Топ объявлений Золотоноши

15 000 $
342 $/м²
Івана Дробного ул., 1
єОселя
єВідновлення
43.9 / 25.4 / 7.6 м²
1 этаж
2 сот
2 комнаты
1980 год постройки
вчера
Терміновий Продаж Окремої 1/2 частини Будинку, р-н 6 школи м. Золотоноша. Загальна площа – 43.9 м2, житлова – 25.4 м2. Кімнати (10.7 м2 та 14.7 м2). Кухня – 7,6 м2. Санвузол – 4.9 м2. Будинок під косметичний ремонт, має кухню-студію зі встановленими газовими приладами та заведеними комунікаціями, окрему спальню кімнату (ззовні утеплена), простору веранду з двома входами та санвузол. Газове опалення автономне (котел 1-но контурний). Водопостачання на даний час відсуне. Каналізація діюча.
Земельна ділянка площею – 2.88 сот., приватизована з чітко встановленими межами та огородженням. На ділянці розміщено вхідний погріб, вигрібну яму, вбиральню. Є місце для паркування авто. Вулиця...

39 000 $
482 $/м²
Монастирська, 62
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
Відеотур
80.9 / 53.5 / 12.4 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
1997 год постройки
вчера
Продаж повноцінного будинку в м. Золотоноша! По вулиці Пролетарська. Стан житловий. Поруч є все необхідне для життя: 2 Школи, магазин, зупинка транспорту, 10 хв до центру пішки. Готові співпрацювати по державним програмам!
Відомості про обєкт:
- Тип будинку: Саман обкладений цеглою.
- Дах: Шифер.
- Загальна площа будинку: 81 м2.
- Ділянка: 8 соток.
- Скважина та колодязь в подвірї.
- Вигрібна яма з бетонних кілець.
- Погріб під будинком.
- Газ в будинку та літній кухні.
- Опалення: Котел газовий та Твердопаливний.
- Вікна металопластикові.
Адреса: вул. Пролетарська 62.
Для узгодження дня огляду або додаткових запитань телефонуйте.
Агенство нерухомості "Вектор".

36 000 $
729 $/м²
Шевченко ул., 131
єВідновлення
3 комнаты
49.4 / 34.4 / 5.8 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
2 дня назад
3-х кімн., квартира в Центрі міста! В 5-ти пов. будинку навпроти Свято-Успенського собору. Квартира має двостороннє розташування. Загальна площа - 49,4 м2, житлова – 34,4 м2, кухня – 5,8 м2. У квартирі 2 окремі спальні кімнати площею (8.2 м2 та 11,3 м2), простора зала (14,9 м2). Встановлено автономне газове опалення, бойлер на гарячу воду. Балкон засклений. Кухня укомплеектована. Встановлено всі лічильники з проведеною повіркою. Ванна кімната та туалет окремі. Вхідні двері подвійні, основні металеві. Додатково встановлений домофон. Є швидкісний інтернет та кабельне ТБ. Закріплене також підвальне приміщення для зберігання особистих речей. Поруч знаходяться школи № 2 та 3, садок «Калинка», ма...

8 000 $
129 $/м²
Баха ул., 214
єОселя
єВідновлення
62 / 26.6 / 6.2 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
1950 год постройки
2 дня назад
Продаж Будинку район м-ну «Акмід» загальною площею – 62,0 м2, житлова – 26.6 м2. під відновлення та для ведення підсобного господарства.
Матеріал будинку – глинобитний, обкладений цеглою. Фундамент цегляний. Дах – 4-х скатний шиферний. Вікна дерев’яні подвійні. В будинку є Світло – по лічильнику. Газ – підключений. Вода своя скважина з питною водою. Каналізація відсутня.
Земельна ділянка площею – 10.0 сот., приватизована з виготовленим кадастровим номером. Ділянка доглянута, рівна, прямокутної форми, огороджена парканом. На ділянці розташовані: гараж, сарай, погріб, вбиральня, навіс, вольєр, приміщення для утримання тварин. До Школи та магазину 7 хв. пішим ходом. Поруч розташована авт...

6 500 $
650 $/сот
Степана Разіна
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
2 дня назад
Продаж приватизованої земельної ділянки загальною площею - 10 сот. Є кадастровий номер. Ділянка Огороджена з 2 сторін парканом. Поруч світло, газ. Є виготовлений документ на початок будівництва згідно розробленого проекту.

