Фильтры
Продажа квартир в Ужгороде
501 объявление
- наибольшая площадь
501 объявление
- наибольшая площадь

130 000 $
2 902 $/м²
Легоцкого ул., 80
1 комната
45 / 17 / 19 м²
этаж 6 из 9
2025 год постройки
сегодня
🔥 Продаж квартири з дизайнерським ремонтом | Від власника
📍 Ужгород, Новий рн вул. Легоцького, 80 (ЖК Park Land)
Пропонується сучасна квартира площею 44 м², розташована на 6 поверсі 11 секції будинку з ліфтом.
✨ Планування:
простора кухня-студія, окрема спальня, гардероб, санвузол, балкон.
🏡 Переваги квартири:
• дизайнерський ремонт
• великоформатна плитка 2700×1200
• панорамні вікна
• вид у великий внутрішній двір-парк
• тепла підлога
• інтегрована тепла стіна в санвузлі замість рушникосушарки
• індивідуальне електроопалення
• електроенергія за лічильником
• бойлер
• частково укомплектована меблями та технікою
🏢 Будинок та територія:
• закрита територія
• цілодобова охорона
• консьєрж
• суч...

130 000 $
2 720 $/м²
Легоцкого ул., 80
1 комната
48 / 15 / 20 м²
этаж 7 из 9
2025 год постройки
сегодня
Приобрести квартиру в Ужгороде

142 000 $
2 478 $/м²
Ужгород, Легоцкого ул., 80
1 комната
57 / 20 / 30 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
сегодня

155 000 $
2 095 $/м²
Легоцкого ул., 80
ПРЕМИУМ
ЖК PARK LAND
2 комнаты
74 / 15 / 36 м²
этаж 5 из 9
2025 год постройки
сегодня
Продається квартира в ЖК Parkland — ідеальний варіант, щоб почати сімейне життя після весілля.
Площа квартири 74 м², 5 поверх із 9.
Планування дуже продумане: замість ще однієї кімнати тут зробили велику кухню-студію площею 36 м² та окрему спальню.
Це рішення приймали свідомо — квартира створювалась для комфортного життя удвох, з простором, світлом і відчуттям свободи.
При цьому планування легко трансформується: за потреби можна встановити скляну перегородку і відокремити ще одну повноцінну кімнату.
Тобто зараз — максимум комфорту для пари, на майбутнє — повноцінна сімейна квартира.
У квартирі є тепла підлога, встановлений кондиціонер, кухня повністю укомплектована всією необхідною тех...

72 000 $
1 846 $/м²
Ужгород, Собранецкая ул., 160
ПРЕМИУМ
ЖК Европейский квартал
1 комната
39 / 17 / 15 м²
этаж 8 из 8
2023 год постройки
сегодня
Продається стильна квартира в одному з найкомфортніших житлових комплексів міста — ЖК «Європейський Квартал»
Зручна локація — швидкий виїзд у напрямку словацького кордону та всього кілька хвилин на авто до центру міста.
Про комплекс:
• сучасний будинок з ліфтом
• доглянутий двір
• достатня кількість паркомісць
Поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, супермаркети, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту.
Квартира сучасна, затишна та чудово підходить як для власного проживання, так і для інвестиції — вже приносить стабільний дохід від оренди.
• Площа — 39 м²
• Поверх — 8/8
• Ціна — 75 000 $

78 000 $
2 294 $/м²
Загорская ул., (Будинок)
1 комната
34 / 10 / 12 м²
этаж 5 из 5
2026 год постройки
сегодня
Продається стильна однокімнатна квартира в Ужгород, житловий комплекс ЖК Загорський.
Квартира розташована на 5-му поверсі з 5 (є ліфт), загальна площа — 34 м². Це ідеальний варіант для тих, хто шукає компактне, але максимально продумане житло з якісним наповненням.
У квартирі виконаний дорогий дизайнерський ремонт із використанням преміальних матеріалів. Встановлена тепла водяна підлога, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. На підлозі — паркетна дошка, яка додає затишку та довговічності інтер’єру.
Всі меблі виготовлені під індивідуальне замовлення з використанням якісних матеріалів (HPL плита), фурнітура від Blum, продумана до дрібниць ергономіка простору. Сантехніка прихованого мо...

52 090 $
1 000 $/м²
Цветная ул. (Цвітна), 53-А
2 комнаты
52 / 23 / 16 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири у сучасній новобудові "Flower Residence" у р-ні Проспекту Свободи поруч з історичним центром міста. Поруч пл. Ш.Петефі, набережні, розвинена інфраструктура.
При повній оплаті вартість 900$ за м²!
Здача: 2 квартал 2027 року.
Загальна площа квартири: 52.09 м².
Знаходиться на 2-му поверсі з 9-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, 2 спальні, суміжний санвузол, балкон.
Будинок з цегли, утеплений.
Всередині квартири чорновий стан ремонту (штукатурка стін, стяжка підлоги), індивідуальне газове опалення.
Простір наповнюють світлом і теплом великі панорамні вікна.
Охайний під'їзд, озеленення території, паркінг.
Продаж здійснюється безпосередньо від забудовник...

