1
30 000 $
3 534
$/сот
пров. Середній
под застройку
8.49 сот
сегодня
9 мес. назад
34 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Продається земельна ділянка.
Призначення: для будівництва житлового будинка.
Загальна площа - 8,49соток
Є світло (20кВт)
Можлива врізка до газу.
Вулиця забудована.
Асфальт.
Р-н ринка Краснодонців
Призначення: для будівництва житлового будинка.
Загальна площа - 8,49соток
Є світло (20кВт)
Можлива врізка до газу.
Вулиця забудована.
Асфальт.
Р-н ринка Краснодонців
Детали
Земельный участок, Размером 8.49 соток. Назначение участка - Под застройку. Комиссия за услуги 2 %
История изменения цены
| 13.12.2025 | - 9 500 $ | 30 000 $ |
| 11.12.2025 | + 9 500 $ | 39 500 $ |
| 14.08.2025 | 30 000 $ |
Адрес
Участок
площадь
0.0849 га
cобственность
Приватна власність
использование
02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
категория
Землі житлової та громадської забудови
адрес
Закарпатська область, Ужгородський район, с. Баранинці, мкрн. Східний