Самые популярные районы города
Районы Запорожья
Топ объявлений Запорожья

46 000 $
383 $/м²
Александровская ул. (Дзержинского), 888
4 комнаты
120 / 52 / 20 м²
этаж 5 из 5
1970 год постройки
сегодня
Торг минимальный !!!
Без сертификатов !!
Писать на Viber
4кімн. квартира в Олександрівському районі, вул. Олександрівська 64, 120 м² - весь поверх.
Відмінне розташування, всі інфраструктури поруч, тихий спокійний двір.
Квартира повнометражна, висока стеля (3,1 м). У 2020 році в 2/3 Квартири було виконано якісний євроремонт. Покриття підлоги - паркет.
Планування: передпокій, хол з гардеробом, господарська спальня, ванна кімната, вітальня-студія + кухня-їдальня, 2 дитячі кімнати, 2 балкони.
Квартира оснащена всією необхідною побутовою технікою та меблями.

19 500 $
368 $/м²
Чаривная ул., 119
ПРЕМИУМ
1-й Шевченковский м-р
2 комнаты
53 / 30 / 9 м²
этаж 1 из 9
сегодня
Пропонується до продажу 2 кімната квартира. Шевченківський район вулиця Чарівна.Розташована на 1 поверсі дев’яти поверхового будинку.Квартира тепла і затишна. Інфраструктура: ( до 500м) супермаркети, зупинки, дитячі садки, школа,аптеки,

27 000 $
551 $/м²
Гоголя ул., 100
єВідновлення
Старый город
2 комнаты
49 / 32 / 6 м²
этаж 5 из 9
1978 год постройки
вчера
Продам 2-кімнатну квартиру-студію на 5 поверсі 9-поверхового будинку по вул. Гоголя, район Аврори та Пожежної частини.
У квартирі виконаний капітальний ремонт. Залишаються всі меблі та техніка. Зручне планування: кухня-студія та окрема кімната.
Є тамбур.
Квартира чиста, доглянута, не потребує додаткових вкладень. Ніхто не проживає. Ключі передаються на угоді.
Поруч магазини, транспорт, ТРЦ, школа та вся необхідна інфраструктура.
Гарний варіант як для власного проживання, так і під оренду.
Телефонуйте для перегляду.

34 000 $
515 $/м²
Бородинская ул., 14
єВідновлення
Бородинский м-р
3 комнаты
66 / 39 / 8 м²
этаж 11 из 16
2005 год постройки
вчера
Пропонується до продажу затишна 3-кімнатна квартира у новобудові 2005 р по вулиці Петра Сагайдачного. У будинку власна котельня. Консьєрж. Самий центр Бородинского мкрн., біля Сільпо.
У квартирі виконаний косметичний ремонт, меблі та техніка. Простора кухня із виходом на балкон. Санвузел роздільний. 3 жилові кімнати. Цікаве планування. Ключі на угоді. Є відеоогляд.

19 400 $
554 $/м²
Почтовая ул. (Горького), 117
1 комната
35 / 20 / 5 м²
этаж 9 из 10
2 дня назад
Пропонується до продажу велика квартира можливо викупити відразу три квартири поруч Олександрівський район вулиця Поштова ЖК «Основа» Новобуд. Розташована в Центрі міста, дев’ятий поверх десятиповерхового нового будинку в квартирі автономне опалення, пристойні сусіди, у дворі дитячий майданчик, все в кроковій доступності. Показ у зручне для вас час .В оголошенні додані план це інших варіантів квартир на продаж.

24 700 $
374 $/м²
Историческая ул., 88
3 комнаты
66 / 46 / 7 м²
этаж 2 из 2
2 дня назад
Пропонується до продажу трикімнатна квартира Заводський район вулиця Історична другий поверх двоповерхового будинку в квартирі виконаний якісний ремонт, магазини, школа, базар, стоянка
35 500 $
507 $/м²
Рустави ул., 3
3 комнаты
70 / 50 / 8 м²
этаж 1 из 9
2 дня назад
🔥 3-комнатная квартира в центре Осипенковского — заезжай и живи!
Ищете готовую квартиру без лишних вложений? Это именно тот вариант.
📍 Удобное расположение — центр Осипенковского района, ул. Рустави.
Все рядом: супермаркеты, рынок, школа, транспорт — комфортная жизнь без лишних затрат времени.
🏡 О квартире: — 3 просторные комнаты — идеально для семьи
— Удобная двухсторонняя планировка
— 1 этаж — комфорт для детей, пожилых или под бизнес
— Общая площадь: 61 м²
— Кухня: 8 м²
— 2 балкона — больше пространства и света
🛠 Состояние — заходи и живи: ✔ Хороший ремонт
✔ Полностью с мебелью
✔ Вся необходимая техника уже есть
💡 Отличный вариант как для жизни, так и для сдачи в аренду.
🚍 Рядом конечная...

