Топ объявлений Шепетовки

900 000 $
391 $/м²
Славутинська ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
2299 м²
сегодня
ПРОДАЖ УНІКАЛЬНОГО ПРОМИСЛОВО-МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ З ТЕРИТОРІЄЮ 9 ГЕКТАРІВ
На ринку комерційної нерухомості вкрай рідко з’являються об’єкти такого масштабу, функціоналу та інфраструктурного потенціалу.
До продажу пропонується цілісний майновий комплекс, розташований на повністю сформованій промисловій території площею 9 гектарів.
Це не просто набір будівель — це готова база для запуску великого виробництва, логістичного центру, складського вузла, агропереробного підприємства чи будь-якого іншого масштабного бізнес-проєкту.
Технічні та інфраструктурні характеристики:
▪️ Земельна ділянка — 9 га
Велика, правильної конфігурації, огороджена по периметру, з можливістю подальшого розвитку терит...

160 000 $
400 $/сот
Славутинська ул.
БЕЗ КОМИССИИ
промназначение
400 сот
вчера
ПРОДАЖ ПРОМИСЛОВОЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ 4 ГА З ПОТУЖНИМ ІНФРАСТРУКТУРНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ
До продажу пропонується земельна ділянка площею 4 гектари промислового призначення, яка ідеально підходить для розміщення виробничих, складських, логістичних або переробних потужностей.
Це готовий майданчик для запуску бізнесу з вигідним розташуванням, хорошою логістикою та всіма передумовами для масштабного промислового використання.
Основні характеристики:
✔️ Площа — 4 га
✔️ Цільове призначення — землі промисловості
✔️ Ділянка рівна, правильної форми, зручна для забудови та розміщення великогабаритних об’єктів.
✔️ Частково має тверде покриття, що значно спрощує початок експлуатації території.
✔️ Фасадне р...
95 000 грн/мес
792 грн/м²
Героїв Небесної Сотні пер. (Карла Маркса), 29
многофункциональное помещение
120 м²
2 нед. назад
Здам в оренду торгове,фасадне приміщення в Шепетівці, провулок Героїв Небесної Сотні.
Загальна площа 120м2
Світло 20Квт,
З ремонтом
Є місце під генератор
Ціна 95 тис.грн + комунальні
За деталями звертайтесь за номером телефону [телефон скрыт]Катерина
120 000 грн/мес
300 грн/м²
Героїв Небесної Сотні пер. (Карла Маркса), 29
многофункциональное помещение
400 м²
2 нед. назад
Шепетівка , провулок Героїв Небесної Сотні,
Другий поверх
площа 400м2
Ціна 120т грн./міс., + комунальні
З ремонтом
Світло 20Квт,
Є місце під генератор є.
Детальна інформація за телефоном
[телефон скрыт]

120 000 $
1 333 $/сот
Староконстантиновское шоссе, 40А
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
90 сот
3 нед. назад
90 СОТОК ЧИСТОГО ТРАФІКУ ТА ПЕРСПЕКТИВИ!
Це не просто земельна ділянка — це фундамент для нового мікрорайону або комерційного гіганта. Шепетівка — це залізничний та автомобільний вузол, а ця локація на Старокостянтинівському шосе — її головна артерія.
Шукаєте локацію, де не треба пояснювати покупцям, де це? Старокостянтинівське шосе, впритул до «Епіцентру» та автовокзалу. Це «місце сили», де кожен проїжджаючий — ваш потенційний клієнт або мешканець.
Масштаб: 90 соток. Тут поміститься все — від житлового кварталу (4–9 поверхів) до торгівельного центру. Хочете — будуйте багатоповерхівку з підземним паркінгом. Хочете — торговий хаб, садочок чи школу. Тут дозволено майже все.
Логістика: Транспор...
24 900 $
415 $/м²
8 Березня, 9
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
60 / 35 / 8 м²
2 этажа
3 сот
2 комнаты
1996 год постройки
4 нед. назад
Суттєва зміна ціни! Продаж *півбудинку* за ціною 1к квартири м. Шепетівка вул. 8 березня (центр) Хмельницька область.
Цегляний під плиткою, є кімната на 2-му поверсі. 60 м², 2 кімн.Кад.номер
6810700000:01:005:0165. Двоконтурний газовий котел, водяне опалення, вода в будинку. Житловий стан, меблі техніка. Прибудинкові споруди - сарай, кладова, погріб. Земля 3 сот, є кусок городу. Хороші сусіди.
💸 23 900$ без комісії для покупця + мінімальне оформлення. Додаткові питання та домовитися про показ 📩 [телефон скрыт]Наталія
АН Nika Realty

73 000 $
154 $/м²
вул. Короленка, 5
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
475 м²
1 мес. назад
Продаж торгівельно-виробниче приміщення в м.Шепетівка, вул.Короленка.
Складається з магазину площею 32 кв. м, кафе-бару площею 115.4 кв.м та виробничих приміщень площею 327.8 кв.м, загальна площа - 475,2 кв.м.
Основі переваги:
+ деякі виробничі приміщення обладнані морозильним обладнанням.
+ зручний під'їзд, хороше місце розташування
+ місця для паркування
+ високі стелі
+ хороша вентиляція
+ 2 входи і виходи
+ пожежна сигналізація
Можливе використовування під цех, магазин, оздоровчий центр, стоматологію тощо.
Доступна ціна за чудовий варіан...
Все новостройки