Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Тернополя
Топ оголошень Тернополя
79 000 €
790 €/м²
15 Квітня вул.
ПРЕМІУМ
Сонячний
100 / 82 / 7.64 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Будуємо капітальний дім - альпійське шале під ключ за 3 місяці (крім зимових) на вашій ділянці.
Гарантія експлуатації - 50 років. Власне серійне виробництво, вам не потрібно буде очікувати часу на виробництво елементів - домокомплекти в наявності. У вартість будинку також включено фундамент і доставку матеріалів на об'єкт (вашу ділянку під будівництво будинку). З оформленням документів - дозволу на будівництво допомагаємо.
Будинок має: бетонний стрічковий фундамент (7х11), стіни - 1,1 м із монолітного армованого залізобетону, утеплені з оздобленням, дах з бітумної черепиці, теплозберігаючі технології.
Дім двоповерховий на 100 кв.м.:
Перший поверх (73 кв.м.) - студія, кухня, вана кімната....

82 000 $
752 $/м²
Сонячна вул., 3В
109 / 36 / 29 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Котедж в с.Петриків 900 метрів від об'їзної м.Тернополя. Розташований в ЖК “Горизонт”. Зданий в експлуатацію у 2021 році. Загальна площа 109 кв.м. Три спальні, гараж та вітальня об'єднана з кухнею. Також є земельна ділянка з терасою для облаштування зони відпочинку та барбекю. З двох сторін сусіди зробили ремонт та проживають. В даному котеджі виконано роботи з встановлення індивідуального опалення, теплої підлоги на першому поверсі та санвузлі другого поверху, електричну розводку, утеплення горища, каркас сходової клітки. Вагомою перевагою є власність більше три роки що дозволяє переоформити будинок за мінімальні кошти. Оглянути даний котедж можна в зручний для Вас час за попередньою домовл...

260 000 $
1 287 $/м²
Циганська вул.
202 / 128 / 11 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж будинку в м.Тернопіль по вул. Циганська, (р-н. Новий Світ). Розташований на рівні ділянці розміром 20х30 метрів, площею 6 сотих. Загальна площа будинку 202 кв.м. Окремо збудований гараж з підвалом та кімнатою над гаражем з каміном. До будинку підведено міські комунікації, а також окремо є своя скважина для води. Подвіря вимощено бруківкою, будинок зовні утеплений. У будинку зроблений ремонт, встановлено теплу підлогу у кухні, санвузлах та коридорі. Готовий для проживання. Оглянути можна в зручний для Вас час за попередньою домовленістю. Телефонуйте. Агенція нерухомості “Секвоя”

200 $/міс
Гетьмана Дорошенка вул., 14
ПРЕМІУМ
Можна з дітьми
1 кімната
36 / 20 / 8 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Однокімнатна квартира з відокремленою спальною зоною та кабінетом.
Хороший стан, опалення індивідуальне, меблі, побутова техніка.
Будинок розташовано в зручному місці, щоб дістатися Центру чи автовокзалу.