38 300 $
1 000 $/м²
Цветная ул. (Цвітна), 53-А
1 комната
38 / 12 / 16 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири у сучасній новобудові "Flower Residence" у р-ні Проспекту Свободи поруч з історичним центром міста. Поруч пл. Ш.Петефі, набережні, розвинена інфраструктура.
При повній оплаті вартість 1000$ за м², при першому внеску 30% - 1150$ за м².
Здача: 2 квартал 2027 року.
Загальна площа квартири: 38.3 м².
Знаходиться на 2-му поверсі з 9-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
Будинок з цегли, утеплений.
Простір наповнюють світлом і теплом великі панорамні вікна.
Охайний під'їзд, озеленення території, паркінг.
Продаж здійс...
Ищите недвижимость в Ужгороде по фильтрам

180 000 $
2 813 $/м²
Ужгород, Легоцкого ул., 80
ПРЕМИУМ
ЖК PARK LAND
2 комнаты
64 / 30 / 20 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
сегодня
🔴Продаж 2-х кім.пентхаус🔴
ЖК PARK LAND,Ужгород вул.Легоцького
✔️64 м2 загальна площа
✔️2 окремі кімнати
✔️гардеробна
✔️Санвузол суміжний
✔️9/9 поверх
✔️тераса
Ціна 180 000$
📞[телефон скрыт]Олександра Тобіяш
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

69 900 $
1 748 $/м²
Ужгород, Загорская ул., (Будинок 1)
1 комната
40 / 10 / 15 м²
этаж 3 из 4
2024 год постройки
сегодня
Є відео-огляд.
Переваги
• Розташування (до центру 7 хвилин на авто, продуктові магазини та супермаркети, зупинка транспорту)
• Електрокотел та батареї
• Побутова техніка (холодильник, електро-плита, духова шафа)
• Меблі
Опис:
Продаж 1.5-кімнатної квартири в ЖК Садовий.
Житло має зручне планування: дві окремі кімнати, простора кухня та суміжний санвузол. Виконано сучасний авторський ремонт, встановлено електрокотел, батареї та систему «тепла підлога» по всій квартирі. Панора...

127 300 $
1 892 $/м²
Ужгород, Славянская ул., 23
1 комната
67 / 15 / 24 м²
этаж 2 из 9
сегодня
🔴Продаж 1.5 кімнатної квартири🔴
м.Ужгород,ЖК Будапешт
✔️67.3 загальна площа
✔️25кв м кухня
✔️2 пов.з 9
✔️електричне опалення
✔️ліфт
✔️закритий двір,дитячий майданчик
✔️набережна
Ціна 127300$
📞[телефон скрыт]Олександра
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

105 000 $
1 796 $/м²
Ужгород, Загорская ул., (Будинок 1)
2 комнаты
58 / 25 / 17 м²
этаж 2 из 4
2024 год постройки
2 дня назад
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Садовий
Є відеоогляд
Переваги
• розташування ( вул.Загорська, поряд є продуктові магазини, кав'ярні, зручна транспортна розв'язка )
• опалення індивідуальне електричне
• тепла підлога
• панорамні вікна
• 2 балкони
• стіни утеплені пінопластиролом
• гостьовий паркінг та гаражні бокси
• закрита територія
• дитячий майданчик
• монолітно-каркасна технологія будівництва
Комплектація
• дизайнерський ремонт
• повністю укомплектована кухня
• стіни посилені гіпсокартоном
• встановлено електрокотел
• встановлені батареї
• кондиціонери в 2 кімнатах
• меблі
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Садовий. В плануванні квартири передбачено простору кухню-вітальню з виходом н...

80 000 $
1 633 $/м²
Гленды ул., 14
1 комната
49 / 15 / 15 м²
этаж 9 из 9
2021 год постройки
3 дня назад
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Авангард
Переваги
• розташування ( поруч є парк, продуктові магазини та супермаркети, навчальні заклади, кав'ярні та ресторани, зручна транспортна розв'язка )
• видова ( на місто та парк, річку, поверх 8/9)
• якісні панорамні вікна
Продаж 1-кімнатної квартири з видом на річку та парк. В плануванні передбачено простору спальню кімнату, кухню з обідньою зоною, суміжний санвузол та балкон. В квартирі виконано якісний ремонт, кух...

42 766 $
1 030 $/м²
Собранецкая ул., 133
1 комната
42 / 11 / 19 м²
этаж 3 из 5
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Fly Town
Переваги:
• Розташування (вул. Собранецька 135, (ЖК Fly Town, лікарня, дитячий майданчик, магазини, супермаркети, ТРЦ, пекарня, ресторани, аптеки, транспортна зупинка)
• Індивідуальне газове опалення
• Територія закрита для авто та сторонніх
• Підземний паркінг з ліфтом
• Утеплення мінеральна вата 10см.
• Висота стелі 2.9 м
Комплектація:
•сантехнічні стояки
•чистова стяжка
•штукатурка всіх стін
•вікна панорамні
Житловий комплекс облаштований як закритий двір з окремою в’їзною алеєю, що забезпечує мешканцям безпеку та приватність. На території передбачено сучасний дитячий майданчик, а також зону відпочинку для дорослих, де можна комфортно провести...

