Фильтры
Продажа квартир в Вышгороде
37 объявлений
- наибольшая площадь
37 объявлений
- наибольшая площадь

69 000 $
1 030 $/м²
Шкільна ул., 73-Г
2 комнаты
67 / 34 / 14 м²
этаж 12 из 16
2021 год постройки
сегодня
Без % Продаж просторої 2-кімнатної квартири в центрі міста
ЖК «Борисо-Глібський», вул. Шкільна, 73г
Пропонується світла та простора двокімнатна квартира загальною площею 67,6 м², розташована на 12 поверсі сучасного будинку.
Переваги квартири:
• зручне планування: 2 окремі кімнати
• можливість облаштувати гардеробну кімнату
• 2 балкони
• виконано чорнові роботи: штукатурка стін, стяжка підлоги — ідеально для реалізації власного дизайну
Про будинок та ЖК:
• будинок введений в експлуатацію більше 3 років
• закрита територія з доступом за перепустками
• відеоспостереження
• підземний паркінг, який також використовується як укриття
Інфраструктура:
• усе необхідне прямо в комплексі:...

36 468 $
889 $/м²
Шкільна ул., (Будинок)
1 комната
41 / 14 / 14 м²
этаж 5 из 17
2026 год постройки
4 дня назад
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Найвигідніша ціна саме на старті продажу — далі ціни зростатимуть.
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне розтермінування на 4 роки з першим внеском від 30%
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Безпека: надійне протирадіаційне укриття (ПРУ) прямо в будинку.
Доступність: Розтермінуваня до 4 років - комфортні умови для вашого бюджету.
Зручність: сучасний підземний паркінг та розвинена інфраструктура центра міста Вишгород.
Загальна площа квартири — 40 м²
• простора кухня — 14,32 м²
• окрема кімната — 14,25 м²
• великий санвузол — 5,6 м²
• зручний коридор — 6,04 м²
• лоджія
Будинок розташований у центрі...
Приобрести квартиру в Вышгороде

42 000 $
913 $/м²
Набережная ул., (Будинок)
1 комната
46 / 12 / 19 м²
этаж 12 из 19
2026 год постройки
сегодня
Продаж 1к квартири в місті Вишгород, Київська обл , вулиця Набережна, 6.
Загальна площа 46 м2, житлова 12 м2 ( спальня) і 19 м2 ( кухня-вітальня). Квартира від будівельників знаходиться на 12 поверсі восімнадцяти поверхового будинку в ЖК Вишгород Плаза. На тринадцятому поверсі, над цією квартирою, знаходиться така ж квартира, яка теж продається у нас. Це зручний, ультрасучасний житловий комплекс.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Фундамент – монолітна плита.
- Перегородки – газобетонні 100 мм.
- Опалення – міське.
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- Утеплення – мінеральна вата.
Для власників машин є своє зручне паркування. Є охорона та...
50 999 $
2 125 $/м²
Набережная ул., 8д
1 комната
24 / 13 / 3 м²
этаж 13 из 17
2019 год постройки
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ продаж 1 кім квартири ЖК Сіті Парк.
Центр міста. 1 кімнатна Видова квартира в новобудові з теплою підлогою.
Вишгород ЖК Сіті Парк 7 секція .
Набережна 8 Д .
Видова квартира з приголомшливим видом на Київське море , Дніпро , Київ.
Дизайнерський ремонт, вся необхідна сучасна мебель та техніка.
13 поверх, ліфт працює навіть при відсутній електроенергії, в будинок куплений генератор, інвертор та модульну акумуляторну батарею з метою безперебійної роботи насосів теплопостачання, води та пасажирського ліфта.
Центр міста . Поряд є все : школа, дитсадок, банк, магазин, кафе , ресторан, салони краси, Лоток, АТБ, Фора, Сільпо, лікарня, зупинка міського транспорту та інше .
8 км від Києва...
43 900 $
1 016 $/м²
Шкільна ул., (Будинок)
1 комната
43 / 17 / 13 м²
этаж 10 из 17
2026 год постройки
сегодня
Пропонується простора 1-кімнатна квартира, 43 м², знаходиться на 10 поверсі в сучасному житловому комплексі “Борисо-Глібський 2” — комфорт-клас у самому серці Вишгорода.
Найвигідніша ціна в цьому комплексі.
Без комісії.
Квартира з продуманим плануванням:
- велика окрема спальня: 17.2 м²,
- кухня вітальня: 13.2 м²,
- гардероб: 2.7 м²,
- санвузол: 4 м²,
- балкон.
Технологія будівництва будинку монолітно-каркасна, утеплення мінеральна вата, стіни газоблок, опалення централізоване, 2 ліфти (грузовий та пасажирський).
В будинку є підземний паркінг.
Всі міські комунікації, індивідуальні лічильники.
Закрита територія, відео-нагляд, благоустрій, дитячий майданчик.
Здача в експлуатацію 2026 рік....

