Самые популярные улицы города
Улицы Сум
Топ объявлений Сум
25 000 $
641 $/м²
Збройних Сил України ул. (Інтернаціоналістів), (Будинок 3)
1 комната
39 / 20 / 10 м²
этаж 7 из 16
2024 год постройки
вчера
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК « Айсберг 2». Новобудова.
Забудовник « Топаз».
Будинок введений в експлуатацію в 2024 році.
Площа квартири: Загальна 34м2, житлова кухня студія 20м2.
7-й поверх/ 16 -ти поверхового монолітного будинку.
Власна котельня на даху.
Міжкімнатні стіні з газобетону.
Висота стелі в квартирі 280 см.
Гарна інфраструктура.
Ціна : 25 000$
Бажаєте оглянути, телефонуйте домовимось про перегляд квартири.
28 000 $
583 $/м²
Харьковская ул., 3
єВідновлення
ТЦ "Мануфактура"
2 комнаты
48 / 28 / 8 м²
этаж 3 из 9
1985 год постройки
вчера
Квартира.
Продам 2-х комнатную квартиру улица Харьковская 3 ( напротив ТРЦ Мануфактура)
Площадь: 48/28/8
3 этаж
Не угловая, теплая
состояние: без ремонта ( частично стоят пластиковые окна, балкон застеклен, заменены пластиковые трубы, счётчики)
Документы к продаже готовы, прописанных нет.
Квартира продается через Агентство Недвижимости.
Просмотры бесплатно.
Звоните покажем в любое время.
42 000 $
700 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 47
2 комнаты
60 / 30 / 10 м²
этаж 3 из 10
2020 год постройки
2 дня назад
2х-кімнатна квартира | Новобудова 2020 р. | Автономне опалення | Під “Є ОСЕЛЯ”
м. Суми, пр-т Свободи (колишня Прокоф’єва)
Забудовник — ТОВ Федорченко
Будинок введений в експлуатацію у 2020 році.
Характеристики:
• Площа: 60 / 30 / 9,5 м²
• Поверх: 4 /10
• Квартира дуже тепла ( по всьому параметру зроблена система теплої підлоги)
• Автономне газове опалення (двоконтурний котел)
• Стан — мінімалізма, сучасна класика (в світлому стилі)
• Ліфт працює
Документи:
• 1 власник
• Ніхто не прописаний
• Документи готові до угоди
• Оформлення через нотаріуса
• Підходить під програми «Є ВІДНОВЛЕННЯ» та «Є ОСЕЛЯ»
Ціна: 42 000 $
В наявності є підвальне приміщення за 1000$.
Оформимо на Вас.
Показ у з...
80 000 $
1 026 $/м²
Академическая ул., 5
3 комнаты
78 / 50 / 15 м²
этаж 3 из 3
1970 год постройки
2 дня назад
Эксклюзивное предложение!
Продам 3-х комнатную квартиру в центре города Сумы.
Локация:
Переулок Академический, 5
(р-н Банковской академии).
Площадь квартиры: 78 м2.
Этаж 3.
Кирпичный дом, квартира не угловая.
Индивидуальное планирование.
В квартире сделан эксклюзивный авторский ремонт.
Стиль минимализма, современная классика.
Просторная кухня-студия 27 м2.
При продаже квартиры остается мебель и техника:
- вся мебель из натурального дерева
- духовой шкаф
- холодильник
- посудомоечная машина
- вытяжка
- варочная поверхность
- 2х контурный котел
- система кондиционирования
Высокие потолки 3+
Наличие гардеробной комнаты.
Квартира охраняемая + видеодомофон.
На этаже 2 кварти...
45 000 $
672 $/м²
Ивана Сирко ул. (Демʼяна Коротченка), 19
єВідновлення
9-й микрорайон
3 комнаты
67 / 38 / 8 м²
этаж 10 из 14
1987 год постройки
вчера
Эксклюзивное предложение!
Продам 3-х комнатную квартиру улица Ивана Сирка, город Сумы.
Локация:
(р-н озера Чеха).
Площадь квартиры: 67м2.
Этаж 10/14 кп
Кирпичный дом, квартира не угловая.
Индивидуальное планирование.
В квартире сделан капитальный ремонт.
Стиль минимализма, современная классика.
Просторная кухня 8м2.
При покупке квартиры остается мебель и техника:
- вся мебель из натурального дерева
- духовая шкаф
- холодильник
- посудомоечная машина
- вытяжка
- варочная поверхность
Квартира охраняемая + видеодомофон.
На этаже 4 квартиры.
Чистый подъезд.
Ухоженный двор и придомовая территория.
Центр 9 микрорайона .
1 владелец. Документы готовы.
Продажа квартир через агентст...
70 000 $
714 $/м²
Збройних Сил України ул. (Інтернаціоналістів), 1
3 комнаты
98 / 56 / 14 м²
этаж 6 из 10
2020 год постройки
2 дня назад
Продам 3 комн.квартиру в Новом доме ВСУ 1 ( бывшее Интернационалистов).
Автономное отопление (двухконтурный газовый котел).
Площадь квартиры: 98/56/14 м2, квартира находится на 5-м этаже.
В квартире сделан Евро- ремонт.
На все есть счетчики.
Квартира находится в одном из самых комфортных районов города, рядом: парк, озеро, торговый центр "Лавина", остановка транспорта, супермаркеты.
Дом в 2020 року введений в эксплуатацію , идеально подходить под программу: ипотека Є оселя
Квартира продается через агентство недвижимости.
Звоните , покажем в любое время.