38 451 $
1 050 $/м²
Парковий
1 комната
37 / 11 / 15 м²
этаж 3 из 8
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК “Лайт Парк” з власним басейном, гектаром парку та безперебійним живленням!
ЖК “ЛАЙТ ПАРК” знаходиться у найближчому передмісті Ужгорода (Минаї), але фактично зведена неподалік перехрестя вулиць 8 Березня та Легоцького у Новому р-ні міста. Жителям доступна вся міська інфраструктура: зупинки громадського транспорту, навчальні та медичні заклади, ТЦ VEGA та ТЦ Токіо, супермаркети, ринок, кавярні.
Здача у експлуатацію 4 квартал 2026 року.
Квартира площею 36.62 м знаходиться на 3-му поверсі із 8-ми.
Планування: кухня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
Переваги ЖК “ЛАЙТ ПАРК”:
-гектар паркової зони
-басейн для мешканців
-безперебійне живлення
-2-рівневий...
163 000 $
2 508 $/м²
Легоцкого ул., 80
2 комнаты
65 / 28 / 17 м²
этаж 2 из 9
2025 год постройки
сегодня
Продається 2 кімнатна квартира в жк Парк Ленд. 65 квадратних метрів загальної площі, розташована на другому поверсі.
Особливістю квартири є дизайнерський ремонт, виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Інтер’єр витриманий у гармонійних кольорах, що створює відчуття простору та затишку. Продумане освітлення підкреслює кожну зону, додаючи атмосферності.
Кухня обладнана вбудованою технікою, меблі підібрані зі смаком і максимально функціональні. У квартирі встановлено сучасні системи опалення та енергоефективні рішення.
2 окремі спальні кімнати з вбудованими шафами та туалетними столиками.
Житловий комплекс Park Land відомий своєю доглянутою територією, безпекою та зруч...

252 000 $
3 000 $/м²
Собранецкая ул., (Будинок)
2 комнаты
84 / 35 / 25 м²
этаж 3 из 4
2026 год постройки
сегодня
Продаж квартири в ЖК Сенк, вул. Собранецька | Бізнес-клас | Преміальний ремонт | 84 м²
💰 Ціна: 252 000 $ (3000 $/м²)
📍 Ужгород, вул. Собранецька | ЖК Сенк
Продається стильна квартира з преміальним ремонтом у ЖК SENK — сучасному будинку клубного типу бізнес-класу, що налічує лише 45 квартир. Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне житло преміум-рівня в Ужгороді або вигідну інвестицію в нерухомість.
Основні характеристики:
✔ Площа — 84 м²
✔ 3 поверх із 4
✔ Будинок клубного типу бізнес-класу
✔ Преміальний сучасний ремонт
✔ Повністю готова до проживання або здачі в оренду
Продумане планування:
— Простора кухня-студія 25 м² з якісними меблями та технікою
— Комфортні житлові кімнати
—...

114 500 $
2 500 $/м²
Вілмоша Ковача ул. (Белінського), (Будинок)
1 комната
46 / 25 / 18 м²
этаж 3 из 5
2 дня назад
🏡 Продаж сучасної 1-кімнатної квартири в Ужгороді
Пропонується стильна та затишна квартира у новобудові на вул. Вільмоша Ковача — ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції.
✨ Основні переваги:
• Площа — 45,8 м²
• Поверх — 3 із 5 (є ліфт)
• Новобудова з якісним будівництвом
• Квартира повністю укомплектована — нові меблі та техніка
• Продумане планування, багато світла та простору
• Зручна транспортна розв’язка
• Вся необхідна інфраструктура в пішій доступності
💰 Ціна: 114 500 $
📞 Телефон: [телефон скр...

115 000 $
2 212 $/м²
Бабяка ул., 1-Г
2 комнаты
52 / 25 / 22 м²
этаж 8 из 12
2024 год постройки
3 дня назад

71 500 $
1 932 $/м²
Еньковская ул., 23
1 комната
37 / 16 / 15 м²
этаж 3 из 4
2016 год постройки
6 дней назад
🔴 Продаж 1,5-кімнатної квартири в Ужгороді 🔴
📍 Ужгород, вул. Єнківська
✨ Затишна квартира з продуманим плануванням — чудовий варіант для комфортного проживання або вигідної інвестиції.
🏡 Характеристики:
✔️ Площа — 37 м²
✔️ 3 поверх із 5
✔️ Газове опалення
✔️ Переуступка
💰 Ціна — 71 500 $
📞[телефон скрыт]АЛЬЯНС - агентство нерухомості