Фільтри
Оренда офісів в Тернополі
23 оголошення
- найбільша площа
23 оголошення
- найбільша площа

18 000 грн/міс
257 грн/м²
Максима Кривоноса вул., 12
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
70 м²
2011 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення. Світле, просторе, з гарним ремонтом. Підійде як для офісу, так і для магазину, відділення банку, пошти. Телефонуйте, дуже гарна пропозиція, не зволікайте.

135 000 грн/міс
754 грн/м²
Доли вул., 9
ПРЕМІУМ
ЖК Метрополь
багатофункціональне приміщення
179 м²
2023 рік побудови
сьогодні
Здається під оренду комерційне приміщення! Чудова топова локація центр, ринок, підходить під магазин, салон, пошта, спортивні секції і ТД. Висота стелі 4.06 метра. Встановлений кондиціонер. Є два входи, можливість заїзду транспорту під двері. Телефонуй, не зволікайте, будьте першими.
[посилання приховано].Є багато інших варіантів в цьому ж ЖК. Різного метражу, з ремонтом та без, перший та другий поверхи.

156 000 грн/міс
1 000 грн/м²
Торговиця вул., 19
багатофункціональне приміщення
156 м²
2 дні тому
Оренда комерційного приміщеня в новобудові в центрі міста по вул. Торговиця. Приміщення дворівневе, наявний санвузол, панорамні фасадні вікна. Ремонт під орендандаря. Поруч вся інфрастуктура.За деталями та для огляду телефонуйте.

22 500 грн/міс
500 грн/м²
Шашкевича вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
45 м²
2009 рік побудови
2 дні тому
Оренда фасадного комерційного приміщення по вул. Шашкевича ТЦ "Крокус". Приміщення загальною площею 45 кв.м. Поруч вся інфраструктура. За деталями та для огляду телефонуйте.

35 000 грн/міс
414 грн/м²
Генерала М. Тарнавського вул., 23
багатофункціональне приміщення
85 м²
2009 рік побудови
2 дні тому
Оренда комерційного приміщення по вул. Тарнавського. Фасадне приміщення, із сучасним ремонтом, меблями, індивідуальним опаленням, санвузолом, три окремі кімнати. Поруч вся інфраструктура. За деталями та для огляду телефонуйте.

105 000 грн/міс
700 грн/м²
Володимира Лучаковського вул., 7-А
багатофункціональне приміщення
150 м²
2006 рік побудови
2 дні тому
Оренда комерційного приміщення по вул. Лучаківського - Тролейбусна.
Загальна площа 150 м'2. Перша лінія. Фасадне.
Просторий зал, великі панорамні вікна. Санвузол.
Окремий вхід. Комунікації ( світло, газ, вода).
Ремонт буде зроблено під орендаря. Здача планується на 1- й квартал 2026 року.
Огляд у зручний для Вас час.

800 $/міс
7 $/м²
Генерала Тарнавського, 8
багатофункціональне приміщення
110 м²
3 дні тому
Здається в оренду комерційне приміщення по вул. Тарнавського. Приміщення має окремий вхід з проїзної частини, що забезпечує зручний доступ та хорошу видимість для бізнесу. Вільне планування дозволяє облаштувати приміщення під будь-який вид діяльності. Є санвузол та місце для паркування автомобілів. Підійде під офіс, магазин, салон, студію або інший вид комерційної діяльності.

