Самые популярные новостройки города
Новостройки Вышгорода
Топ объявлений Вышгорода

36 468 $
889 $/м²
Шкільна ул., (Будинок)
1 комната
41 / 14 / 14 м²
этаж 5 из 17
2026 год постройки
вчера
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Найвигідніша ціна саме на старті продажу — далі ціни зростатимуть.
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне розтермінування на 4 роки з першим внеском від 30%
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Безпека: надійне протирадіаційне укриття (ПРУ) прямо в будинку.
Доступність: Розтермінуваня до 4 років - комфортні умови для вашого бюджету.
Зручність: сучасний підземний паркінг та розвинена інфраструктура центра міста Вишгород.
Загальна площа квартири — 40 м²
• простора кухня — 14,32 м²
• окрема кімната — 14,25 м²
• великий санвузол — 5,6 м²
• зручний коридор — 6,04 м²
• лоджія
Будинок розташований у центрі...

42 000 $
913 $/м²
Набережная ул., (Будинок)
1 комната
46 / 12 / 19 м²
этаж 12 из 19
2026 год постройки
сегодня
Продаж 1к квартири в місті Вишгород, Київська обл , вулиця Набережна, 6.
Загальна площа 46 м2, житлова 12 м2 ( спальня) і 19 м2 ( кухня-вітальня). Квартира від будівельників знаходиться на 12 поверсі восімнадцяти поверхового будинку в ЖК Вишгород Плаза. На тринадцятому поверсі, над цією квартирою, знаходиться така ж квартира, яка теж продається у нас. Це зручний, ультрасучасний житловий комплекс.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Фундамент – монолітна плита.
- Перегородки – газобетонні 100 мм.
- Опалення – міське.
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- Утеплення – мінеральна вата.
Для власників машин є своє зручне паркування. Є охорона та...

54 000 $
1 166 $/м²
Борисо-Глібська ул. (Ватутіна), 111-А
1 комната
46.3 / 16.4 / 20 м²
этаж 11 из 11
2017 год постройки
вчера
Пропонується стильна та простора однокімнатна квартира площею 46,3 м², розташована на 11 поверсі сучасного житлового комплексу «Велесгард» у мальовничому Вишгороді.
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якісний ремонт та неймовірні краєвиди. Завдяки розташуванню на високому поверсі з вікон відкривається розкішний панорамний вид на ліс та Київське море, який щодня дарує відчуття затишку, спокою та гармонії з природою.
У квартирі вже виконано 90% ремонтних робіт, що дозволяє майбутнім власникам швидко завершити облаштування під власний смак та незабаром заселитися. Використані якісні та сучасні матеріали:
— покладена італійська плитка;
— встановлена система теплої підлог...
50 999 $
2 125 $/м²
Набережная ул., 8д
1 комната
24 / 13 / 3 м²
этаж 13 из 17
2019 год постройки
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ продаж 1 кім квартири ЖК Сіті Парк.
Центр міста. 1 кімнатна Видова квартира в новобудові з теплою підлогою.
Вишгород ЖК Сіті Парк 7 секція .
Набережна 8 Д .
Видова квартира з приголомшливим видом на Київське море , Дніпро , Київ.
Дизайнерський ремонт, вся необхідна сучасна мебель та техніка.
13 поверх, ліфт працює навіть при відсутній електроенергії, в будинок куплений генератор, інвертор та модульну акумуляторну батарею з метою безперебійної роботи насосів теплопостачання, води та пасажирського ліфта.
Центр міста . Поряд є все : школа, дитсадок, банк, магазин, кафе , ресторан, салони краси, Лоток, АТБ, Фора, Сільпо, лікарня, зупинка міського транспорту та інше .
8 км від Києва...

16 000 грн/мес
Шевченко
1 комната
45 / 20 / 12 м²
этаж 5 из 10
2014 год постройки
вчера
Оренда просторої однокімнатної квартири в самому центрі Вишгорода, ЖК “Форт Хаус”, проспект Шевченка, 6б.
Індивідуальне опалення(газовий котел).
Ця стильна та сучасна квартира з дизайнерським ремонтом площею 45 кв.м ідеально підходить для комфортного життя. Простора зона відпочинку з м’яким диваном, затишна ізольована спальня, роздільний санвузол, гардеробна кімната та ексклюзивна зона відпочинку для мешканців комплексу створюють атмосферу затишку та спокою.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою високої якості, Індивідуальне опалення та газовий котел гарантують тепло в будь-яку пору року, а низькі комунальні платежі (до 1000 грн/міс) дозволяють заощаджувати на витратах...

