Самые популярные ориентиры города
Ориентиры Вышгорода
Топ объявлений Вышгорода

69 000 $
1 030 $/м²
Шкільна ул., 73-Г
2 комнаты
67 / 34 / 14 м²
этаж 12 из 16
2021 год постройки
сегодня
Без % Продаж просторої 2-кімнатної квартири в центрі міста
ЖК «Борисо-Глібський», вул. Шкільна, 73г
Пропонується світла та простора двокімнатна квартира загальною площею 67,6 м², розташована на 12 поверсі сучасного будинку.
Переваги квартири:
• зручне планування: 2 окремі кімнати
• можливість облаштувати гардеробну кімнату
• 2 балкони
• виконано чорнові роботи: штукатурка стін, стяжка підлоги — ідеально для реалізації власного дизайну
Про будинок та ЖК:
• будинок введений в експлуатацію більше 3 років
• закрита територія з доступом за перепустками
• відеоспостереження
• підземний паркінг, який також використовується як укриття
Інфраструктура:
• усе необхідне прямо в комплексі:...
198 900 $
1 201 $/м²
вулиця Садова, 32
ПРЕМИУМ
Novus
165.6 / 82.5 / 20.8 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Будинок біля Дніпра з усіма удобствами — ідеальний варіант для великої родини
м. Вишгород, масив «ВЕТЕРАН-3», СТ «Дніпро», вул. Садова-1
Продається просторий та дуже доглянутий 5-кімнатний будинок площею 165 м² на земельній ділянці 0,063 га.
Будинок повністю готовий для комфортного проживання. Доглянута територія, гарний сад, затишна атмосфера та чудове розташування біля Дніпра роблять цей об’єкт ідеальним як для постійного проживання, так і для відпочинку.
На території:
літня кухня;
велика альтанка на 12 осіб;
мангальна зона;
власна свердловина;
септик;
доглянутий сад;
місце для відпочинку всією родиною.
Зручне планування будинку дозволяє комфортно проживати великій родині. Просторі к...

36 468 $
889 $/м²
Шкільна ул., (Будинок)
1 комната
41 / 14 / 14 м²
этаж 5 из 17
2026 год постройки
4 дня назад
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Найвигідніша ціна саме на старті продажу — далі ціни зростатимуть.
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне розтермінування на 4 роки з першим внеском від 30%
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Безпека: надійне протирадіаційне укриття (ПРУ) прямо в будинку.
Доступність: Розтермінуваня до 4 років - комфортні умови для вашого бюджету.
Зручність: сучасний підземний паркінг та розвинена інфраструктура центра міста Вишгород.
Загальна площа квартири — 40 м²
• простора кухня — 14,32 м²
• окрема кімната — 14,25 м²
• великий санвузол — 5,6 м²
• зручний коридор — 6,04 м²
• лоджія
Будинок розташований у центрі...

