67 000 $
1 047  $/м²
Комісія 3%
64 / 35 / 12 м²
поверх 1 з 9
1981 рік побудови
1 тиж. тому
3 тиж. тому
32 (сьогодні 2, вчора 1)
Опис
ПРОДАЖ ПРОСТОРОЇ 3-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ
Шукаєте затишно житло для сім'ї або вигідний варіант під інвестицію? Ця пропозиція саме для вас!
Локація: м. Тернопіль, вул. Тарнавського (БАМ)
Поверх: 1 — ідеально для тих, хто цінує доступність та зручність!
Площа: 64 м² — простору вистачить усім!
Чому варто обрати саме цю квартиру?
Заїжджай і живи: залишається багато меблів — мінімум витрат на старті!
Зручне планування: кожна кімната функціональна та простора.
Тепло та затишок: встановлене опалення, що забезпечить комфорт у будь-яку погоду.
Все поруч: топова локація з розвиненою інфраструктурою! Магазини, зупинки громадського транспорту та аптеки — у пішій доступності.
ціна :67000$
Перший поверх також відкриває чудові можливості для здачі в оренду або навіть під комерційне використання!
Зацікавило? Не зволікайте!
Телефонуйте або пишіть прямо зараз, щоб домовитись про перегляд:
[телефон приховано]Віта
Деталі
В квартирі 3 кімнати. Будинок побудований в 1981 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 3. Комісія за послуги 3 %
ВЕРШИНА
Верифікований профіль
3
Місяці на сайті
Активних оголошень 7
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 440
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.