Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Верхньодніпровська
Топ оголошень Верхньодніпровська
16 498 $
402 $/м²
Кам'янська вул., 206
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
41 / 23 / 12 м²
поверх 3 з 5
2 тиж. тому
Стильна 1-кімнатна квартира з новим ремонтом та готовністю до заселення
Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира на комфортному 3 поверсі 5-поверхового будинку — оптимальний варіант як для життя, так і для інвестиції.
Квартира з новим євроремонтом, виконаним у сучасному стилі — світлий простір, продумане зонування та відчуття комфорту з перших хвилин.
Повністю укомплектована меблями та технікою: холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, електроплита, телевізор
З новим розкладним диваном та журнальним столом
Передбачена окрема зона, яку легко трансформувати у гардеробну або компактний робочий кабінет — ідеально для сучасного ритму життя.
— електричне опалення (контроль в...
30 000 $
182 $/м²
Кам'янська вул., 27/2
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
165 м²
6 днів тому
Комерційний простір, який працює на ваш статус та прибуток.
місто Верхньодніпровськ
Це не просто складське приміщення, а три окремі локації які надають можливість розвиватися відразу в декількох напрямках.
Локація 1- загальна площа 92,4 м кв
Основна будівля складається з 2 кімнат загальною площею 50,8 м кв
Підвал площею 32,4 м кв, який можна використовувати і як бомбосховище і облаштувати зону прийому їжі та відпочинку або ж як додаткове приміщення для зберігання матеріалів
Комунікації - електрика 360 кВт
Стіни шлакоблок
Підлога бетон
Покрівля рубероід
Металопластикові вікна
Залізні вхідні двері
Земельна ділянка 0,0565 га в оренді
Локація 2 - однокімнатне приміщення загальною площ...
55 000 $
120 $/м²
Ломоносова вул., 34-Г
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
457 м²
1 тиж. тому
У приватній власності земельна ділянка площею 4791 м² та приміщення 456,7 м², що чудово підходить для:
— логістичного або складського комплексу
— виробництва чи СТО
— аграрного бізнесу
— бази спецтехніки або будівельної компанії
— торгово-складського комплексу
— автосалону, автомийки чи сервісного центру
Велика площа території дозволяє організувати зручний заїзд великогабаритного транспорту, парковку, зони зберігання або розширення бізнесу.
Характеристики об’єкта:
— Загальна площа: 456,7 м²
— склад 1 ( шлакоблок) - 93,0 м кв
Офісне приміщення (цегла) - 42,4 кв м з сучасним ремонтом, повністю мебльоване. Є камін, зона відпочинку
Санвузол та ванна кімната
Підвал -33,2 м кв
Склад 3 - 15,4 м...
10 500 $
132 $/м²
Яблунева вул. (Петровського), 2
БЕЗ КОМІСІЇ
4 кімнати
79 / 61 / 6 м²
поверх 1 з 1
1974 рік побудови
сьогодні
Якщо не хочете переплачувати за чужий ремонт, тоді варто подивится цей будинок...
🏡 ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БУДИНКУ
📐 Загальна площа будинку: 79,3 м²
🌿 Площа земельної ділянки: 6 соток
🛏 Кількість кімнат:4
📍🏗 Поверховість:1 житловий, 2 поверх підготовлений під мансард
🛁 Санвузол: суміжний
🍽 Кухня:6 м²
🔥 Опалення: газове
💧 Комунікації: вода, газ, електрика
📍🌳 Ділянка: рівна, є господарські споруди
🏚 Стан будинку: під ремонт
🪟 Матеріал будинку: цегла
🛋
📍 Інфраструктура поруч: магазин, центр міста
📞 Деталі та перегляд: за телефоном [телефон приховано]
2 000 $
80 $/м²
Кам'янська вул., 10
багатофункціональне приміщення
25 м²
вчора
Пропоную сучасний та функціональний модульний павільйон, який стане повноцінним робочим простором для будь-якого виду діяльності. Об’єкт у відмінному стані, готовий до експлуатації з першого дня.
Характеристики:
Розміри: довжина 6,2 м, ширина 3,2 м, висота 2,7 м
Конструкція: міцний металевий каркас, зовнішня обшивка — алюмінієві панелі
Планування: 2 окремі кімнати — простора торговельна зона та ізольоване складське приміщення. Санвузол з мийкою та можливістю встановити унітаз
Переваги:
Акуратний вигляд — підкреслить професійність вашого бізнесу
Універсальний: ідеальний для магазину, пункту видачі, майстерні чи сервісу
Можливість монтажу та переміщення
Підготовлений до роботи — заходь і поч...
17 000 $
266 $/м²
Яблунева вул. (Петровського), 143-А
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
3 кімнати
64 / 50 / 8 м²
поверх 3 з 9
2000 рік побудови
4 дні тому
Документи готові до продажу, якщо цікаво дзвоніть ! Всі питання по телефону, торг є реальному покупцю
Я власник
11 000 $
314 $/м²
Машинобудівників вул. (Комсомольська), 12
єВідновлення
35 / 18 / 16 м²
1 поверх
2 сот
1 кімната
1 тиж. тому
Продам частину будинку, для однієї або двох осіб, є ванна в будинку, унітаз потрібно встановити.