42 000 $
913 $/м²
Набережная ул., (Будинок)
1 комната
46 / 12 / 19 м²
этаж 12 из 19
2026 год постройки
сегодня
Продаж 1к квартири в місті Вишгород, Київська обл , вулиця Набережна, 6.
Загальна площа 46 м2, житлова 12 м2 ( спальня) і 19 м2 ( кухня-вітальня). Квартира від будівельників знаходиться на 12 поверсі восімнадцяти поверхового будинку в ЖК Вишгород Плаза. На тринадцятому поверсі, над цією квартирою, знаходиться така ж квартира, яка теж продається у нас. Це зручний, ультрасучасний житловий комплекс.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Фундамент – монолітна плита.
- Перегородки – газобетонні 100 мм.
- Опалення – міське.
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- Утеплення – мінеральна вата.
Для власників машин є своє зручне паркування. Є охорона та...
86 999 $
1 192 $/м²
Шевченко просп., 9
3 комнаты
73 / 36 / 8 м²
этаж 4 из 9
1990 год постройки
вчера
Продаж 3 кім квартири на проспекті Шевченка 9-А Вишгород.
Затишна трьох кімнатна квартира в центрі Вишгорода. Ремонту біля 5-ти років, вся техніка і меблі в наявності, фактично можна заїхати і жити з завтряшнього дня. Укомплектовані дитяча кімната, спальня, велика кімната, кухня, вана кімната і туалет. Також, є придбанне приміщення і 2 балкони (на оби дві сторони будинку) Забудова 2001-го року, що означає, що вода і газ у вас не пропаде, якщо не буде світла. Також, в квартиру заведений оптоволононний гігабітний інтернет (разом з роутером і терміналом), 4-й поверх.
В пішій доступності супермаркети, школи, садочки, дитячі майданчики.
50 999 $
2 125 $/м²
Набережная ул., 8д
1 комната
24 / 13 / 3 м²
этаж 13 из 17
2019 год постройки
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ продаж 1 кім квартири ЖК Сіті Парк.
Центр міста. 1 кімнатна Видова квартира в новобудові з теплою підлогою.
Вишгород ЖК Сіті Парк 7 секція .
Набережна 8 Д .
Видова квартира з приголомшливим видом на Київське море , Дніпро , Київ.
Дизайнерський ремонт, вся необхідна сучасна мебель та техніка.
13 поверх, ліфт працює навіть при відсутній електроенергії, в будинок куплений генератор, інвертор та модульну акумуляторну батарею з метою безперебійної роботи насосів теплопостачання, води та пасажирського ліфта.
Центр міста . Поряд є все : школа, дитсадок, банк, магазин, кафе , ресторан, салони краси, Лоток, АТБ, Фора, Сільпо, лікарня, зупинка міського транспорту та інше .
8 км від Києва...
20 000 грн/мес
Набережная ул., 6-Ж
2 комнаты
57 / 31 / 10 м²
этаж 9 из 16
2020 год постройки
сегодня
м. Вишгород, вул. Набережна, 6-Ж. 2-кімн., кімнати роздільні. З техніки є холодильник, пральна машина, бойлер 80 л. , кондиціонер, посудомийна машина, кухоний подрібнювач, мікрохвилова піч, варільна поверхня, духова шафа, телевізор, роутер, робот пилосос. Ліжко 2-спальне, 2 дивана, 2 шафи-купе. Будинок оснащено акумуляторами і сонячними панелями на випадок вимкнення електрики. Тихий закритий охороняємий двір зі шлагбаумом. Дитячи майданчики та зона відпочинку для мешканців. Лічільники на все є. Прибудинкова теріторія 689 грн. на місяць. Комунальні сплчуються окремо. Поруч Сільпо та АТБ, зупинка транспор. Перша здача. Бажано для сім'ї. Без тваринок. Комісійні 50%.
43 900 $
1 016 $/м²
Шкільна ул., (Будинок)
1 комната
43.2 / 17.2 / 13.2 м²
этаж 10 из 17
2026 год постройки
сегодня
Пропонується простора 1-кімнатна квартира, 43 м², знаходиться на 10 поверсі в сучасному житловому комплексі “Борисо-Глібський 2” — комфорт-клас у самому серці Вишгорода.
Найвигідніша ціна в цьому комплексі.
Без комісії.
Квартира з продуманим плануванням:
- велика окрема спальня: 17.2 м²,
- кухня вітальня: 13.2 м²,
- гардероб: 2.7 м²,
- санвузол: 4 м²,
- балкон.
Технологія будівництва будинку монолітно-каркасна, утеплення мінеральна вата, стіни газоблок, опалення централізоване, 2 ліфти (грузовий та пасажирський).
В будинку є підземний паркінг.
Всі міські комунікації, індивідуальні лічильники.
Закрита територія, відео-нагляд, благоустрій, дитячий майданчик.
Здача в експлуатацію 2026 рік....
14 000 грн/мес
Набережная ул., 6-Ж
1 комната
45 / 19 / 11 м²
этаж 4 из 16
2020 год постройки
сегодня
Здається однокімнатна квартира з євроремонтом , вул. Набережна 6ж, ЖК Набережний, 4-тий поверх 16-ти поверхового будинку
Квартира з гарним євроремонтом в світлих тонах. Простора кухня, витяжка та електро плита, в кімнаті розкладний диван, крісло, стіл та телевізор, є роутер, вайфай, броньовані двері на радіаторах опалення регулятори, ОПАЛЕННЯ Є, лічильник опалення , двофазні лічильники електроенергії тариф день/нічь, лічильник води. бойлер, пральна машина автомат.Вбудована вмикання шафа-купе в коридорі, броньовані двері+тамбур на дві квартири
В будинку є генератор, ліфти та опалення працює навіть при відключенні електроенергії
Територія закрита, конс'єрж , відеонагляд , домофони шлагбаум....

