84 400 $
1 096  $/м²
Загорская ул., (Будинок 10)
Комиссия 2$ ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення ЖК For Life
77 / 30 / 20 м²
этаж 7 из 9
Спец. проект
2024 год постройки
1 мес. назад
1 мес. назад
62 (сегодня 0, вчера 1)
Описание
🏢 Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові ЖК For Life, Ужгород — 77 м²

Продається простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі бізнес-класу ЖК For Life (м. Ужгород).

📐 Площа: 77 м²
🏗 Стан: без ремонту (після забудовника)
🏢 Тип будинку: новобудова
💰 Ціна: 84 400 $

Квартира має зручне планування, великі панорамні вікна та хороші можливості для перепланування під власний дизайн. Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції.

Переваги комплексу:

сучасна монолітно-каркасна технологія будівництва
закрита територія з відеонаглядом
підземний паркінг
дитячі майданчики та зони відпочинку
розвинена інфраструктура
зручне транспортне сполучення

📍 Хороше розташування в одному з перспективних районів міста.

Телефонуйте для деталей та огляду!
Детали
В квартире 2 комнаты, Тип будинку - Спец. проект. Есть балкон. Дом построен в 2024 году. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Количество санузлов: 2. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 2. Есть подземный паркинг, доступный как укрытие. Комиссия за услуги 2 $
АН ВНУк
Верифицированный профиль
2
Месяца опыта
7
Лет на сайте
Активных объявлений 17
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 38
Последний визит на сайт сегодня
Рекомендовать
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?