Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Ужгорода
Топ объявлений Ужгорода

305 000 $
1 525 $/м²
Оноковская ул., 3
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
200 / 60 / 25 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2022 год постройки
сегодня
Без комісії 🏡 Продаж сучасного будинку з ремонтом | 200 м² | 5 соток
Пропонується до продажу стильний, повністю готовий до проживання будинок, введений в експлуатацію у 2022 році.
Будинок з якісним сучасним ремонтом 2022 року, робився для себе, у відмінному стані — заїжджай і живи без жодних вкладень.
🔹 Основні характеристики:
• Загальна площа — 200 м²
• Земельна ділянка — 5 соток
• 2 поверхи
• Гараж
• Простора тераса
• Професійний ландшафтний дизайн
• Будинок піднятий, виконана дренажна система
🏠 Планування:
1 поверх:
• Коридор
• Санвузол
• Кладова
• Спальня
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
2 поверх:
• 4 окремі спальні
🔧 Комунікації та технічне оснащення:
•...

450 000 $
1 977 $/м²
Північна ул.
ЭЛИТ
Буддийский храм
227.6 / 60 / 14.5 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж сучасного 2-поверхового будинку, БАМ
Переваги
• розташування ( поруч є продуктовий магазин та супермаркети, навчальні заклади, зручна транспортна розв'язка, кав'ярні та ресторани )
• опалення тепловий насос
• тепла підлога
• побудовано з термоблоку
• утеплення перліт (3см)
• зона BBQ
• встановлено сигналізацію та відеоспостереження
• камін
• простора тераса
• автоматичні ворота
Комплектація
• тепловий насос
• дренажна система з резервуаром 200 л
• бойлер 350 л
• септик з переливом
• центральне водопостачання
• резервуар для поливу саду
•...

125 000 $
933 $/м²
Попенка
134 / 54.8 / 29 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж 4-кімнатного дуплексу
Переваги
• розташування ( вул. Поненка, поряд є продуктові магазини та супермаркети, навчальні заклади, зручна транспортна розв'язка )
• опалення індивідуальне електричне
• балкон
• утеплення пінопластом
• побудований з керамоблоку
• тепла підлога
• 2 санвузли
• тераса
• панорамні вікна
• двір викладений бруківкою
• власний дворик
• закрита територія
Комплектація
• свердловина ( 27м )
• септик з переливом
• електроенергія ( 15 кіловат )
• розводка каналізації на першому поверсі
• стяжка
• штукатурка
• встановлені надійні вхідні двері
• встановлені якісні вікна
Продаж 4-кімнатного дуплексу. В плануванні 1 поверху передбачено: простора кухня-студія, суміжний сан...

140 000 $
1 400 $/м²
Короленко ул.
100 / 49 / 25 м²
3 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Можливо під єОселю чи єВідновлення!
Продаж котеджу "FOREST HOUSE" з чистовим ремонтом під меблі у престижному р-ні Червениці, поруч з центром міста Ужгорода.
Чудовий краєвид, свіже повітря (поруч ліс).
Здача в експлуатацію: 2 квартал 2024 року.
Загальна площа: 82.8 м², але по факту 100 м².
Котедж займає 2 поверхи, мансардне приміщення.
Власна ділянка: 1.2 сотки.
Планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, балкон, тераса.
Електричне опалення (підлогове).
Чистовий ремонт під меблі: пофарбовані стіни, декоративна штукатурка, облаштовано сходи, широкоформатна плитка у санвузлах, інсталяції.
Стіни цегляні (40 см), утеплені пінопластом (15 см).
Центральне водопостачання та каналі...

168 000 $
1 400 $/м²
Степана Разіна ул., 10
120 / 60 / 45 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж будинку з ремонтом, меблями, технікою та власним подвір'ям у тихому р-ні неподалік від ринку Краснодонців.
Зручне розташування: всього 7 хв. на авто до Центру.
Загальна площа: 120 м².
Планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, тераса, підвал (35 м²).
Ділянка: 6 соток.
Зроблений євроремонт, підвісні стелі, стильні люстри, якісна столярка.
Індивідуальне газове опалення (котел, батареї).
Вбудовані кухонні меблі та техніка (варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильовка, холодильник, витяжка).
У вітальні кутовий диван, обідній стіл та стільці, полиця, журнальний столик.
У двох спальнях наявні двоспальні ліжка з ортопедичними матрацами, тумби.
Два односпальні ліжка, тумб...