96 000 $
1 042 $/м²
Борисо-Глібська ул. (Ватутіна), 79
3 комнаты
92.1 / 39 / 11.4 м²
этаж 9 из 10
2018 год постройки
вчера
Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини!
Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня.
Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів...

46 000 $
1 122 $/м²
Шолуденко ул., 18-А
помещение свободного назначения
41 м²
2015 год постройки
сегодня
Вишгород, вул. Шолуденка 18А
ЖК Зірка Вишгорода
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення з ремонтом у заселеному житловому комплексі. Продається сусіднє ідентичне приміщення, МОЖНА КУПИТИ ОДРАЗУ ДВА ТА ОБ'ЄДНАТИ, загальна площа двох приміщень 84 м²
Площа: 41 м²
Формат: фасад, перший поверх
Стан: готове до роботи — заходь і заробляй
Чому це вигідно:
✔️ Фасад — відмінна видимість та постійний трафік
✔️ Ідеальний метраж під орендний бізнес
✔️ Заселений ЖК — стабільний потік клієнтів
✔️ Підходить під будь-який вид діяльності: б’юті, кав’ярня, магазин, послуги
✔️ Мінімальні вкладення — вже є ремонт
Інвестиційна привабливість:
Потенційна оренда: 12 000 – 18 000 грн/міс
Стабільни...
42 500 $
1 012 $/м²
Шолуденко ул., 5
1 комната
42 / 25 / 7 м²
этаж 5 из 9
1985 год постройки
сегодня
Продаж однокімнатної квартири загальною площею 42,5 кв.м. повністю мебельована та з побутовою технікою,готова до проживання.
Адреса:м. Вишгород вул.Шолуденко 5.
90 000 $
807 $/м²
Шевченко просп., 2-Г
многофункциональное помещение
111.5 м²
2015 год постройки
сегодня
Просторе приміщення з ремонтом у житловому комплексі
Продається/здається в оренду приміщення у багатоквартирному будинку з новим якісним ремонтом.
Спочатку було підготовлене під дитячий садочок, але його планування та оздоблення ідеально підійдуть для будь-якого бізнесу:
✅ приватний садочок або центр розвитку дітей
✅ медичний кабінет чи клініка
✅ офіс, салон краси або фітнес-студія
✅ магазин чи шоурум
Переваги приміщення:
• Сучасний ремонт з використанням безпечних матеріалів
• Продумане планування (можливість зонування)
• Декілька санвузлів
• Зручний перший поверх у житловому будинку
• Локація з високим трафіком та великою кількістю мешканців
Це приміщення — готове рішення для ст...

2 300 000 $
1 294 $/м²
Шолуденко ул., 5
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
1777 м²
сегодня
Пропонується до продажу сучасний окремо розташований офісно-виробничо-складський комплекс у Вишгороді з великою власною територією.
Загальна площа будівлі — 1777 м². Комплекс розташований на земельній ділянці площею 0,54 га (54 сотки) з асфальтованим заїздом та зручною логістикою.
Функціонально об’єкт поєднує складські приміщення та повноцінну офісну частину, що дозволяє ефективно організувати роботу компанії в одному комплексі.
Складська частина площею близько 1250 м² — просторий функціональний простір із висотою стелі 3,5 м та зручною рампою для завантаження і розвантаження транспорту.
Офісна частина займає три поверхи загальною площею близько 400 м². Сучасні світлі кабінети, переговор...
200 грн/мес
1 грн/м²
Новопромислова, 7/8
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
145 м²
сегодня
Оренда, Склад, Бокс.
Вишгород, вул. Новопромислова.
Площа - 145 м.кв
Ціна - 200 грн м.кв з ПДВ
1 поверх
Капітальне приміщення
Ворота
Висота - 4,2 м
Санвузол
Можлива додаткова оренда на території для паркування та стоянки авто клієнта.
Також в наявності вільні приміщення:
1. Приміщення - 2 поверх з ремонтом, частково мебльоване:
Площа - 350 м.кв
Опалення - котел на дровах, батареї, розетки, вода, санвузол, душ, вікна пластик, освітлення, лічильники.
2. Приміщення мансарда 200 м.кв. - 3 поверх. в процесі ремонту.
3. Приміщення складське 350 м.кв без ремонту, 2 поверх з воротами, подача товару електро карою.
5. Склад, ангар - 1728 м.кв.
розмір - 72х24 м, висота до балки 8,5м....
311 040 грн/мес
180 грн/м²
Новопромислова, 7/8
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
1728 м²
сегодня
Оренда складу, ангару.
Вишгород, вул. Новопромислова.
Площа - 1728 м.кв
Ціна - 180 грн з ПДВ
Розмір - 72х24 м,
Висота до балки 8,5м.
Матеріали: металевий каркас, утеплення - сендвіч панелі 100 мм, підлога під бетон.
Дорога біля складу бетонні плити, 160мм.
Можливий поділ ангару на 2 частини.
Підлога - бетон.
Своя ТП на території - 100 кВт.
Вода - свердловина.
Каналізація - вигрібна яма.
Земельна ділянка в оренді, договір оренди.
Промислова земельна ділянка.
Територія огороджена, охорона, ворота, парковка.
Поряд з ангаром в наявності офісне приміщення 350 м.кв з ремонтом, кухнею та санвузлом.
Власник Юр. Особа
Поряд великі підприємства: ТОВ Сандора, ТОВ Мілкат, ТОВ Хенкель Баутехн...
84 000 грн/мес
240 грн/м²
Новопромислова, 6
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
офисное помещение
350 м²
сегодня
Офісне приміщення,
Вишгород, вул. Новопромислова, біля Сандори.
Площа - 350 м.кв
Ціна - 240 грн м.кв з ПДВ
2 поверх.
Всі комунікації, ремонт.
Душова кабіна, санвузол, кухня.
Частково є меблі.
Вікна, освітлення.
Розетки, електрика по всім кабінетам.
На території своя парковка, охорона.
Опалення - своя котельня.
Є можливість на 3 поверсі зробити фітнес зал за додаткову орендну плату.
Можливо орендувати складські приміщення на території обʼєкта.
Підійде під любий вид діяльності: офіс, виробництво електроніки, центр послуг, логістична компанія.

