Вашій увазі пропонується класна квартира з косметичним ремонтом на масиві Дружба . Дві окремих спальні , та вітальня з діючим каміном , що додасть затишок вашій оселі . Засклений балкон для комфортного розміщення додаткових речей. На кухні залишається посудомийка , котел та повністю всі меблі . У кімнатах всі меблі забираються , окрім вмонтованої шафи купе . Проведено індивідуальне газове опалення , що дозволить комфотне підтримання температури в оселі згідно власних побажань . Всі комунікації підведені.
В ціну також входить додатково підвал . Квартира розташована на 5 поверсі , що відкриває чудовий краєвид на місто.
Будинок розташований у парковій зоні , поруч 2 супермаркети , 2 університети , школа та садок , зупинка громадського транспорту .
Деталі
Будинок Введено в експлуатацію - Українська цегла, в квартирі 3 кімнати. Планування кімнат Роздільне. В квартирі є Шафа, Лічильники, Сейф, Посудомийна машина, Камін. Загальний стан квартири - Чудовий стан. Торг доречний, Терміново. Працює без світла - вода. Комісія за послуги 5 $
В квартирі діючий камін , що додасть затишку вам та вашій сім*ї.
Кухня повністю з меблями та посудомийною машиною .
В одній із кімнат залишається вмонтована шафа купе .
Планування
У квартирі 2 окремих спальні та прохідна вітальня . Суміжних санвузол та кухня . Просторий коридорчик.
Будинок і двір
Двір біля паркової зони . Красивий краєвид з балкону . Будинок панельний , ззовні утеплений . Вхідні двері на домофоні , що забезпечить комфортне проживання .
Інфраструктура
Поруч зупинка , 2 університети . Кав*ярня та магазин АТБ . Загальноосвітня школа № 16 та садок .
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН