Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Трускавця
Топ оголошень Трускавця

167 000 $
848 $/м²
Тараса Шевченка вул.
197 / 112 / 25 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
2011 рік побудови
сьогодні
Продається будинок передмістя Трускавця з великою прибудинкової територію, альтанка, мангал, кущі та дерева. Центральне водопостачання та септик.Будинок у дрглянутому стані . Продаж з усіма меблями та технікою, кімната - спортзал, два санвузли. Більше фото в приватні повідомлення
220 000 $
880 $/м²
Урочище нове
БЕЗ КОМІСІЇ
Музей історії Трускавця
250 / 120 / 40 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Преміальний дуплекс у Трускавці - архітектура, простір та статус.
Ексклюзивний будинок преміум-класу в престижній локації - для тих, хто обирає не квадратні метри, а стиль життя.
Сучасна архітектура, великі панорамні вікна, бездоганні геометричні лінії фасаду, продумана функціональність і приватність - цей об’єкт створений для вимогливого покупця.
✔ Авторський сучасний проєкт преміального рівня
✔ Просторий гараж
✔ Повноцінний цокольний поверх на всю площу будинку
✔ Експлуатаційна тераса на весь дах будинку - власний rooftop lounge з панорамним краєвидом
✔ Підведені всі комунікації
✔ Тиха та престижна локація
✔ Простора земельна ділянка для ландшафтного дизайну, басейну та зони відпочинку...

130 000 $
474 $/м²
Курортна
274 / 50 / 10 м²
2 поверхи
14 сот
2 кімнати
сьогодні
Продається будинок у м. Трускавець, розташований у лісовій зоні серед санаторіїв.Приватна власність, земля в оренді (можна викупити) Територія огороджена, є бесідки, туалети, шашлична, дроварня, скважина на воду На другому поверсі – 3 спальні На першому поверсі – кухня, кімната на 30 осіб, більярдна, басейн, сауна, котельня, туалети По документах 15 соток, фактично більше Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!

465 000 $
1 697 $/м²
Лесі Українки вул., 4
274 / 229 / 35 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
вчора
Продаж затишного будинку в м. Трускавець на вул. Лесі Українки
Площа - 274 кв.м
Земельна ділянка - 6 соток
Сучасний будинок, ремонт зроблений для себе з дизайнерським наглядом.
Кавоварка, посудомийка, духовка, мхп та холодильник монтовані. Є подрібнювач харчових відходів на кухні, осмос питна вода, виведені виходи на клімат-контроль та твердопаливний котел. З тераси розсувна система, камін та лаунж зона. З вікон відкривається неймовірний вигляд на гори!
Цокольний поверх: пральня, технічна кухня, санвузол, технічне приміщення (баки на воду, котли, насоси, місце для майстрування)
1-й поверх: простора кухня - вітальня 35 м кв. з виходом на терасу 16 м кв., гардеробна кімната 10.3 м кв., го...

280 000 $
1 000 $/м²
Івана Мазепи вул., 7
280 / 200 / 30 м²
2 поверхи
7 сот
5 кімнат
вчора
Продаж будинку у м. Трускавець, вул. Мазепи 7А
Будинок розташований у зручному районі — неподалік автостанції та оздоровчо-лікувального пансіонату «Дніпро». Поруч церква та комфортний під’їзд.
Загальна площа будинку — 280 м², проект на 2 окремі сім’ї.
Перша частина — 120 м² (готова для проживання):
Інтернет, вода, світло, газ
Двохфункційне опалення: електричний та газовий котли
Повністю зроблені житлові приміщення
Друга частина — 160 м² (під ремонт):
Без внутрішніх робіт (непоштукатурено)
Підведені всі комунікації: вода, світло, газ
Земельна ділянка — 6,3 сотки.
Ціна — 280 000 $
Максим • АН Golden City

120 000 $
828 $/м²
Зарічна
145 / 60 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
3 дні тому
Дуплекс‑котедж 145 м² — сучасне планування, етап будівництва
Продається котедж‑дуплекс площею 145 м² на етапі будівництва.
Просторе планування: 3 кімнати, 2 санвузли
Сучасний формат — дуплекс із власною ділянкою
Можливість індивідуального оздоблення під ваші потреби
Перспективна локація, тиха вулиця, поруч нова забудова
Вигідна пропозиція для тих, хто хоче придбати власний котедж на стадії будівництва з можливістю реалізувати власні ідеї.