175 000 $
1 061 $/м²
Борисо-Глібська ул. (Ватутіна)
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
165 / 70 / 20 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
Вишгород - сучасне місто з багатою історією. Красиве і затишне. Розташоване на березі Дніпра. Пропонується до продажу новий двоповерховий будинок в
історичній частині міста.
Загальна площа будинку 180 м2.
Сучасне планування і багато світла. Теплий і стильний. На 1-му поверсі велика зонована студія 44м2 (кухня 9.16м2, їдальня 13.02м2, вітальня 21,51м2) з виходом на терасу 21.11м2, с/в 7.55м2, кладова, передпокій 4.84м2.
На 2-му поверсі три розкішні спальні (15.34 з гардеробною 5.78; 13.02; 11.53) , у кожній є власний балкон з чарівною панорамою на зелені пагорби і водосховище.
Будинок збудований з газоблоку, утеплений мінватою. Покриття даху - металочерепця.
Монолітне перекриття між поверхами...

11 000 грн/мес
Шолуденко ул., 24к2
1 комната
42 / 18.5 / 8 м²
этаж 4 из 11
2020 год постройки
сегодня
Вишгород, ЖК Французький бульвар, Шолуденка вул. 24, корпус 2.
Здам 1 кімн. квартиру, 4/11 пов. цегляного будинку, 42/18.5/8, велика лоджія засклена.
Зроблений гарний ремонт, меблі, уся побутова техніка, лічильники. Автономне опалення. Газова плита.
Поруч магазини, супермаркети, дитсадок, парк, зупинка транспорту.
До метро Почайна 25 хв їзди.
Орендна плата 11 тис. гривень у місяць плюс комунальні послуги.
94 500 $
1 302 $/м²
Шолуденко ул., 6-Б
2 комнаты
72.6 / 38.7 / 12.7 м²
этаж 8 из 9
сегодня
Продаж просторної 2-кімнатної квартири по вул. Шолуденка, 6Б
Шукаєте квартиру, в яку можна заїхати і жити вже зараз? Тоді ця пропозиція точно варта вашої уваги 👌
Квартира розташована на 8 поверсі доглянутого будинку.
Планування дуже комфортне:
загальна площа: 72,6 кв.м.
кімнати: 19,8 та 18,9
кухня: 12,7
дві окремі просторі кімнати;
кухня з балконом;
роздільний санвузол;
багато світла та простору.
Про будинок та переваги:
будинок газифікований;
ліфт працює завжди, навіть під час відключень світла;
закритий заїзд у двір;
достатньо місця для паркування;
охайний та доглянутий двір.
Локація — супер для комфортного життя: поруч магазини, транспорт, школи, садочки та все необхідне для...
Все ориентиры