15 000 $
122 $/м²
Жашківська, 3-а
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
122.9 м²
2 дня назад
Пропонуємо до продажу Адміністративно - побутове приміщення, загальною площею – 122,9 м2., на Земельній ділянці, площею – 8,5697 га., в межах м. Золотоноша, Золотоніського ОТГ, Черкаської області.
Приміщення з територією розташовані в Південно-Західній частині міста Золотоноша, в промисловій зоні. Територія даного об’єкту межує з обох боків з виробничими об’єктами, пасовищем та проїжджою частиною.
Територія окрема має зручні під’їдні шляхи з твердого покриття. Земля - 01.13 - Для іншого сільськогосподарського призначення. Кадастровий номер ділянки: 7110400000:06:002:0041.
На ділянці знаходиться:
1) Адміністративне приміщення - 1 шт., загальною площею - 122,9 м2., висота - 3,30м.
2)...

70 000 $
350 $/м²
Богунського
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
200.2 / 71.6 / 9.7 м²
2 этажа
9 сот
4 комнаты
2 дня назад
Цегляний 2-х поверховий сучасний будинок з великою терассою, 2000-х р.п., в районі Школи № 6 в м. Золотоноша. Площа загальна – 200.2 м2, житлова – 71,6 м2., кухня – 9,7 м2.
Будинок побудований з підвальним приміщенням площею – 51,5 м2., Погребом – 10 м2., Гаражем – 52,0 м2., терассою – 30 м2 та мансардним 2-м поверхом. Фундамент будинку: бетонні армовані блоки. Дах будинку 2-х скатний під шифером. Ззовні утеплений пінопластом 5 см та оштукатурений з армосіткою. Опалення: Новий 2-х контурний газовий котел з сучасними батареями. В санвузлі є також підігрів підлоги.
На першому поверсі розміщені три спальні кімнати площею – (13.5 м2., 14.0 м2, 19,0 м2). Простора та світла зала – 25,1 м2.
Ку...

72 000 $
484 $/м²
Пролетарська
єОселя
148.7 / 55 / 7.7 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2 дня назад
Капітальний Дім із сучасним ремонтом, 1986 р.п., в тихому р-ні в м. Золотоноша.
Будинок компактний, по господарські продуманий із черепашника та має із плит перекриття.
Загальна площа – 148,7м2 разом із цокольним поверхом. Житлова -55,0м2.Планування повністю роздільне ,що робить його неймовірно зручним для великої родини. Кухня-7.7м2, окрема, обладнана вбудованими меблями та технікою.(витяжка , посудомийна машина, холодильний, куточок та ін.) Також є окрема котельня –4.0м2 з вбудованими меблями та пралкою. Сучасна Альтанка, яка оздоблнена натуральним деревом зробить Ваші посиденьки ще затишнішими та душевними!
Вікна всі енергозберігаючі склопакети. Встановлено індивідуальне...

30 000 $
116 $/м²
Шевченко ул., 169
помещение свободного назначения
259.2 м²
2 дня назад
Продається підвальне приміщення в історичному центрі міста, (колишня дискотека "Златоград") з великим рівнем прохідності. Приміщення знаходиться поблизу автобусної зупинки, відділення банку, магазинчиків та супермаркетів, що забезпечує йому великий потік потенційних клієнтів.
Загальна площа – 259.2 м2, розділено на великі зали. Приміщення має два входи, з окремим заїздом для транспорту. Вільне та повністю готове до продажу!
Перед магазином асфальтована площадка з освітленою територією у нічний час. Ціна 30 000 $ Присутній Торг.

60 000 $
865 $/м²
Черкаська, 25
єОселя
єВідновлення
3 комнаты
69.4 / 45.7 / 7.5 м²
этаж 5 из 5
1993 год постройки
2 дня назад
Продаж ексклюзивної 3-х кімн., квартири з сучасним ремонтом в цегляному будинку р-н Гімназії, м. Золотоноша.
Загальна площа – 69,4 м2. Житлова – 45.7 м2. Кухня – 7,5 м2. ізольована, укомплектована гарнітуром та вбудованою технікою.
Квартира має 2-х стороннє розташування. Спальні роздільні площею (12.9 м2 та 13.8 м2). Простора та світла зала – 19.0 м2., що має вихід на лоджію, укомплектована кондиціонером та меблями.
Санвузол суміжний з підігрівом підлоги та новою сантехнікою.
Опалення автономне газове (2- х контурний котел) з сучасною системою та батареями.
Лоджія – 8 м2., що об’єднує залу та спальню кімнату засклена склопакетами та утеплена. Також змонтовано сушарку для білизни, що...

