Самые популярные улицы города
Улицы Верхнеднепровска
Топ объявлений Верхнеднепровска
16 498 $
402 $/м²
Кам'янська ул., 206
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
41 / 23 / 12 м²
этаж 3 из 5
2 нед. назад
Стильна 1-кімнатна квартира з новим ремонтом та готовністю до заселення
Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира на комфортному 3 поверсі 5-поверхового будинку — оптимальний варіант як для життя, так і для інвестиції.
Квартира з новим євроремонтом, виконаним у сучасному стилі — світлий простір, продумане зонування та відчуття комфорту з перших хвилин.
Повністю укомплектована меблями та технікою: холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, електроплита, телевізор
З новим розкладним диваном та журнальним столом
Передбачена окрема зона, яку легко трансформувати у гардеробну або компактний робочий кабінет — ідеально для сучасного ритму життя.
— електричне опалення (контроль в...
30 000 $
182 $/м²
Кам'янська ул., 27/2
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
164.9 м²
вчера
Комерційний простір, який працює на ваш статус та прибуток.
місто Верхньодніпровськ
Це не просто складське приміщення, а три окремі локації які надають можливість розвиватися відразу в декількох напрямках.
Локація 1- загальна площа 92,4 м кв
Основна будівля складається з 2 кімнат загальною площею 50,8 м кв
Підвал площею 32,4 м кв, який можна використовувати і як бомбосховище і облаштувати зону прийому їжі та відпочинку або ж як додаткове приміщення для зберігання матеріалів
Комунікації - електрика 360 кВт
Стіни шлакоблок
Підлога бетон
Покрівля рубероід
Металопластикові вікна
Залізні вхідні двері
Земельна ділянка 0,0565 га в оренді
Локація 2 - однокімнатне приміщення загальною площ...
55 000 $
120 $/м²
Ломоносова ул., 34-Г
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
456.7 м²
2 дня назад
У приватній власності земельна ділянка площею 4791 м² та приміщення 456,7 м², що чудово підходить для:
— логістичного або складського комплексу
— виробництва чи СТО
— аграрного бізнесу
— бази спецтехніки або будівельної компанії
— торгово-складського комплексу
— автосалону, автомийки чи сервісного центру
Велика площа території дозволяє організувати зручний заїзд великогабаритного транспорту, парковку, зони зберігання або розширення бізнесу.
Характеристики об’єкта:
— Загальна площа: 456,7 м²
— склад 1 ( шлакоблок) - 93,0 м кв
Офісне приміщення (цегла) - 42,4 кв м з сучасним ремонтом, повністю мебльоване. Є камін, зона відпочинку
Санвузол та ванна кімната
Підвал -33,2 м кв
Склад 3 - 15,4 м...
17 000 $
266 $/м²
Яблоневая ул. (Петровського), 143-А
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
3 комнаты
64 / 50 / 8 м²
этаж 3 из 9
2000 год постройки
сегодня
Документи готові до продажу, якщо цікаво дзвоніть ! Всі питання по телефону, торг є реальному покупцю
Я власник
11 000 $
314 $/м²
Машиностроителей ул. (Комсомольська), 12
єВідновлення
35 / 18 / 16 м²
1 этаж
2 сот
1 комната
1 нед. назад
Продам часть дома, для одного или двух человек, есть ванная в доме, унитаз нужно установить.
Подключина стиралка, есть мебель и техника. Чистый и ухоженный дом и двор.
Большой гараж, хоз постройки.
Расположен не далеко от центра и набережной.
12 500 $
417 $/м²
Авраменко ул., 41
єВідновлення
30 / 20 / 6 м²
1 этаж
2 сот
2 комнаты
1960 год постройки
1 нед. назад
Продам часть дома, места для машины нет, гаража нет, все удобства в доме есть, остаётся мебель. Хорошее расположение.
Просмотры по договоре
Есть видео обзор.