120 000 $
796 $/м²
Степана Бандери просп., 36
4 кімнати
150.8 / 74 / 15.7 м²
поверх 9 з 10
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу дворівнева квартира у сучасному житловому комплексі «Юнона».
Унікальний панорамний вид на місто Тернопіль.
Зручна локація:
ЖК «Юнона» — 10 хвилин пішки до центру, поруч парк, зупинки громадського транспорту, супермаркет та стадіон.
Будинок має двір закритого типу, дитячий майданчик та паркінг.
Квартира простора , з гарним плануванням.
Сирий стан, але виконані ключові підготовчі роботи:
-сучасна електрика з дизайнерським проєктом освітлення
-нові вхідні двері Agata-Bud
-замінені всі вікна, засклені 2 балкони (ЕлДом)
-інтернет, сигналізація
-встановлена інсталяція
- індивідуальне опалення від «Тепло Сервіс»
-електрична тепла підлога на балконах
-зварений каркас під с...
99 500 $
1 463 $/м²
Замонастирська вул., 24
2 кімнати
68 / 30 / 12 м²
поверх 10 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Дуже гарна квартира з шикарним виглядом з вікна.
В хорошому районі міста. Кругом комунікації: зупинки, ринок, церква, садочок, школа, магазини. Близько до центру!
Є паркінг в будинку (бомбосховище)
м. Тернопіль
вул. Замонастириська 24
Площа 68 кв.м
поверх 10 з 10
2 окремі спальні + гардероб + 2 сам вузли роздільні
є податок ( власник оплачує )
Ціна: $99500 (ТОРГ присутній)
Деталі та огляд за телефоном [телефон приховано]
85 000 $
1 250 $/м²
Юліана Опільського вул., (Будинок)
1 кімната
68 / 38 / 14 м²
поверх 14 з 16
1891 рік побудови
сьогодні
80 000 $
1 136 $/м²
Білогірська вул., (Будинок)
2 кімнати
70.4 / 38.7 / 12.6 м²
поверх 3 з 11
2022 рік побудови
сьогодні
ПРОДАЖ 2-кім. квартири
📍 вул. Білогірська
● новий будинок
● монолітно-каркасний
● загальна площа 70.4м²
● окремі кімнати
● поверх 3/11
● під індивідуальне опалення
● стан - після забудовника
93 000 $
1 134 $/м²
Київська вул., 8-В
3 кімнати
82 / 29 / 11 м²
поверх 10 з 11
2017 рік побудови
сьогодні
🔥Продаж 3-кімнатної квартири
📍 вул. Київська 8в, Тернопіль
✨ Сучасна квартира з новим ремонтом — ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати та облаштувати під себе
🔹 Площа — 82 м²
🔹 Поверх — 10 з 11
🔹 Індивідуальне опалення
✔ 2 окремі кімнати + кухня-вітальня
✔ Тепла підлога: кухня, коридор, санвузли
✔ Роздільний санвузол
✔ Новий ремонт
✔ Шумоізоляція в кімнаті
✔ Без меблів — можливість оформити простір під свій смак
📌 Простора, світла квартира з хорошим плануванням
159 000 $
2 120 $/м²
Торговиця вул., (Будинок)
3 кімнати
75 / 38 / 16 м²
поверх 9 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
✨ ПРЕСТИЖ. СТИЛЬ. ЦЕНТР. ✨
Продаж ексклюзивної 2-кімнатної квартири в ЖК Central Hall
📍 вул. Шептицького, серце Тернополя
Ця квартира — про високий стандарт життя, де кожна деталь продумана для комфорту та спокою.
🔸 Формат житла:
— дві ізольовані спальні
— велика кухня-вітальня для щоденного життя та прийому гостей
🔸 Основні параметри:
• 75 м² продуманого простору
• 9 поверх з 11
• високі стелі та панорамне світло
• лише дві квартири на поверсі
• вікна виходять у тихий внутрішній двір
• абсолютно нова — після ремонту не проживали
🔸 Рівень виконання:
• авторський дизайнерський інтер’єр
• преміальні матеріали оздоблення
• сучасні меблі та якісна техніка
• кондиціонер
• квартира готова до...
95 000 $
1 397 $/м²
Київська вул., 9-Д
2 кімнати
68 / 35 / 18 м²
поверх 7 з 11
2021 рік побудови
сьогодні
Затишна 2к квартира зі стильним ремонтом. Дві окремі кімнати та простора кухня-студія. Квартира укомплектована усім необхідним. Квартира варта уваги! Переоформлення дольової участі.

90 000 $
1 364 $/м²
Іллєнка вул., 3-В
2 кімнати
66 / 38 / 12 м²
поверх 10 з 10
2021 рік побудови
3 дні тому
Продається квартира в новому, цегляному будинку!
Є/р!
І/о!
Меблі!
Техніка!
В квартирі все нове!
Дуже гарне планування!
Новий мікрорайон, який стрімко розвивається!

54 000 $
1 385 $/м²
ЖК Горизонт, 17
1 кімната
39 / 16 / 13 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Цегляний будинок, зданий в експлуатацію, вже живуть люди. ЖК Горизонт, заїзд від Джельтельмену. Квартира не кутова, свіжий ремонт, лоджія з кухні, є гардеробна, індивідуальне опалення, підігрів підлоги по всій квартирі, кондиціонер. Показ в зручний час.

