Топ объявлений Золочева

40 000 $
952 $/м²
Сечевых Стрельцов ул., 1
ВЫГОДНО
2 комнаты
42 / 29 / 5 м²
этаж 1 из 4
1950 год постройки
сегодня
Без комісій і переплат!
Продаж 2-х кімнатної квартири в самому центрі міста Золочів!
Квартира в гарному австрійському чотирьох поверховому будинку!
Розташована на високому 1 поверсі!
Площа квартири 42 м2!
Має великий вікна (замінені на металопластик).
Вхідні двері подвійні, деревяні.
Збережений пʼєц, додатково є газовий котел і газова колонка!
Санвузол роздільний!
Підлога паркет!
До квартири маємо підвал в цоколі будинку.
Дзвоніть, гарна пропозиція квартири в центрі міста і біля всієї інфраструктури!
Код - 473609

2 000 000 $
2 614 $/м²
Львовская ул., 13
многофункциональное помещение
765 м²
сегодня
ПРОДАЖ ДІЮЧОГО ТОРГОВОГО КОМПЛЕКСУ
ПРО ОБ’ЄКТ:
До продажу пропонується сучасний діючий торговий комплекс у місті Золочів Львівської області.
Це повністю функціонуючий комерційний об’єкт із діючими орендарями, сформованим потоком відвідувачів та значним потенціалом зростання.
Об’єкт розташований у вигідній комерційній локації з хорошою візуальною доступністю, зручним під’їздом та власною парковкою.
Однією з ключових переваг є активний розвиток прилеглої території: безпосередньо за об’єктом розташований житловий комплекс на 111 квартир, частина якого вже введена в експлуатацію, а будівництво продовжується.
Це забезпечує стабільне збільшення клієнтського потоку та додатковий попит на комер...

60 000 $
682 $/м²
Львовская ул.
88 / 54 / 15.4 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж приватного Будинку
З чудовим розташуванням у центрі м.Золочів
Площа будинку:88м²
Кухня: 15,4м²
Санвузол:9.9м²
Кількість кімнат: 4
Поверховість: 2
Другій поверх під ваше планування
Приватна територія
Гараж на теріторії :23.3м²
Сарай :9.3м²
Будинок під ваш ремонт
Всі комунікації проведені до будинку
Підходить ідеально для власного проживання
Доглянута територія
Можна на подвірʼї підзарядити електромобіль 🚙
Розвинута інфраструктура Поруч садочки,школи,парк,
супермаркети!
Ціна :60000$
Торг реальному покупцеві
Альбіна АН Golden City
[телефон скрыт]
150 000 $
1 014 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 19
єОселя
єВідновлення
148 / 67 / 14 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Просторий будинок загальною площею 148 м.кв на земельній ділянці 6 соток. Гарне розташування, затишна та огороджена територія, біля будинку покладена бруківка.
Будинок в 0 циклі, частково виконані грубі ремонтні роботи:
стіни поштукатурені, встановлені нові якісні дерев’яні вікна, великі окремі житлові кімнати площею 20–22 м.кв. Якісний ремонт, робили для себе.
Комунікації:
-світло — 3 фази
-газ підведений
-опалення працює
-котел на газ та дрова
-бойлер на 100 л
-власна каналізація
-криниця
Додатково:
-на 2 поверсі велика зала з більярдом (може залишитись новим власникам)
-на 1 поверсі передбачене окреме приміщення під сауну та басейн
-гараж
-сад з фруктовими деревами
-вулики (без бджіл)...

2 000 000 $
2 614 $/м²
Львовская ул., 25
торговое помещение
765 м²

7 000 грн/мес
212 грн/м²
Героя Украины Степана Бандеры ул., 7
многофункциональное помещение
33 м²
вчера
Оренда комерційного приміщення ЗОЛОЧіВ
Основні характеристики:
* Площа: 33 м²
* Поверх: цокольний / підвал (3-поверховий будинок)
* Стан: з ремонтом — заїжджай і працюй
* Санвузол: є
* Опалення: індивідуальне (газовий котел + електрообігрівачі)
* Вікна: металопластикові
✅ Переваги:
✔ Паркувальне місце
✔ Асфальтований доїзд
✔ Всі комунікації + лічильники
✔ Центр міста з постійним потоком людей
✔ Ідеально під бізнес з швидкою окупністю
Інфраструктура (до 500 м):
Ідеально під:
кав’ярню, салон, офіс, шоурум, майстерню або інтернет-магазин.
Ціна:7000+кп
Ігор АН Golden City
[телеф...
10 000 грн/мес
457 грн/м²
Героя Украины Степана Бандеры ул., 16
многофункциональное помещение
21.9 м²
1 нед. назад
Оренда фасадного приміщення у м. Золочів. Чудова видимість з дороги!
Площею 21.9 м. кв.
Висота 3.20 м
Індивідуальне газове опалення, світло, вода.
Зроблений ремонт.
Є газовий котел, батареї, санвузол.
Також окреме підсобне приміщення.
За потреби можна користуватись великим підвалом.
Знаходиться у центральній частині міста.
Перша лінія, фасадний вхід. Велике вікно - вітрина.
Активний автомобільний і пішохідний трафік.
Навпроти є місце для паркування авто.
Ідеальний варіант для бізнесу, який потребує високої прохідності.
Можна використати як офіс, салон краси, шоурум, магазин, кав'ярню, масажний кабінет
Запрошую на огляд

68 000 $
38 $/сот
сельхозназначение
1800 сот
1 нед. назад
Продається земельна ділянка СГ з можливістю переводу. Ділянка у Львівській обл, Золочівський р-н, Траса Львів- Київ м-06. Всі комунікації біля ділянки (Газ, вода, електрика). Ділянка має площу: 1,7 ГА.
ціна 68 000 у.о. торг.
Максим АН Golden City
Все ориентиры