96 000 $
1 042 $/м²
Борисо-Глібська ул. (Ватутіна), 79
3 комнаты
92 / 39 / 11 м²
этаж 9 из 10
2018 год постройки
вчера
Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини!
Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня.
Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів...

35 000 $
756 $/м²
Шолуденко ул., (Будинок)
1 комната
46 / 15 / 12 м²
этаж 5 из 9
2026 год постройки
4 дня назад
Продаж 1-к роздільної квартири 46 м.кв.
БЕЗ КОМІСІЇ АГЕНЦІЇ
«Зіркова Вежа 2» є унікальним проектом комфорт класу, який розташований в одному з мальовничих передмість Києва - місті Вишгород Шолуденко 26. Поряд з комплексом знаходяться вічнозелений ліс, величний Дніпро ('Київське море') та Національний парк 'Межигір'я'.
На відстані 500 м від будинку заплановано будівництво Торгово-Розважального Центру з кінотеатром, кафе та ресторанами, дитячими розважальними кімнатами, бутиками, магазинами продовольчих та побутово-господарських товарів і гіпермаркет будівельних матеріалів.
Зручне розташування комплексу дозволить вам за 15 хвилин дістатися до найближчого метро міста Києва.
Для тих, хто ці...

63 900 $
900 $/м²
Шкільна ул., (Будинок)
2 комнаты
71 / 34 / 16 м²
этаж 5 из 17
2026 год постройки
4 дня назад
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне Розтермінуваня на 4 роки з першим внеском від 30%
Ідеальне планування для комфортного життя:
Загальна площа – 71,12 м²
Простора кухня – 15,59 м²
Дві окремі кімнати – 19,52 м² та 14,50 м²
Великий хол – 10 м²
2 санвузли – зручно для сім’ї 4,92м2 та 3,23м2
Окрема гардеробна – 2,59м2
Лоджія
Локація – одна з найкращих у Вишгороді:
*центр міста
*поруч магазини, школи, садочки
*зручний виїзд до Київ
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Дос...
Ищите недвижимость в Вышгороде по фильтрам

54 800 $
1 096 $/м²
Кургузова ул., 11-Г
1 комната
50 / 17 / 10 м²
этаж 23 из 25
сегодня
Без комісії!! Пропонується простора, тепла квартира в ЖК Ярославичі 2, великий хол 12м2, сан.вузол суміщений, з кухні вихід у лоджію, можливо збільшити площу кухні за рахунок балкона та отримати функціональну кухонну зону під вікном, де завжди багато світла , в будинку встановлений генератор (дозволяє повноцінно жити при відключенні світла), електроплита, лічильники на світло, воду, опалення, бойлер, документам більше трьох років 2019 р. "чистий" продаж, розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв'язка, розглянемо ваші пропозиції , передача ключів на угоді!
108 000 $
1 250 $/м²
Симоненко ул., 4-В
3 комнаты
86 / 43 / 21 м²
этаж 15 из 17
2016 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири у центрі Вишгорода
Пропонується простора та світла квартира в одному з найкращих будинків міста — ЖК “Княжа Гора”.
Адреса: вул. Симоненка, 4В
Будинок: цегляний, 2014 року
+ генератор (на опалення, ліфт та водопостачання)
Площа: 86,4 м²
Поверх: 15 з 17
Планування:
- 2 окремі спальні
- простора кухня-вітальня
Ремонт: 2015 року
Меблі та техніка залишаються
Тиха внутрішня орієнтація — вікна у двір, без шуму міста
Продумані системи зберігання: гардеробна, місткі шафи, додаткові ніші
Жити поруч із Києвом, але без шуму мегаполісу.
Інфраструктура (пішки 2–5 хв):
супермаркети: Novus, Фора, АТБ
магазини, аптеки
школа, дитячий садок
лікарня та поліклініка
зуп...
53 000 $
903 $/м²
Набережная ул., 8д
2 комнаты
59 / 27 / 16 м²
этаж 17 из 17
2019 год постройки
вчера
Продаж 2к квартири
ЖК Vyshgorod City Park
Квартира на 17 поверсі сучасного житлового комплексу.
Є генератор на ліфти, воду, тепло.
Квартрира має неповторний вид на Дніпро. В пішій доступності, Сільпо, Фора.
Загальна площа - 58,7 м²
Зручне та продумане планування:
• кухня - 16,09 м²
• житлова кімната — 16,93 м²
• друга кімната 10,55 м²
• передпокій - 7,84 м²
• санвузол - 3,57 м²
• гостьовий санвузол - 2,10 м²
• лоджія - 4,62 м²
Квартира має функціональне планування, яке дозволяє комфортно організувати простір для проживання: окрема спальня, додаткова кімната під дитячу або кабінет та простора кухня.
Переваги:
• гарне планування
• простора кухня
• лоджія
• сучасний житловий комплекс
•...