15 000 $
275 $/м²
Уютная ул. (Пионерская), 18
єОселя
54.5 / 48 / 6 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
1 мес. назад
✨ Продається затишний будинок
м. Верхньодніпровськ
Дніпропетровська область
Кам’янський район
вул.Затишна
Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт, простір та власний затишок
Про будинок:
4 кімнати, загальна площа 54,5 м²
Газове опалення та газова колонка
Ванна та туалет
Літня кухня з газом – ідеальне місце для кулінарних експериментів та сімейних обідів
Меблі залишаються, можна одразу заїжджати
Можливий продаж по СЕРТИФІКАТУ Є-Відновлення ‼️
🌿 Ділянка та господарство:
Земля 5 соток
Огород, сарай та колодязь
Місце під 2 автомобілі
Шиферний дах та навіс для відпочинку на свіжому повітрі
🏫 Локація:
В пішій доступності школа, дитячий садок, магазини – все необхідне для к...
14 000 $
222 $/м²
смт Радуга
єОселя
63 / 53 / 5 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
1 мес. назад
🏡Продається двоповерховий житловий будинок із земельною ділянкою
м. Верхньодніпровськ
Дніпропетровська обл.
Це чудовий варіант для тих, хто мріє про власний простір біля річки, з комфортом та автономністю. Будинок повністю житловий, розташований у мальовничому місці неподалік санаторію «Славутич» — усього 200 метрів до Дніпра.
📐 Характеристики:
63кв.м. 3 кімнати
• Двоповерховий житловий будинок
• Земельна ділянка з кадастровим номером
• Повний пакет документів (2024–2025 рр.), продаж із переоформленням
• Водопостачання — власна свердловина
• Каналізація — септик
• Електроенергія заведена
• Опалення — піч “Булер’ян” (дрова)
• Санвузол суміжний, бойлер на 50 л
• Кухня з газовою плитою...
37 500 $
487 $/м²
Титова, 1
єВідновлення
4 комнаты
77 / 58 / 12 м²
этаж 5 из 5
1 мес. назад
🏡 Продам 4-кімнатну квартиру
м. Верхньодніпровськ
Дніпропетровська обл.
вул. Титова
🛏 4 кімнати
🏢 5 поверх із 5
🔧 Дах НЕ ТЕЧЕ — повністю замінений 3 роки тому
📐 Загальна площа: 77 м²
🍽 Кухня: 12 м²
🛁 Ванна та туалет — окремо
📊 Всі лічильники нові (газ, світло, вода)
Залишається в квартирі:
✔️ Кондиціонер ❄️
✔️ Холодильник
✔️ Кухонні меблі
✔️ Мікрохвильова піч
✔️ Пральна машина
✔️ Усе, що є на фото
💳 Можливий продаж за Сертифікатом «Є-Відновлення» ‼️‼️‼️
Квартира готова до заселення, без додаткових вкладень
Ціна 39 500$
"АН...
47 000 $
247 $/м²
Молодёжная ул., 9
єВідновлення
190 / 90 / 12 м²
3 этажа
8 сот
5 комнат
1984 год постройки
1 мес. назад
Продам большой дом!
Два этажа и большой чердак.
Есть просторный гараж с ямой 5*7, хоз постройки, 8 соток приватизированой земли.
Дом 180м2, 5 раздельных комнат, большой балкон.
Окна частично заменены, трубы везде поменяны на пластик.
В дом подведены три фазы. Газовое отопление, камин .
Дом возле набережной, в 2 минутах от реки .
Расположен в Верхнеднепровске Днепропетровская область.
Дорога к дому хорошая.
Записывайтесь на просмотр .
Есть видеообзор.
Возможна продажа по программе є - відновлення
54 000 $
270 $/м²
Глинки, 1
200 / 160 / 8 м²
3 этажа
8 сот
6 комнат и более
1 мес. назад
Великий будинок, для великої родини.
Утеплений , два види опалення, зручності в будинку, є гараж, погріб, подвал.
Недалеко школа, садок, магазин, автостанція.
Все улицы