Топ объявлений Малечковичей

140 000 $
892 $/м²
Тараса Шевченко ул.
ПРЕМИУМ
156.91 / 65.34 / 44.46 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Пропонуємо до продажу чудовий таунхаус в затишному селищі Малечковичі, що стане ідеальним варіантом для вашого комфортного життя. Загальна площа будинку складає 156.48 кв. м, з яких 65.34 кв. м — житлова площа та 44.46 кв. м — площа кухні. Просторі кімнати, сучасний дизайн і високоякісне будівництво роблять цей будинок ідеальним вибором для сім'ї.
Будинок збудований з цегли та утеплений пінопластом, що забезпечує теплоту та енергоефективність. Дах покритий металочерепицею, що додає елегантності та надійності. У будинку є все необхідне для комфортного проживання: підведені газ та електрика, а також скважина для водопостачання та центральна каналізація.
Перший поверх (82.55 кв. м) включає в...

310 000 $
1 476 $/м²
Зоряная ул.
ПРЕМИУМ
210 / 95 / 16 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
сегодня
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! Будинок у Малечковичах (вул. Зоряна)
Пропонується до продажу просторий окремостоячий будинок у тихій та зручній локації поруч зі Львовом.
Малечковичі, вул. Зоряна. До кільцевої дороги — всього 5–7 хв
Основні характеристики:
• Площа будинку: 210 м²
• Поверховість: 2 поверхи + горище
• Ділянка: 11 соток (приватна власність)
• Окремий гараж: 50 м² (на 2 авто)
Планування:
1 поверх:
• Простора вітальня
• Кухня з виходом на терасу
• Санвузол
• Котельня
• Вхідна група
2 поверх:
• 3 окремі кімнати
• Санвузол
• Гардероб
• Велика тераса + балкони
Комунікації:
• Газ
• Світло — 15 кВт
• Власна свердловина
• Септик
Додаткові переваги:
• Закрита, повністю облагороджена те...

820 000 $
2 181 $/м²
Врачебная ул.
376 / 132 / 62 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Малечковичі, Львівської області
Кількість кімнат - п'ять
Спальні - чотири
Поверховість - двоповерховий будинок
Матеріал стін - повнотіла цегла
Земельна ділянка - 10 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 376,6 м², житлова - 132,1 м², кухня - Їдальня - вітальня - 61,8 м².
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Покрівля даху - натуральна глянцева черепиця, колір - чорний.
Опалення - газовий котел. Підігрів підлоги весь перший поверх та санвузлах на другому поверсі.
Санвузли - один / суміжний, два / роздільних
Перший поверх будинку включає: кухня-Їдальня-віталь...

140 000 $
761 $/м²
Василия Слепака ул. (Андрія Чайковського)
184 / 96 / 9 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
Продається будинок біля Львова у с. Малечковичі, вул. Чайковського.
Будинок знаходиться на обжитій вулиці, доїзд викладений бруківкою. З іншого боку вихід до озера "Глинна Наварія", що забезпечує чудову можливість для відпочинку та риболовлі.
Площа будинку: 183,1 м
- Житлова площа: 95,8 м
- Площа кухні: 8 м
- Земельна ділянка: 10 соток
Комунікації:
- Світло
- Газ
- Вода (свердловина 21 м)
- Каналізація (септик)
Дах: Металопрофіль
Вікна: Якісні металопластикові
Додаткові споруди: Гараж, літня кухня, сауна
- Подвір'я: Ог...

820 000 $
2 181 $/м²
Зоряная ул.
376 / 132 / 61 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2014 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Малечковичі, Львівської області
Санвузли - один / суміжний, два / роздільних
Перший поверх будинку включає: кухня-Їдальня-віталь...

