Коттеджные городки Ужгорода, которые начинаются на "Т"
Топ объявлений Ужгорода

305 000 $
1 525 $/м²
Оноковская ул., 3
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
200 / 60 / 25 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2022 год постройки
сегодня
Без комісії 🏡 Продаж сучасного будинку з ремонтом | 200 м² | 5 соток
Пропонується до продажу стильний, повністю готовий до проживання будинок, введений в експлуатацію у 2022 році.
Будинок з якісним сучасним ремонтом 2022 року, робився для себе, у відмінному стані — заїжджай і живи без жодних вкладень.
🔹 Основні характеристики:
• Загальна площа — 200 м²
• Земельна ділянка — 5 соток
• 2 поверхи
• Гараж
• Простора тераса
• Професійний ландшафтний дизайн
• Будинок піднятий, виконана дренажна система
🏠 Планування:
1 поверх:
• Коридор
• Санвузол
• Кладова
• Спальня
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
2 поверх:
• 4 окремі спальні
🔧 Комунікації та технічне оснащення:
•...

140 000 $
1 400 $/м²
Короленко ул.
100 / 49 / 25 м²
3 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Можливо під єОселю чи єВідновлення!
Продаж котеджу "FOREST HOUSE" з чистовим ремонтом під меблі у престижному р-ні Червениці, поруч з центром міста Ужгорода.
Чудовий краєвид, свіже повітря (поруч ліс).
Здача в експлуатацію: 2 квартал 2024 року.
Загальна площа: 82.8 м², але по факту 100 м².
Котедж займає 2 поверхи, мансардне приміщення.
Власна ділянка: 1.2 сотки.
Планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, балкон, тераса.
Електричне опалення (підлогове).
Чистовий ремонт під меблі: пофарбовані стіни, декоративна штукатурка, облаштовано сходи, широкоформатна плитка у санвузлах, інсталяції.
Стіни цегляні (40 см), утеплені пінопластом (15 см).
Центральне водопостачання та каналі...

168 000 $
1 400 $/м²
Степана Разіна ул., 10
120 / 60 / 45 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж будинку з ремонтом, меблями, технікою та власним подвір'ям у тихому р-ні неподалік від ринку Краснодонців.
Зручне розташування: всього 7 хв. на авто до Центру.
Загальна площа: 120 м².
Планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, тераса, підвал (35 м²).
Ділянка: 6 соток.
Зроблений євроремонт, підвісні стелі, стильні люстри, якісна столярка.
Індивідуальне газове опалення (котел, батареї).
Вбудовані кухонні меблі та техніка (варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильовка, холодильник, витяжка).
У вітальні кутовий диван, обідній стіл та стільці, полиця, журнальний столик.
У двох спальнях наявні двоспальні ліжка з ортопедичними матрацами, тумби.
Два односпальні ліжка, тумб...

320 000 $
2 667 $/м²
Степана Фодора ул., 11Г
120 / 58 / 46 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж будинку з ремонтом, меблями, технікою та басейном у р-ні Садовому неподалік від Центру.
Загальна площа будинку: 120 м².
Ділянка: 6.34 сотки.
Планування: кухня-вітальня, 2 кімнати, санвузол, тераса.
Також на території є прибудова (під кухню/кімнату/невеличкий спортзал).
Цегляні стіни (38 см), якісне утеплення пінопластом (10 см).
Дах із металочерепиці, утеплений мінватою (20 см).
Комунікації: заведено 24 кВт світла, септик з переливом (8 куб.), свердловина на 36 метрів.
Повністю готовий фасад, облаштовано криту терасу.
Є каркасний басейн.
Всередині зроблено якісний євроремонт, добротна столярка, керамограніт, підвісні стелі з підсвіткою, декоративна штукатурка, дерев'яні пане...
120 000 $
923 $/м²
Тиха ул.
130 / 115 / 12 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
вчера
Продаж будинку м.Ужгород, вул.Тиха, поруч з 4 школою
Площа:130 кв.м.
3 кімнати: 2 з ремонтом, одна під ремонт, будинок потребує ремонту
3.45 соток землі!!
Газове отоплення! Центральні комунікаціі
На територіі є прибудова-сарай
Ціна: 120 000$
[телефон скрыт]Сюзанна
140 000 $
683 $/м²
Загорская ул.
205 / 160 / 25 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
вчера
Продаж будинку Закарпатська обл.м.Ужгород, вул.Загорська,
район Садовий
Площа: 205 кв.м.
10 соток землі!!
Більше 3-ох років у власності
Ціна: 140 000$
[телефон скрыт]Сюзанна Альянс
145 000 $
556 $/м²
Боженка
261 / 100 / 18 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
1993 год постройки
2 нед. назад
Продам будинок (незавершене будівництво) на 4 сотках землі в старій частині міста.
Цегла, перекриття - моноліт, є всі міські комунікації, поруч центру, до набережної 7-8 хв пішки.
Використовується тільки один поверх (спальня, вітальня, кухня з виходом на терасу, 2 с/в, передпокій), стан - житловий, є автономне газове опалення.
В цоколі є гараж, кімната відпочинку з каміном, госп.приміщення, де зберігається консервація, вино.
Більше інформації по телефону.
Ціна 145 000 у.о.
Планування:
Є цоколь, і два поверхи, використовувався завжди тільки один поверх, другий під ремонт.
185 000 $
394 $/м²
Павла Тичини ул.
єВідновлення
470 / 140 / 16 м²
3 этажа
8 сот
6 комнат и более
1990 год постройки
2 нед. назад
Продам просторий цегляний будинок у с. Доманинці (поруч з Ужгородом)
Будинок, який будували для себе. Капітальний. Надійний. І дуже зручний для великої родини або під інвестицію.
- 470 м² загальної площі
- 8 соток землі
- 3 повноцінні поверхи + підвал
Планування:
1 поверх:
– простора вітальня
– велика кухня
– окрема кімната
– санвузол з душовою
2 поверх:
– 3 спальні
– санвузол з ванною
3 поверх:
– велика спальня
– можливість облаштувати додаткові кімнати
Підвал (під усім будинком):
– гараж на 2 авто
– багато допоміжного простору
Додаткові переваги:
- два заїзди у двір
- автоматичні ворота
- окрема прибудова (кімната, кухня, санвузол) — ідеально для гостей або оренди
- підготовлена зона...