58 000 $
784 $/м²
Шолуденко ул., 20
3 комнаты
74 / 36 / 10 м²
этаж 10 из 11
2021 год постройки
вчера
Продається дворівнева квартира у Вишгороді, ЖК Start Life, вул. Шолуденка, 20 ТОРГ
Квартира розташована на 10-му поверсі + мансарда.
• Загальна площа – 74 м²
• Житлова площа – 36 м²
• Стіни – цегла
• 2 санвузли, 2 душові кабіни, 2 лоджії
• Встановлені сходи, виконане перепланування
Планування
• 1-й рівень – простора кухня-вітальня
• 2-й рівень – велика спальня (можливо розділити на дві кімнати, як було спочатку)
Квартира після будівельників, із власною котельнею. Встановлені лічильники на воду та електроенергію.
Інфраструктура
• Зручне паркування біля будинку, дитячий майданчик
• Будинок у лісопарковій зоні, поруч Київське море
• До центру Вишгорода – 20 хвилин пішки
• Зупинка громадсько...

55 000 $
1 122 $/м²
Кургузова ул., 11-Г
1 комната
49 / 18 / 12 м²
этаж 23 из 25
2019 год постройки
вчера
Продаж 1к квартири, вул. Кургузова 11-Г, ЖК “Ярославичі-2”
Площа: 49 м² (житлова — 17 м², кухня — 10 м²)
Поверх: 23 із 25
Пропонується простора, світла та тепла квартира з функціональним плануванням: простора кухня, велика спальня, суміжний санвузол, балкон.
Встановлено лічильники на тепло, електроенергію та воду.
Гаряче водопостачання — від електричного бойлера. Опалення — центральне.
!!!У будинку встановлено генератор, який забезпечує безперебійну роботу ліфтів, опалення та водопостачання.
Розвинена інфраструктура: поруч магазини, супермаркети, школи, аптеки, ринок, стадіон, салони краси, банк, кафе, відділення «Нової пошти» та інші об’єкти повсякденного користування.
Зручне транспортне...
53 000 $
898 $/м²
Набережная ул., 8д
2 комнаты
59 / 28 / 16 м²
этаж 17 из 17
2019 год постройки
вчера
Продаж 2-кімнатної квартири
у ЖК Vyshgorod City Park
м. Вишгород
Пропонується простора 2-кімнатна квартира на 17 поверсі сучасного житлового комплексу.
Є генератор на ліфти, воду, тепло.
Квартрира має неповторний вид на Дніпро. В пішій доступності МАКДОНАЛЬДС 5 хв, Сільпо, Фора.
Загальна площа - 58,7 м²
Зручне та продумане планування:
• кухня - 16,09 м²
• житлова кімната — 16,93 м²
• друга кімната 10,55 м²
• передпокій - 7,84 м²
• санвузол - 3,57 м²
• гостьовий санвузол - 2,10 м²
• лоджія - 4,62 м²
Без комісії.
П...