15 000 грн/мес
Набережная ул., 8д
1 комната
41 / 16 / 12 м²
этаж 12 из 17
2019 год постройки
вчера
Оренда сучасної однокімнатної квартири у престижному ЖК «Сіті Парк», вул. Набережна, 8Д, корпус 7, м. Вишгород. Перша здача — усе нове та в ідеальному стані.
Пропонується стильна та затишна квартира з новим якісним євроремонтом у сучасному житловому комплексі комфорт-класу. Квартира розташована на 12 поверсі 17-поверхового будинку та має продумане планування: загальна площа — 40,6 кв.м, простора кухня — 12,4 кв.м, житлова кімната — 16,4 кв.м, коридор — 5,6 кв.м. Висота стелі — 2,7 м, що додає простору та комфорту.
Санвузол сумісний площею 3,9 кв.м, обладнаний сучасною душовою кабіною, рукомийником із дзеркалом, туалетом, рушникосушаркою, пральною машиною та бойлером. У кімнаті встановлені н...

94 000 $
1 021 $/м²
Борисо-Глібська ул. (Ватутіна), 79
3 комнаты
92.1 / 39 / 11.4 м²
этаж 9 из 10
2018 год постройки
2 дня назад
Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини!
Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня.
Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів...

46 000 $
1 122 $/м²
Шолуденко ул., 18-А
помещение свободного назначения
41 м²
2015 год постройки
сегодня
Вишгород, вул. Шолуденка 18А
ЖК Зірка Вишгорода
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення з ремонтом у заселеному житловому комплексі. Продається сусіднє ідентичне приміщення, МОЖНА КУПИТИ ОДРАЗУ ДВА ТА ОБ'ЄДНАТИ, загальна площа двох приміщень 84 м²
Площа: 41 м²
Формат: фасад, перший поверх
Стан: готове до роботи — заходь і заробляй
Чому це вигідно:
✔️ Фасад — відмінна видимість та постійний трафік
✔️ Ідеальний метраж під орендний бізнес
✔️ Заселений ЖК — стабільний потік клієнтів
✔️ Підходить під будь-який вид діяльності: б’юті, кав’ярня, магазин, послуги
✔️ Мінімальні вкладення — вже є ремонт
Інвестиційна привабливість:
Потенційна оренда: 12 000 – 18 000 грн/міс
Стабільни...
90 000 $
807 $/м²
Шевченко просп., 2-Г
многофункциональное помещение
111.5 м²
2015 год постройки
сегодня
Просторе приміщення з ремонтом у житловому комплексі
Продається/здається в оренду приміщення у багатоквартирному будинку з новим якісним ремонтом.
Спочатку було підготовлене під дитячий садочок, але його планування та оздоблення ідеально підійдуть для будь-якого бізнесу:
✅ приватний садочок або центр розвитку дітей
✅ медичний кабінет чи клініка
✅ офіс, салон краси або фітнес-студія
✅ магазин чи шоурум
Переваги приміщення:
• Сучасний ремонт з використанням безпечних матеріалів
• Продумане планування (можливість зонування)
• Декілька санвузлів
• Зручний перший поверх у житловому будинку
• Локація з високим трафіком та великою кількістю мешканців
Це приміщення — готове рішення для ст...
198 900 $
1 201 $/м²
вулиця Садова, 32
ПРЕМИУМ
165.6 / 82.5 / 20.8 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Будинок біля Дніпра з усіма удобствами — ідеальний варіант для великої родини
м. Вишгород, масив «ВЕТЕРАН-3», СТ «Дніпро», вул. Садова-1
Продається просторий та дуже доглянутий 5-кімнатний будинок площею 165 м² на земельній ділянці 0,063 га.
Будинок повністю готовий для комфортного проживання. Доглянута територія, гарний сад, затишна атмосфера та чудове розташування біля Дніпра роблять цей об’єкт ідеальним як для постійного проживання, так і для відпочинку.
На території:
літня кухня;
велика альтанка на 12 осіб;
мангальна зона;
власна свердловина;
септик;
доглянутий сад;
місце для відпочинку всією родиною.
Зручне планування будинку дозволяє комфортно проживати великій родині. Просторі к...