320 000 $
2 667 $/м²
Степана Фодора ул., 11Г
120 / 58 / 46 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж будинку з ремонтом, меблями, технікою та басейном у р-ні Садовому неподалік від Центру.
Загальна площа будинку: 120 м².
Ділянка: 6.34 сотки.
Планування: кухня-вітальня, 2 кімнати, санвузол, тераса.
Також на території є прибудова (під кухню/кімнату/невеличкий спортзал).
Цегляні стіни (38 см), якісне утеплення пінопластом (10 см).
Дах із металочерепиці, утеплений мінватою (20 см).
Комунікації: заведено 24 кВт світла, септик з переливом (8 куб.), свердловина на 36 метрів.
Повністю готовий фасад, облаштовано криту терасу.
Є каркасний басейн.
Всередині зроблено якісний євроремонт, добротна столярка, керамограніт, підвісні стелі з підсвіткою, декоративна штукатурка, дерев'яні пане...
120 000 $
923 $/м²
Тиха ул.
130 / 115 / 12 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж будинку м.Ужгород, вул.Тиха, поруч з 4 школою
Площа:130 кв.м.
3 кімнати: 2 з ремонтом, одна під ремонт, будинок потребує ремонту
3.45 соток землі!!
Газове отоплення! Центральні комунікаціі
На територіі є прибудова-сарай
Ціна: 120 000$
[телефон скрыт]Сюзанна
140 000 $
683 $/м²
Загорская ул.
205 / 160 / 25 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж будинку Закарпатська обл.м.Ужгород, вул.Загорська,
район Садовий
Площа: 205 кв.м.
10 соток землі!!
Більше 3-ох років у власності
Ціна: 140 000$
[телефон скрыт]Сюзанна Альянс

135 000 $
1 709 $/м²
Серебристая ул.
79 / 50 / 25 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
сегодня
У продажі таунхаус в Ужгороді, на БАМі, з євроремонтом, 79 м², кухня-студія, 0.5 сотки власної ділянки.
У будинку електричне опалення.
Приємна ціна під ключ - 1700$ за кв.м.
Продається разом з побутовою технікою та меблями. Є Wi-Fi. Безпекові характеристики: домофон, відеодомофон, кодовий замок, броньовані двері, паркан. Вікна панорамні, з видом на місто та двір.
Це ідеальний вибір для комфортного та стильного життя!
Номер оголошення на сайті компанії: SH-221-415-RE.
145 000 $
556 $/м²
Боженка
261 / 100 / 18 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
1993 год постройки
2 нед. назад
Продам будинок (незавершене будівництво) на 4 сотках землі в старій частині міста.
Цегла, перекриття - моноліт, є всі міські комунікації, поруч центру, до набережної 7-8 хв пішки.
Використовується тільки один поверх (спальня, вітальня, кухня з виходом на терасу, 2 с/в, передпокій), стан - житловий, є автономне газове опалення.
В цоколі є гараж, кімната відпочинку з каміном, госп.приміщення, де зберігається консервація, вино.
Більше інформації по телефону.
Ціна 145 000 у.о.
Планування:
Є цоколь, і два поверхи, використовувався завжди тільки один поверх, другий під ремонт.
185 000 $
394 $/м²
Павла Тичини ул.
єВідновлення
470 / 140 / 16 м²
3 этажа
8 сот
6 комнат и более
1990 год постройки
2 нед. назад
Продам просторий цегляний будинок у с. Доманинці (поруч з Ужгородом)
Будинок, який будували для себе. Капітальний. Надійний. І дуже зручний для великої родини або під інвестицію.
- 470 м² загальної площі
- 8 соток землі
- 3 повноцінні поверхи + підвал
Планування:
1 поверх:
– простора вітальня
– велика кухня
– окрема кімната
– санвузол з душовою
2 поверх:
– 3 спальні
– санвузол з ванною
3 поверх:
– велика спальня
– можливість облаштувати додаткові кімнати
Підвал (під усім будинком):
– гараж на 2 авто
– багато допоміжного простору
Додаткові переваги:
- два заїзди у двір
- автоматичні ворота
- окрема прибудова (кімната, кухня, санвузол) — ідеально для гостей або оренди
- підготовлена зона...

