235 000 $
2 388  $/м²
Комиссия 2% ЖК PARK LAND
98.4 / 46.7 / 19.5 м²
этаж 5 из 9
Спец. проект
2025 год постройки
1 нед. назад
1 мес. назад
10 (сегодня 1, вчера 0)
Описание
✅Продаж 3-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом
ЖК Park Land, сектор №1✅

Площа — 98,4 м²
Поверх — 5 з 9

Простора та стильна квартира з панорамним видом на приватний сектор (Сторожниця). Перед вікнами не буде нових забудов, тому відкритий краєвид збережеться. Особливо красиві заходи сонця.

Квартира виконана у сучасному дизайнерському стилі з використанням якісних матеріалів.

У квартирі:
тепла підлога по всій площі
німецкий ламінат високої якості
європейська сантехніка
якісна електрика
сучасна душова
стильний паровий камін, виготовлений на замовлення
приховані двері
майстер-вимикач, можливість вимкнути світло у всій квартирі одним натисканням

Детали
В квартире 3 комнаты, Тип будинку - Спец. проект. Газа нет, кухонная плита электрическая. Есть балкон. В квартире есть Телевизор, Спутниковое ТВ, Подогрев полов, Кондиционер, Стиральная машина, Сушильная машина, Душевая кабина, Ванна, Холодильник, Микроволновка, Посудомойная машина, Сигнализация. Дом построен в 2025 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 3. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка, отделенная зона для выгула животных, двор без авто. Комиссия за услуги 2 %
В квартире есть
  • Телевизор
  • Спутниковое ТВ
  • Подогрев полов