1 700 000 $
1 308 $/м²
Шолуденко ул., 319
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
1300 м²
сегодня
Пропонується до продажу комерційний складсько-виробничий комплекс під бізнес у Вишгороді
Це не просто ділянка з будівлями — це готова база для запуску або масштабування бізнесу.
Локація, площа, потужності та організація території вже сформовані. Ви заходите — і працюєте.
Основні характеристики:
Площа земельної ділянки: 59 соток
Додаткова можливість розширення: 18 соток (за бажанням, за власний рахунок)
Загальна площа забудови: ~1300 м²
Земля в оренді до 2068 року
Склад об’єкта
Продумане планування території
Територія вже організована як повноцінна робоча база, що видно навіть по фактичній схемі:
• два основних великі склади (600 і 550 м²)
• окремі виробничі та складські блоки (150 і...

2 300 000 $
1 294 $/м²
Шолуденко ул., 5
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
1777 м²
сегодня
Пропонується до продажу сучасний окремо розташований офісно-виробничо-складський комплекс у Вишгороді з великою власною територією.
Загальна площа будівлі — 1777 м². Комплекс розташований на земельній ділянці площею 0,54 га (54 сотки) з асфальтованим заїздом та зручною логістикою.
Функціонально об’єкт поєднує складські приміщення та повноцінну офісну частину, що дозволяє ефективно організувати роботу компанії в одному комплексі.
Складська частина площею близько 1250 м² — просторий функціональний простір із висотою стелі 3,5 м та зручною рампою для завантаження і розвантаження транспорту.
Офісна частина займає три поверхи загальною площею близько 400 м². Сучасні світлі кабінети, переговор...
311 040 грн/мес
180 грн/м²
Новопромислова, 7/8
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
1728 м²
сегодня
Оренда складу, ангару.
Вишгород, вул. Новопромислова.
Площа - 1728 м.кв
Ціна - 180 грн з ПДВ
Розмір - 72х24 м,
Висота до балки 8,5м.
Матеріали: металевий каркас, утеплення - сендвіч панелі 100 мм, підлога під бетон.
Дорога біля складу бетонні плити, 160мм.
Можливий поділ ангару на 2 частини.
Підлога - бетон.
Своя ТП на території - 100 кВт.
Вода - свердловина.
Каналізація - вигрібна яма.
Земельна ділянка в оренді, договір оренди.
Промислова земельна ділянка.
Територія огороджена, охорона, ворота, парковка.
Поряд з ангаром в наявності офісне приміщення 350 м.кв з ремонтом, кухнею та санвузлом.
Власник Юр. Особа
Поряд великі підприємства: ТОВ Сандора, ТОВ Мілкат, ТОВ Хенкель Баутехн...
84 000 грн/мес
240 грн/м²
Новопромислова, 6
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
офисное помещение
350 м²
сегодня
Офісне приміщення,
Вишгород, вул. Новопромислова, біля Сандори.
Площа - 350 м.кв
Ціна - 240 грн м.кв з ПДВ
2 поверх.
Всі комунікації, ремонт.
Душова кабіна, санвузол, кухня.
Частково є меблі.
Вікна, освітлення.
Розетки, електрика по всім кабінетам.
На території своя парковка, охорона.
Опалення - своя котельня.
Є можливість на 3 поверсі зробити фітнес зал за додаткову орендну плату.
Можливо орендувати складські приміщення на території обʼєкта.
Підійде під любий вид діяльності: офіс, виробництво електроніки, центр послуг, логістична компанія.
200 грн/мес
1 грн/м²
Новопромислова, 7/8
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
145 м²
сегодня
Оренда, Склад, Бокс.
Вишгород, вул. Новопромислова.
Площа - 145 м.кв
Ціна - 200 грн м.кв з ПДВ
1 поверх
Капітальне приміщення
Ворота
Висота - 4,2 м
Санвузол
Можлива додаткова оренда на території для паркування та стоянки авто клієнта.
Також в наявності вільні приміщення:
1. Приміщення - 2 поверх з ремонтом, частково мебльоване:
Площа - 350 м.кв
Опалення - котел на дровах, батареї, розетки, вода, санвузол, душ, вікна пластик, освітлення, лічильники.
2. Приміщення мансарда 200 м.кв. - 3 поверх. в процесі ремонту.
3. Приміщення складське 350 м.кв без ремонту, 2 поверх з воротами, подача товару електро карою.
5. Склад, ангар - 1728 м.кв.
розмір - 72х24 м, висота до балки 8,5м....
94 500 $
1 302 $/м²
Шолуденко ул., 6-Б
2 комнаты
72.6 / 38.7 / 12.7 м²
этаж 8 из 9
сегодня
Продаж просторної 2-кімнатної квартири по вул. Шолуденка, 6Б
Шукаєте квартиру, в яку можна заїхати і жити вже зараз? Тоді ця пропозиція точно варта вашої уваги 👌
Квартира розташована на 8 поверсі доглянутого будинку.
Планування дуже комфортне:
загальна площа: 72,6 кв.м.
кімнати: 19,8 та 18,9
кухня: 12,7
дві окремі просторі кімнати;
кухня з балконом;
роздільний санвузол;
багато світла та простору.
Про будинок та переваги:
будинок газифікований;
ліфт працює завжди, навіть під час відключень світла;
закритий заїзд у двір;
достатньо місця для паркування;
охайний та доглянутий двір.
Локація — супер для комфортного життя: поруч магазини, транспорт, школи, садочки та все необхідне для...