Підключена пральна машина, є меблі та техніка. Чистий і доглянутий будинок та подвір'я.
Великий гараж, господарські будівлі.
Розташований недалеко від центру та набережної.
12 500 $
417 $/м²
Авраменка вул., 41
єВідновлення
30 / 20 / 6 м²
1 поверх
2 сот
2 кімнати
1960 рік побудови
1 тиж. тому
Продам частину будинку, місця для машини немає, гаража немає, усі зручності в будинку є, залишаються меблі. Гарне розташування.
Перегляди за домовленістю.
Є відеоогляд.
15 000 $
275 $/м²
Затишна вул. (Піонерська), 18
єОселя
54.5 / 48 / 6 м²
1 поверх
5 сот
4 кімнати
1 міс. тому
✨ Продається затишний будинок
м. Верхньодніпровськ
Дніпропетровська область
Кам’янський район
вул.Затишна
Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт, простір та власний затишок
Про будинок:
4 кімнати, загальна площа 54,5 м²
Газове опалення та газова колонка
Ванна та туалет
Літня кухня з газом – ідеальне місце для кулінарних експериментів та сімейних обідів
Меблі залишаються, можна одразу заїжджати
Можливий продаж по СЕРТИФІКАТУ Є-Відновлення ‼️
🌿 Ділянка та господарство:
Земля 5 соток
Огород, сарай та колодязь
Місце під 2 автомобілі
Шиферний дах та навіс для відпочинку на свіжому повітрі
🏫 Локація:
В пішій доступності школа, дитячий садок, магазини – все необхідне для к...
14 000 $
222 $/м²
смт Радуга
єОселя
63 / 53 / 5 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
1 міс. тому
🏡Продається двоповерховий житловий будинок із земельною ділянкою
м. Верхньодніпровськ
Дніпропетровська обл.
Це чудовий варіант для тих, хто мріє про власний простір біля річки, з комфортом та автономністю. Будинок повністю житловий, розташований у мальовничому місці неподалік санаторію «Славутич» — усього 200 метрів до Дніпра.
📐 Характеристики:
63кв.м. 3 кімнати
• Двоповерховий житловий будинок
• Земельна ділянка з кадастровим номером
• Повний пакет документів (2024–2025 рр.), продаж із переоформленням
• Водопостачання — власна свердловина
• Каналізація — септик
• Електроенергія заведена
• Опалення — піч “Булер’ян” (дрова)
• Санвузол суміжний, бойлер на 50 л
• Кухня з газовою плитою...
37 500 $
487 $/м²
Титова, 1
єВідновлення
4 кімнати
77 / 58 / 12 м²
поверх 5 з 5
1 міс. тому
🏡 Продам 4-кімнатну квартиру
м. Верхньодніпровськ
Дніпропетровська обл.
вул. Титова
🛏 4 кімнати
🏢 5 поверх із 5
🔧 Дах НЕ ТЕЧЕ — повністю замінений 3 роки тому
📐 Загальна площа: 77 м²
🍽 Кухня: 12 м²
🛁 Ванна та туалет — окремо
📊 Всі лічильники нові (газ, світло, вода)
Залишається в квартирі:
✔️ Кондиціонер ❄️
✔️ Холодильник
✔️ Кухонні меблі
✔️ Мікрохвильова піч
✔️ Пральна машина
✔️ Усе, що є на фото
💳 Можливий продаж за Сертифікатом «Є-Відновлення» ‼️‼️‼️
Квартира готова до заселення, без додаткових вкладень
Ціна 39 500$
"АН...
47 000 $
247 $/м²
Молодіжна вул., 9
єВідновлення
190 / 90 / 12 м²
3 поверхи
8 сот
5 кімнат
1984 рік побудови
1 міс. тому
Продам великий будинок!
Два поверхи та велике горище.
Є просторий гараж із ямою 5*7, госпбудівлі, 8 соток приватизованої землі.
Будинок 180 м², 5 роздільних кімнат, великий балкон.
Вікна частково замінені, труби всюди змінені на пластикові.
У будинок підведено три фази. Газове опалення, камін.
Будинок біля набережної, за 2 хвилини від річки.
Розташований у Верхньодніпровську Дніпропетровської області.
Дорога до будинку хороша.
Записуйтеся на перегляд.
Є відеоогляд.
Можливий продаж за програмою «єВідновлення».
54 000 $
270 $/м²
Глинки, 1
200 / 160 / 8 м²
3 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
2 міс. тому
Великий будинок, для великої родини.
Утеплений , два види опалення, зручності в будинку, є гараж, погріб, подвал.
Недалеко школа, садок, магазин, автостанція.
Всі вулиці