Фільтри
Оренда комерційної нерухомості (нежилих приміщень) в Тернополі
64 оголошення
- найбільша площа
64 оголошення
- найбільша площа

18 000 грн/міс
257 грн/м²
Максима Кривоноса вул., 12
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
70 м²
2011 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення. Світле, просторе, з гарним ремонтом. Підійде як для офісу, так і для магазину, відділення банку, пошти. Телефонуйте, дуже гарна пропозиція, не зволікайте.

135 000 грн/міс
754 грн/м²
Доли вул., 9
ПРЕМІУМ
ЖК Метрополь
багатофункціональне приміщення
179 м²
2023 рік побудови
сьогодні
Здається під оренду комерційне приміщення! Чудова топова локація центр, ринок, підходить під магазин, салон, пошта, спортивні секції і ТД. Висота стелі 4.06 метра. Встановлений кондиціонер. Є два входи, можливість заїзду транспорту під двері. Телефонуй, не зволікайте, будьте першими.
[посилання приховано].Є багато інших варіантів в цьому ж ЖК. Різного метражу, з ремонтом та без, перший та другий поверхи.

42 000 грн/міс
300 грн/м²
C. Петлюри бульв., 2
приміщення вільного призначення
140 м²
сьогодні
Здається в оренду просторе фасадне приміщення площею 140 м², розташоване у спальному мікрорайоні міста. Локація ідеально підходить для магазину, кав’ярні, кондитерської, дитячої кімнати чи будь-якого іншого виду діяльності.
Основні переваги приміщення:
* Фасадне розташування та окремий вхід, що забезпечує зручний доступ для відвідувачів.
* Додатково є вихід у задній двір, де можна комфортно здійснювати розвантаження товару.
* Централізоване опалення з тепловими лічильниками.
* Електропостачання — три фази, що дозволяє підключати потужне обладнання.
* Централізована вода, підігрів — від бойлера.
* Встановлено кондиціонер та потужну витяжку.
Планування:
* Велика зала — 73 м²
* Додаткова за...
15 000 грн/міс
200 грн/м²
Новий Світ вул., 17
приміщення вільного призначення
75 м²
2013 рік побудови
сьогодні
Оренда приміщення вільного призначення — 75 м² (м. Тернопіль)
Пропонується в оренду просторе та функціональне приміщення, що ідеально підійде для ведення різноманітного бізнесу: магазину, кафе, офісу, аптеки або невеликого виробництва чи кавʼярні!
Основні характеристики:
• Загальна площа: 75 м².
• Розташування: Приміщення має окремий вхід зі зручними сходами та поручнями. Перед входом розташована затишна літня тераса під накриттям (зона з лавками та столами), що є великою перевагою для сфери громадського харчування.
• Планування:
• Торговий зал/основна зона
• Додаткові кімнати: Окремий кабінет/кімната відпочинку
• Побутові зони:облаштована, санвузол (умивальник, унітаз) .
• Складські приміще...

16 600 грн/міс
250 грн/м²
Текстильна вул., 24-Г
приміщення вільного призначення
67 м²
2020 рік побудови
2 дні тому
Запусти свій бізнес у новому мікрорайоні Тернополя!
Мрієш про свій стильний офіс, затишний салон краси чи креативну студію?
Це приміщення саме для тебе!
Пропонуємо в оренду просторе комерційне приміщення 66,2 м² на вул. Текстильна, — новий мікрорайон, де твої клієнти завжди поруч!
3 зони — для реалізації будь-яких ідей:
• велика кімната для прийому клієнтів або залу;
• простір під кабінет, студію чи шоурум;
• технічна зона
• окрема кімната — ідеальна для офісу чи підсобного приміщення.
Тут можна:
• відкрити салон краси чи масажний кабінет;
• створити затишний офіс або коворкінг;
• облаштувати фотостудію чи майстерню;
• організувати шоурум або пункт видачі товарів.
Свій вхід. Ко...

28 500 грн/міс
150 грн/м²
Гайова вул., 10
склад
190 м²
вчора
Оренда складського приміщення площею 190кв.м.
Зручний заїзд для великогабаритного транспорту.
44 000 грн/міс
543 грн/м²
15 Квітня вул., 4
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
81 м²
1983 рік побудови
вчора
Здається в оренду 81 кв.м приміщення за адресою: м.Тернопіль, 15 квітня, 4.
Є два окремих входа, мокра точка, пандус. Опалення центральне та індивідуальне від котла.
Можна взяти частину приміщення: 48,1 кв.м. або 32,9 кв.м.
Можливий торг
Без комісії
Детальніше дізнавайтеся по телефону чи вайберу

20 000 грн/міс
1 408 грн/м²
Доли вул., 9
приміщення вільного призначення
14 м²
2023 рік побудови
вчора
Здається в довгострокову оренду прохідне фасадне приміщення у Центрі, євроремонт, кондиціонер, свій санвузол.
За деталями та для огляду - телефонуйте!
Шукайте комерційну нерухомість в Тернополі за фільтрами

20 000 грн/міс
244 грн/м²
Князя Острозького вул., 46
приміщення вільного призначення
82 м²
вчора
Здається в оренду просторе фасадне приміщення, індивідуальне опалення, ремонт, світло три фази.
За деталями та для огляду - телефонуйте!