120 000 $
1 043 $/м²
Загорская ул., 180
ПРЕМИУМ
115 / 76 / 35 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж 1-поверхового будинку (американки) з готовим фасадом та облаштованою територією у р-ні Садовий неподалік від Центру.
Здача у 2025 році.
Загальна площа будинку: 115 м.кв.
Окрема ділянка: 3.5 соток.
Планування: кухня-вітальня з виходом на терасу, 3 кімнати, 2 санвузли, котельня, гардеробна, тераса.
Цегляні стіни, утеплені. Повністю готовий фасад.
Всередині чорнова штукатурка стін.
Індивідуальне електричне опалення.
Всі комунікації заведено.
Озеленення двору. Двір вимощений якісною бруківкою.
Огорожа. Облаштовано місце під авто.
Розвинений район неподалік центру міста, гарна озеленена місцевість. Поруч протікає річка Уж, знаходиться Боздоський парк, ліс та Чорні озера. У близь...

110 000 $
1 048 $/м²
Загорская ул.
105 / 50 / 15 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
сегодня
Переваги
• розташування ( поряд є продуктові магазини та супермаркети, навчальні заклади, зручна транспортна розв'язка )
• електроенергія
• розводка каналізації на першому поверсі
• стяжка
• штукатурка
• встановлені надійні вхідні двері
• встановлені якісні вікна
Продаж зблокованих американок в районі Садовий. В плануванні передбачено: 3 окремі спальні кімнати, простора кухня-вітальня, суміжний санвузол, гардероб та простора тераса. У будинку вже виконано стяжку підлоги та оштукатурено ст...

99 200 $
800 $/м²
Калиновського
ПРЕМИУМ
Греко-католический собор
124 / 50 / 17 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж 3-кімнатного таунхаусу
Підходить під єОселю
Переваги:
- розташування (навкруги приватний сектор, поруч активно забудовуються сусідні вулиці)
- інтернет
- свердловина 28м
- біосептик
- огорожа
- тепла підлога
- чистова стяжка
- розсувні двері на терасу
- колектор
Опис:
Продається таунхаус 124м2. На першому поверсі розташована кухня-вітальня з виходом на терасу, санвузол та господарське приміщення. На другому поверсі окремі спальні ,кожна з...

258 000 $
1 040 $/м²
Запоріжська
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
248 / 66 / 25 м²
3 этажа
1 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж ексклюзивного котеджу преміум класу HILLS RESIDENCE
Переваги
• розташування (затишний район поряд з лісом, доступна інфраструктура: продуктові магазини, навчальні заклади, кав'ярні та ресторани, зручна транспортна розв'язка )
• опалення індивідуальне електричне
• тепла підлога
• монолітна технологія будівництва
• утеплення мінеральною ватою
• дві тераси на 1-му та 3-му поверхах
• технічні приміщення
• підземний паркінг на 2-3 паркомісця
• 2 гардеробні
• зона BBQ
• закрита територія
• охорона та відеоспостереження
• дитячий майданчик
• панорамний краєвид на ліс
• ОСББ
Комплектація
• можливість встановлення сонячних панелей
• електроенергія 25 кВт
• свердловина ( 90 м ) для 4 будинків...