280 000 $
1 000 $/м²
Мазепі
280 / 120 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Дуплекс 280 м² — Трускавець, 5 хв до бювету!
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — сучасний дуплекс у м. Трускавець, вул. Мазепи, 7.
Загальна площа: 280 м²
Частина 1: 120 м², повністю готова для проживання (3 кімнати, меблі, техніка, тераса, санвузли, кухня з підігрівом підлоги)
Частина 2: 160 м², незавершене будівництво — ідеально для бізнесу (міні-готель, оренда) або розширення житла
Опалення: газове або електричне (на вибір)
Подвір’я: закрите, облаштоване місце для паркування
Локація:
Бювет мінеральних вод — 5 хв пішки
Ліс — 5 хв
Центр міста — 10–12 хв
Інфраструктура: школа, садок, вокзал — 7 хв
Це унікальна інвестиція: поєднання власного житла та готового бізнес-проєкту у...

45 000 $
281 $/м²
Лесі Українки вул.
160 / 90 / 18 м²
2 поверхи
78 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Просторий будинок 160 м² з ділянкою 78 соток, Модричі
Продається будинок у селі Модричі, вул. Лесі Українки, 10.
Загальна площа — 160 м², 2 поверхи, 9 кімнат.
Земельна ділянка — 78 соток.
Переваги:
газ, вода та електрика з новими лічильниками;
пластикові багатокамерні вікна — тепло та шумоізоляція;
дубові лаковані сходи — естетика та надійність;
гараж на території;
великий сад-город, можливість встановлення сонячних батарей.
Локація: до Дрогобича і Трускавця — 3 км, до Борислава і Стебника — 6 км.
Зручне розташування для проживання чи бізнесу.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

76 000 $
844 $/м²
Данилишиних вул.
90 / 23 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
5 днів тому
Продаються нові таунхауси у затишному районі Трускавця, поруч із міською лікарнею. Ідеальний варіант для постійного проживання або інвестиції у курортному місті.
Характеристики:
Площа будинку: 90 м²
Ділянки на вибір: 1,71 сотки (76 $/м²) або 3,35 сотки (80 $/м²)
Стіни: газоблок 300 мм
Фасад: облицювальна цегла
Дах: металевий фальц
Фундамент: стрічковий, глибина 1,20 м
Світло: 10 кВт
Вода: центральне водопостачання
Каналізація: септик
Паркомісце біля будинку
Планування:
Перший поверх — чорнова стяжка
Другий поверх — вільне планування, можливість реалізувати власний дизайн
Локація:
Тихий район, поруч лікарня, школа, садочок, інфраструктура та центр міста
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоні...
370 000 $
1 480 $/м²
Урочище нове
БЕЗ КОМІСІЇ
Музей історії Трускавця
250 / 90 / 35 м²
3 поверхи
9 сот
4 кімнати
6 днів тому
✔ Авторський сучасний проєкт преміального рівня
✔ Просторий гараж
✔ Повноцінний цокольний поверх на всю площу будинку
✔ Підведені всі комунікації
✔ Тиха та престижна локація

299 000 €
1 267 €/м²
Степана Бандери вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Парк "Підгір'я"
236 / 123 / 11.5 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
2013 рік побудови
1 тиж. тому
Продається будинок у самому центрі міста Трускавця - ідеальний варіант під бізнес або комфортне проживання
Пропонуємо унікальний об’єкт у серці курортного міста — будинок, який відкриває безліч можливостей для інвестиції або власної справи.
Локація, яка продає сама себе:
центр Трускавця — постійний потік туристів, поруч вся інфраструктура, ідеально під комерцію, готель або апартаменти.
Характеристики будинку:
• Загальна площа — 236 м²
• Житлова — 123 м²
• Кухня — 11.5 м²
• Земельна ділянка — 5.5 соток (приватизована, 2 акти)
•. Всі комунікації централізовані
Планування:
• 1 поверх — потребує ремонту (можливість зробити під комерцію або окремі апартаменти)
• 2 поверх — житловий стан:
• 3...

4 500 $
375 $/м²
Вишнева
12 / 4 / 4 м²
1 поверх
5 сот
1 кімната
1 тиж. тому
Продаж дачі — садове товариство «Озерне», біля Трускавця
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — дача у садовому товаристві «Озерне», вул. Вишнева.
Локація: лише 2 зупинки від Трускавця по Стебницькій трасі (капличка)
Загальна площа: 12 м²
Ділянка: 5 соток
Поруч: струмочок (50 м), сусідні вулиці з електрикою
На ділянці: горіх, яблуні, виноград, полуниця, смородина
Затишне місце для відпочинку та садівництва, зручне розташування біля курортного Трускавця. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