107 000 $
1 305 $/м²
Пирогова вул., 50
3 кімнати
82 / 50 / 13 м²
поверх 7 з 9
сьогодні
3 кім квартира, сучасний ремонт, індивідуальне опалення, меблі, побутова техніка, 3 окремі кімнати. Новий цегляний будинок в центрі м. Тернопіль.

85 000 $
1 667 $/м²
Степана Бандери просп., (Будинок)
1 кімната
51 / 18 / 12 м²
поверх 7 з 11
2025 рік побудови
сьогодні
Квартира в новобудові, сучасний ремонт, індивідуальне опалення, меблі, техніка. В будинку є підземний паркінг для автомобілів.

88 000 $
1 913 $/м²
Чумацька вул., (Будинок)
1 кімната
46 / 18 / 12 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
Квартира в новому елітному будинку поблизу Центру Тернополя, парк і озеро поруч. Новий ремонт (в квартирі ніхто не проживав), індивідуальне опалення, кондиціонер, меблі, техніка.

59 500 $
1 167 $/м²
Захисників України вул., 5
2 кімнати
51 / 30 / 8 м²
поверх 4 з 9
1979 рік побудови
сьогодні
Продається квартира в цегляному будинку!
Встановлено і/о!!!
Хороший житловий стан!
Залишаються меблі на кухні!
Квартира не кутова!
Чиста та сонячна!
Дуже зручне місце розташування будинку, поруч школа, садочок, зупинки громадського транспорту, магазини!
Терміново

118 700 $
1 826 $/м²
Вільхова вул., 11
ПРЕМІУМ
Новий Світ
2 кімнати
65 / 40 / 15 м²
поверх 8 з 10
2009 рік побудови
вчора
🏡 Стильна 2-кімнатна квартира біля ставу
📍 Новий Світ, вул. Вільхова м.Тернопіль — одна з найпрестижніших локацій Тернополя, поруч із набережною та зеленою зоною
✨ Ідеальний варіант для комфортного життя
🔹 Площа: 65 м²
🔹 Поверх: 8 з 11
🔹 Зручне планування: 2 окремі кімнати
🔹 Сучасний дизайнерський ремонт із якісних дорогих матеріалів
🔹 Індивідуальне опалення
🔹 Тепла підлога
🔹 Кондиціонер
🔹 Засклена лоджія
🔹 Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — готова до заселення без додаткових витрат
🌿 Тихий, безпечний район поруч із природою та всією необхідною інфраструктурою
💰 Ціна: 118 700 $
📞 Телефонуйте вже сьогодні — такі квартири швидко знаходять своїх власників!

33 500 $
946 $/м²
Клима Савури вул., 11
1 кімната
35.4 / 20 / 6 м²
поверх 5 з 5
1984 рік побудови
3 дні тому
Звичайний житловий стан квартири!
Кімната з нішею!
М/пл.вікна!
Балкон засклений!
Квартира не кутова!
Зручне місце розташування будинку, поблизу школа, садочок, зупинки громадського транспорту, магазини!
68 500 $
1 370 $/м²
Цегельний пров., 2
1 кімната
50 / 20 / 23 м²
поверх 8 з 10
2023 рік побудови
сьогодні
Пропонується однокімнатна квартира у зданому та заселеному будинку з неперевершеним виглядом на річку та парк.
Будинок розміщений у прицентральній частині міста, поруч парк, ринок, автостанція, торгові та розважальні центри тощо.
Квартира не кутова, двостороннє планування, спальня з гардеробною, велика кухня-студія 23м.
Ремонт проведено частково, тепла підлога по всій площі квартири, дорогий котел Vaillant, кондиціонер, електрика повністю замінена на мідну та розведена по дизайн проекту, стіни - чистова обробка (фарбування), санвузол повністю готовий (унітаз, раковина, витяжка все є - залишилося тільки встановити), підлога - керамічна плитка, двері міжкімнатні з натурального дерева, преміаль...