150 $/міс
50 $/м²
Тараса Шевченка бульв., 12
приміщення вільного призначення
3 м²
1958 рік побудови
2 дні тому
Ідеальна локація з великою прохідністю - перша лінія від центральної дороги!
-Фасадне вікно видачі
-Світло 3 фази
-Центр міста, максимальний трафік
Приміщення чудово підійде під: обмін валют, каву, випічку, точку продажу чи інший компактний вид бізнесу.

22 500 грн/міс
500 грн/м²
Шашкевича вул., 11
приміщення вільного призначення
45 м²
2009 рік побудови
2 дні тому
Довгострокова оренда фасадного приміщення. індивідуальне опалення, ремонт, свій санвузол.
За деталями та для огляду - телефонуйте!

156 000 грн/міс
1 000 грн/м²
Торговиця вул., 19
багатофункціональне приміщення
156 м²
вчора
Оренда комерційного приміщеня в новобудові в центрі міста по вул. Торговиця. Приміщення дворівневе, наявний санвузол, панорамні фасадні вікна. Ремонт під орендандаря. Поруч вся інфрастуктура.За деталями та для огляду телефонуйте.

22 500 грн/міс
500 грн/м²
Шашкевича вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
45 м²
2009 рік побудови
вчора
Оренда фасадного комерційного приміщення по вул. Шашкевича ТЦ "Крокус". Приміщення загальною площею 45 кв.м. Поруч вся інфраструктура. За деталями та для огляду телефонуйте.

35 000 грн/міс
414 грн/м²
Генерала М. Тарнавського вул., 23
багатофункціональне приміщення
85 м²
2009 рік побудови
вчора
Оренда комерційного приміщення по вул. Тарнавського. Фасадне приміщення, із сучасним ремонтом, меблями, індивідуальним опаленням, санвузолом, три окремі кімнати. Поруч вся інфраструктура. За деталями та для огляду телефонуйте.

15 000 грн/міс
600 грн/м²
Торговиця вул., 26
багатофункціональне приміщення
25 м²
1988 рік побудови
2 дні тому
Оренда комерційного приміщення на териорії центрального ринку м. Тернопіль. Прохідне місце. приміщенні є єлектрика. Ціна 15000 грн. Заа деталями та для огляду телефонуйте.

60 000 грн/міс
182 грн/м²
Микулинецька вул., 117
багатофункціональне приміщення
330 м²
вчора
Пропонуємо для оренди обʼєкт під БУДЬ-ЯКИЙ вид діяльності від закладу харчування до офіс-простору чи будь-яких інших бізнес-ідей (раніше заклад харчування). Розташування: вул. Микулинецька, 117 (навпроти авторинку). В орендну ціну входять: - приміщення 313 м2 на першому поверсі (в двоповерховій будівлі) з двома окремими входами та окремим заїздом; - місця для паркування (перед будівлею); - доступ до «службового» заїзду через КПП велико- та малогабаритного транспорту. Приміщення включає в себе: три окремі просторі зали; кухонну зону; зону мийки посуду; 2 складських приміщення; вбиральню; 2 туалетні кімнати; вхідну групу та групу «службового» входу-виходу. Особливості: - підключена уся система...

13 500 грн/міс
397 грн/м²
Степана Бандери просп., 88
приміщення вільного призначення
34 м²
1969 рік побудови
вчора
Оренда комерційного приміщення✅
локація-прсп.Бандери
✅площа 34 м
✅санвузол , вода, світло
ціна 13 500 грн
[телефон приховано]Світлана
Агенція нерухомості ХАТИНКА

150 $/міс
50 $/м²
Руська вул., 27
приміщення вільного призначення
3 м²
2 дні тому
Оренда фасадного приміщення площею 3 кв.м., в прохідному місці, центр. Підійде під будь який вид дяльності. За деталями та для огляду телефонуйте.

10 000 грн/міс
602 грн/м²
Шпитальна вул., 6
приміщення вільного призначення
17 м²
2013 рік побудови
вчора
Пропонується в оренду фасадне приміщення по вул. Шпитальній загальною площею 16,6 кв.м. За деталями та для огляду телефонуйте.

500 $/міс
6 $/м²
Генерала М. Тарнавського вул., 18
приміщення вільного призначення
82 м²
1977 рік побудови
вчора
Оренда комерційного приміщення по вул. Тарнавського. Приміщення фасадне в прохідному місці. Опалення індивідуальне, торгівельна зала і три підсобних приміщення, два входи. За деталями та для огляду телефонуйте.