Топ оголошень Сопова

12 999 $
607 $/м²
Водна, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
21 / 12 / 6 м²
1 поверх
4 сот
1 кімната
1997 рік побудови
3 тиж. тому
родається цегляний одноповерховий будинок садового типу, в с.Сопів.
Загальна площа будинку 21,4кв.м, кімната 12,2кв.м, підвал 3,6кв.м
Земельна ділянка 4,97 соток для ведення садівництва
Суміжне планування: одна кімната, коридор.
Меблі в кімнаті залишаються.
Опалення: пічне.
Комунікації: газ та електрика заведені в будинок, вода з колонки (не підведена в будинок).
Додатково можна придбати сусідню земельну ділянку та 5,01соток
На ділянці встановлена господарська споруда.
Вартість ділянки 6000$
Всі котеджні містечка