279 000 $
746 $/м²
Шевченка, 37
374 / 104 / 43 м²
3 этажа
11 сот
5 комнат
вчера
Продаж триповерхового будинку з ремонтом та меблями в Малечковичі
Доїзд до центру Львова займає 15-30 хв автівкою (залежно від трафіку), до ТЦ Вікторія Гарденс 6-8 хв
Закрита частина вулиці - бруківка, відеонагляд на вулиці з системою сповіщення та доступом до відео в телефоні.
Загальна площа будинку 374 кв.м., житлова площа 103 кв.м., кухня-їдальня 43 кв.м.
Цокольний поверх - три технічні/підсобні приміщення, дві кімнати вільного призначення, вбиральня та котельня.
Ідеальний варіант для укриття.
Перший поверх - велика вітальня з каміном, кухня з коміркою та зона їдальні, вбиральня.
Другий поверх - основна кімната з вбиральною кімнатою та гардеробною, дитяча та кабінет, дві окр...

279 000 $
746 $/м²
Тараса Шевченко ул., 21
374 / 103 / 43 м²
3 этажа
11 сот
4 комнаты
вчера
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Продаж триповерхового будинку з ремонтом та меблями по вулиці Шевченка в селі Малечковичі Львівської області.
Загальна площа будинку 374 кв.м., житлова площа 103,3 кв.м., кухня-їдальня 43 кв.м., чотири санвузли, три спальні, вітальня, камін.
Вишуканий ремонт з поєднанням дерева та каменю вражає своєю якістю та вишуканістю виконання.
Цокольний поверх - три технічні/підсобні приміщення, дві кімнати вільного призначення, санвузол та котельня.
Перший поверх - велика вітальня з каміном, кухня та їдальня, вбиральня.
Другий поверх - три житлові кімнати, два санвузли, велика тераса.
На земельній ділянці площею 0,11 га (11 соток) є велика кількість декоративних дерев (більше 50) вік...

820 000 $
2 177 $/м²
Тараса Шевченко ул.
376.6 / 132.1 / 61.8 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
вчера
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Малечковичі, Львівської області
Санвузли - один / суміжний, два / роздільних
Перший поверх будинку включає: кухня-Їдальня-віталь...

159 900 $
727 $/м²
Лікарська, 22/4
БЕЗ КОМИССИИ
220 / 120 / 40 м²
3 этажа
1 сот
5 комнат
2022 год постройки
сегодня
Унікальна пропозиція: просторий триповерховий таунхаус з неймовірним плануванням у Малечковичі, елітному районі, що розташований у 3 км від Кульпарківської (Вікторії Гарденс). Якісні матеріали - побудований з червоної цегли. Три поверхи, загальною площею 220 м2, з терасою на третьому поверсі із неймовірним краєвидом. Ділянка 1,5 сотки. Паркомісце на дві машини. За будинком - простора зелена зона.
Всі комунікації : газ, вода , каналізація , електроенергія, інтернет...
Гарне місце розташування панорама зверху на Львів, зручний доїзд.
Супермаркет, стадіон, школа , дитяча площадка, неподалік відпочинкова зона озеро Наварія.
На третьому поверсі : кімната , сан вузол, накрита тераса ..(відпочиков...
155 000 $
702 $/м²
Врачебная ул.
220.7 / 76.2 / 41.1 м²
3 этажа
10 сот
3 комнаты
2017 год постройки
сегодня
Продаж котеджу 220 м² в с. Малечковичі, вул. Лікарська.
Елітне розташування. Тиха вулиця, вся в бруківці. Планування: 1 поверх - кухня-вітальня 41 м² (є місце під камін), гардеробна або можливість зробити гараж, санвузол, 2 поверх - 80 кв.м вільне планування можна зробити 3 кімнати, + санвузол + балкон. . 3 поверх - кімната 40м + кдадовка + тераса + зона відпочинку 50 кв.м + балкон. Висота стелі 4м. Панорамні вікна. Комунікації: Газ, світло, вода, септик. Паркінг на 2 авто перед котеджем, задній двір 1 сотка. Якісне будівництво, обжитий район, ідеальний доїзд. Ціна: 155 000 $
Є відеоогляд, дзвоніть відправлю!