120 000 $
1 043 $/м²
Загорская ул., 180
ПРЕМИУМ
115 / 76 / 35 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж 1-поверхового будинку (американки) з готовим фасадом та облаштованою територією у р-ні Садовий неподалік від Центру.
Здача у 2025 році.
Загальна площа будинку: 115 м.кв.
Окрема ділянка: 3.5 соток.
Планування: кухня-вітальня з виходом на терасу, 3 кімнати, 2 санвузли, котельня, гардеробна, тераса.
Цегляні стіни, утеплені. Повністю готовий фасад.
Всередині чорнова штукатурка стін.
Індивідуальне електричне опалення.
Всі комунікації заведено.
Озеленення двору. Двір вимощений якісною бруківкою.
Огорожа. Облаштовано місце під авто.
Розвинений район неподалік центру міста, гарна озеленена місцевість. Поруч протікає річка Уж, знаходиться Боздоський парк, ліс та Чорні озера. У близь...

320 000 $
1 939 $/м²
Высокая ул.
ПРЕМИУМ
165 / 45 / 30 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2022 год постройки
сегодня
Продається просторий будинок у престижному районі неподалік центру міста, всього за 2 хвилини їзди. Цей будинок – ідеальне поєднання сучасного дизайну, якісних матеріалів та комфорту.
Основні характеристики:
Площа будинку: 165 м²
Земельна ділянка: 5 соток
На другому поверсі розташовані 3 окремі просторі кімнати, що забезпечать приватність та комфорт для кожного члена родини
Два сучасних санвузли, оформлених з використанням дорогих та надійних матеріалів
Дизайн та якість: Будинок побудований з використанням лише високоякісних матеріалів. Всі елементи ремонту виконані з увагою до деталей – від стін до стель. Дизайн інтер'єру продуманий до дрібниць, поєднуючи вишуканість і практичність. Кожна...

199 000 $
1 292 $/м²
Загорская ул., 98
154 / 45 / 35 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2022 год постройки
1 нед. назад
Відчуйте справжню розкіш у кожній деталі цього котеджу площею 154 кв.м., розташованого лише за кілька хвилин від ТЦ Дастор, липової алеї та стадіону Авангард
Неперевершений дизайн та якість, які захоплюють з першого погляду:
Цей будинок створений з любов’ю до деталей. Дизайн-проєкт, розроблений професіоналами, використання лише найкращих матеріалів — все це створює атмосферу затишку та розкоші, яку не можна не відчути. Це місце, де Ви захочете проводити кожен день, кожну хвилину.
Ідеальне планування для Вашого комфорту:
3 окремі кімнати, де кожен знайде свій особистий простір.
Простора кухня-студія з острівцем — місце, де сім’я збирається разом, де гості захоплюються атмосферою, а кулінар...

67 000 $
1 218 $/м²
Чернышевского ул., 2/1
55 / 40 / 6 м²
1 этаж
1 сот
2 комнаты
сегодня
Продаж будинку в центрі міста. Будинок 55 квадратних метрів, напів особняк. 2 окремі кімнати, санвузол, кухня звичайна. Потребує часткового ремонту. В будинку всі комунікації, в тому числі газове опалення. Чудова локація, затишна вулиця. Підійде як під інвестицію так і для власного проживання.