20 000 грн/міс
435 грн/м²
Івана Франка вул., 17
багатофункціональне приміщення
46 м²
1875 рік побудови
3 дні тому
Здається приміщення в центрі міста ,є опалення бойлер,с/в,з двору під комерційну,діяльність ,офіс тощо,можливий торг
Шукайте комерційну нерухомість в Тернополі за фільтрами

10 000 грн/міс
250 грн/м²
Текстильна вул., 24-Е
багатофункціональне приміщення
40 м²
2025 рік побудови
3 дні тому
Здається в оренду комерційне приміщення по вулиці Текстильній, масив БАМ, розташоване на першому поверсі з окремим входом та панорамними вікнами, зроблений новий ремонт, є свій санвузол. Об'єкт має всі необхідні зручності, що забезпечують комфортну роботу: сучасний кондиціонер, який підтримує оптимальну температуру, а також можливість паркування для ваших клієнтів.
Приміщення ідеально підходить для розміщення офісу, салону краси, студії або інших видів послуг. Завдяки зручному розташуванню на 2-й лінії, ви отримаєте хороший потік клієнтів без зайвого шуму з вулиці.
Це чудова можливість для тих, хто хоче започаткувати бізнес у динамічному районі міста, що стрімко розвивається.
Телефонуйте з...

15 000 грн/міс
75 грн/м²
Дениса Лукіяновича вул., 8
офісне приміщення
200 м²
1980 рік побудови
5 днів тому
Здається в оренду приміщення площею 200 м² на 3 поверсі в промисловому районі міста. Приміщення вільного призначення — чудово підійде під швейний цех, виробництво, склад, майстерню або інший вид діяльності.
Можлива оренда разом із швейними машинками. Є електричне опалення, робочий стан приміщення, санвузол знаходиться на поверсі.
Зручний під’їзд, просторе планування та хороші умови для організації роботи виробництва чи бізнесу.

19 000 грн/міс
132 грн/м²
Дениса Лукіяновича вул., 8
офісне приміщення
144 м²
1980 рік побудови
5 днів тому
Здається в оренду приміщення площею 144 м² на 4 поверсі. Приміщення вільного призначення, підійде під офіс, студію, представництво, IT-компанію, навчальний центр або інший вид діяльності.
Є відгороджена зона, яку можна використовувати як директорський кабінет або окремий офіс. Виконаний ремонт, приміщення готове до роботи. Санвузол знаходиться на поверсі.
Зручне планування, хороше природне освітлення та комфортні умови для ведення бізнесу.

120 $/міс
9 $/м²
Гетьмана Сагайдачного вул., 8
багатофункціональне приміщення
13 м²
1952 рік побудови
5 днів тому
В оренду здається офісне приміщення в цетральній частині міста. Сан. вузол загальний . Ремонт. Опалення. Комунальні входять в ціну. Зручне місце розташування.

7 000 грн/міс
200 грн/м²
Руська вул., 24
офісне приміщення
35 м²
1960 рік побудови
5 днів тому
В оренду здається комерційне приміщення в центральній частині міста.Власний вхід. Комунікації . Кондиціонер. Ремонт. Власний сан. вузол.

8 500 грн/міс
155 грн/м²
Дениса Лукіяновича вул., 5
офісне приміщення
55 м²
1980 рік побудови
6 днів тому
Здається стильний офіс площею 55 м² у промисловому районі міста.
Приміщення виконане в сучасному industrial / automotive стилі — ідеально підійде для:
Особливості:
5 поверх
хороший варіант для авто-тематики
80 000 грн/міс
99 грн/м²
Львівська вул., 5
багатофункціональне приміщення
805 м²
2000 рік побудови
6 днів тому
Пропонується в оренду окремостояча нежитлова будівля площею 805 м2 на земельній ділянці 13 соток з власною площадкою для паркування авто
Локація: м. Тернопіль, район Дружба, вул. Львівська 5
Приміщення має вигідне розташування з розвинутою інфраструктурою:
5 корпусів та 6 гуртожитків студмістечка Західноукраїнського національного університету, де навчається близько 13 000 студентів. Поруч квартал багатоквартирної житлової забудови, магазини, маркети, кафе, аптеки, поштові та банківські виділення, торговий центр, МакДональдс, зупинки громадського
Характеристики обʼєкта:
Триповерхова будівля з цокольним приміщенням
Загальна площа 805 м2
Площа 1 поверха-199 м2
Площа 2 поверха-207 м2
Площа...