95 000 $
1 159 $/м²
Набережная ул., 6-Г
3 комнаты
82 / 48 / 15 м²
этаж 14 из 16
2016 год постройки
4 дня назад
Продаж 3к квартири, вул. Набережна, 6-Г, ЖК Берегиня, м. Вишгород.
Площа: 82 м² (житлова — 48 м², кухня — 15 м²)
Поверх: 14 із 16 монолітно-каркасного будинку.
Перевага: у будинку є генератор на випадок відключень електроенергії, ліфт працює.
В квартирі зроблений ремонт в сучасному стилі, укомплектована побутовою технікою та меблями. Дві окремі спальні кімнати, простора вітальня та кухня з теплою підлогою.
Встановлено лічильники на воду, електроенергію та опалення (з можливістю регулювання).
В будинку закрита територія з місцем для відпочинку та зона барбекю, створене ОСББ, має облаштоване укриття, парковка у дворі та додатковий паркінг навпроти.
У будинку АТБ, ветеринарна клініка, пош...
77 500 $
1 550 $/м²
Набережная ул., 8д
1 комната
50 / 16 / 23 м²
этаж 11 из 17
2019 год постройки
сегодня
ЖК Вишгород Сіті Парк.
Евро двушка.
Новий будинок 2019 року.
Центр міста.
Є Генератор.
При відключенні електроенергії ЛІФТ ТА ВОДА працюють.
Сучасний ремонт.
Квартира з видом на Дніпро.
Індивідуальний лічильник на опалення, воду та електроенергію.
Відео огляд по запиту.

54 000 $
1 166 $/м²
Борисо-Глібська ул. (Ватутіна), 111-А
1 комната
46 / 16 / 20 м²
этаж 11 из 11
2017 год постройки
сегодня
Пропонується стильна та простора однокімнатна квартира площею 46,3 м², розташована на 11 поверсі сучасного житлового комплексу «Велесгард» у мальовничому Вишгороді.
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якісний ремонт та неймовірні краєвиди. Завдяки розташуванню на високому поверсі з вікон відкривається розкішний панорамний вид на ліс та Київське море, який щодня дарує відчуття затишку, спокою та гармонії з природою.
У квартирі вже виконано 90% ремонтних робіт, що дозволяє майбутнім власникам швидко завершити облаштування під власний смак та незабаром заселитися. Використані якісні та сучасні матеріали:
— покладена італійська плитка;
— встановлена система теплої підлог...
53 000 $
1 514 $/м²
Шолуденко ул., 24r3
1 комната
35 / 20 / 10 м²
этаж 8 из 11
2020 год постройки
сегодня
Держпрограми розглядаємо !
Пропонується простора 1-кімнатна квартира -студія з якісним ремонтом та меблями в новому, затишному житловому комплексі комфорт-класу!
Будинок введено в експлуатацію у 2020 році. Знаходиться в екологічно чистому районі — мальовничий Вишгород, поруч з водоймою Бутилка, Київським морем і Національним парком Межигір'я.
Продаж 1 кімнатной квартири (студія)
вул. Шолуденка, 24к корп. 3
м. Вишгород
Новий , сучасний ЖК
Площа: 35 м²
Поверх: 8/ 11
Консьерж .
Тип будинку: цегляний Простора та тепла квартира з ремонтом , меблями.
Має зручне та функціональне планування:
простора квмната , санвузол, балкон.
Будівля зведена з червоної цегли, товщина зовнішніх стін —...
79 000 $
1 133 $/м²
Шкільна ул., 73-Г
2 комнаты
70 / 39 / 12 м²
этаж 12 из 16
2021 год постройки
сегодня
Пропонується простора двостороння видова 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі “Борисоглібський” — комфорт-клас у самому серці Вишгорода.
Комплекс зданий в експлуатацію, 16-поверховий будинок, монолітно-каркасна технологія, стіни — газоблок з утепленням. Заселений.
РОЗГЛЯДАЄМО:
єОселя, Євідновлення, житловий сертифікат
Квартира без ремонту з базовою обробкою: стіни оштукатурені, підлога — стяжка
Зручне планування: кухня-+лоджія + окрема спальня + простора вітальня, два санвузли
Діючий ОСББ
Високі стелі (2,7 м);
Вікна — енергозберігаючі склопакети Rehau;
Розведення тепла з встановленням радіаторів;
Всі міські комунікації, індивідуальні повірені лічильники на 4 роки.
закрита те...
42 000 $
1 085 $/м²
Шевченко ул., 2-Г
1 комната
39 / 18 / 9 м²
этаж 2 из 26
2014 год постройки
вчера
Продаж 1кімнатної | Набережна 2Г
Поверх 2/25
Квартира в звичайному стані,потребує ремонту
Більше фото буде чуть пізніше