105 000 $
553 $/м²
Щаслива
190 / 110 / 25 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
сегодня
Код об'єкта: 343602. АН "Атланта".
Продаж окремого будинку!
Малечковичі!
Сучасний проект з плоским дахом !
-площа 190, включаючи гараж 20 м2
-цікавий сучасний проект з -максимально використаною площею!
-матеріал стін- теплий керамоблок!
-планування- 3 спальні, два санвузла, кухня студія
-окрема ділянка під будинком 6 соток з призначенням під забудову!
-район котеджної забудови в Малечковичах!
Продається з штукатуркою стін, своєю скважиною, вигрібною ямою, світлом 15 кВт!
І найголовніше- будинок введений в експлуатацію і має всі правові документи на продаж!
Дзвоніть!
Сьогодні навіть 2 х кімнатна квартира на вторинці коштує дорожче!
109 000 $
599 $/м²
Сковороди
БЕЗ КОМИССИИ
182 / 70 / 35 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Продається готовий котедж у с. Малечковичі (дуплекс). До Львова менше 10 хв. на авто.
Загальна площа 182 м2. Ділянка 3 соток. Є гараж - 24м2.
Ціна - 600$ за м2. Розглянемо безготівковий розрахунок.
Котедж має два поверхи та горище. Продумане планування для комфортного проживання!
На першому поверсі розташовані простора кухня об’єднана із зоною вітальні - 35м2, гостьова кімната, санвузол, коридор, гараж та кладова.
Другий поверх включає три ізольовані спальні, гардеробну та санвузол.
0 цикл. Зроблена чорнова стяжка. Світло 10 квт. Газ біля будинку. Вода свердловина.
Якісні енергозберігаючі вікна, вхідні двері та ворота у гараж.
Зручна локація. Є школи та садочки для дітей.
Вартість 109 00...

135 000 $
865 $/м²
Врачебная ул.
156 / 67 / 44 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продається сучасний таунхаус у селі Малечковичі, поруч із Львовом.
Будинок з продуманим та функціональним плануванням, ідеально підходить для комфортного проживання сім’ї.
Загальна площа 156 м².
Житлова площа 67,23 м².
Простора кухня-вітальня площею 36,41 м² з виходом на терасу.
Площа земельної ділянки 4.4 сотки.
Два повноцінні поверхи.
Чотири кімнати.
Планування першого поверху включає велику кухню-вітальню з виходом на терасу, терасу з покладеною терасною дошкою, спальню, санвузол, гардеробну, паливну, а також додаткове місце для кладової під сходами.
На другому поверсі розташовані три ізольовані спальні, гардеробна в одній зі спалень, санвузол, балкон зі скляними парапетами. У коридор...

229 500 $
1 350 $/м²
Малечковичі
170 / 152 / 12 м²
3 этажа
4 сот
5 комнат
сегодня
Без комісії,Продаж будинку в першій черзі нового котеджного містечка,с.Малечковичі!
Сучасне котеджне містечко, перша черга якого вже активно будується. Зручне розташування, тиха територія та гарна інфраструктура поруч.
️ Етапи будівництва
Перша черга складається з 8 будинків, роботи виконуються за графіком.
Кінець листопада — монтаж вікон та вхідних дверей.
Кінець листопада — власники перших будинків уже зможуть розпочинати ремонтні роботи.
Повне завершення будівництва першої черги — червень 2026 року.
Характеристики будинку
Площа: 170 м²
Сучасне планування
Якісне будівництво
Простора територія
Будинок із великими вікнами, гарним природним освітленням
Можливість індивідуальних...