2 000 $/міс
9 $/м²
Весела вул., 11
багатофункціональне приміщення
223 м²
2022 рік побудови
1 тиж. тому
Оренда просторого та світлого комерційного приміщення у місті Тернопіль, поблизу Старого парку по вул. Весела
Пропонується в оренду комерційне приміщення у престижному районі міста — поруч із парковою зоною, що забезпечує постійний пішохідний та автомобільний трафік.
Загальна площа — 223 кв.м, висота стелі — близько 3,20 м, що додає простору та комфорту для будь-якого формату діяльності. Великі панорамні вікна по фасаду наповнюють приміщення природним світлом і створюють ефектну вітрину для вашого бізнесу.
Приміщення ідеально підійде під:
магазин або шоурум
салон краси чи косметологічний центр
медичний кабінет або клініку
офіс представництва
студію послуг або навчальний простір
П...

50 450 грн/міс
500 грн/м²
Київська вул., 18
багатофункціональне приміщення
101 м²
1978 рік побудови
1 тиж. тому
Оренда фасадного комерційного приміщення на одній із найжвавіших вулиць Тернополя — вул. Київська
Пропонується в оренду фасадне комерційне приміщення з потужним автомобільним та пішохідним трафіком. Локація на першій лінії до дороги забезпечує постійний потік потенційних клієнтів щодня.
Приміщення розташоване на 1 поверсі будинку, де весь поверх відведений під комерцію — це формує правильне бізнес-середовище та додатково приваблює відвідувачів.
Переваги об’єкта:
фасадний вхід + додатковий вхід з двору
можливість поділу на 2 автономні приміщення з окремими фасадними входами
підключені всі комунікації: газ, електроенергія, вода
зручне та універсальне планування для різних форматів діяльнос...

40 000 грн/міс
656 грн/м²
Медова вул., 2
багатофункціональне приміщення
61 м²
2 тиж. тому
⛳️Оренда комерційного приміщення⛳️
Здається в оренду приміщення поблизу центру
вул.Медова , Тернопіль
✅1 поверх
✅фасадне приміщення
✅площа-61 м
✅прохідне місце
✅індивідуальне опалення
✅санвузол, вода, світло
✅гарний ремонт
⭐️Ціна оренди -40 000 грн + к.п
[телефон приховано]~Світлана Агенція
ДЕТАЛІ ЗА ТЕЛ.

20 000 грн/міс
526 грн/м²
Гайова вул., 5
багатофункціональне приміщення
38 м²
2024 рік побудови
2 тиж. тому
✅Оренда приміщення вільного призначення✅вул.Гайова
[телефон приховано]Світлана Агенція
Ціна 20 000грн + к .п
38 м - загальна площа
1 поверх, ФАСАДНЕ ПРИМІЩЕННЯ
гарний ремонт - ПЕРША ЗДАЧА
приміщення - OPEN SPACE
є вода, світло
індивідуальне газове опалення та тепла підлога
санвузол
новобудова
Приміщення ФАСАДНЕ, БІЛЯ ДОРОГИ
10 000 грн/міс
159 грн/м²
Юліана Опільського вул., 4
офісне приміщення
63 м²
1885 рік побудови
2 тиж. тому
Здам фасадне приміщення 63 м² у центрі — Опільського, 4
Шукаєте ідеальне місце для вашого бізнесу? Пропонуємо преміальний простір у самому серці Тернополя з максимальним трафіком та автономністю.
Основні характеристики:
• Локація: Тихий центр, вул. Опільського, 4 (фасад).
• Площа: 63 \text{ м}^2 — раціональне планування.
• Освітлення: 4 великих фасадних вікна, приміщення дуже світле.
• Вхід: Окремий фасадний вхід.
• Комфорт: Власне опалення, приватність та доступ 24/7.
Переваги об'єкта:
Приміщення ідеально підійде для тих, хто цінує статус та комфорт: під beauty-студію, приватну клініку, представництво компанії, нотаріальну контору або юридичну консультацію.
Умови оренди:
Об'єкт здається за...