закрита, з великою парковкою
✔️Є підвальне приміщення
✅ Приміщення світле, сухе, просторе
✅ Зручна транспортна розв’язка
Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди

56 700 грн/мес
180 грн/м²
Ивана Сирко ул., 11
многофункциональное помещение
315 м²
3 нед. назад
Здається комерційне приміщення район Чайки
Ціна: 180 грн/м²
✔️Опалення ( економне)
✔️Територія: закрита, з великою парковкою
✔️Є підвальне приміщення
✅ Приміщення світле, сухе, просторе
✅ Зручна транспортна розв’язка
Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди

26 000 грн/мес
200 грн/м²
Гайдамацкая ул. (Марфи Струтинської), 21
многофункциональное помещение
130 м²
4 нед. назад
Здається в оренду комерційне приміщення / майстерня / бокс СТО у місті Рівне по вул. Гайдамацька, 21.
Приміщення розташоване на закритій території, що забезпечує безпеку та зручний доступ для роботи.
Загальна площа — 130 м².
Додатково є підсобне приміщення, яке можна використовувати під склад або інші потреби.
Висота стелі — 4 метри, що дозволяє комфортно працювати з великогабаритним обладнанням чи транспортом.
Приміщення обладнане:
– оглядовою ямою
– електропостачанням (3 фази)
– окремим лічильником
Ідеально підійде під СТО, виробництво, склад, майстерню або інший вид комерційної діяльності.
Вартість оренди — 26 000 грн/місяць (200 грн за м²).
Комісія агентства — 50%.