Топ объявлений Зиболок

115 000 $
615 $/м²
пр. Шевченка
єОселя
єВідновлення
187 / 92 / 25 м²
2 этажа
34 сот
5 комнат
2 дня назад
Продається будинок в мальовничому місці с. Зіболки (12 км до Львова)
На межі доріг до Львова, Жовкви, Кам'янка-Бузька
2 поверхи + підвал
5 кімнат
Загальна площа 187 кв. м
Житлова - 91.4 кв. м
Кухня - 24.6 кв. м
34 сотих у приватній власності
25 кВт, лічильник день-ніч, електроплита
Камін на дрова - опалює 4 кімнати, вода - водонапірна башня, каналізація - септик, тепла підлога
Відеонагляд, сигналізація, інтернет
Ремонту 3 роки
Послуги рієлтора оплачує власник.

15 750 $
450 $/сот
под застройку
35 сот
3 дня назад
Продається земельна ділянка площею 35 соток у мальовничому місці, всього 23 км від Львова. Ділянка правильної форми, підходить для ведення сільського господарства або облаштування саду.
Переваги:
Асфальтований доїзд
Електрика поруч (у сусіда)
Зручне розташування – швидкий доступ до Львова
Можливість обміну
Ціна вказана за сотку.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!
Все ориентиры