83 000 $
1 137 $/м²
Днепровские Пороги ул., 15-Н
2 комнаты
73 / 22 / 14 м²
этаж 1 из 4
2018 год постройки
2 дня назад
Нова стильна 2-кімнатна квартира Premium класу в закритому ЖК «Бородино» — 73 м², 1/4 поверх
⸻
Локація
вул. Медична 7, Дніпровський р-н, Запоріжжя. Усе потрібне — за 3-7 хв пішки: супермаркет «Сільпо», ринок, школи, дитсадки, парк, ліс і набережна Дніпра. Територія під охороною 24/7 із відеонаглядом та «двором без машин»; підземний, гостьовий і бокс-паркінг.
Квартира
Комфортний 1-й поверх (у будинку лише 4 поверхи). Площа 73 м²: простора кухня-вітальня ≈ 40 м² + ізольована спальня. Авторський ремонт 2024 р. у стилі modern hi-tech: фактурний бетон, чорний глянець, приховане LED-підсвічування. Підігрів підлоги, інверторний кондиціонер, електрика прихованого монтажу. Індивідуальний газовий...

90 000 $
1 023 $/м²
Днепровские Пороги ул., 15-Н
2 комнаты
88 / 22 / 16 м²
этаж 4 из 4
2018 год постройки
2 дня назад
Пропонується до продажу стильна та простора 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у закритому та цілодобово охоронюваному житловому комплексі «Бородіно», Дніпровський район.
Комплекс із доглянутою територією та повною інфраструктурою для комфортного життя: у пішій доступності школи, дитячі садки, супермаркети, ринок. Зручний асфальтований під’їзд веде прямо до комплексу. На території — сучасні дитячі майданчики, центр розвитку, закритий паркінг та приємне оточення сусідів.
Квартира розташована на 4 поверсі 4-поверхового будинку. Загальна площа — 88 м².
Інтер’єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних та дорогих матеріалів. Простір продуманий до деталей та створює відчут...

35 500 $
551 $/м²
Соборный просп. (Ленина), 153
2 комнаты
64.4 / 34 / 7.1 м²
этаж 4 из 5
1955 год постройки
вчера
Пропонується до продажу велика повнометражна двокімнатна квартира, розташована по проспекту Соборному, район вулиці Сталеварів та Панфілівців, розташована на 4 поверсі у 5-му реставрованому будинку.
Цікаве планування, метраж: 64,4/34/7,1. Великі та просторі окремі кімнати, санвузел сумісний, висота стель 3м. Різностороння. Меблі та техніка - все залишається. Порядні сусіди. УРідкісна пропозиція. Ключі на угоді. Один власник.

69 000 $
861 $/м²
Металлургов просп., 8-А
3 комнаты
80.1 / 40.7 / 13.6 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Продається 3х кімнатна квартира в ЖК "Паладіо" на другому поверсі 9-ти поверховоого будинку, яка на даний час використовувалась як офіс . Ремонт виконан під офіс.
Помешкання дуже тепле, індівідуальне опалення, відеоспостереження, консьєрж.
Зручна локація,поруч все необхідне для життя: магазини, супермаркети, лікарня, школа, дитсадки, концертний зал ,центральний проспект,зупинки транспорту. Дзвоніть для просмотру

10 000 $
351 $/м²
Чаривная ул., 151
ПРЕМИУМ
1-й Шевченковский м-р
1 комната
28.5 / 14.6 / 7 м²
этаж 1 из 5
2 дня назад
Продам однокімнатну квартиру на першому поверсі. Тихе місто. Дом ОСББ. Техпаспорт новий. Послуги АН на рахунок підприємства. Вільна.

25 000 грн/мес
Лобановского ул., 24
2 комнаты
69 / 35 / 15 м²
этаж 3 из 3
1957 год постройки
вчера
Пропонується вперше в оренду 2-кімнатна квартира у сталінці — в унікальному будинку із власною парковкою у закритому дворі.
Квартира має цікаве планування, велику кухню, роздільний санвузол та високі стелі. Виконаний сучасний капітальний ремонт у стилі «прованс» — робили для себе, з використанням якісних матеріалів.
Є відкритий балкон, сигналізація, нова проводка, повністю замінені комунікації, якісна сантехніка, тепла підлога та посудомийна машина.
У будинку — охайні просторі під’їзди, лише дві квартири на поверсі, порядні та тихі сусіди.
Чудове розташування: центр міста, поруч парк і набережна Дніпра, недалеко від проспекту.

