109 000 $
1 282
$/м²
Злуки просп., 7
Комісія 3%
ЖК просп. Злуки, За, 5а
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2020 рік побудови
вчора
1 міс. тому
9 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж гарної 2-к квартири по прсп.Злуки📌
📲[телефон приховано]Світлана
Агенція Хатинка
Прекрасне розташування Тернопіль, район Канада, вул. Злуки .
📍Площа загальна 85 кв. м.
📍Житлова площа 35 кв.м.
📍Площа кухні 15 кв.м.
📍Роздільний санвузол.
📍Унікальний дизайнерський ремонт.
📍Є балкон.
📍У помешканні тепла підлога.
✅На 8 поверсі.
Індивідуальне опалення. Індивідуальні лічильники на всі комунікації. Гаряче водопостачання з котла. Інтернет є.
У помешканні є техніка.
📌💫 Ціна становить 109000 $.
Якщо маєте будь-які запитання та хочете переглянути телефонуйте.
📲[телефон приховано]Світлана
📲[телефон приховано]Світлана
Агенція Хатинка
📍Площа загальна 85 кв. м.
📍Житлова площа 35 кв.м.
📍Площа кухні 15 кв.м.
📍Роздільний санвузол.
📍Унікальний дизайнерський ремонт.
📍Є балкон.
📍У помешканні тепла підлога.
✅На 8 поверсі.
У помешканні є техніка.
📌💫 Ціна становить 109000 $.
📲[телефон приховано]Світлана
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Є газ, кухонна плита газова. Є 2 балкони. У квартирі є Кабельне ТБ, Підігрів підлоги, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 2020 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 2. Інтернет дротовий (кабельний). Працює без світла - вода, газ. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Інфраструктура території: дитячий майданчик. Комісія за послуги 3 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 06.05.2026 | + 10 000 $ | 109 000 $ |
| 02.04.2026 | 99 000 $ |