Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
20 оголошень
7 200 $/міс
8 $/м²

Полковника Гуляєва просп. (Маршала Жукова), 111

багатофункціональне приміщення
900 м²
2019 рік побудови
1 міс. тому
Здам комерційне приміщення в Одесі,київський район,  Люстдорфська дорога 14 ст. Не фасад, Два зручні асфальтовані заїзди. Ліфт в стадії установки. Площа поверха 900 м2 Вільні :2,3,4 поверхи. Мінімальна площада оренди 450 м2! Максимальна площа 2 700 м2. За 2 місяці зробимо індивідуальний ремонт під Орендаря! Вартість 7-8$/м2 5 000$/месяц за поверх 14 000$/месяц за 3 поверхи! Цільове використання: Офіс, школа, Клініка, цех, спортзал, склад,оптовий магазин, шоурум. Докладніше: [телефон приховано]
PRO аккаунт
Рієлтор
18 900 $/міс
7 $/м²

Полковника Гуляєва просп. (Маршала Жукова), 111

багатофункціональне приміщення
2700 м²
2019 рік побудови
4 тиж. тому
Здам комерційне приміщення в Одесі,київський район,  Люстдорфська дорога 14 ст. Не фасад, Два зручні асфальтовані заїзди. Ліфт в стадії установки. Площа поверха 900 м2 Вільні :2,3,4 поверхи. Мінімальна площада оренди 450 м2! Максимальна площа 2 700 м2. За 2 місяці зробимо індивідуальний ремонт під Орендаря! Вартість 7-8$/м2 Цільове використання: Офіс, школа, Клініка, цех, спортзал, склад,оптовий магазин, шоурум. Докладніше: [телефон приховано]
PRO аккаунт
Рієлтор
Мир Квартир
800 $/міс
11 $/м²

Перлинна вул., 9

Доступна на короткий термін БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК П'ятдесят сьома перлина
багатофункціональне приміщення
70 м²
2022 рік побудови
4 дні тому
Здам фасадне приміщення у новому будинку в ЖК «57-ма Перлина», вул. Перлинна, 1/18. Загальна площа 70 кв.м., зал, кабінет, ресепшн, кухня, санвузол. У приміщенні виконано якісний ремонт. Фасадний вхід і 2 вікна. Підходить під офіс, дитячу студію, магазин, салон краси, медичний центр. Нежитловий фонд. Прохідне та проїзне місце. Ціна 800 у.о./міс. (2-2375-1)
Рієлтор
800 $/міс
11 $/м²

Перлинна вул., 9

Доступна на короткий термін БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК П'ятдесят сьома перлина
багатофункціональне приміщення
70 м²
2022 рік побудови
вчора
Здається фасадне приміщення у новому будинку в ЖК «57-ма Перлина», вул. Перлинна, 1/18. Загальна площа 70 кв. м, зал, кабінет, ресепшн, кухня, санвузол. У приміщенні виконано якісний ремонт. Фасадний вхід та 2 вікна. Підходить під офіс, дитячу студію, магазин, салон краси, медичний центр. Нежитловий фонд. Прохідне та проїзне місце. Ціна 800 у.о./міс. (2-2375-1)
Рієлтор
АГЕНТ ESTATE
20 000 грн/міс
364 грн/м²

Райдужний масив вул., 1

багатофункціональне приміщення
55 м²
2016 рік побудови
сьогодні
ЖМ «Радужний» Легка локація, зручний заїзд Здається в оренду комерційне приміщення під будь-який вид діяльності: • магазин одягу / продукти • салон краси / бʼюті студія • стоматологія • зоомагазин • кофейня • аптека та інше Площа 55 м² Високий повноцінний перший поверх Ремонт у світлих тонах Є санвузол Бойлер - гаряча вода Кондиціонер Великі вікна - приміщення світле та помітне Повністю заселений житловий массив Високий активний трафік, стабільний попит Можна вже завозити необхідні меблі — та працювати Звертайтесь!
Рієлтор
14 000 грн/міс
824 грн/м²

Академіка Корольова вул., 114

БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
17 м²
1984 рік побудови
4 дні тому
Аренда помещения 17 м2, помещение на улице Королева, рядом остановка общественного транспорта. Помещение находится в одном здании с ломбардом. Хорошо подойдет под услуги кредитования или другие услуги.
Рієлтор
54 000 грн/міс
375 грн/м²

Небесної Сотні просп. (Маршала Жукова), 103

багатофункціональне приміщення
144 м²
5 днів тому
На Небесной сотни, за Таврией Маршал сдам готовое помещение с хорошим оборудованием кухни. Первый этаж отдельного здания, площадь- 144 кв м. Все коммуникации, сан узел, 380 в, 30 ква. Свой заезд автотранспорта. Рядом свободное помещение для торжеств. Посредник.
Рієлтор
54 000 грн/міс
375 грн/м²

Небесної Сотні просп. (Маршала Жукова), 103

багатофункціональне приміщення
144 м²
2 тиж. тому
Рієлтор
Юриспрудент
4 823 $/міс
7 $/м²

