Фильтры
Продажа домов в Ужгороде
62 объявления
- наибольшая площадь
62 объявления
- наибольшая площадь

125 000 $
933 $/м²
Попенка
134 / 55 / 29 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж 4-кімнатного дуплексу
Переваги
• розташування ( вул. Поненка, поряд є продуктові магазини та супермаркети, навчальні заклади, зручна транспортна розв'язка )
• опалення індивідуальне електричне
• балкон
• утеплення пінопластом
• побудований з керамоблоку
• тепла підлога
• 2 санвузли
• тераса
• панорамні вікна
• двір викладений бруківкою
• власний дворик
• закрита територія
Комплектація
• свердловина ( 27м )
• септик з переливом
• електроенергія ( 15 кіловат )
• розводка каналізації на першому поверсі
• стяжка
• штукатурка
• встановлені надійні вхідні двері
• встановлені якісні вікна
Продаж 4-кімнатного дуплексу. В плануванні 1 поверху передбачено: простора кухня-студія, суміжний сан...

172 000 $
1 691 $/м²
Довженка, 4
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
102 / 44 / 31 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонується до продажу вишуканий будинок-дуплекс площею 101,7 м² у престижній локації передмістя. Ідеальний баланс приватності, сучасного стилю та функціональності — створений для тих, хто цінує комфорт і якість життя.
Будинок повністю готовий до заселення: виконано дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів, продумано кожну деталь простору для максимального затишку та зручності.
Планування:
Раціонально організований простір включає:
• три окремі спальні кімнати;
• простору кухню-вітальню у форматі open space;
• два санвузли:
• повноцінна ванна кімната з ванною;
• окремий гостьовий санвузол;
• технічну кімнату (котельня/кладова);
• окрему кімнату під гардеробну;
• з...
Купить дом в Ужгороде

104 999 $
847 $/м²
с. Сторожница, Колоскова
ПРЕМИУМ
124 / 60 / 35 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
До продажу пропонується дуплекс у затишній частині Сторожниці.
Місце вражає красивими краєвидами та зеленою атмосферою.
Зручна локація — кілька хвилин автомобілем до вул. Капушанської в Новому районі, де зосереджена вся міська інфраструктура: ТЦ, супермаркети, школи та медичні установи.
Загальна площа котеджу: 124 м².
Ділянка: 2.3 сотки.
Планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, гардеробна.
Дуплекс побудований із цегли та зовні утеплений пінопластом (10 см). Технологія будівництва несучі стіни. Фасад буде повністю готовий.
Займає 2 поверхи, облаштовано сходи, всередині чорновий стан ремонту (цементно-піщана штукатурка стін), чистова стяжка підлоги на 1 та 2-му поверхах, шту...

130 000 $
1 092 $/м²
с. Сторожница, Йоврянська ул. (Гагарина)
ПРЕМИУМ
119 / 40 / 33 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж 3-кімнатного дуплексу
Переваги
• розташування (с.Сторожниця, поруч є продуктові магазини та супермаркети, навчальні заклади, кав'ярні, відділення пошти, зупинка транспорту)
• опалення індивідуальне газове
• стіни утеплені пінопластом ( 100мм )
• стеля утеплена мінеральною ватою ( 200мм )
• тепла підлога
• тераса (18м²)
• фальцева покрівля даху
• встановлені 6-камерні металопластикові вікна
• встановлено алюмінієві вхідні двері
Продаж зблокованої американки преміум-класу.
В плануванні будинку передбачено 3 окремі кімнати, простора кухня-студія, га...

185 000 $
1 480 $/м²
Довженка
125 / 44 / 12 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж 3-кімнатного дуплексу, Минай
Переваги:
• Розташування (вул. Довженка, поруч є магазини, кафе, ресторани,зручна транспортна розв'язка)
• Можливість придбати по Є-Оселі!
• Індивідуальне електро опалення
• Тепла підлога
• Панорамні вікна
• Керамоблок (38 см)
• Утеплення мін. ватою (стіни - 5 см, дах - 20 см)
• Світло (25 кВт)
• Інверторний кондиціонер
• Заведено оптоволокно
• 6-камерні вікна
Комплектація:
• Центральне водопостачання
• Септик з переливом
• Виходи на електромобілі (розетка)
• Металочерепиця
• Суміжний санвузол
Опис:
Продаж 3-кімнатного дуплексу, Минай. Будинок розташований у затишному районі з розвиненою інфраструктурою - поруч є магазини, кафе, ресторани та зручна тран...