40 000 $
833 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 30
2 комнаты
48 / 28 / 8 м²
этаж 8 из 9
сегодня
Є квартири просто для життя, а є ті, де з перших хвилин відчувається затишок. Саме така квартира зараз у продажу.
Світла, тепла та доглянута 2-кімнатна квартира на проспекті Свободи — місце, де комфортно жити і приємно відпочивати після насиченого дня.
8 поверх із 9 Панельний
Не кутова — тепла та тиха
Пластикові вікна
Замінені труби
Охайний житловий стан
Квартира дуже світла, з приємною атмосферою та гарною енергетикою. Тут все продумано для звичайного комфортного життя без зайвих витрат і термінових ремонтів.
Район, у який закохуєшся:
супермаркети та магазини поруч
зупинка транспорту біля будинку
дитячий садок
спортивні майданчики
зони відпочинку
річка та пляж у пішій доступно...
90 000 $
643 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 12/2
4 комнаты
140 / 72 / 25 м²
этаж 9 из 10
2013 год постройки
вчера
Продам 4х комнатную квартиру в Новом доме с капитальным ремонтом
Проспект Свободы ( р-н Еко-маркета, парковая зона ).
В квартире имеется все для комфортного проживания:
- Автономное отопление
- 3 плазменных телевизор
- интернет( Wi-fi).
+ 2 кладовки
Квартира продается через агентство недвижимости.
Просмотры БЕСПЛАТНО.
Стоимость: 90 000 дол.США

80 000 $
1 111 $/м²
Євгена Коростельова ул. (Кустовская), 20
3 комнаты
72 / 51 / 12 м²
этаж 3 из 13
сегодня
Шикарна, простора, комфортна квартира в самому центрі нашого міста!
Ексклюзив!
Площа: 72/51/12 м2, розташована на зручному 3-му поверсі.
Зроблений дизайнерський ремонт з урахуванням всіх потреб .
Вид з вікна - Неймовірний!
Світла, затишна, простора. Такий обʼєкт краще один раз відчути та побачити.
Продається ексклюзивно через агентство нерухомості «Проспект»
Телефонуйте, покажемо в зручний для вас час.
Меблі та техніку залишаємо за домовленістю із власником.

110 000 $
710 $/м²
Кондратьєвський пер. (Інститутський), 34
ПРЕМИУМ
Парк "Сказка"
3 комнаты
155 / 76 / 17 м²
этаж 7 из 8
2017 год постройки
сегодня
Продам чудову квартиру в центрі міста в елітному будинку над дитячим парком "Казка". Автономне газове опалення.
Квартира з сучасним дизайнерським ремонтом в якісній новобудові з найкращими в місті плануваннями.
З вікон квартири відкривається чудовий краєвид на центр міста і парк. Для відчуття комфорту чиста висота стелі складає 2,7 м.
В квартирі зроблено новий стильний і сучасний дизайнерський ремонт. Після ремонту ніхто не жив.
Планування:
1 рівень
- простора вітальня 29 м², кухня 17 м², лоджія з виходом в кухню і кімнату з чудовим видом на місто;
- санвузол 9 м²;
- передпокій з гардеробною 18 м².
2 рівень
- дві просторі спальні 20 і 27 м² з гардеробними ;
- санвузол 6 м²;
- лоджія 4 м...