337 000 $
1 755 $/м²
Мисливський пер.
192 / 70 / 45 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж ексклюзивного котеджу поруч з центром міста Ужгород з панорамним видом на все місто та захід сонця. Будовано з дорогих матеріалів, моноліт, цегла, алюмінієві вікна висотою 6 метрів, 2 світло, чудові сусіди, гараж. Дорога вимощена бруківкою. Елітний район міста. Всередині розведено світло, всі центральні комунікації, фінішне оздоблення стін, авторський проект ремонту. Продаж від агенціх, 2 % комісія. Запис на перегляд за номером. Перегляд у зручний час.

125 000 $
1 202 $/м²
Підлипницька
БЕЗ КОМИССИИ
104 / 45 / 35 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж будинку у Підлипниках, гарний екологічний р-н біля каналу. Звідси до Центру усього 5 хвилин на авто.
Будинок окремий, тільки межує з іншим, є окрема стіна 38 см + 50 см пінопласт між будинками.
Загальна площа: 104 м².
Ділянка: 5 соток.
Будинок збудований з високоякісних матеріалів – цегла 38 см, 10 см утеплення пінопластом.
Планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, тераса.
Залита тераса, облаштована підсвітка, вихід із кухні та із спальні.
Газове індивідуальне опалення (котел).
Чорновий стан ремонту: штукатурка стін, стяжка підлоги.
Комунікації: світло розведено, облаштовано біосептик “Біотал”.
Відведене місце під камін.
Вакуумні вікна, міцні вхідні двері.
Повністю готовий фа...

185 000 $
881 $/м²
Охотничий
ПЕРЕУСТУПКА
Греко-католический собор
210 / 180 / 25 м²
2 этажа
4 комнаты
2 нед. назад
Продається таунхаус у центрі міста Ужгород, на Мисливському провулку. Цей 2-поверховий будинок площею 210 м² має кухню студію, гараж та власну ділянку 0.5 сотки. Відсутні внутрішні оздоблювальні роботи, тож ви можете зробити ремонт на свій смак.. Вікна будинку відкривають прекрасний вид на місто.
Не втрачайте можливості придбати цей затишний та просторий таунхаус у самому центрі міста!
Номер оголошення на сайті компанії: SH-222-928-RE.

250 000 $
880 $/м²
Гагарина ул. (Юрия Гагарина)
Відеотур
Дравци
284 / 65.6 / 17.5 м²
1 этаж
10 сот
4 комнаты
3 дня назад
код 286/24
В м.Ужгород пропонується на продаж одноповерховий будинок, побудовано з цегли. в будинку 4 кімнати, великий хол, загальна площа будинку 285 м кв, є підвал. Всі комунікації центральні, є газ. Гарний дубовий паркет, дах металочерепиця. Двір викладено бруківкою. Земельна ділянка 10 сот, по факту більше. В дворі є другий будинок, гостьовий, там є кухня, кімната, але його використовують на данний момент , як господарське приміщення та майстерню. Продається разом з меблями.

135 000 $
1 709 $/м²
Серебристая ул.
79 / 50 / 25 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
3 дня назад
У продажі таунхаус в Ужгороді, на БАМі, з євроремонтом, 79 м², кухня-студія, 0.5 сотки власної ділянки.
У будинку електричне опалення.
Приємна ціна під ключ - 1700$ за кв.м.
Продається разом з побутовою технікою та меблями. Є Wi-Fi. Безпекові характеристики: домофон, відеодомофон, кодовий замок, броньовані двері, паркан. Вікна панорамні, з видом на місто та двір.
Це ідеальний вибір для комфортного та стильного життя!
Номер оголошення на сайті компанії: SH-221-415-RE.

176 000 $
1 408 $/м²
Капушанская ул.
Відеотур
125 / 79 / 16 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2009 год постройки
3 дня назад
код 334/24
В пригороді м Ужгород, с.Сторожниця, продається гарний котедж з меблями, технікою на ділянці 7 сот. Побудований з цегли, утеплений пінопластом 10 см, дах - натуральна черепиця, комунікації септик, свердловина, є світло 3 фази, встановлена розетка для підзарядки авто, є газ. Будинок в хорошому стані, залишаються вмонтована кухня, посудомийна машина, техніка. Підлога ламнат та плитка, с/вузол суміжний. Опалення автономне газове, двухконтурний котел. Просторий гараж на 1-но авто, в"їздні ворота на автоматиці. На ділянці є прибудова - окремо стоячий будиночок. Опалюється - буржуйкою, використовувався як спортзал.
В будинку 4 кімнати, на першому поверсі - зал, кухня, с/...

170 000 $
796 $/м²
Заньковецкой ул., 111
213.5 / 97.9 / 19.3 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
3 дня назад
Продається будинок в Ужгороді.
Загальна площа -213,5м/кв
5 окремих кімнат.
2 санвузли.
Індивідуальне газове опалення.
Всі міські комунікації.

36 000 €
900 €/м²
Центральний пер., 112
40 / 17.5 / 8 м²
1 этаж
4 сот
2 комнаты
3 дня назад
Продається будинок в Ужгороді.
Загальна площа - 40м/кв.