260 000 $
1 182 $/м²
Сільська
220 / 70 / 30 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
сегодня
Пропонуємо Вашій увазі неймовірний будинок в с. Малечковичі з ремонтом.
2 поверхи, другий поверх зроблений з дерева, велика кухня-вітальня, 3 спальні, допоміжні приміщення, кладовище, гардеробна, 3 санвузла,10 сот землі
Ландшафтний дизайн
Гарна обжита вулиця, навколо хороші сусіди
Є відеоогляд.

260 000 $
1 182 $/м²
Сільська
220 / 70 / 30 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонуємо Вашій увазі неймовірний будинок в с. Малечковичі з ремонтом
на 2 поверхи, другий поверх зроблений з дерева, велика кухня -вітальня, 3 спальні, допоміжні приміщення, кладовка, гардеробна, 3 санвузла, 10 сот землі. Ландшафтний дизайн. Гарна обжита вулиця, навколо є сусіди. Є відеоогляд.

229 500 $
1 350 $/м²
Малечковичі
БЕЗ КОМИССИИ
170 / 152 / 12 м²
3 этажа
3 сот
5 комнат
сегодня
️ Етапи будівництва
Кінець листопада — монтаж вікон та вхідних дверей.
Характеристики будинку
Площа: 170 м²
Сучасне планування
Якісне будівництво
Простора територія
Будинок із великими вікнами, гарним природним освітленням
Можливість індивідуальних...

278 998 $
746 $/м²
Тараса Шевченко ул.
374 / 103 / 43 м²
3 этажа
11 сот
5 комнат
вчера
Продаж будинку із ремонтом біля Львова у с.Малечковичі на вул.Шевченка
Загальна площа будинку 374 кв.м, житлова 103.3 кв.м, кухня-їдальня 43 кв.м, чотири санвузли, три спальні, вітальня, камін.
Цокольний поверх - 3 технічні/підсобні приміщення, дві кімнати вільного призначення , санвузол та котельня.
Перший поверх - велика вітальня з каміном , кухня та їдальня, вбиральня.
Другий поверх - три житлові кімнати, 2 санвузли, велика тераса.
На земельній ділянці 11 соток є велика кількість декоративних дерев ( більше 50) віком до 20 років, що створює затишну атмосферу власного парку .
Всі комунікації функціонують (світло, газ), вода - свердловина, каналізація - система септиків.
Сигналізація виведе...

157 000 $
1 010 $/м²
Врачебная ул.
155.5 / 66.82 / 37.14 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Продаю просторий кутовий таунхаус в с. Малечковичі.
Основні характеристики:
- Загальна площа: 155.5 кв.м. Житлова площа 66.82 кв.м. Площа кухні 37.14 кв.м.
- Ділянка: 3 сотки.
Планування:
Перший поверх: велика кухня-вітальня, гостьовий санвузол, спальня, гардеробна, коридор і паливна.
Другий поверх: три ізольовані спальні, одна з яких має власну гардеробну та вихід на балкон, коридор та санвузол.
Завдяки кутовому розташуванню, будинок має більше прибудинкової території та вікон, що забезпечує додаткове світло. Це чудовий варіант для тих, хто шукає комфорт та простір недалеко від міста.
Є відео. Ключі на руках.
Код об'єкта: 15620

156 999 $
1 008 $/м²
Леси Украинки ул.
155.82 / 67.23 / 36.41 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Продається сучасний таунхаус в селі Малечковичі, поруч місто Львів, загальною площею 155.82 м² з максимально продуманим плануванням.
Перший поверх (83.29 м²): Велика кухня-вітальня (36.41 м²) з виходом на терасу, буде встановлена терасна дошка, спальня, санвузол, гардеробна та паливна. Додаткове місце для кладової під сходами.
Другий поверх (72.53 м²): Три ізольовані кімнати, в одній із спалень є гардеробна, в іншій спальні є балкон який буде облаштований скляними парапетами, санвузол, мансардне вікно в коридорі для більшого світла.
Комунікації: Центральна вода, газ, світло, каналізація септик.
Є відео. Ключі на руках.
Код об'єкта: 15976.
Все коттеджные городки