105 000 $
850 $/м²
с. Сторожница, колоскова, 93
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
123 / 29 / 36 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ Продаж 2-поверхового дуплексу на етапі будівництва, Сторожниця
Переваги:
• Розташування (вул. Колоскова 93, кав'ярні, магазини, аптеки, садочки, школи, транспортні зупинки)
• Індивідуальне газове опалення
• Газ на ділянці
• Осбб
• 3 камерні вікна
• Дах (дерев'яне перекриття, утеплене перлітом 20см, покрівля)
• Утеплення (100см пінопласт)
Комплектація:
• Скважина (40м)
• Септик (очисна система)
• Перекриття між поверхами залізобетонне
• Між будинками дві стіни з утепленням
• Керапоблок (25см)
• Стрічковий фундамент
• Фундаментна плита
Опис:
Продаж 2-поверхового таунхаусу, вул. Колоскова. В плануванні першого поверху передбачено: велика кухня-вітальня, санвузол, гардероб, вих...

149 000 $
1 211 $/м²
Соловьиная ул., 13
БЕЗ КОМИССИИ
Греко-католический собор
123 / 50 / 30 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Ексклюзивний дуплекс із панорамним видом та лісом за 10 метрів
Пропонується до продажу сучасний дуплекс площею 123 м² на ділянці 2,5 сотки у неймовірно мальовничій локації — поруч ліс, чисте повітря та панорамні краєвиди.
Характеристики будинку:
• Центральна вода та каналізація
• Світло 15 кВт з можливістю збільшення
• Газ відсутній (ідеально під електроопалення / тепловий насос)
• 7-камерні енергоефективні вікна
• Дах — металопрофіль
• Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
• Утеплення даху — мінвата 20 см
• Цегляні внутрішні перегородки
• Закладений димохід під камін
• Зроблений дренаж
Переваги:
• Панорамний вигляд
• Ліс усього за 10 метрів
• Тиха, престижна локація
• Ідеальний варіант для...

80 000 $
500 $/м²
Стефаника ул., 111
160 / 60 / 40 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж котеджу в Ужгороді
Загальна площа - 160м/кв
На 1-му поверсі запланована велика кухня-хол, санвузол, комора.
На 2-му поверсі 3 житлові кімнати, санвузол.
Земельна ділянка - 3,5соток
Є біосептик
Вулиця забудована.
Підʼїзд до котеджу - асфальт.
Локація: р-н вул. Стефаника
Ищите недвижимость в Ужгороде по фильтрам
145 000 $
1 036 $/м²
с. Сторожница, Канальна
ПЕРЕУСТУПКА
140 / 80 / 20 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продається дуплекс вулиця Канальна, Сторожниця.
Загальна площа 140 кв.м, ділянка - 5 соток
Дуплекс цегляний .
Комунікації:свердловина каналізація септик , світло .
Дуплекс має зручне планування: кабінет, санвузол , велика кухня-студія на першому поверсі, на другому поверсі 4 спальні , ванна кімната ,задній двір.
Під сходами технічне приміщення.
Огляд за домовленістю

177 000 $
1 079 $/м²
Ярославська ул., 48
164 / 82 / 18 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
НЕ ВІДКРИВАЙ ЦЕ ОГОЛОШЕННЯ, якщо не готовий закохатися в дім з першого погляду
⠀
Уяви: ранок. Ти відкриваєш панорамні вікна, крізь які ллється м’яке сонце. На терасі вже чекає кава. Десь далі — ландшафт, який не потрібно уявляти, бо він твій. Кожна деталь продумана не для когось, а саме для тебе.
⠀
🔸 Твій новий дім — це не квадратні метри. Це 164 м² втіленої мрії.
⠀
Тут, у серці затишного району, в 500 метрах від міської лікарні та в хвилині від усього необхідного, стоїть дуплекс, створений з думкою про майбутнє.
⠀
📍 Шість соток приватності — зелений двір із ландшафтним дизайном, де кожен метр не просто земля, а простір для відпочинку, ігор, барбекю чи спокійного вечора з вином на свіжому по...

122 000 $
897 $/м²
с. Сторожница, Головна, 111
136 / 58 / 25 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
вчера
Продаються дуплекси в с.
Сторожниця.
Загальна площа - 135,9м/кв
Стіни - цегла, товщина - 50см.
Утеплення зовнішнє та стеля.
1-й поверх: кухня -вітальня, санвузол, коридор, сходова клітка.
2-й поверх: 3 окремі кімнати, гардероб, ванна кімната, вихід на горище.
Газове індивідульне опалення
Земельна ділянка - 2,5сотки. Є зелена зона та заїзд
для 2-3 авто.
Септик- біотал.
Ворота-автомат.
Є можливість завершення ремонту під ключ.
Ціна 122 000$
125 000 $
926 $/м²
Железнодорожная ул., 40
єОселя
135 / 80 / 20 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
вчера
Продається дуплекс . Збудований з цегли, утеплений фасад .
Площа 135 м, 2 сотки землі . Планування складає перший поверх :гараж, котельня , санвузол для гостей, кухня- студія з виходом на терасу.
Другий поверх: 4 окремі спальні, ванна кімната. Комунікації:каналізація септик, газ, електрика,центральний водопровід.
Можлива часткова розстрочка платежу.
Можливий продаж по програмі Єоселя.
Можливий ремонт під ключ.
Огляд за домовленістю