63 900 $
900 $/м²
Шкільна ул., (Будинок)
2 комнаты
71 / 34 / 16 м²
этаж 5 из 17
2026 год постройки
вчера
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне Розтермінуваня на 4 роки з першим внеском від 30%
Ідеальне планування для комфортного життя:
Загальна площа – 71,12 м²
Простора кухня – 15,59 м²
Дві окремі кімнати – 19,52 м² та 14,50 м²
Великий хол – 10 м²
2 санвузли – зручно для сім’ї 4,92м2 та 3,23м2
Окрема гардеробна – 2,59м2
Лоджія
Локація – одна з найкращих у Вишгороді:
*центр міста
*поруч магазини, школи, садочки
*зручний виїзд до Київ
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Дос...

65 000 $
1 014 $/м²
Симоненко ул., 7
3 комнаты
64.1 / 39.8 / 8.1 м²
этаж 1 из 5
2 дня назад
Продається простора 3 кімнатна квартира м. Вишгорода по вул. Симоненка, 7.
Перший поверх у п’ятиповерховому будинку.
Дуже зручна локація недалеко від центру міста, Усе що потрібно для життя знаходиться поруч із будинком. Лікарня, аптеки, дитячі майданчикі, супермаркет АТБ, багато магазинчиків та кав’ярень, школи, бассейн, зупинки громадського транспорту та багато іншого.
До метро Почайна 15-20 хвилин маршруткою
Будинок залізобетонний, теплий та газифікований
Зелений двір, асфальтований під'їзд, поряд з кожним під'їздом лави.
Вхід в будинок по кодовому замку.
Квартира загальною площею 64,1 м2, житлова 39,8 м2 , простора кухня 8,1 м2
Квартира світла та простора, з роздільним плануванням в...
90 000 $
1 200 $/м²
Кургузова ул., 1-А к3
2 комнаты
75 / 36 / 12 м²
этаж 9 из 20
2013 год постройки
3 дня назад
Без комісії для покупця продається затишна двокімнатна квартира в м.Вишгород, ЖК "Ярославичі", по вулиці Кургузова, 1а.к.3. Будинок 2015 року. Квартира знаходиться на 9 поверсі 20 поверхового будинку. В будинку встановлено генератор. В квартира функціональне планування, дві великі спальні (18м2), і кухня, площа квартири 75.4/36/11.5. В квартирі зроблений якісний ремонт. В ванні встановлено бойлер. Тепла підлога в коридорі, в кухні, вані , та на лоджії. Що дозволяє Вам не хвилюватись за малечу, і комфортно пережити міжсезоння. Утеплена лоджія. Там можна влаштувати кабінет чи в зимовий сад. Є гардеробна кімната, що дуже зручно. Дві просторі лоджії. Квартира видова, вікна виходять на лі...
15 500 грн/мес
Шолуденко ул., 18-А
1 комната
39 / 28 / 7 м²
этаж 7 из 10
2015 год постройки
1 нед. назад
Здам в оренду чудову однокімнатну квартиру із дизайнерським ремонтом. Перша здача, всі меблі нові, техніка також. Вид з вікон на Київське водосховище. Власний паркінг, дитяча площадка, лісосмуга та інше...
Деталі інтер’єру:
Це потрібно бачити своїми очима
Все новостройки