30 000 $
730 $/м²
Героїв Маріуполя, 20-а
єВідновлення
2 комнаты
41.1 / 26 / 5.5 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
2 дня назад
Продаж 2-х кімн., Квартира в цегляному будинку з балконом в самому центрі м. Золотоноша.
Загальна площа – 41.1 м2, житлова – 26.0 м2. Кухня - 5.5 м2 укомплектована кухонним гарнітуром та технікою. Квартира має двостороннє розташування, сонячна сторона. Кімнати не прохідні (Зала - 14.3 м2 та спальня – 11.7 м2). Є автономне газове опалення (котел 1-но контурний не потребує світла). Встановлені всі склопакети. Балкон засклений склопакетами. Бойлер на гарячу воду - 80 л. Зроблений частковий ремонт в квартирі. Всі лічильники з поверкою. Інтернет швидкісний.
Будинок ОСББ. В дворі будинку облаштовано майданчик з зоною відпочинку. Є зона стоянки для авто. В кроковій доступності Базар. Магази...

120 000 $
1 458 $/м²
Терешкової, 2-а
єОселя
єВідновлення
82.3 / 37.1 / 9.7 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2000 год постройки
2 дня назад
Пропонується до продажу Сучасний Котедж, повністю укомплектований меблями, технікою та інвентарем!
Загальна площа будинку - 82.3 м2, житлова – 37.1 м2. Площа другого поверху – 21.5м2.
Перший поверх площею – 60.8м2 на якому знаходяться: вітальня, зала, кухня , веранда, роздільний санвузол, котельню та додатковий вихід у двір.
Другий поверх має дві окремі спальні кімнати, які укомплектовані меблями.
Кухня - 9.7м2, укомплектована кухонним гарнітуром та вбудованими приладами з додатковою зоною стилажів зі встановленою посудомийною машиною.
Обладнано : Відео наглядом Єлектроенергія потужністю 6,5 кВ - 220 Вт., Каналізація – вигрібна яма....

23 500 $
249 $/м²
Пушкіна, 151
94.3 / 37.9 / 6.8 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
1960 год постройки
2 дня назад
Будинок 1960-х р.п., цегляний поруч з табором "Максимум" та Школою № 6 в м. Золотоноша. Площа будинку загальна – 94,3 м2, житлова – 37,9 м2.
В будинку: дві окремі спальні кімнати – (9.1 м2, 11,4 м2), зала – 14,4 м2. Кухня окрема - 6,8 м2. Санвузол – 4,5 м2. Веранда 11.8 м2. Є також цокольний поверх де розташовано котельню, гараж та господарське приміщення. Фундамент цегляний. Дах 4-х скатний шиферний. В будинку газове опалення (незалежне від світла), збережені дві плити/груби. Підлога дощата. Світло однофазне. Є бойлер. Вода - колодязь. Каналізація - вигрібна яма.
Земельна ділянка - 6.36 сот., приватизована, та огороджена. На ділянці розташовані: гараж окремий цегляний, сарай, гос...

31 000 $
871 $/м²
Шевченко ул., 50-а
єВідновлення
1 комната
35.6 / 19.9 / 7.1 м²
этаж 1 из 5
1988 год постройки
2 дня назад
1 кімн. Квартира цегляного будинку в Центрі м. Золотоноша. 1-й поверх, 5-ти по верхівки. Загальна площа – 35.6 м2. Кімната - 19.9 м2. Кухня – 7.1 м2. Розташування одностороннє, сонячна сторона.
В квартирі Автономне газове опалення (газ конвектор). Кондиціонер. Встановлені енергозберігаючі склопакети. Вхідні двері подвійні. Є швидкісний інтернет та омофон.
Санвузол - 3.3 м2. Суміжний, укомплектований необхідною технікою. (Ванна акрилова, унітаз компакт, пральна машинка автомат, раковина з тумбою, сушарка для білизни) Водопостачання та каналізація централізовані. Лічильники на світло, воду та газ з повірками. Закріплено підвальне приміщення.
Даний варіант Квартири розташований в зручно...