120 000 $
909 $/м²
Белорусская ул. (Білоруська)
єОселя
Совиное Гнездо
132 / 55 / 29 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
2 дня назад
Продається просторий дуплекс площею 132 м² з великою приватною ділянкою 3,3 сотки.
На відміну від стандартного таунхауса, ви отримуєте значно більше простору з боку будинку, де можна облаштувати зону відпочинку, барбекю, дитячий майданчик чи додаткове паркомісце. Увесь будинок оснащено системою теплої підлоги по всій площі, що забезпечує комфортне проживання цілий рік.
Стіни вже поштукатурені, встановлено паркан по периметру ділянки. Є власна свердловина, а також подвійний септик із переливом — це незалежність і економія на комунальних послугах. Планування зручне і функціональне: велика кухня-вітальня, три спальні, два санвузли, простора тераса.
Ціна 120 000$, як у багатьох таунхаусів,...

98 000 $
784 $/м²
Загорская ул.
єОселя
єВідновлення
125 / 40 / 28 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2 дня назад
Пропонується сучасний дуплекс площею 125 м² у затишному, перспективному мікрорайоні «Садовий».
Земельна ділянка: 4 сотки
Матеріал будівництва: цегла
Утеплення: пінопласт 10 см
Вікна: шестикамерні
Дах: двоскатний, утеплений, покриття – металочерепиця
Стан об'єкта:
Поштукатурені стіни Чистова стяжка підлоги Тепла підлога по всьому будинку Розведена сантехніка та електрика
Комунікації:
Електрика (три фази, 24 кВт) Скважина Септик із пере...

125 000 $
893 $/м²
Ужгород, Мінська
БЕЗ КОМИССИИ
Греко-католический собор
140 / 80 / 30 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продається дуплекс на стадії будівництва в м. Ужгород, мік. Садовий.
– Продаж від представника забудовника без комісії агентству.
Є можливість придбати в розтермінування платежу до здачі об’єкта в експлуатацію.
Також можна придбати даний об’єкт по державній програмі ( є- оселя).
Земельна ділянка 3.5 сот.
Площа будинку 140 м.кв.
Будівництво триває.
Здача будинку в експлуатацію 2-3 квартал 2026 р.
Характеристика будівництва:
– Зовні будинок буде побудований із цегли + утеплений 10 см пінопластом, вікна панорамні- шестикамерні, якісні сертифіковані вхідні двері.
– Всередині: будуть вимуровані перестінки та поштукатурені, розведена електрика та сантехніка, тепла підлога по всьому будинку,...
130 000 $
897 $/м²
Богомольца ул.
145 / 110 / 25 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
2026 год постройки
3 дня назад
Продаж дуплексу
Площа: 145 м²
Ділянка: 4,5 сотки
3 окремі кімнати
2 ванні кімнати
Велика гардеробна
Простора кухня-вітальня
Тепла підлога
Автоматичні ворота
Залита тераса
Подвір’я вимощене бруківкою
Ціна: 130 000$
Дуплекс на етапі завершення будівництва. Усі роботи будуть завершені у липні.
Є можливість переглянути вже готові аналогічні будинки

115 000 $
983 $/м²
с. Сторожница, Колискова
ПЕРЕУСТУПКА
КГ Green Estate
117 / 44 / 36 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продається дуплекс в ЖК Green Estate, с Сторожниця, вул. Колискова.
З/д- 2.8 сот.
Площа дуплексу 117 м.кв.
План:
– перший поверх: прихожа, котельня, санвузол, гардероб, кухня- вітальня з виходом на терасу.
-2 поверх: санвузол, дві окремі дитячі, спальня з виходом на балкон.
Характеристика будівництва:
– зовні будинок побудований з цегли + додатково утеплений пінопластом, вікна – енергозберігаючі, дах покритий металопрофілем та утеплений, якісні вхідні двері.
– всередині надається таке наповнення: газовий котел, тепла підлога по всьому будинку, чистова стяжка, розведена сантехніка з інсталяціями, стіни поштукатурені, заведений кабель без розводки.
Подвір’я закрите парканом, встановлена ка...

149 000 $
1 211 $/м²
Соловʼїна ул., 13
123 / 90 / 30 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
5 дней назад
Продам 2-поверховий дуплекс
149 000 $ 1 211 $ м² | 3 кімн. | 123/50 м² | 2.50 сот.
БАМ, Солов'їна вул., 13, Ужгород
Продаж дуплексу , Червениця , БАМ , видовий котедж