22 000 $
733 $/м²
Курская ул., 123
1 комната
30 / 17 / 6 м²
этаж 4 из 5
сегодня
Вийшла в продаж 1к квартира в цегляному будинку, на 4 поверсі.
Локація : пр. Перемоги, поряд риночок, магазини, аптеки, тощо...Сам будинок розташований подалі від дороги, тихий двір, чистий під' їзд, в під' їзді замінені вікна на пластикові.
В квартирі замінені електропроводка , сантехніка, розводка труб.
Всі вікна, балконний блок і рама - металопластикові, якісні.
Зроблений 3 роки тому ремонт на кухні, санвузлі і коридорі.
Вам залишилось тільки навести " косметику" в кімнаті.
Працюємо, як з готівкою , так і по програмі
Є відновлення.
Цікаво? Дзвоніть! Покази по попередній домовленості.

23 000 $
767 $/м²
Заливная ул., 31
ПРЕМИУМ
10-й микрорайон
1 комната
30 / 15.4 / 6.6 м²
этаж 9 из 9
сегодня
Пропоную затишну 1 кімнатну квартиру
Тамбур на три квартири
Розвинена інфраструктура поряд:зупинка,магазини,школа,садок,зони відпочинку.
Є відновлення!
Перегляд в зручний час
Торг є

62 000 $
954 $/м²
Харьковская ул., 2/1
3 комнаты
65 / 40 / 9 м²
этаж 3 из 9
сегодня
Пропоную простору та світлу 3 кімнатну квартиру в центрі міста по вулиці Харківська(початок)
Зручний третій поверх
Цегляний будинок
Не кутова
Гарне планування та ремонт
Два балкони
Кухня 9 м2
Меблі техніка новим власникам
Розвинена інфраструктура ,все поряд
Є відновлення ,так!!
Запрошуємо на перегляд!!

103 000 $
896 $/м²
Казацкий просп., 111
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
115 / 40 / 28 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Продам сучасний новий будинок в елітному районі міста - Козацький проспект.
Загальна площа 115 м² + тераса.
Ділянка - 6 соток. Просторий двір - багато місця для парковки авто і відпочинку вашої сім'ї.
Будинок одноповерховий з сучасним ергономічним плануванням:
- кухня-студія, санвузол, 3 спальні, гардеробна, технічна кімнати, обладнане горище.
Будинок побудовано з газоблоку AEROC ecotherm 400 мм. D400 з підвищеним рівнем морозостійкості і енергоефективності.
Армопояс повний - на кожній стіні.
Якісне утеплення стелі - 200 мм. мінеральна вата підвищеної щільності.
Встановлені якісні преміальні вінка Salamander.
Будинок підключено до електромережі - 16 кВт. Газ проходить по вулиці. Підключе...
55 000 $
539 $/м²
Баранівська ул.
102 / 56 / 15 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
1978 год постройки
2 дня назад
Продам дом на Барановке.
Хорошее месторасположение,
идеальная транспортная развязка,
развитая инфраструктура.
Спокойная, тихая улица.
Свежий воздух, утренние пробежки и вечерние семейные прогулки, прекрасные закаты которыми, вы, сможете наслаждаться круглый год из собственной террасы. Здесь, в любое время года, вы, сможете найти себе отдых по душе.
Дом одноэтажный( полноценный),
Отдельностоящая кухня,
хозяйственные помещения.
Компактный и практичный:
56 метров + кухня 50 метров
3 спальни
1 санузел
кухня гостиная
гардеробная
навес на два авто
подвальное помещение, техническое помещение
видеонаблюдение и сигнализация
автономное отопление, своя скважина(вода, а тем более напор воды всегда е...

65 000 $
890 $/м²
ул.
єВідновлення
73 / 43 / 13 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
6 дней назад
Продається затишний будинок у районі Центральної міської лікарні
Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає комфорт, простір та зручне розташування.
Переваги будинку:
• простора світла зала
• 3 окремі кімнати
• 2 санвузли
• доглянутий житловий стан
• велика кухня та комфортне планування
Територія:
• ділянка 7 соток
• гараж
• сарай
• майстерня
• достатньо місця для відпочинку, саду чи дитячої зони
Зручне місце розташування:
• район Центральної міської лікарні
• поруч зупинка транспорту
• магазини
• церква
• усе необхідне — у пішій доступності
Будинок готовий до проживання та чекає на нових господарів.
Працюємо по програмі Є-відновлення, продаж через ваучер.