18 000 $
292 $/м²
Струнківська, 14
61.6 / 35.6 / 5.9 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
1964 год постройки
2 дня назад
Будинок 1964-х р.п., цегляний в м. Золотоноша поруч з Парфумерною фабрикою. Площа будинку загальна – 61.6 м2, житлова – 35.6 м2.
В будинку: дві окремі спальні кімнати – (7.9 м2, 10.0 м2), вітальня – 15.0 м2 та зала – 17.7 м2. Кухня окрема – 5.9 м2. Веранда – 5.1 м2. Фундамент цегляний. Дах 4-х скатний шиферний. В будинку є три види опалення: газове опалення одно контурний котел (незалежне від світла), твердопаливний котел та збережена плита/груба. Підлога дощата. Світло однофазне. Вода - своя свердловина. Каналізація - вигрібна яма.
Земельна ділянка - 5.55 сот., приватизована, та огороджена. На ділянці розташовані: сарай цегляний, погріб вхідний, господарські приміщення, вбиральня...

10 000 $
175 $/м²
Центральна, 1
помещение свободного назначения
57 м²
2000 год постройки
2 дня назад
Продаж Приміщення вільного призначення, з ділянкою – 6,21 сот., який стане чудовим варіантом для СТО, майстерні, складу, виробництва або ведення власного бізнесу поруч з м. Золотоноша.
Будівля має просторе приміщення з міцною конструкцією, бетонною підлогою та зручним заїздом для автомобілів і техніки. Усередині достатньо місця для облаштування ремонтної зони, складування або виробничих потреб.
На території також розташована оглядова яма, що є великою перевагою для автосервісу чи ремонтних робіт. Додаткові господарські навіси та підсобні приміщення дозволяють зручно організувати робочий простір і зберігання матеріалів.
Об’єкт знаходиться у спокійному місці з хорошим...

33 000 $
1 031 $/м²
Євгена Півня, 7
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
32 / 16.5 / 5.8 м²
этаж 2 из 2
1950 год постройки
1 нед. назад
1 кімн., кв. на 2-му пов. цегляного будинка. Загальна площа - 32 м2, житлова - 16,5 м2, кухня – 5,8 м2. Квартира не кутова. Кімната простора з вбудованою шафою. У квартирі а/газове опалення, нові опалювальні радіатори, склопакети, кондиціонер, бойлер. Нові вхідні двері, балкон засклений з сушаркою для білизни, інтернет, кабельне ТБ. Кухня вбудована з витяжкою та побутовою технікою.. Продається з меблями та технікою. Біля будинку є кладова/сарай для зберігання господарських речей. Поруч садок «Струмочок», зупинка транспорту маршруток - 306, магазини. Зручна транспортна розв’язка. Ціна 33 000 у.о.
49 500 $
546 $/м²
Низова
90.7 / 65.5 / 7.4 м²
1 этаж
12 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Пропонується до продажу будинок, що знаходиться в Пропонується до продажу будинок, що знаходиться в Черкаській області, м. Золотоноша, вул. Низова - вул. Благовіщенська, неподалік центра. Будинок з мансардою цегляний на бутовому фундаменті має жилий стан, 4 кімнати, кухня, прихожа, туалет, коридор. Загальна площа 90,7, житлова площа 65,5, кухня 7,4, висота стелі 2,8, вода-свердловина, опалення газове, газовий котел одноконтурний, бойлер, є грубка, батареї чугунні, вікна металопл., підлога -лінолеум, стіни - штукатурка. В дворі є літня кухня (пл. 60 кв.м. є в ній газ, опалення, плита), гараж, душ, погріб, побудова для дров, є сад, город. Ділянка 6 сот. та 6 сот.
Показуємо за попередньою домов...

72 000 $
486 $/м²
Шота Руставелі
єОселя
148 / 55 / 7.7 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2 нед. назад

14 300 $
78 $/м²
Перемоги
184 / 70 / 12 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2 нед. назад
Цегляний будинок з мансардовим поверхом, без внутрішніх робіт, 2008 р.п., в Тихій частині нашого міста. Підключено світло 380 В. Закуплені металопластикові склопакети на більшість вікон.
Площа загальна – 184,0 м2, житлова –70м2. Дах будинку: двоскатний, вкритий шифером. Матеріал: фундамент та цоколь залізобетонні блоки. Перекриття – залізобетонні плити. Стіни – якісна червона цегла. Просторе, компактне та роздільне планування –робить дім цікавим для дизайнерських ідей. У будинку передбачено два підвальних приміщення.
Земельна ділянка площею – 10 сот.,огороджена з 3-х сторін залізобетонним параном, та має сортові фруктові насадження.
Вулиця частково з аеродромних плит. Поруч автобусна...
Все новостройки