60 999 $
642 $/м²
Веснина ул., 38
БЕЗ КОМИССИИ
Днепровский отдел ЗАГС
95 / 58 / 13 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
1970 год постройки
3 дня назад
Пропонується на продаж 2-поверховий котедж площею 95 кв.м на ділянці 5 соток.
Виконаний сучасний ремонт, меблі та техніка залишаються. Ремонт 2020р., робився ,,для себе,,. Все продумано до дрібниць.
Метраж: 95/58/13. Три житлові кімнати, простора кухня з їдальнею, суміщений санвузол. Просторий балкон-тераса.
Територія огороджена, місце під стоянку двох авто. Автоматичне керування освітленням та воротами з телефону.
Територіально Правий берег, по вул. Весніна.
Всі подробиці по телефону, дзвоніть, покажемо!
Продаж без комісії для покупця!

50 000 $
998 $/м²
Независимой Украины ул. (40 лет Советской Украины), 14
2 комнаты
50.12 / 31.55 / 5.4 м²
этаж 2 из 3
1953 год постройки
вчера
Продаж готової 2-к повнометражної квартири (сталінка) з євроремонтом в Центрі
Пропонується до продажу комфортабельна двокімнатна квартира в цегляному будинку «сталінського» типу. Об'єкт повністю готовий до заселення або здачі в оренду, продається з меблями та побутовою технікою.
Основні характеристики:
Адреса: вул. Незалежної України, 14 (Дніпровський район, поруч із ПК Металургів).
Параметри: Поверх 2/3, площа 50.12 кв.м (кухня 5.4 кв.м), висота стелі — 2.90 м.
Планування: Роздільне, різнобічне. Санвузол суміжний.
Стан: Сучасний євроремонт, стиль — сучасна класика + мінімалізм.
Комплектація та комфорт:
Меблювання: Повне (включаючи преміальну спальню з білого горіха та кухонний гарнітур).
Те...

7 500 грн/мес
Олимпийская ул., 26-А
ПРЕМИУМ
Космос
1 комната
33 / 16 / 11 м²
этаж 8 из 9
2 дня назад
Здається в оренду однокімнатная квартира в Космічному мікрорайоні по вул.Олімпійська, загальною площею 33,2 кв.м..
Восьмий поверх 9-поверхового цегляного будинка квартирного типу (гуртожиток). Без балкона. Квартира в доброму стані, з хорошим ремонтом, чиста , охайна, є всі необхідні меблі та техніка. В квартирі велика кухня 11 кв.м. і кімната 16 кв.м.. Санвузел суміжний.
Інфрастуктура: все поруч,магазини,аптеки,ринок,школи та дитячі майданчики,зупинки громадського транспорту.

89 000 $
335 $/м²
Станиславского ул., 43
БЕЗ КОМИССИИ
266 / 107 / 25 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
3 дня назад
Продається сучасний будинок у розвиненому житловому масиві Запоріжжя — вул. Станіславського (М. Яковченка), 43Б
Якщо ви шукаєте будинок, збудований для себе та з використанням якісних матеріалів, — цей об’єкт стане ідеальним вибором. Розташування у тихому, зеленому районі з повною інфраструктурою поруч робить його чудовим варіантом як для життя, так і для інвестиції.
🏡 Характеристики будівлі
Матеріал стін: газобетон 400 кг/м³ (400/200/600) — теплий, міцний, енергоефективний.
Покрівля: м’яка бітумна черепиця з утепленням — сучасне, надійне та довговічне рішення.
Роки будівництва: 2021–2022.
Стан: будинок не введений в експлуатацію, що дозволяє завершити проєкт під свій стиль та потреби....

22 000 $
329 $/м²
Победы ул., 133
3 комнаты
66.8 / 41.2 / 8.1 м²
этаж 7 из 9
1977 год постройки
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартири по вул. Перемоги.
Розташована на 7 поверсі 9-поверхового будинку.
Ліфт працює.
Світло не вимикають.
Кімнати суміжно-роздільні.
Балкон на лоджія засклені.
Квартира потребує ремонту.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд

98 000 $
560 $/м²
Вячеслава Зайцева ул., 26а
ПРЕМИУМ
ЖК Лермонтово
многофункциональное помещение
175 м²
сегодня
Для развития Вашего бизнеса предлагаю эксклюзивную локацию в комфортном ЖК. Офис 175 квадратных метров, два с/у, душ кабина, кухня, комната отдыха, приемная, балкон, и отдельные кабинеты для переговоров. Охрана, закрытая территория комплекса.

150 000 $
987 $/м²
Самолетная ул., 10
ПРЕМИУМ
Николаевский поселок
152 / 120 / 20 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
сегодня
Вашему вниманию предлагается дом в Космическом районе. Комфортабельный и продуманный до мелочей! Попадая во двор уже можно почувствовать уют и руку хозяйки. Автоматические ворота, крытое место для парковки Вашего авто, красивый двор с ландшафтным дизайном и мангальной зоной, где Вы сможете собираться с близкими и друзьями, терраса для утреннего кофе и тихих вечеров. Большая кухня-гостиная, две спальни с гардеробными, кабинет, коридор и гостевой с/у,
Не упустите возможность приобрести дом своей мечты.
Все районы