330 000 $
1 320 $/м²
Петриги
250 / 228 / 20 м²
2 поверхи
18 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
Просторий будинок 250 м² з ділянкою 18 сот, Трускавець
Продається чудовий двоповерховий будинок площею 250 м² у м. Трускавець, вул. Петриги 61. Ідеальний варіант для сімейного проживання у тихому та зеленому районі.
Характеристики:
Загальна площа: 250 м²
7 кімнат, 3 санвузли
Підвал 32 м²
Гараж навіс для 2 авто
Велика прибудинкова територія — 18 соток
Є ставок на ділянці
Два види опалення, дві криниці
Переваги:
Просторе планування для великої сім’ї
Затишний район серед природи
Панорамні тераси та доглянута територія
У пішій доступності школа, супермаркет, озеро
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!
400 000 $
673 $/м²
Марії Заньковецької вул.
594 / 250 / 20 м²
3 поверхи
5 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
Статусний будинок у самому серці міста Трускавець.
Об’єкт розташований у центральній частині міста, у престижній та зручній локації, що особливо цінується як для проживання, так і для ведення комерційної діяльності.
Масивний 3-поверховий будинок загальною площею 594 м.кв. розміщений на земельній ділянці 5 соток та вражає своїми масштабами, архітектурою й функціональністю.
Будинок чудово підійде для:
- великої приватної резиденції;
- сімейного маєтку;
- готельно-ресторанного напрямку;
- приватної клініки чи реабілітаційного центру;
- апартаментів;
- офісу, представництва чи інвестиційного проєкту.
Вдале планування дозволяє легко адаптувати простір під різні формати використання.
Великі к...
985 000 $
1 231 $/м²
Бориславська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
800 / 600 / 20 м²
3 поверхи
20 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
✅️До Вашої уваги елітний сімейний маєток у центрі м.Трускавець.🔥
➡️ Загальна площа будинку 800 кв.м.
✔️Складається з підвалу, високого цокольного поверху, двох поверхів та мансардного поверху.
➡️ Підходить для двох сімей( можливі окремі входи).
✅️В будинку облаштована сауна, басейн з окремим виходом у двір, спортзал.
✔️ 10 кімнат.
✔️Два гаражі.
➡️Під чистову обробку.
‼️Площа приватизованої ділянки 20 сот.
54 900 $
947 $/м²
Сьанилів
БЕЗ КОМІСІЇ
Музей історії Трускавця
58 / 1 / 1 м²
1 поверх
14 сот
2 кімнати
1 міс. тому
Продається будинок та літня кухня в с.Станиля неподалік Трускавця.
Будинок знаходиться в гарній локації з хорошим заїздом і видом на гори
Площа будинку 58 кв.м
2 кімнати і кухня коридор санвузол кладова
Бойлер на теплу воду
Опалення пєц на дві кімнати
Комунікації газ світло вода
Санвузол суміжний
(літня кухня )цегляна
Площа 52 кв.м
Кімнат 2 кімнати прохідні ,коридор ,кладовка
Підвал під літньою кухнею
Комунікації газ світло
У двох кімнатах паркет
Є господарські приміщення
Земельна ділянка 14 соток (приватизована )

29 000 $
322 $/м²
Стебницька вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Стебницьке кільце
90 / 50 / 12 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
1 міс. тому
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКА ВЛАСНИКА, БЕЗ КОМІСІЇ !!
Продаж будинку (90 м²) — 5 хв від Трускавця
Продається будинок у дачному кооперативі (напрямок Стебник/Трускавець). Оптимальний варіант для тих, хто шукає нерухомість поблизу курорту з можливістю завершити оздоблення під власний смак.
Основні характеристики:
Площа: 90 м², 2 поверхи.
Ділянка: 4 сотки.
Стан: у процесі будівництва (основні брудні роботи виконано).
Внутрішній стан та інженерія:
Стіни: поштукатурені.
Опалення: побудований камін із розведеними тепловими каналами по кімнатах.
Комунікації: виконана розводка каналізації всередині будинку.
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, санвузол.
2 поверх: дві окремі кімнати, санвузол....

270 000 €
1 800 €/м²
Дрогобицька вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Церква Покрови Пр. Богородиці
150 / 120 / 20 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
1 міс. тому
Пропозиція від представника власника — без комісії!
Унікальна пропозиція: сучасний будинок в Трускавці!
Цей будинок розташований на просторій земельній ділянці площею 17 соток, що забезпечує вам приватність і можливість насолоджуватися чудовими краєвидами на Карпатах.
Комфорт та зручність
Перший поверх : тут ви знайдете простору кухню, велику вітальню, дитячий куточок, а також сауну з душовою кабіною. Тепла підлога на всьому першому поверсі створює затишну атмосферу.
Велика тераса : окремий вихід з кухні веде на красиву терасу — ідеальне місце для відпочинку на свіжому повітрі.
Другий поверх : три спальні та два санвузли забезпечують комфорт для всієї родини або гостей.
Відпочинок та...

120 000 $
678 $/м²
Стебницька вул., 46
177 / 85 / 15 м²