170 000 $
1 049 $/м²
провулок Тепличний
ПРЕМИУМ
Греко-католический собор
162 / 67 / 54 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
вчера
Продаж просторого 4-кімнатного таунхаусу
Є відеоогляд
Переваги
• розташування (поруч є розвинена інфраструктура, продуктові магазини та супермаркети, аптеки, зупинка транспорту та освітні заклади)
• озеленення території
Продаж просторого 4-кімнатного будинку. В будинку вже є розведена вода та каналізація, встановлені алюмінієві вікна та двері, фасад утеп...

125 000 $
862 $/м²
Осипенко ул.
ПРЕМИУМ
Греко-католический собор
145 / 80 / 30 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж 2-поверхового таунхаусу, Компотний район
Переваги
• розташування ( поруч є продуктові магазини та супермаркети, навчальні заклади, кав'ярні та ресторани, зручна транспортна розв'язка )
• опалення індивідуальне електричне
• тепла підлога
• панорамні вікна
• утеплення пінопластом
• висота стелі 3.2 м
• гараж
• балкон
• тераса
Комплектація
• свердловина ( 23-29м )
• біосептик
• електроенергія ( 16кВт ) заведена до дверей
• розведена сантехніка
• 8-камерні вікна
• дах утеплений мінеральною ватою
Продаж 2-поверхового таунхаусу. Будинок обладнаний теплою підлогою та панорамними вікнами, що наповнюють простір світлом. Утеплення пінопластом забезпечує енергоефективність, а мінеральна вата...

195 000 $
1 548 $/м²
Легоцкого ул.
126 / 96 / 30 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
4 дня назад
У продажі новий двоповерховий преміальний таунхаус у передмісті Ужгорода. Дизайнерський ремонт, техніка та меблі - під ключ.
- Естетика та затишок
Ваш майбутній дім — це простір з авторським дизайном, де кожен метр продуманий до дрібниць. Тут вже створено атмосферу тепла завдяки справжньому каміну, а ландшафтний дизайн на власній ділянці стане ідеальним місцем для ранкової кави на своїй терасі.
- Формат «Заходь та живи»
Вам не потрібно турбуватися про ремонт чи облаштування. Усе, що ви бачите, входить у ціну:
- Стильні та функціональні меблі.
- Повний комплект сучасної побутової техніки - від посудомийки до сушильної машини.
- Кліматичний контроль для вашого комфорту.
- Дві просторі га...

199 000 $
1 292 $/м²
Загорская ул., 98
154 / 45 / 35 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2022 год постройки
3 дня назад
Відчуйте справжню розкіш у кожній деталі цього котеджу площею 154 кв.м., розташованого лише за кілька хвилин від ТЦ Дастор, липової алеї та стадіону Авангард
Неперевершений дизайн та якість, які захоплюють з першого погляду:
Цей будинок створений з любов’ю до деталей. Дизайн-проєкт, розроблений професіоналами, використання лише найкращих матеріалів — все це створює атмосферу затишку та розкоші, яку не можна не відчути. Це місце, де Ви захочете проводити кожен день, кожну хвилину.
Ідеальне планування для Вашого комфорту:
3 окремі кімнати, де кожен знайде свій особистий простір.
Простора кухня-студія з острівцем — місце, де сім’я збирається разом, де гості захоплюються атмосферою, а кулінар...

200 000 $
1 429 $/м²
Загорская ул.
ПРЕМИУМ
140 / 50 / 28 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2024 год постройки
3 дня назад
Продається унікальний котедж площею 140 м² — сучасний, стильний і дуже продуманий. Це не типовий варіант “для продажу”. Цей будинок створювався з душею — для себе, з увагою до кожної дрібниці, з любов’ю до простору, де хочеться жити.
Тут усе — про комфорт. 4 окремі кімнати, простора кухня-вітальня, де легко зібратися всією родиною. Камін із системою розведення тепла — затишок і тепло відчувається в кожному кутку. Натуральні дубові сходи — краса, яка служитиме роками. Підлога — бельгійський вініл: виглядає стильно, служить довго.
Інженерія на рівні: котел з Wi-Fi-керуванням, кондиціонери теж “розумні”, дорога система очищення води (коштує $2000), бойлер Gorenje на 150 л, автоматичні ворота....
Все коттеджные городки