Небесної Сотні просп. (Маршала Жукова), 100/1

БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
689 м²
2 тиж. тому
Здається в оренду приміщення. Можлива оренда без ремонту. Генератор! Бомбосховище Оренда 7$ за метр квадратний (при самостійному ремонті- договірна) Опалення централізоване Якщо потрібне відео або план - дзвоніть або пишіть у меседжери .
Рієлтор
Юриспрудент
2 555 $/міс
7 $/м²

Небесної Сотні просп. (Маршала Жукова), 100/1

БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
365 м²
2 тиж. тому
Приміщення поки без ремонту. Є можливість зробити ремонт самостійно або від БЦ Генератор Бомбосховище 2 виходи - 1 через ТЦ Опалення централізоване Можу скинути відео Телефонуйте
Рієлтор
Юриспрудент
392 $/міс
8 $/м²

Небесної Сотні просп. (Маршала Жукова), 100/1

БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
49 м²
1 тиж. тому
Офісне приміщення під оренду з ремонтом Генератор Бомбосховище Рецепція 2 входи - 1 через ТЦ Опалення централізоване Бізнес центр А Телефонуйте- оперативний показ
Рієлтор
VipDom
15 000 грн/міс
750 грн/м²

Євгена Чикаленка вул., 99

торгівельне приміщення
20 м²
сьогодні
Здається в оренду торгове приміщення 20 кв. м у дуже прохідному місці оптового ринку, навпроти «Епіцентру». Поруч парковка для автомобілів. Під будь-який вид торгівлі.
Рієлтор
5 000 грн/міс
143 грн/м²

Князя Ярослава Мудрого просп., 15а

офісне приміщення
35 м²
1975 рік побудови
вчора
Здається комерційне приміщення Глушка / Корольова, 1-й поверх, вхід з двору, загальна площа 30 кв. м, 2 кабінети, можна винайняти додаткові приміщення. Приміщення без ремонту, надаються канікули. Під кабінет, майстерню, індивідуальне пошиття, 5000 грн, застава, комунальні послуги, комісія.
Рієлтор
336 $/міс
8 $/м²

Полковника Гуляєва просп. (Маршала Жукова), 107/1

БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
42 м²
2 дні тому
Бізнес-центр на Таїрова! Приміщення в наявності від 42 м² до 52 м² — приміщення з ремонтом, а також є 364 м² та 689,2 м² — під ремонт. Вартість оренди — 8 у. о. за кв. м. + обслуговування БЦ 64,03 грн за кв. м. Тариф на електроенергію — комерційний. Є генератор та сонячні панелі.
Рієлтор
10 000 грн/міс
100 грн/м²

Князя Ярослава Мудрого просп., 15

багатофункціональне приміщення
100 м²
вчора
Здається комерційне приміщення на Глушка/Корольова, 1-й поверх, вхід з двору, загальна площа 100 кв. м, 4 кабінети, підсобні приміщення, можлива оренда частини приміщення.
Рієлтор
9 000 грн/міс
1 800 грн/м²

Академіка Корольова вул., 70/1

БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
5 м²
4 дні тому
Оренда приміщення на вулиці Корольова, 5 м². Гарний пішохідний трафік. Приміщення розташоване у приміщенні ломбарду. Добре підійде під послуги кредитування або схожі послуги.
Рієлтор
Юриспрудент
45 000 грн/міс
300 грн/м²

Одеса, Ипподромная, 1

багатофункціональне приміщення
150 м²
1 тиж. тому
Отдельно стоящее здание, под любой вид деятельности
Рієлтор
93 500 грн/міс
500 грн/м²

Вільямса, 73/1

багатофункціональне приміщення
187 м²
2010 рік побудови
4 тиж. тому
Здам а оренду приміщення для бізнесу в київському районі Одеси,(Вільямса/ Ак.Корольова) Фасад, вітрини, окремий вхід. 187 м2 загальної площі  Вільне планування, вел кий торговий зал. Кондиціонери, вентиляція, санвузол, з ремонтом. 500₴/м2 ₴89 000/місяць Беремо комісію за послуги. [телефон приховано]
PRO аккаунт
Рієлтор
Юриспрудент
414 $/міс
8 $/м²

Дружній пров., 5/2

БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
52 м²
6 днів тому
Здаються офіси в БЦ «Акварель 5». У наявності є кабінети різної площі на різних поверхах.
Рієлтор
880 $/міс
11 $/м²

Дача Ковалевського вул., 91

БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Avinion
багатофункціональне приміщення
80 м²
2023 рік побудови
вчора
Приміщення у престижному клубному ЖК всього за 300 метрів від моря! Локація: елітний житловий комплекс, близькість до моря та розвинена інфраструктура. Приміщення правильної прямокутної форми площею 80 кв. м, ідеально підходить для будь-якого виду бізнесу. Майже панорамні вікна забезпечують чудову видимість і природне освітлення. Розташоване біля входу до ЖК – ідеальне місце для комерційної діяльності. Завершено сантехнічні роботи. Встановлено систему очищення води. Прокладено електрику згідно з нормами ДБН. Виконано інші ремонтні роботи. Ідеально підходить для: Офісу Кав'ярні Магазину Салону краси Стоматології За детальною інформацією та для перегляду – телефонуйте!
PRO аккаунт
Рієлтор
Сертифікований рієлтор СФНУ